Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2013., 08:42   #21
Ja sam kupio pc za 4500 prije nekih godinu dana !!
Kada sam gledo proso sam 500 kuna bolje nego da sam uzo tada u HG spotu, linksu ili nekom drugom ducanu !! Imaju kvalitetnu robu i super osoblje !!
Za male novce dobar PC dobijes !
O dostavi neznam posto sam iz Zagreba i direktno sam ga pokupio :P
stoletovakuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 21:06   #22
Ja stalno narucujem kod njih i nkada nisam imao problema. U pravilu ako narucis danas dopodne, sutra ti roba stize kurirskom sluzbom, a ako narucis popodne onda za 2 dana. Nikada nisam nista reklamirao i uvijek mi je sve dolazilo 100 % ispravno. Od mene samo pohvale za ADM !
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 02:47   #23
U ADM nabavljao komponente za novu konfu koja je bila dostavljena na adresu u roku 24 sata.
Naknadno jos uzimao audio card Asus Xonar i mis Razer Naga Molten, ugl. samo pozitivna iskustva.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 08:37   #24
Pozdrav ljudi!

Evo jedan kolega je bio pred par dana u ADM-u i nije uopće bio zadovoljan uslugom pa rekoh ovdje podijeliti njegova iskustva.

"Bok ekipa!

Evo, da i ja malo podijelim svoja iskustva oko ADM-a sa vama;

Radi se o situaciji koja mi/nam se desila prije 3 dana....

Prije svega htio bih navesti da smo kao firma surađivali sa ADM-om od kad su bili smješteni u onom malom dučančiću u podrumu na Ferenčici. Uvijek smo imali samo pozitivna iskustva sa njima; pristupačne cijene + prodavači uljudni & uslužni.

Ali eto, očito vremena se mijenjaju kao i narav onih koji pružaju uslugu...

Naime, prije nekih 4 dana načuli smo čudan 'cvileći' zvuk iz kučišta - točnije iz PSU-a tj. napajanja. Malo smo 'progooglali' i 'youtube-ali' te smo shvatili da je gotovo definitivno u pitanju ventilator napajanja. Preporučuje ga se zamjeniti ili podmazati u takvim slučajevima,blabla.
Šef firme htio je biti apsolutno siguran ( iako smo na tren čak i probali zaustavilti ventilator napajanja,pa je annoying zvuk automatski utihnuo ) pa me je poslao da ga dam njihovim dečkima u servis na dijagnostiku ( iako je garancija za napajanje istekla ) pošto su sve komponente u mašini kupljene u ADM-u.

Uglavnom, dođem tamo u 9 ujutro, čim su otvorili; predam dečkima u servisu cijelo kućište i velim im u čemu mislimo da je problem, te da li bi mi kako mogli pomoći ili izaći u susret. Frajer odgovara 'da može biti svašta' uzrok tog zvuka te kako moraju uspostaviti dijagnostiku za koju naplaćaju 125kn - koliko god da im trebalo da je obave. Reko 'ajde de, dečki su na mjestu, jebeš 125 kn' jer nam mašina fakat potrebna za posao. Pitam tipa u servisu kad će otprilike biti gotov a on mi odgovora: 'danas navečer il sutra'.

I tu počinju 'problemi'.

Pošto smo već imali iskustva s njihovim dečkima u servisu, da su obavili posao, a da nam uopće nisu javili da je stvar obavljena, slijedeći dan smo ih odlučili nazvati čisto da vidimo u kojem je stanju proces. ( znači taj prvi dan se nisu uopće javili ). Zovem ih u 13h i to preko pol sata - cijelo vrijeme zauzeto. Zovem im gore dućan da vidim dal im je možda nešto s linijom te da provjerim dal imaju kakav drugi telefon; Frajer na telefonu mi kratko veli 'da pokušam ponovno jer su dolje jako zaposleni'....Uglavnom, napokon ih uspijem dobit, nakon još nekih 10 min ( znači telefon im je bio preko pol sata zauzet ). Velim broj primke te pitam kakvo je stanje a tip mi odgovara: ' vaša mašina danas uopće neće ni doći na red...' Tu sam počeo lagano kuhat....Naime, u mojem svijetu ako pričaš sa odraslom i odgovornom osobom s kojim posluješ godinama i koja ti veli da će stvar bit obavljena danas-sutra, ja zaista ne vidim problem da ti ta ista osoba bar javi da neće biti u mogućnosti to obaviti ( pošto se posluje s firmama, a ne sa srednjoškolcima )

Veli moj šef meni ovak: 'čuj, ak se njima ne žuri s dijagnosticiranjem kompa naše firme a ti si siguran da je stvar u ventilatoru, odi tam i jednostavno kupi novi ventilator za napajanje i nek ga u servisu ugrade. TO je uvijek obično bilo gotovo u roku 1 dana max...'

Odem ja do servisa; frajer za pultom mi predaje kućište i piše na papiru 'stranka odustala'. Velim im svoj plan sa ventilatorom a tip mi odgovara 'kako oni ne ugrađuju ventilatore u napajanja jer se može svašta desiti' :/ Pitam tipa koliko mm ima ventilator i odem ga ipak gore u dućan kupiti kod onog ćelavog & vječno ljutog tipa za pultom. Velim mu da bih htio da mi dečki ugrade ventilator, a on mi odgovara 'da se to moram s njima dolje u servisu dogovoriti' ( znači organizacija poslovanja 'na nivou' ) Ja mu velim da su mi rekli kako oni to ne delaju te mi ekipa za pultom objašnjava kak postoje opasnosti da se napajanje skuri i ne znam što sve ne, pogotovo pošto je napajanje pod garancijom itd. Ja im objasnim da je garancija istekla prije nekih godinu dana, frajeri svi zašute pogledaju se značajno a ovaj ćelavi veli: 'ok, idem ja provjerit dolje s dečkima u servis...'

Onaj gospodin sa mrljom prek lica mi je pokušao objasniti 'kak oni to ne rade od kad su njihovu u servisu nekom liku uspjeli razroštati PSU od 1000 watti pa sad pušu i na hladno', etc. U sebi si mislim 'kaj ovi briju, pa ne tražim ih da mi spašavaju podatke s oronulog diska već da mi zamjene ventilatorčić. Gledao sam filmiće na youtube-u di tipovi za 10-15 min to obave bez ikakvog beda. tim više što su oni 'profesionalci' i elektortehničari a ja laik + dugogodišnja stranka.

I tak, onaj ljuti ćelavi se vraća odozdo i hladno mi veli: 'Dečki će vam to obaviti, ali za to im treba 2 dana i naplatit će 2 SERVISNA sata...'

Onak gledam ih u šoku i pitam: 'Ček,pa kaj budete servisirali u kompu? Mislim, kod vas smo do sad uvijek imali besplatnu ugradnju komponenti, itd...ili platili eventualno neku sitnicu ( ako i to )' Uglavnom, frajeri su mi pokušavali 10min objasniti kak se taj proces ugradnje mog ventilatora u napajanje te vađenje starog ( kao tipa kartice ili RAM-a npr ) u principu zove servisiranje, a ne ugradnja komponente etc etc. Onaj ćelavi tip je bio apsolutno bahat i prost prema meni i na kraju mi je rekao 'da kaj on opće ima pričat sa mnom'. Onda je uletio još neki visoki mršavi lik koji mi je 'smireno' ( a u principu pasivno agresivno ) pokušao prodati aposlutno istu spiku....Samo ovaj gospon s mrljom nije niš govorio i nije se pretjerano mješao. Kada sam im rekao da ću o takvome ponašanju obavjestiti ljude po forumima onaj crni mršavi tip mi je rekao da se pazim 'jer je kleveta kažnjiva zakonom' ( a prevara nije )...

Ne znam dal da se smijem il da plačem s obzirom na količinu nekonzistentnosti njihovog poslovanja, tvrdnji i načina odnosa sa strankama;
Znači prvo mi vele kak ne ugrađuju ventilatore u napajanje, pa ih onda malo zatim ipak ugrađuju ali im za to treba 2 dana te za to naplaćuju 250 KN!!!!! Bez ikakvog normativa koji to potvrđuje ili ičega sličnog. I to za ventilator koji smo platili 35 kn!
Jer se to odjednom taj tip ugradnje zove SERVISIRANJE...

Kakav neprikosnoveni bezobrazluk! Još jednom bih htio navesti da smo poslovali s njima kroz više godina....Nevjerojatno; ostao sam bez riječi i otišao iz dućana u koji se više nikada neću vratiti kao ni naša firma koja više nikada neće poslovati s njima. Nakon ovakvog iskustva, preporučujem ih zaobilaziti u širokom luku! "
__________________
Multitasking as easily as breathing..
Petalstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 10:22   #25
Prosla su ocito vremena kad su sve rijesavali bez muke. Valjda sad imaju dovoljno posla pa im ove sitnice ne znace nista... Sad fino u drugu trgovinu.ima ih i jefinijih i s boljom uslugom ocito..
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 11:08   #26
O jebote, a ja si bas mislim ovih dana ic kupit komponente.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 11:26   #27
Ovako zna adm i nekad malo muljat ali vecinom su ok!
Meni dok se racunalo u radu ledilo rekli su mi da je cooler bio odserafljen skroz te da je pao sa ploce hehehehehe{#} !
I kazu da se onda tako bro ledio!
A znamo svi da bi procesor izgorio nakon par sekundi da nema coolera jel tako? (gledao sam testiranja 2 ili 4 sekunde ne znam tocno)

Ja reko nemojte me zafrkavat to je ne moguce jer sam racunalo ostavio preko noci znaci od 22 do 9 sati ujutro vidio sam da se racunalo leedilo u 3 sata iza ponoci i temp je bila 38 !

Oni meni kazu mi smo vam slozili kablove i stavili novu pastu i uzeli mi 180 kn!

Ja doso doma opet ista prica ja snimio video te im mailom poslo link videa gdje mogu skinuti!

Oni meni odgovaraju da donesem ponovno racunalo sa periferijom nakon cega ustvrđuju da je ploca bila u kvari! Ali bitno da su mi uzeli 180 kn!

Ali inace imao sam jos neka iskustva sve je super pozitivno sa njima! Ljubaznu su i efikasni!

U ponedeljak sam im odnio grafu u servis i javili mi da je poslana na reklamaciju i da u roku od 5 radnih dana da ce bit rijeseno
Eto proslo je 7 dana i jos nije gotovo! Jer kao ne znaju koju graficku da mi posalju jer ove vise nema!
Pa jbt daj mi neku istu ili neku u tom rangu sta se tu ima puno filozofirat!
harmonikas221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 14:03   #28
Quote:
Petalstorm kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi!

Evo jedan kolega je bio pred par dana u ADM-u i nije uopće bio zadovoljan uslugom pa rekoh ovdje podijeliti njegova iskustva.

"Bok ekipa!

Evo, da i ja malo podijelim svoja iskustva oko ADM-a sa vama;

Radi se o situaciji koja mi/nam se desila prije 3 dana....

Prije svega htio bih navesti da smo kao firma surađivali sa ADM-om od kad su bili smješteni u onom malom dučančiću u podrumu na Ferenčici. Uvijek smo imali samo pozitivna iskustva sa njima; pristupačne cijene + prodavači uljudni & uslužni.

Ali eto, očito vremena se mijenjaju kao i narav onih koji pružaju uslugu...

Naime, prije nekih 4 dana načuli smo čudan 'cvileći' zvuk iz kučišta - točnije iz PSU-a tj. napajanja. Malo smo 'progooglali' i 'youtube-ali' te smo shvatili da je gotovo definitivno u pitanju ventilator napajanja. Preporučuje ga se zamjeniti ili podmazati u takvim slučajevima,blabla.
Šef firme htio je biti apsolutno siguran ( iako smo na tren čak i probali zaustavilti ventilator napajanja,pa je annoying zvuk automatski utihnuo ) pa me je poslao da ga dam njihovim dečkima u servis na dijagnostiku ( iako je garancija za napajanje istekla ) pošto su sve komponente u mašini kupljene u ADM-u.

Uglavnom, dođem tamo u 9 ujutro, čim su otvorili; predam dečkima u servisu cijelo kućište i velim im u čemu mislimo da je problem, te da li bi mi kako mogli pomoći ili izaći u susret. Frajer odgovara 'da može biti svašta' uzrok tog zvuka te kako moraju uspostaviti dijagnostiku za koju naplaćaju 125kn - koliko god da im trebalo da je obave. Reko 'ajde de, dečki su na mjestu, jebeš 125 kn' jer nam mašina fakat potrebna za posao. Pitam tipa u servisu kad će otprilike biti gotov a on mi odgovora: 'danas navečer il sutra'.

I tu počinju 'problemi'.

Pošto smo već imali iskustva s njihovim dečkima u servisu, da su obavili posao, a da nam uopće nisu javili da je stvar obavljena, slijedeći dan smo ih odlučili nazvati čisto da vidimo u kojem je stanju proces. ( znači taj prvi dan se nisu uopće javili ). Zovem ih u 13h i to preko pol sata - cijelo vrijeme zauzeto. Zovem im gore dućan da vidim dal im je možda nešto s linijom te da provjerim dal imaju kakav drugi telefon; Frajer na telefonu mi kratko veli 'da pokušam ponovno jer su dolje jako zaposleni'....Uglavnom, napokon ih uspijem dobit, nakon još nekih 10 min ( znači telefon im je bio preko pol sata zauzet ). Velim broj primke te pitam kakvo je stanje a tip mi odgovara: ' vaša mašina danas uopće neće ni doći na red...' Tu sam počeo lagano kuhat....Naime, u mojem svijetu ako pričaš sa odraslom i odgovornom osobom s kojim posluješ godinama i koja ti veli da će stvar bit obavljena danas-sutra, ja zaista ne vidim problem da ti ta ista osoba bar javi da neće biti u mogućnosti to obaviti ( pošto se posluje s firmama, a ne sa srednjoškolcima )

Veli moj šef meni ovak: 'čuj, ak se njima ne žuri s dijagnosticiranjem kompa naše firme a ti si siguran da je stvar u ventilatoru, odi tam i jednostavno kupi novi ventilator za napajanje i nek ga u servisu ugrade. TO je uvijek obično bilo gotovo u roku 1 dana max...'

Odem ja do servisa; frajer za pultom mi predaje kućište i piše na papiru 'stranka odustala'. Velim im svoj plan sa ventilatorom a tip mi odgovara 'kako oni ne ugrađuju ventilatore u napajanja jer se može svašta desiti' :/ Pitam tipa koliko mm ima ventilator i odem ga ipak gore u dućan kupiti kod onog ćelavog & vječno ljutog tipa za pultom. Velim mu da bih htio da mi dečki ugrade ventilator, a on mi odgovara 'da se to moram s njima dolje u servisu dogovoriti' ( znači organizacija poslovanja 'na nivou' ) Ja mu velim da su mi rekli kako oni to ne delaju te mi ekipa za pultom objašnjava kak postoje opasnosti da se napajanje skuri i ne znam što sve ne, pogotovo pošto je napajanje pod garancijom itd. Ja im objasnim da je garancija istekla prije nekih godinu dana, frajeri svi zašute pogledaju se značajno a ovaj ćelavi veli: 'ok, idem ja provjerit dolje s dečkima u servis...'

Onaj gospodin sa mrljom prek lica mi je pokušao objasniti 'kak oni to ne rade od kad su njihovu u servisu nekom liku uspjeli razroštati PSU od 1000 watti pa sad pušu i na hladno', etc. U sebi si mislim 'kaj ovi briju, pa ne tražim ih da mi spašavaju podatke s oronulog diska već da mi zamjene ventilatorčić. Gledao sam filmiće na youtube-u di tipovi za 10-15 min to obave bez ikakvog beda. tim više što su oni 'profesionalci' i elektortehničari a ja laik + dugogodišnja stranka.

I tak, onaj ljuti ćelavi se vraća odozdo i hladno mi veli: 'Dečki će vam to obaviti, ali za to im treba 2 dana i naplatit će 2 SERVISNA sata...'

Onak gledam ih u šoku i pitam: 'Ček,pa kaj budete servisirali u kompu? Mislim, kod vas smo do sad uvijek imali besplatnu ugradnju komponenti, itd...ili platili eventualno neku sitnicu ( ako i to )' Uglavnom, frajeri su mi pokušavali 10min objasniti kak se taj proces ugradnje mog ventilatora u napajanje te vađenje starog ( kao tipa kartice ili RAM-a npr ) u principu zove servisiranje, a ne ugradnja komponente etc etc. Onaj ćelavi tip je bio apsolutno bahat i prost prema meni i na kraju mi je rekao 'da kaj on opće ima pričat sa mnom'. Onda je uletio još neki visoki mršavi lik koji mi je 'smireno' ( a u principu pasivno agresivno ) pokušao prodati aposlutno istu spiku....Samo ovaj gospon s mrljom nije niš govorio i nije se pretjerano mješao. Kada sam im rekao da ću o takvome ponašanju obavjestiti ljude po forumima onaj crni mršavi tip mi je rekao da se pazim 'jer je kleveta kažnjiva zakonom' ( a prevara nije )...

Ne znam dal da se smijem il da plačem s obzirom na količinu nekonzistentnosti njihovog poslovanja, tvrdnji i načina odnosa sa strankama;
Znači prvo mi vele kak ne ugrađuju ventilatore u napajanje, pa ih onda malo zatim ipak ugrađuju ali im za to treba 2 dana te za to naplaćuju 250 KN!!!!! Bez ikakvog normativa koji to potvrđuje ili ičega sličnog. I to za ventilator koji smo platili 35 kn!
Jer se to odjednom taj tip ugradnje zove SERVISIRANJE...

Kakav neprikosnoveni bezobrazluk! Još jednom bih htio navesti da smo poslovali s njima kroz više godina....Nevjerojatno; ostao sam bez riječi i otišao iz dućana u koji se više nikada neću vratiti kao ni naša firma koja više nikada neće poslovati s njima. Nakon ovakvog iskustva, preporučujem ih zaobilaziti u širokom luku! "
Cek ovako ja kolko se razumijem u informatiku msm da si napravio farsu oko ovoga! Jer ako ti je tolko bilo bitno to napajanje trebao si kupit novo jer se opcenito napajanja ne popravljaju (msm na ac adaptere i tako slicno tome)! Ne branim ja tu adm (moraju biti ljubazniji prema kupcima) ali msm da je svakome tko se imalo kuzi u informatiku jasno da se ovakve stvari ne popravljaju! KUPUJE SE NOVO ili ako je pod jamstvom onda se reklamira!
harmonikas221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 21:42   #29
Quote:
harmonikas221 kaže: Pogledaj post
Cek ovako ja kolko se razumijem u informatiku msm da si napravio farsu oko ovoga! Jer ako ti je tolko bilo bitno to napajanje trebao si kupit novo jer se opcenito napajanja ne popravljaju (msm na ac adaptere i tako slicno tome)! Ne branim ja tu adm (moraju biti ljubazniji prema kupcima) ali msm da je svakome tko se imalo kuzi u informatiku jasno da se ovakve stvari ne popravljaju! KUPUJE SE NOVO ili ako je pod jamstvom onda se reklamira!
slažem se. to i je servis a ne ugrađivanje. ugrađivanje bi bilo kad bi stavljao novi PSU. ovo je servis napajanja. tako to nažalost je.

da naplaćuju previše - je, i 2 servisna sata nisu potrebna.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 02:27   #30
Quote:
harmonikas221 kaže: Pogledaj post
Jer kao ne znaju koju graficku da mi posalju jer ove vise nema!
Pa jbt daj mi neku istu ili neku u tom rangu sta se tu ima puno filozofirat!
Mislim da bi morao dobiti neku za tu lovu koju si ti bio platio. U tom je trik, znači trebao bi dobit vjerojatno bolju ako ti je grafička starija . Znam jedan takav slučaj baš kod njih, lik je imao općenito gro pozitivnih iskustava
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 11:47   #31
Narucivao kod njih tipkovnicu (Corsair K95), full zadovoljan. Moja preporuka.
__________________
I am pure theory and observation. I am my mind's creation. I watch, but I do not touch. I only see that which is ready to be. Therefore, I am and ever will be - free.
Godfrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 14:08   #32
Evo da nadodam da sam kupio i monitor/tv kod ADM, i također prezadovoljan brzinom dostave i odgovorima na upite!
__________________
I am pure theory and observation. I am my mind's creation. I watch, but I do not touch. I only see that which is ready to be. Therefore, I am and ever will be - free.
Godfrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 18:32   #33
WEB im nije ažuriran pa kako se onda pouzdati u njih?
Laptop je naručen sa adm.hr jučer oko 17h da bi danas oko 15h bilo javljeno da ipak nije raspoloživi iako je uredno do tog trenutka na webu pisalo da je.
Ne znam za vas, ali mene ovo užasno iritira, web stranica prodavača INFORMATIČKE opreme nije ažurirana u 21. stoljeću – i onda se čude što ljudi nemaju povjerenja u web shop.
Pa zar jedini links ima web povezan sa blagajnama te je ažuriran u realnom vremenu automatski ili…..
Užas.
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 18:43   #34
Quote:
Attack kaže: Pogledaj post
WEB im nije ažuriran pa kako se onda pouzdati u njih?
Laptop je naručen sa adm.hr jučer oko 17h da bi danas oko 15h bilo javljeno da ipak nije raspoloživi iako je uredno do tog trenutka na webu pisalo da je.
Ne znam za vas, ali mene ovo užasno iritira, web stranica prodavača INFORMATIČKE opreme nije ažurirana u 21. stoljeću – i onda se čude što ljudi nemaju povjerenja u web shop.
Pa zar jedini links ima web povezan sa blagajnama te je ažuriran u realnom vremenu automatski ili…..
Užas.
links jedini ima skladiste i proizvode na lageru, zato i jesu skuplji.
ostali manji webshopovi imaju svoje stranice koje azuriraju po stanju kakvo je kod njihovih dobavljaca, ako i imaju nekakve lagere, to su vrlo male kolicine.Zato i jesu jeftiniji, jer nemaju na stanju puno, pa mogu cijene smanjit jer im roba ne stoji po skladistu, vec narucuju po potrebi.
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 18:50   #35
Vjerujem ja tebi, ali to su njihovi problemi ne moji, oni se oglašavaju, daju cijenu i onda nemaju, pa tako bi i ja mogao voditi biznis. Ovako prođe dan a dis´ bio štas´radio
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 19:03   #36
Onda idi u drugi ducan i tamo kupuj, nitko ti nije branio da istrazujes, ili cak nazoves doticni ducan da provjeris stanje.
Ozbiljni kupac kad ostavlja pare negdje, prvo provjeri neke stvari.

da ne ispadne da branim ducan, niti ista, ali imas sigurno alternativu za jednake ili slicne novce.
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 19:29   #37
Sve stoji, na nikakve ratove ne pozivam samo prenosim iskustvo jer ova tema i je za „iskustva“ kod dotične trgovine.
S druge strane ozbiljna trgovina ne reklamira proizvod kojeg ne može isporučiti ili sam ja pobrkao lončiće. Naravno da postoji alternativa samo imam neki glupi osjećaj da je svuda slično stanje što se tiče web promocije i pravog stanja na zalihama.
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 19:44   #38
Tak ti je sa svim e-dućanima koji naručuju iz skladišta, nevezano uz računalnu branšu. Na webu navedeno da imaju mora i planine, čist iz razloga da netko naruči, a onda ispadne da za dosta toga moraš pričekat koji tjedan da dođe. Zato ti je bolje uvijek provjerit dostupnost telefonom ili mailom. Iako mi je prilično smiješno da neki od njih s takvom poslovnom praksom baš i nisu jeftini kako bi očekivao...MagazinRS naprimjer.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 17:14   #39
Dotičnog laptopa je uvoznik ili zastupnik možda dobio 50 komada za cijelu godinu a prodaje ga bar 150 firmi
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 12:09   #40
Kupio konfiguraciju od 3800 na akciji koja je sad 4800 kod njih xD a u drugim ducanima 5000+ tako da ono cijene su dosta povoljnije pogotovo kad su akcije u pitanju.
ALI problemi u komunikaciji neprofesionalnost boze pomozi, mozda jednog dobrog radnika imaju. Posto nisam u Zagrebu vec u Šibeniku ofc slali su OverseasExp. Doslo racunalo nema slike...
kontaktiram ih naravno kazem sto sam sve pokusava bez otvaranja racunala ne ne radilo je kod nas kriv je transport a njihova pitanja su bila toliko glupa da me glava odmah zabolila kao da neznam jbni kabel utakat... Aj dobro posaljem natrag kroz par dana se vrati OPET ista stvar iste isprike da je transport kriv u ovom momentu je malo falilo da odem u Zagreb sa batinom. Iduci put kad sam ga vracao rekao sam da zelim novce natrag e onda su nesto napravili kao. Jos im govorim sto je mozda problem i oni el kao zamjene maticnu ali nije fool bila maticna nego je "graficka ispala iz utora"... da zakacena je sa onom malom plastikom da se to ne desava... i usput zaboravili poslati slusalice narucene te im je trebalo naknadno spomenit da su zaboravili poslat.

Ako niste u Zagrebu ne predlazem posto moze samo do problema doc bar kod gotovih konfiguracija ako ste voljni malo zivaca pogubit jedino. Ja nemam pojma kako je uopce moguce da jos rade s takvim osobljem gdje 2 covjeka zapravo znaju sta govore i kako sto funkcionira...
DarkoDemien is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.