Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2008., 13:00   #41
Zar nisu govorili od 1.7.?
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 13:59   #42
Koliko sam ja skužio od 1.6 je trebao krenuti testni program, a od 1.7 pravi ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 14:03   #43
Hm...pa eto...testni kanal je sranje...mozda bude koji dokumentarni...
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 17:31   #44
Nijesam bio u CG ovih dana al eto sad stigoh i vidjeh da nema nista novo
Sem toga da im je signal napokon pojacan i da se test slika koliko-toliko pristojno vidi
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:58   #45
znaci nista na foxu? di si bio, na ekskurziji? kako je bilo?
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 00:01   #46
^^
Yup, ekskurzija Bilo je odlicno naravno
OT
nista ni od TV Vijesti jos uvijek kad je u pitanju zemaljski signal.....valjda ce se nesto promijeniti
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 00:10   #47
OFFT di ste bili, lloret de mar?
OT ma bice to uskoro, bitno je da su oni tu u mislima konkurencije, a to vodi kvaliteti..
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 00:16   #48
^^
Grcka-turska
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 00:18   #49
mmm grcka turska, i ja sam tako u srednjoj
zavrsavam sa offtopicom
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 20:30   #50
S obzirom da smo pricali malo i o grafickom izgledu TV stanica ne samo u CG nego i sire, sjetih se da imam okaceno na youtube par reklama za serije na IN-u, pa rekoh da postavim.

Reklama za telenovelu Hombres de Honor od proslog ljeta: http://www.youtube.com/watch?v=t2jZV9z2528
tada su sve serije i filmovi imali ovakvu najavu sa ispisanim nazivom i terminom na kraju.
Onda se pocetkom prosle jeseni i nove seme najava malo izmijenila pa je reklama za telenovelu koja je dosla nakon HDH, Montecrista izgledala ovako: http://www.youtube.com/watch?v=AOSc1o2QaQ0
Nakon toga doslo je do nove promjene , koja je zapravo samo graficki unaprijedjena ona prva verzija.....za to nemam snimljen primjer ali cim uhvatim cu postavit.
Inace, IN svoj logo nije mijenjao od pocetka emitovanja i postali su prepoznatljivi po njemu.'
Takodje, kada je u pitanju kvalitet slike, IN je uz Atlas tv stanica u CG za ubjedljivo najboljim kvalitetom i ubjedljivo najjacim signalom.

Neki drugi dan cu se malo pozabaviti sa grafickim dizajnom i izgledom drugih (vecih) tv stanica u CG (Atlas, RTCG, evenutalno MBC ostale nijesu ni vrijedne pomena )
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 22:11   #51
E grafika... Super

edit: ne mislim na grafiku već potez... grafika je katastrofa. prvo je kopija Pro7-a i Nove (a ona je to isto bila malo maznula) a drugo je još gora kopija grafike TV3!!! tako očito-ono nakoso...
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 23:55   #52
Koliko ja znam Nova je jedno vrijeme bila totalna kopija PRO 7 pogotovo web site koji je bio identican. No nebitno to sada.
Ove prve najave su slicne PRO 7...nijesu iste....ova sada nova verzija je gotovo ista. Inace IN nije jedini koji ima ovakve najave slicne imaju i A1 iz makedonije i OBN iz Bosne.

Mala najava:
Ovog utorka, Atlas TV slavi dvije godine od pocetka emitovanja punog programa, pa ce ovaj jubilej kao sto je to bilo i prosle godine biti obiljezen prigodnom emisijom koja ce poceti u 17:00.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 18:35   #53
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
ovakve najave slicne imaju i A1 iz makedonije

Misliš makedonski SITEL? On ima identične najave ovim prvima koje si postavio za IN televiziju. Inače, meni se više sviđa ova druga najava ("u koso")
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 18:39   #54
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Misliš makedonski SITEL? On ima identične najave ovim prvima koje si postavio za IN televiziju. Inače, meni se više sviđa ova druga najava ("u koso")
yup zbunio se
inace jos uvijek nista od foxa
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:49   #55
Planiraju li?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:54   #56
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Planiraju li?
nikakvih vijesti nije bilo.
ja sad cekam prvi jul
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:58   #57
Baš su traljavi, mamicu im njihovu ...

Nego, što je sa Atlasovim logom? Danas sam ga gledao i bio je sivi, sada je opet pocrvenio? ..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:14   #58
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Baš su traljavi, mamicu im njihovu ...

Nego, što je sa Atlasovim logom? Danas sam ga gledao i bio je sivi, sada je opet pocrvenio? ..
Pisacu o tome kad se nakanim da uzmem malo da pricam o njegovoj grafici.
Uglanvom, oni ti imaju tri logo-a.....sivi obicno ide kad su im vijesti i tako te informativne emisije, bijeli sa crvenim slovima koji ide uglavnom kad su neke emisije domace produkcije (zivot je lijep, exclusive, itd) i crveni koji uglavnom ide na serije i filmove
inace ovaj mi je logo i odlican kakav je bio onaj prvi....onaj mi je bio odvratan. Iako bi se stvarno mogli malo potrudit i da naprave nesto normalno.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 20:23   #59
zna li iko kada krecu fox tv i pro tv????
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:41   #60
Na današnjoj sjednici Savjeta Agencije za radio-difuziju otvorene su pristigle prijave na konkurs za dodjelu prava na izgradnju i korišćenje bežičnih sistema za distribuciju radio i televizijskih programa do krajnjih korisnika.

U predviđenom roku podnesena je samo prijava preduzeća ''Broadband Montenegro'' d.o.o. iz Podgorice koje je konkurisalo za dodjelu 200 MHz u opsegu 12.1-12.3 GHz, u trinaest crnogorskih opština.
Savjet je takođe donio zaključak da svi emiteri koji su stekli pravo na korišćenje frekvencija po osnovu trećeg javnog konkursa treba da ispune uslove za početak emitovanja najkasnije do 10. jula ili će biti suočeni sa mjerama koje mogu značiti i oduzimanje dodijeljenih prava.

valjda ce se napokon nesto pokrenuti. inace vec par dana nemam signala na foxovom testu
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.