Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 18:53   #61
Quote:
Što se događa kad vam isključe vaš omiljeni Discovery / Eurosport bla bla
Prebacimo na jedan od stotine drugih dokumentarnih / sportskih kanala u paketu i zaboravimo da su ova prva dva uopće postojala.

Neš ti drame.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:21   #62
Baš, ja Discovery skoro nikad nisam gledala jer su im dokumentarci uvijek bili neki meh. Viasat History >>>>>>>>>>>>>>>
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:31   #63
Da bar ima sličnih programa kao Eurosport, da, zaboravili bi onda možda na njega.

Ali, kao što je već pisano, poprilično je jedinstven program.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:34   #64
Majke mi tko ima satelitsku i želi zimske sportove neka stavi na das erste i uživa

edit: nema doduše alpskog skijanja, ima ostalih
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:39   #65
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Majke mi tko ima satelitsku i želi zimske sportove neka stavi na das erste i uživa
Čak ni ne ne mora uzimati satelitsku, ima taj kanal i to u HD formatu u VIP i Bnet ponudi. Nikada ga nisu zamračili.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:40   #66
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Čak ni ne ne mora uzimati satelitsku, ima taj kanal i to u HD formatu u VIP i Bnet ponudi. Nikada ga nisu zamračili.
eto još bolje
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:51   #67
Ja sam ga imao u Amisu, SD, ali prelaskom u Vip i taj nestao. Kao i ZDF, te Sport 1 između ostalih. Super za zimske sportove, slažem se, na satelitu bila ljepša slika nego Eurosport HD.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:56   #68
ZDF HD i Das Erste HD su ti u proširenom paketu, vjerojatno imaš osnovni. Bio je nekad i njemački Sport1 u VIP-u, radio je godinama pod imenom "Test1" no više ga nema
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:00   #69
Znači sad brat-bratu 5% Hrvata gleda Eurosport...
A ovi ga lokalizirali
Jedino ako se vraća na Maxtv, onda shvaćam sve ovo...
Realista_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:03   #70
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
ZDF HD i Das Erste HD su ti u proširenom paketu, vjerojatno imaš osnovni. Bio je nekad i njemački Sport1 u VIP-u, radio je godinama pod imenom "Test1" no više ga nema
70+ shema u Amisu, što je nešto treće sad na Vipu, mislim. Posebni profil dok nam Amis ugovori ne isteknu? Izbacili su dosta programa, ali i dali neke, poput Cinestar premijere, te SK 4-5-6. Svi prijašnji HD programi su izbačeni također (doduše, nije da ih je bilo puno...4-5?).
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:55   #71
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Čak ni ne ne mora uzimati satelitsku, ima taj kanal i to u HD formatu u VIP i Bnet ponudi. Nikada ga nisu zamračili.
Na Bnetu Das Erste i ZDF nisu u proširenom, nego u HD paketu koji se plaća posebno...
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:33   #72
Po staroj ponudi su u HD paketu i kod VIP-a, no po novoj (dakle za nove korisnike i one koji potpišu produljenje ugovora) su u proširenom. HD kanale su raštrkali posvuda, najviše po osnovnom i proširenom. Tako će biti i kod Bneta, samo što na njihovim stranicama još ne vidim popis kanala po paketima za nove korisnike. Određenih kanala tipa AXN Spin, Filmbox i sl. uopće nema na njihovim stranicama no postoje na spisku u receiveru. To je vjerojatno za taj novi paket kao što ima VIP kabli i iptv. Vip i Bnet ponuda što se televizije tiče su oduvijek bile 99% identične otkako imaju istog vlasnika.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:09   #73
Ali ova razlika postoji već mjesecima i nema nikakvih najava kad će (ako ikad) biti ponovno izjednačena ponuda Vipa i bneta.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:38   #74
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Ali ova razlika postoji već mjesecima i nema nikakvih najava kad će (ako ikad) biti ponovno izjednačena ponuda Vipa i bneta.
Upravo tako. Kad se pojavila nova VIP ponuda programa svi smo očekivali da će tako biti i na Bnetu, ali prošli su mjeseci a ne događa se ništa. I dalje ti novi paketi postoje samo za VIP.
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:45   #75
Priča se nešto da od 1.2. ide rebranding Vipa u A1, pa možda tad ugase bnet brand, možda je zbog toga.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:15   #76
Mora uskoro krenuti nova ponuda kad se vidi na Bnetovom prijamniku se da novi kanali ubacuju paralelno sa Vipom, sa time da se kod Vipa do njih (i nove ponude) već sada može doći dok kod Bneta te kanale nitko ne može gledat. Treba se napraviti lud i nazvat Bnetovu SZK i reći vidim da postoji Filmbox na popisu kanala u receiveru, kako mogu uzet paket gdje je taj kanal? Sigurno će reći kada ti novi paketi startaju i u Bnetu.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:33   #77
To se vjerojatno vide iz tehničkog razloga, vjerojatno nisu mogli drugačije. Tako je od prvog dana.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:28   #78
Ne vjerujem da jedna najobičnija lista kanala može biti "tehnički problem", ti kanali su sigurno tu sa razlogom i biti će pušteni kad-tad kao dio novih paketa kao što ima VIP. Na kraju krajeva da ne nagađamo u nedogled, Bnetova služba za korisnike zna sigurno odgovore na sva naša pitanja, barem tehnički odjel. Nazvati i pitati kako gledati "onaj Filmbox, AXN Spin, RTS koji se vidi na popisu na receiveru" i to je to. Ili pak "na CMC stranicama piše da kanal Klape i Tambure možemo gledati preko Bneta, zanima me kako pošto ga vidim na popisu a ne otvara mi ga" - pa da vidimo što će reći. Ali da ne idemo više u offtopic pošto nema veze sa Discovery-em, sa ovime možemo nastaviti u Bnet temi.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:48   #79
Treba pričekati 1.2. i vidjeti da li će se bnet ugasiti. Nekako mi sve više smrdi na to, nekako mi se najlogičnije čini kao razlog odugovlačenja.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:28   #80
Quote:
Kirkpatrick kaže: Pogledaj post
70+ shema u Amisu, što je nešto treće sad na Vipu, mislim. Posebni profil dok nam Amis ugovori ne isteknu? Izbacili su dosta programa, ali i dali neke, poput Cinestar premijere, te SK 4-5-6. Svi prijašnji HD programi su izbačeni također (doduše, nije da ih je bilo puno...4-5?).
Migrirani Amisovi korisnicu imaju specijalne pakete, nisu na standardnoj Vipovoj ponudi i imaju drugačije kanale od običnog vip paketa

Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da jedna najobičnija lista kanala može biti "tehnički problem", ti kanali su sigurno tu sa razlogom i biti će pušteni kad-tad kao dio novih paketa kao što ima VIP. Na kraju krajeva da ne nagađamo u nedogled, Bnetova služba za korisnike zna sigurno odgovore na sva naša pitanja, barem tehnički odjel. Nazvati i pitati kako gledati "onaj Filmbox, AXN Spin, RTS koji se vidi na popisu na receiveru" i to je to. Ili pak "na CMC stranicama piše da kanal Klape i Tambure možemo gledati preko Bneta, zanima me kako pošto ga vidim na popisu a ne otvara mi ga" - pa da vidimo što će reći. Ali da ne idemo više u offtopic pošto nema veze sa Discovery-em, sa ovime možemo nastaviti u Bnet temi.
Bnet i Vip služba (koje su zapravo jedno te isto ) ti ne može dati odgovor na to pitanje, a tehničari još manje. Liste su mijenjane u zadnjih par mjeseci, kanali su tematski složeni, ali osim popisa kanala po postojećim grupama (osnovni, prošireni, tematski itd.) druge informacije ne postoje.

Meni je prvenstveno žao zbog eurosporta, dokumentarci se vrte na hrpi kanala
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.