Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2010., 23:57   #61
Počela sam i ja sa JM.. Samo se nisam baš ozbiljno uhvatila jer mi se se poklopilo da nisam cijeli dan doma pa kad navecer dođem mi se nedaaa... Uglavnom, od proslog petka - svaki drugi dan...
Probat cu od sutra konstantno izgurat..
Prvi dan sam imala malo problema s onom zadnjom vježbom s utezima (30ds), ruke me malo muče.
Ali dobro me preznoji..

Pitanje - za one koji su imali rezultate vježbajući s njom - jeste mijenjale prehranu tj. isle na kakvu dijetu ili su rezultati vidljivi "samo" uz vježbanje?
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Old 01.10.2010., 08:15   #62
Quote:
DraMaRi kaže: Pogledaj post
Pitanje - za one koji su imali rezultate vježbajući s njom - jeste mijenjale prehranu tj. isle na kakvu dijetu ili su rezultati vidljivi "samo" uz vježbanje?
Naravno. Prehrana je esencijalna u promjenama životnih navika. Samo s vježbanjem, bez mijenjanja prehrane, teško ćeš do rezultata. Govorim iz iskustva.
Vespers is offline  
Old 01.10.2010., 10:03   #63
I ja sam krenula s 30ds. Trenutno sam na level 1 day 3 jer sam se poslije prva dva odrađena treninga tak popalila da sam šepala 2 dana. Pa sam malo preskakala dane Mislim da ću sad moći svaki dan raditi jer me više ništa ne boli Trebam skinut nekih 10-ak kg, trenutno mi je trbuh kritična zona. Trebalo mi je 8 mjeseci od poroda da se pokrenem, pokušavala sam i ranije s trčanjem, ali sam sredila nogu pa sam jedno vrijeme morala pauzirati sa svim. Pošto dojim ne smijem baš raditi redukcije u prehrani. Trudim se jesti raznoliko i zdravo, ali ubiju me slatkiši i grickalice Svjesna sam da ih moram izbaciti, ali imam osjećaj da mi se teže toga ostaviti nego što mi je bilo prestati pušiti
kikica, mandy

Zadnje uređivanje Nature : 01.10.2010. at 10:10.
Nature is offline  
Old 10.10.2010., 18:26   #64
Jillian je carica. BFBM i NMTZ su majke svih workout tapeova. I meni je 30 day shred malko dosadan, ali uz ova dva videa se fakat nahopsam, oznojim i osjećam super. Istina je da je BFBM ubojit, ali daje bolje rezultate.
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Old 10.10.2010., 19:09   #65
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post

green eyed fairy- ta yoga, kakva je?
Meni odlicna. Za one dane kada ne zelis da skaces, ali ipak zelis da odradis posao. Super je i osetim sve misice da rade. Jos uvek sam na level 1 ali pratim crnkinju,
Dopada mi se i shred it with weights ali je bolje uzeti kettlebell za to, nego teg. Sa tegom je bolje u pocetku, dok se ne ufuras, posle je bolje preci na kb.
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Old 10.10.2010., 19:41   #66
Di se može nabaviti shred it with weights? Znate na šta mislim pod "nabaviti".
Greda is offline  
Old 10.10.2010., 19:52   #67
Nedavno je izasao, pa ne znam da li jos ima da se "nabavi" na taj nacin, ali mozda neko zna bolje od mene.
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Old 10.10.2010., 21:15   #68
evo skidam i ja Đilijan
Uskoro je gotova.
TincH is offline  
Old 10.10.2010., 21:32   #69
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
evo skidam i ja Đilijan
Uskoro je gotova.
Čemu vrećica?

Dobra je ta žena za prvu ruku.

Premda je sajko.
Coffee Addict is offline  
Old 10.10.2010., 21:39   #70
Evo da se i ja javim na raport!
Stoji mi ta 30 day Jillian na lageru već neko vrijeme pa sam ju napokon odlučila staviti u pogon.
Mislila sam raditi Beachbody Insanity, al' se pitam dali bi mi to bilo malo prezahtjevno, a i srezalo me previše ljeto i bicikl pa mi se ne da igrati Machinista.
Uglavnom, ugodno me iznenadila, pratila sam lijepu crnu tetu bez problema cijelo vrijeme , al' sam ju bome spominjala nakon 2 dana..
Tak da, zadovoljna sam .
Cliche is offline  
Old 10.10.2010., 21:39   #71
Quote:
Coffee Addict kaže: Pogledaj post
Čemu vrećica?

Dobra je ta žena za prvu ruku.

Premda je sajko.
A ono, i ja sam Borg :Sram:
TincH is offline  
Old 10.10.2010., 21:40   #72
Mislim, meni je dosadno, doma sam :hernija diska:
Mislila sam da mi je bolje, otišla sretno đipat van, i vratila se sa sjebanim leđima, opet.
Očito nisam bolje.
Pa sad gledam i tražim što i kako.
TincH is offline  
Old 10.10.2010., 22:11   #73
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A ono, i ja sam Borg :Sram:
Šta to znači? Ah, taj forumaški slang.
Coffee Addict is offline  
Old 10.10.2010., 22:42   #74
Hihi TincH
Dođi dođi
Sheeva is offline  
Old 10.10.2010., 22:46   #75
Quote:
Coffee Addict kaže: Pogledaj post
Šta to znači? Ah, taj forumaški slang.
Taj termin vole rabiti forumski muškarci kad god skuže da se forumašice vole
TincH is offline  
Old 11.10.2010., 14:46   #76
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
evo skidam i ja Đilijan
Uskoro je gotova.
l o l

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Taj termin vole rabiti forumski muškarci kad god skuže da se forumašice vole
Meni taj izraz paše baš za ove Jillian spike.
Generalno ne, generalno mi je normalno da se volite.
Ali da imate ovako neku trenericu, pa skine jedna i piše kako trenira, pa skine druga, pa treća, pa sve doma hopsate uz te snimke, e je već bolje.
Trebate joj poslati mail da otvori centar u Hrvatskoj, samo s ovog podforuma ga napunite bez beda.



-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 11.10.2010., 19:19   #77
Ništa, skakuću
Đilijan adios, zasad
TincH is offline  
Old 11.10.2010., 20:13   #78
ja sutra počinjem sa spiningom. konačno.

ontopik, koliko je stara jillian i čim se još u životu bavila?
__________________
odabij od kola!!!

Zadnje uređivanje Lyla : 11.10.2010. at 20:24.
Lyla is offline  
Old 11.10.2010., 20:22   #79
Ajte falabogu!
Di si našla centar?
Sheeva is offline  
Old 11.10.2010., 20:29   #80
ne budi offtopik. koliko godina ima Jillian i sta je po zanimanju?

na tresnjevci jedan novi centar idem probat.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.