Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 16:35   #481
Znam da je ugovor istekao Areni na tri godine ( nema to veze sa novim vlasnicima F1), a indikativno je bilo da jučer nisu spomenuli F1 uz ostale sportove koje će prenositi sljedeće godine.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:40   #482
Ne znam ime reportera koji je radio prijenos tekme Serie B, Cremonese - Parma, neki novi glas, i svaka cast!
Neka nastavi u istom stilu
U.B.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2018., 23:56   #483
Ovo na Areni dok traje F1 je smiješno, koju pmm ide toliki broj jebenih reklama užasno je iritantno viš!!?

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Kroko-Kroko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2019., 22:17   #484
Ne mogu vjerovati, oni imaju reklame (i ne samo reklame) i tijekom uživo prijenosa nogometnih utakmica. Dogodilo se i prije, ali nisam siguran koja je utakmica bila, ali evo upravo i sad tijekom prijenosa Gent - Genk utakmice belgijske prve lige. Mrtvi hladni se isključe u negdje 25-oj minuti, puste par reklama, nekoliko foršpana, i još puste neki glupi kratki filmić iz povijesti nogometa. Ok, nije filmić glup naravno...

I vrate se negdje oko 35-e minute.

Strašno.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2019., 22:46   #485
Stanko Ružić je iritantan komentator, kakvo amatersko i pristrano navijanje za Cibonu u finalnoj utakmici.

Počeo sam na mute stavljati kada on komentira.

Pa on je otvoreno u prijenosu navijao za Budućnost u polufinalu ABA lige, ako je hejter Cedevite, neka da otkaz na Areni i ode u upravu Cibone.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2019., 23:04   #486
Jel to ovaj koji sad komentira? Meni je taj lik odličan. Nakon +17 pobijediti, uf. Slabo je i reagirao, treba to jos jace.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2019., 23:23   #487
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Jel to ovaj koji sad komentira? Meni je taj lik odličan. Nakon +17 pobijediti, uf. Slabo je i reagirao, treba to jos jace.
Da, taj je... Balog i Blažičko su za njega klase u komentiranju sportskih događaja.

Tebi odgovara jer si izgleda navijač Cibone, ali ovaj od tv komentiranja živi, trebao bi znati što je novinarska etika, valjda je završio neki brzi tečaj iz novinarstva.

Još kada znam da će izgleda on biti glavni za prijenose NBA lige (od sezone 2019/20), dođe mi da T-comu instant otkažem uslugu Max Tv.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2019., 02:40   #488
Ne vodi li on emisiju koja se zove Zona Cedevita?

Što je bilo jučer s prijenosom finala EL? Prvih par minuta je emitirana slika sa spider cama bez grafike i bilo čega (ne znam je li i na stranim kanalima bilo tako, ali naš je komentator pričao o ljudima koje "vidimo na ekranu", a vidjeli smo samo jedan te isti kut terena), a nekoliko puta smo izgubili komentatora, zadnjih nekoliko minuta ga nismo čuli i onda su odmah odrezali na reklame. Kasnije nisam gledao emisiju pa ne znam je li bilo kakve isprike.
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2019., 10:22   #489
Quote:
Donald Mallard kaže: Pogledaj post
Ne vodi li on emisiju koja se zove Zona Cedevita?

Što je bilo jučer s prijenosom finala EL? Prvih par minuta je emitirana slika sa spider cama bez grafike i bilo čega (ne znam je li i na stranim kanalima bilo tako, ali naš je komentator pričao o ljudima koje "vidimo na ekranu", a vidjeli smo samo jedan te isti kut terena), a nekoliko puta smo izgubili komentatora, zadnjih nekoliko minuta ga nismo čuli i onda su odmah odrezali na reklame. Kasnije nisam gledao emisiju pa ne znam je li bilo kakve isprike.
Dap, to je taj. Ne znam, meni je taj lik odličan i nemam ništa protiv njega. Iako, ako netko smatra da se malo vise veselio i to dopustam prihvatiti jer ipak Cibona je zagrebački klub, ne neka umjetna tvorevina tak da je razumljivo da ga vise veze Cibona nego Cedevita, kao i vecinu Zagrepcana.

A sto se tice EL, uzas. Problema mali milijun. Cemu su ga slali tamo na teren di ni navijači nisu htjeli ici, mogao je to komentirati i iz off kabine.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2019., 11:09   #490
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Iako, ako netko smatra da se malo vise veselio i to dopustam prihvatiti jer ipak Cibona je zagrebački klub, ne neka umjetna tvorevina tak da je razumljivo da ga vise veze Cibona nego Cedevita, kao i vecinu Zagrepcana.
Iz Lokomotive istupaju 1975. i uzimaju sponzorsko ime Cibona (prehrambeni koncern koji su činila zagrebačka poduzeća "Kraš", "Franck", "Badel" i "Voće"). Ime samog sponzora dolazi, po jednima od tal. cibo = hrana, a po drugima dobilo je po spoju riječi CI(korija)-BO(mbon)-NA(ranča), a pravo ime dolazi od spojenice iz latinskog "cibus bonus", koje znaći "dobra hrana", po tome je dobio koncern ime.

https://hr.wikipedia.org/wiki/KK_Cibona

Ne vidim baš puno razlike u načinu na koji su nastali Cibona i Cedevita.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2019., 20:11   #491
Da ne citam sve iz pocetka, da li je moguce biti pretplatnik Arene Sport ukoliko zivim vanka (citaj u Irskoj)?
Ukoliko ne, koja je po vama najbolja opcija za pratiti HNL?
__________________
misusovo
pionirzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.