Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2010., 18:26   #1
fiat punto 1.1 i landirenzo

Ugrađen je sistem od navedenog proizvođaća tip isparivaća je ec04.
Naime događa mi se sljedeće da se isparivać zamrzne i naravno neće na plin te moram ispuštat vodu na samom isparivaću da bi riješio problem. Isparivać je smiješten na puntu naprijed između akomulatora i hladnjaka, tj čepa gdje se usipa voda u sistem.
Dali je netko imao ovakav problem i na koji ga način riješiti.
hajsek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 18:44   #2
Cirkulacija rashladne tekućine kroz isparivač ti nije dobro napravljena.
Poslikaj isparivač i crijeva za vodu pa ću ti objasniti gdje je greška.
Ili jednostavno dođi do mene da pogledam i da ti to popravimo.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 20:49   #3
Quote:
miroslav k kaže: Pogledaj post
Cirkulacija rashladne tekućine kroz isparivač ti nije dobro napravljena.
Poslikaj isparivač i crijeva za vodu pa ću ti objasniti gdje je greška.
Ili jednostavno dođi do mene da pogledam i da ti to popravimo.
Miro brz kao i uvjek. Sutra ujutro poslikam pa stavim na net noćas radim, inaće sam iz slavonije pa mi nije usput doći do vas.
hajsek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 20:42   #4
Miro evo linkova od slika nisam ih uspio postaviti tu na forumu, mislim da je donje crijevo na isparivaću ulaz vode u njega a gornje izlaz također se vidi i gdje je koje spojeno ćak mislim da je to sve ok i nisam siguran a nisam stiigao provjeriti ali mi se ćine da se isparivać smrzne samo ako auto dugo radi u leru na mijestu ali to ću sutra provijeriti .


http://img257.imageshack.us/img257/392/dsc00127l.jpg
http://img413.imageshack.us/img413/2517/dsc00128rf.jpg

http://img842.imageshack.us/img842/8292/dsc00130k.jpg
hajsek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:30   #5
Iz ovih se slika ništa ne vidi.Naročito odakle je uzeta rashladna tekućina.
Ako si primjetio da ti se isparivač zamrzava samo dok motor radi na leru onda može biti ili da ti je labav remen koji pokreće pumpu za vodu ili je sama pumpa lošija pa na leru ne može ostvariti cirkulaciju(pod uvjetom da je voda dobro spojena).
I to se da riješiti tako da se voda prespoji drugačije.Treba napraviti prisilni protok kroz isparivač bez T razvodnika.Crijevo od grijača (izlaz vode iz grijača kabine) treba spojiti direktno na donji ulaz u isparivač,a gornje crijevo sa isparivača spojiti na mjesto na motoru gdje je bilo spojeno ovo crijevo od grijača na motor.
Naravno da tako spojeno zagrijavanje isparivača u ljetnim danima kada se grijač kabine zatvara jer nije potrebno grijanje kabine,može stvarati isti problem a to je zamrzavanje isparivača u ljetnim danima,jer se zatvaranjem protoka kroz grijač kabine zatvara i automatski protok vode i kroz isparivač.
Napiši mi na PP mjesto stanovanja pa ću te uputiti u najbliži LR servis.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 12:14   #6
voda je uzeta sa izlaza za za grijanje T prikljućak slika 3 i crijevo ide na na donji prikljućak isparivaća a gornje crijevo spojeno je T prikljućkom na crijevo koje se vraća u hladnjak za grijanje inaće pumpa je promijenjena vodena i pokreće je zupććasti vremen tako da tu nebi trebao biti problem.
Eto danas Osijek nazad bez problema isparivać topal.
hajsek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 13:51   #7
Kao što sam ti već napisao moguće ti je samo falilo rashladne tekućine što isto tako može biti uzrok lošoj cirkulaciji vode kroz isparivač.Prati situaciju pa javi što se događa.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.