Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2007., 21:46   #21
Javlja se ako nosiš usku obuću a vrlo često i kod žena (u kasnijoj dobi) koje su često nosile cipele na visoku petu (pod tim mislim na cipele u kojima je teško hodati i koje iskrivljuju stopalo). Kao i do nedavno jako popularne špićooke cipele. Kod nas je jedina terapija operacija koja se uglavnom izvodi u epiduralnoj anesteziji, pilom se odstranjuje taj višak kosti, bolovi su nakon OP jaki, a postoji i velika mogućnost od recidiva. U Americi postoje silikonski ili od sličnih materijala "razmakivači" palca od ostatka prstiju što olakšava bolove i sprečava daljnje pogoršanje situacije ili prevenira nastanak iste.
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 11:46   #22
Kod nas je jedina terapija operacija koja se uglavnom izvodi u epiduralnoj anesteziji, pilom se odstranjuje taj višak kosti, bolovi su nakon OP jaki, a postoji i velika mogućnost od recidiva.

Opa, zvuči brutalno. Zašto bi se netko na to odlučio
Lukas Lucius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 11:50   #23
moja majka to ima oduvijek, bas jako izrazeno,
a meni se pocelo pojavljivati,
to dolazi sa spustanjem poprecnog svoda na stopalu i dodatno je potpomognuto preuskom obucom,
mislim da je urodjena sklonost, ali evo ja sam pazila da uvijek nosim udobne cipele pa mi se nije odmah pojavilo

uopce ne mora biti od visokih peta ja ih obucem dvaput godisnje pa mi se svejedno pojavljuje

i ne mora biti ni bolno ni smetati, samo treba paziti da su cipele dovoljno siroke u tom dijelu, iako stopalo ne izgleda bas lijepo tako iskrivljeno
e da zajedno sa palcem se zna desiti da se i mali prst savija prema unutra, to isto dodje od sirenja stopala i pritiska cipela

pomaze razgibavanje i one ortopedske vjezbe za stopala
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 17:10   #24
Meni je super kad cura ima hallux valgus. Baš mi je sexy takvo stopalo!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 17:25   #25
Quote:
Lukas Lucius kaže: Pogledaj post
Zna li netko hrvatski izraz i poznajete li osobe s takvim tipom stopala. Ako sami imate ukošene palce na stopalima sa izraženom kosti kod palca zanima me vaše mišljenje i iskustva?
Imate li takav oblik stopala od uvijek? Tj. da li je to genetski ili se pojavi kasnije zbog obuće? Smeta li vas (boli) ili ne?
Zanima me takva fizionomija stopala pa bih želio čuti iskustva, mišljenja i stavove ljudi iz prve ruke.
Čukalj je hrvatski izraz za hallux valgus. Poznajem dosta osoba,ali uglavnom su starije žene od 30 god. pa nadalje. Ima i mlađih,ali obično su mali tj,još u začetku.
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 17:32   #26
Meni se strašno svđa kad cura ima tu "deformaciju" i nevidim nekog velikog razloga da zbog toga idete na operaciju?!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 17:33   #27
Quote:
bigshow kaže: Pogledaj post
Meni je super kad cura ima hallux valgus. Baš mi je sexy takvo stopalo!
Ti se šališ? ili?
Ja to imam i dođe mi da si odrežem stopalo od muke!
crna dalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 18:02   #28
Prije par mjeseci se Tereza (Kesovija) hvalila kako je to operirala u Brežicama (nekakva privatna klinika) i da je isti dan išla doma. Ali to je vjerojatno drukčija metoda, treba provjeriti.
mauna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 14:26   #29
Quote:
crna dalia kaže: Pogledaj post
Ti se šališ? ili?
Ja to imam i dođe mi da si odrežem stopalo od muke!
Ne, ne šali se! Meni se isto jako sviđaju takva stopala.
Lukas Lucius is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 22:12   #30
Quote:
crna dalia kaže: Pogledaj post
Ti se šališ? ili?
Ja to imam i dođe mi da si odrežem stopalo od muke!
Ne šalim se stvarno mi se to sviđe,možda zvuči čudno,ali jednostavno je tako!
Imam jednu prijateljicu koja to ima,ona je dosta otvorena,ali i njoj je bilo čudno da se to nekome može sviđat.
Vi cure previše se zamarate oko izgleda, mislim ako nekome se nešto sviđa na vama,trebalo bi vam to na neki način laskati.
To je dio tijela kao cice,guza,oči i sl. Ono što je meni zanimljivo je neobičnost. Jednostavno ne volim običnost i presavršenost!
Marcel Proust je rekao da su savršene žene za muškarce bez fantazije
Pozdrav!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 22:17   #31
Quote:
mauna kaže: Pogledaj post
Prije par mjeseci se Tereza (Kesovija) hvalila kako je to operirala u Brežicama (nekakva privatna klinika) i da je isti dan išla doma. Ali to je vjerojatno drukčija metoda, treba provjeriti.
Da, čuo sam za to.
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 22:33   #32
Od poznatih to imaju Naomi Campbell, Fiona Apple, Amy Adams,Victoria Beckham, Shannon Elizabeth.
Sve su interesantne ženske osim Victorie,ona mi nije baš zanimljiva.
Većina njih ni ne pomišlja na operaciju!
Čuo sam da Victoria planira to operirat,jer mora bit "savršena".
To se od nje i moglo očekivat!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 22:44   #33
Ok, počinjem vjerovati da ti se to stvarno sviđa.
Isss! Ali to je deformitet.
Kužim, voliš žene koje imaju neki falš.
Al znaš kaj?
I bez toga imam dosta falševa!
crna dalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 04:34   #34
Quote:
crna dalia kaže: Pogledaj post
Ok, počinjem vjerovati da ti se to stvarno sviđa.
Isss! Ali to je deformitet.
Kužim, voliš žene koje imaju neki falš.
Al znaš kaj?
I bez toga imam dosta falševa!
Ne razumjem,šta misliš pod tim da imaš dosta falševa?
Ja to ne doživlavam kao deformitet,a ni kao nekakav falš,već kao jedan dio ženskog tijela koji mi je(uz ostale klasične) jako privlačan i to je otprilike to.
Samo ti želim pobliže objasnit na šta mislim i proširiti vidike u vezi seksipila!
Zato kad fino drugi put budeš gledala svoja stopala, znat češ da imaš još nešto što uzbuđuje muškarce,a ne samo klasične atribute i osječat češ se još seksipilnijom!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 14:30   #35
bigshow ti si moje otkriće stoljeća!
crna dalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:06   #36
Quote:
crna dalia kaže: Pogledaj post
bigshow ti si moje otkriće stoljeća!
Thanks! Nadam se da sam pomogao da vidiš svoje tjelo mojim očima!
Hallux valgus svojim oblikom podsjeća na oblinu,a mi muški volimo obline.
U biti teško mi je sad riječima objasnit zašto to volim,ali pođimo mi ispočetka.
Oduvijek je žensko tjelo kod mene stvaralo znatiželju i s toga sam u odnosu s ženama postepeno htio otkrivati svu tu skrivenu ljepotu. Pa, naravno krenulo je sve nekako klasično kako to uvijek i biva,a s vremenom sam otkrivao nove dimenzije i strast je postajala jača! Primjer: većina muškaraca voli grudi i na njih su koncentrirani,tako da često ne primječuju šta se sve nalazi oko grudi i normalno da će s vremenom strast prema grudima oslabiti,a ni sam proces vođenja ljubavi neće biti potpun! Stoga ni njeno zadovoljstvo neće bit potpuno!
Obožavam ljubiti područje oko grudi i upijati miris njezine kože,ljubiti joj klučne kosti, grickat vrat i sl.
Onda područje stomaka i zdjelične kosti gdje je koža jako osjetljiva. Svi ti djelovi tjela mi pretstavljaju izvor uzbuđena,samo treba bit strpljiv i temeljit i strast samo raste! Jednostavno neopisivo dobro. Tako je došlo i do tih magičnih košćica na ženskim nogicama! Da stvar bude zanimljivija curama se to sviđalo,što je i meni naravno bilo drago,jer smo oboje uživali!
Nažalost, samo jednu curu koju sam imao,je imala hallux valgus,tako da moja buduća božica mora to imati i točka!
Nikad mi nije bio problem reći curama šta me pali,mislim naravno da na prvom spoju nećete reć da ste ludi za košćicom na stopalu, ali s vremenom kad bih takvo nešto rekao, rekle bi čudno,ali bi inzistirale na daljnjem razgovoru i to bi bila svojevrsna potvrda prihvaćanja! Stoga zaključujem da žene u principu vole što više mašte i tih mali nazovimo «perverzija». Imam jednu prijateljicu svojih godina koja to također ima i često smo o tome pričali,čak me je počastila svojim stopalima! Sad ta cura ima totalno drugačije mišljenje o svom tijelu i namjerno ističe svoja stopala umjesto da ih skriva ko prije!
Zaključak: Uh, ne znam šta da kažem to ću prepustiti vama nježnijem spolu ipak se o vama radi,ali ja bih rekao da uživate u svom tjelu i mašti vođenja ljubavi,ipak to je umjetnost i sigurno jedan najintenzivniji osjećaj! Naravno žačinite ga umjerenim «perverzijama» to obogačuje vaš seksualni život i na kraju krajeva vaše zadovoljstvo!
Pozdrav!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:13   #37
bigshow pravac LJES, tam buš otkriće trenutka

a nekako sam stekla dojam da hallux valgus nije toliki estetski problem osobama koje ga imaju, nego da je prvenstveno zdravstven, da može boliti do ludila
pa onda u tom svjetlu tvoje zapise gledam kao neumjesne

pa daj o toj svojoj općinjenosti piši na drugom mjestu
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 21:52   #38
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
bigshow pravac LJES, tam buš otkriće trenutka

a nekako sam stekla dojam da hallux valgus nije toliki estetski problem osobama koje ga imaju, nego da je prvenstveno zdravstven, da može boliti do ludila
pa onda u tom svjetlu tvoje zapise gledam kao neumjesne

pa daj o toj svojoj općinjenosti piši na drugom mjestu
Kao prvo ovo je dio foruma o toj temi (koju nisam ja pokrenuo!)i iznio sam svoje mišljenje o tome, a tebe nitko ne tjera,ni prisiljava na nešto što ne želiš ili te ne zanima!
Ti si se uključila zbog kojeg razloga ja to ne znam niti me zanima,ali možeš bar biti uljudnija i tu opasku na moje mišljenje iznijet u normalnijem tonu,a ne tipa "pravac ljes". Što je previše previše je! Pogotovo od žene vaših godina! To je vrijeđanje,a ja nikog nisam uvrijedio,ali ljudi ako jesam ispričavam se svima!
Pozdrav!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:08   #39
Quote:
bigshow kaže: Pogledaj post
Što je previše previše je! Pogotovo od žene vaših godina! To je vrijeđanje,a ja nikog nisam uvrijedio,
ne kužiš net komunikaciju jel'? imaš smajlića na kraju

ovak sad najozbiljnije, ovdje se razgovara o zdravstvenom problemu
to kaj se ti na to narajcavaš je tvoja osobna stvar, ali kao što rekoh ne smatram iznošenje toga ovdje ni najmanje umjesnim, pristojnim
tim prije što navedeni problem može biti izuzetno bolan
pa te molim kao moderator ovog dijela foruma da prestaneš
da li sad razumiješ razlog mog uključivanja?
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:28   #40
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ne kužiš net komunikaciju jel'? imaš smajlića na kraju

ovak sad najozbiljnije, ovdje se razgovara o zdravstvenom problemu
to kaj se ti na to narajcavaš je tvoja osobna stvar, ali kao što rekoh ne smatram iznošenje toga ovdje ni najmanje umjesnim, pristojnim
tim prije što navedeni problem može biti izuzetno bolan
pa te molim kao moderator ovog dijela foruma da prestaneš
da li sad razumiješ razlog mog uključivanja?
Pa baš i ne s obzirom na broj postova koje sam poslao(pogledaj broj).
A što se tiče zdravstvenih problema,da kao što si rekla to može bit problem(naglasak na može),ali većini žena nije,jer sam pitao osobno!
Ako je nešto neumjesno ili nepristojno,ja još jednom ponavljam da se ispričavam!
A isto tako nisam sam u ovome i niko se osim vas ne žali
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.