Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2011., 14:36   #21
Hoće bit ovo na MaxTV-u?
__________________
286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
fatigue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 23:23   #22
vjerojatno hoce, al ne prije 9 mjeseca, kad krene puni program tad ce biti vjerojatno i na maxu
opaa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 23:30   #23
Sigurno će Al Jazeera kupiti neuspješni Kapital Network.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 23:55   #24
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Sigurno će Al Jazeera kupiti neuspješni Kapital Network.
Nzm. zašto tako misliš jer KN nije dobio koncesiju za news kanal. znači Al Jazeera ne bi mogla emitirati se na njegovoj frekvenciji tj. u mux-u D.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 10:05   #25
Zanimljivo mi je to da baš svi u Sarajevo žele, iako ima smisla, tamo žive 3 naroda, 3 vjere, očekuje se od njih valjda da budu najobjektivniji
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 21:25   #26
zašto arapska kuća na našem jeziku??? o________O što će se tamo prikazivat majketi?
__________________
사랑한다는 이유조차 죄가 됐지
-Miduhyo- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 01:43   #27
Quote:
-Miduhyo- kaže: Pogledaj post
zašto arapska kuća na našem jeziku??? o________O što će se tamo prikazivat majketi?
a zasto rtl na nasem jeziku, majketi????
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 15:58   #28
Zna li neko kako će se sve ovo emitirati?
Zemlajska TV (BiH i Srbija)
Digi TV (Hrvatska)
Kablovska
Satelitska


to su sve mogućnosti...
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 00:00   #29
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Apsoltuno ne vidim potrebu za šrinjem utjecaja te huškačke televizije na ove prostore,uopće mi nije jasno ,jedanko kao i SA financiranje džamije u Rijeci.Totalno suludo.
Ja gledam Al Jazeeru na engleskom i ne kužim kaj tu huškačkog vidiš? Po meni je to mreža TV poput BBC-a ili CNN-a. Imaju vijesti, imaju emisije i sve. Nisam vidjela huškanje. Vidjela sam da su dosta otvoreni i realni u prenošenju informacija.
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:11   #30
Mogli su promijeniti ime u nesto manje bliskoistocno, npr. Ljiljana
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 13:49   #31
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Ja gledam Al Jazeeru na engleskom i ne kužim kaj tu huškačkog vidiš? Po meni je to mreža TV poput BBC-a ili CNN-a. Imaju vijesti, imaju emisije i sve. Nisam vidjela huškanje. Vidjela sam da su dosta otvoreni i realni u prenošenju informacija.
Tv mreža koja objavljuje (aka daje pristup) terorističkim organizacijama u medijski prosttor je ništa drugo do huškačka
A usporedba sa BBc-em ili CNN-om je
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 13:05   #32
11.11.2011 počinje Al Jazeera Balkans.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 16:16   #33
Nadam se da će je brzo staviti u maxtv kada krene.
Sveisvasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 18:58   #34
Ekskluzivno: Al Jazeera Balkans kreće 11. novembra, program otvaraju Mirjana Hrga i Saša Delić

Al Jazeera Balkans s emitiranjem programa počet će u petak 11. novembra, saznaje ekskluzivno bportal.ba.

Informacija je našem portalu potvrđena iz više različitih izvora bliskih ovoj medijskoj kući.

Bportal.ba saznaje i da su čast da otvore zvanični početak emitiranja programa Al Jazeera Balkans iz studija u Sarajevu dobili Mirjana Hrga i Saša Delić.

Mirjana Hrga na Al Jeezeru Balkans došla je s hrvatske Nove TV, dok je Saša Delić bio novinar i voditelj BHT-a.

Testno emititiranje programa Al Jazeera Balkans počelo je 1. jula ove godine, a gledaoci su imali priliku da na svojim ekranima gledaju kako promotivne priloge, tako i povremena uključivanja u Al Jazeera program na engleskom jeziku.

Al Jazeera Balkans dio je globalne medijske mreže Al Jazeera i emitirat će cjelodnevni informativni program iz regiona i svijeta.
http://www.bportal.ba/index.php?opti...deli&Itemid=54
Sveisvasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 19:00   #35
Neka ju naši IPTV-ovci stave u svoje platforme što skorije.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 19:02   #36
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Tv mreža koja objavljuje (aka daje pristup) terorističkim organizacijama u medijski prosttor je ništa drugo do huškačka
A usporedba sa BBc-em ili CNN-om je
Kada su to dali pristup terorističkim organizacijama u medijski prostor? Nadalje, što točno to podrazumijevaš sa "dala pristup"? FYI, AJ je u vlasništvu Katara koji je (politički) zapadnjački orijentiran.

Testno emitiranje je već počelo na 16E.
tty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 20:07   #37
http://balkans.aljazeera.net/
---
Portal AlJ Balkan (u izradi)
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 12:44   #38
Slao sam upit T-comu da li će Al Jazeera biti dostupna u maxtvu kada krene s emitiranjem, a oni su odgovorili da ne znaju da li će emitirati putem maxtva. Oni nikad ništa ne znaju
Sveisvasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 00:08   #39
AL JAZEERA Balkans napokon kreće s emitiranjem programa! Početak emitiranja, potvrđeno nam je iz Al Jazeere, zakazan je za petak 11. studenog u 18 sati.

Centralni studio balkanske Al Jazeere nalazi se u Sarajevu, a regionalni centri u Zagrebu, Beogradu i Skopju. Gledatelji u regiji Al Jazeeru će moći pratiti preko kablovskih i IP TV operatera, preko satelita EutelSat, a u Bosni i Hercegovini i na zemaljskom signalu.

Kada u petak Al Jazeera Balkans krene s emitiranjem, postat će prvi program ove globalne mreže na nekom drugom jeziku osim engleskog ili arapskog.

"Koristeći se regionalnom mrežom dopisnika, kao i globalnom mrežom dopisništava Al Jazeera mreže, Al Jazeera Balkans će gledateljima u regiji donositi, kako regionalne tako i globalne vijesti, te o regiji izvještavati gledaotelje u svijetu koji prate Al Jazeera English i Al Jazeera Arabic programe", kaže glasnogovornica Al Jazeere Balkans Melina Kamerić.

Al Jazeera Balkans će dnevno producirati šest sati vijesti, intervjua, komentara i analiza, a najavljuju da će emitirati i kvalitetan dokumentarni program. "Ovo je početak novog poglavlja u medijskom izvještavanju u regiji. Radeći pod sloganom 'Iz svakog ugla i sa svake strane', Al Jazeera Balkans će svojim neovisnim i nepristranim izvještavanjem donositi neispričane priče", poručuju iz balkanske Al Jazeere.
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 09:46   #40
U kojim gradovima u BiH će se moći gledati zemaljski AL JAZEERA Balkans ?
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.