Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2007., 22:41   #21
Quote:
Ali G kaže: Pogledaj post
opa, koka iz midala
ja sam u feniksu, već kojih 5-6 godina i ovi rekreativno-revijalni treninzi-nastupi mi čist dobro dođu.

E da, zgodan nastup na osijek-dinamo.
yes yes, iz midala, hvala na komplimentu
Dancerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 19:28   #22
Ja imam 16 godina, i vec se bavim plesom 1 i pol godinu, i plesem latinoamericke i standard (ustvari i drustvene plesove kao disco fox, blues itd.).
I ja bih rekao da mi je ples život, ali se vjerojatno nisam toliko aktivan koliko dancerica. Ja nemam nikakve ambicije da se pocnem baviti profesionalno, jer mi se cini da se nikada necu osjecati dobro kada plesem s curom koja nije moja partnerica, jer ce "premalo znati". Ovako rekreativno je sasvim zakon.
Junky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 17:37   #23
oćeš, oćeš, istina je da ti je najprirodnije plesati s partnericom jer si sve naučio s njom, navikli ste jedno na drugo itd... Ali opustiš se jako brzo i s drugima, bit je samo u tome da znaju osnove.

A i tko te tjera da plešeš s drugima, imaš partnericu pa tancaj
__________________
bolje se roditi bez kurca nego bez sreće. ako je sreće, narast će.
Ali G is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 17:41   #24
Pa dobro, imaš pravo, ali možda jednu večer odeš na plesnjak bez partnerice. Možda ti se jednom nju ne da pozvat, ili ne može iz nekih svojih razloga, pa nemožeš plesati sa svojom partnericom.
A ovako, kad manje znaš, kad se ne zamaraš da u svakom trenutku moraš izgledati savršeno, onda možeš uživati plesati s curom koja pleše npr. 3 mjeseca rekreativno (to bi bilo jednom tjedno), što bi bila ogromna razlika od tvoje partnerice, s kojom npr. već plešeš 2 godine (bar 3 puta na tjedan)
Junky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 21:51   #25
Jel bi mi mogao netko preporucit neki klub di se plesu latino plesovi i sl.?
Ja sam u Zg-u
__________________
Ponekad smo premali da bismo vidjeli proces, pa vidimo samo nekoliko dijelova. Ponekad smo preveliki kako bismo vidjeli dijelove, pa vidimo samo proces.
Shinobi No Mono is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 02:16   #26
Ja treniram profesionalno ples..Dolazim iz NS i pozdrav svima vama !!!
danceeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 18:14   #27
Quote:
ShinobiAnte kaže: Pogledaj post
Jel bi mi mogao netko preporucit neki klub di se plesu latino plesovi i sl.?
Ja sam u Zg-u
Pa, imas nedjeljom od 22:00 u strossmayer baru. Tamo je prilicno dobro... Ali ce ti to vjerojatno biti prerijetko. Javim ti se kada saznam od frenda gdje jos ima
Junky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 21:02   #28
ima li ovdje ITKO tko pleše latino i nema partnericu????
__________________
nepredvidljiva
phoebe007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 01:30   #29
Ako vas zanimaju latino ili standardni plesovi....posjetite:

http://dancesport-cro.go-forum.net



forum je novi, tako da mi se javite na mail ako vas nesto posebno zanima

[email protected]
7r4c3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:42   #30
imam jedno jako kratko pitanje:
KAKO PRONAĆI PLESNOG PARTNERA???
Postoji li ijedan decko koji se želi baviti plesom...
__________________
Latina
Latina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 19:56   #31
Quote:
Latina kaže: Pogledaj post
imam jedno jako kratko pitanje:
KAKO PRONAĆI PLESNOG PARTNERA???
Postoji li ijedan decko koji se želi baviti plesom...
to i mene zanima. odgovore je-ima. ali oni se već bave plesom i imaju stalne partnerice!
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 10:01   #32
Moja najveća želja je bila i još je uvijek da se profesionalno bavim latinskoameričkim i standardnim plesovima, no zbog nekih stvari nisam mogla...Pošto imam 17 godina, a tek sljedeće dolazim u Zagreb, pitam se da li je to moguće ostvariti???
illusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 20:08   #33
I ples je sport,zar ne!?

Obožavam ples!!!!To je nešto što oduvijek volim raditi.Sa 4 godine sam krenula na jazz balet i trenirala sam do 1. razreda,pa sam zbog glupe škole prestala.Onda sam krenila na mažoretkinje u 3. i 4. razredu.Ali morala sam prestati jer sam bila uganula gležanj,a i nije mi se više dalo ić.Tražila sam se i mislila sam stalno što bih slijedeće mogla trenirati,pa sam eto 2 mj. išla na odbojku s prijateljicom.Odmah sam shvatila da to nije za mene i da je predosadno.tek sam na početku 7. razreda našla točno ono što želim raditi.Pronašla sam pravi plesni klub u Splitu gdje i živim.Zove se NOA.Ima više vrsta plesova,ali u klubu je najpopularniji pompon dance i navijačice.Ja sam jedna od juniorki u pmopon plesu i stvarno mi je super tamo.Moje ternerice su ovogodišnje europske prvakinje u plesu.Htjela bih znati jeli se tko još zanima za ples kao i ja...eto pa odgovorite mi.
blackout_0h_babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 20:43   #34
je. i ples je sport.
kao i šah.
i đepni biljar.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 11:18   #35
ne
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 12:04   #36
rekla bi da nije
__________________
SHIT HAPPENS mostly to me so don't worry.
petra4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 13:37   #37
pa ples je umjetnost,balet je jako zahtjevan kao i sportovi ,i oni plesovi na plesu sa zvijezdama se zovu sportski plesovi
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 20:19   #38
je, i ples je sport...ja se bavim latinoameričkim i standardnim plesovima...3 godine
Lana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 01:36   #39
ja bi samo rekla onima koji smatraju da ples nije sport: probajte odraditi jedan kondicijski plesni trening ili čak obični samo s koreografijama, po izboru.. pa ćemo vidjet ko živ ko mrtav poslije..
itekako je sport
__________________
::::ne mogu učiniti ništa veliko.. samo male stvari s velikom ljubavi::::
me3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 23:17   #40
"Sport" u kojem nema kontakta gdje se mogu zaradit prijelomi nije sport.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.