Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2013., 11:13   #81
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Iz tvojih usta u tvoje uši.
Lock.
Amen.
Eto ste deckarda isprovocirali da zatvori temu. Izgleda da je vaše ustrajno pljuvanje ipak dalo rezultata.

Ne bi li bilo pravednije maknuti pojedince s teme? Jel se to moze? Jer mi ovo smrdi na situaciju: ako je crkla moja, nek crkne i susjedova. Ljubitelji će lijepo moć raspravljati o filmu, a neljubitelji se nece morat zivcirat. I prigovarat. I kenjat. I ponavljat jedna te ista sranja.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 12:58   #82
Nije stvar u tome sta neki pljuju po temi vec u tome sta je tema tehnicki gledano fan-made chat, posto je jos prerano za ikakve novosti vezane za sami film.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 13:03   #83
ne kužim šta bi vi konkretno? radnju cijelog nastavka?
konkretne stvari su poznate
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 15:45   #84
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Nije stvar u tome sta neki pljuju po temi vec u tome sta je tema tehnicki gledano fan-made chat, posto je jos prerano za ikakve novosti vezane za sami film.
Pa nije li i to vezano uz film?
Svakako vise od pljuvanja po prometeju.
Al očigledno jedna tema za pljuvanje nije dosta.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 16:42   #85
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ne kužim šta bi vi konkretno? radnju cijelog nastavka?
konkretne stvari su poznate
A koje su to konkretne stvari poznate za nastavak?
Ja pratim filmske novosti svakodnevno i jos mi nije bas nista poznato.

Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Pa nije li i to vezano uz film?
Svakako vise od pljuvanja po prometeju.
Al očigledno jedna tema za pljuvanje nije dosta.
Ovo nema veze s naslovom teme nego je to prakticki chat s naslovom ''Prometeus 2'' i postovi su identicni onima s originalne teme, samo sta je ovo svojevrsni part 2.

Nemam nista protiv filma, samo ne vidim svrhe chatat na temi koja nosi naslov buduceg filma o kojem se ne zna jos nista, pa cak ni sami naslov.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 11:17   #86
Copy/paste:

Ridley Scott to Next Direct PROMETHEUS Sequel for March 4, 2016 Release; Filming Will Begin This Fall [Updated]

http://www.imdb.com/title/tt2316204/
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 11:42   #87
2016

imaju vremena da poprave zajeb prvog djela
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 15:17   #88
jooj jooj kako li će samo nakon uvoda/prometheusa u nastavku sve sjest na svoje mjesto,

jooj ne mogu dočekati

ridley radi na drugim projektima, relax
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 11:22   #89
kontam da će deacon krenut u potragu za materom i da će joj biti od koristi.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 20:42   #90
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
kontam da će deacon krenut u potragu za materom i da će joj biti od koristi.
Prema onome što se pisalo. Deacon ostaje tamo gdje jest. A druga misija će doći na onaj mjesec da istraži što se dogodilo sa Prometheusom. Zašto je nestao.

A tamo će posadu novog broda, vrebati Deacon i polako ubijati ( na to se kao misli kad se govori da će nastavak biti sličniji prvom Alienu ).

Također paralelno će se pratit storyline oko Shaw i Davidove glave i njohovog puta prema matičnom planetu Inženjera.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 21:20   #91
davidove glave?
pa uzela je ona i tijelo, bude ga već reparirala.

nije loš storyline.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 00:54   #92
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Prema onome što se pisalo. Deacon ostaje tamo gdje jest. A druga misija će doći na onaj mjesec da istraži što se dogodilo sa Prometheusom. Zašto je nestao.

A tamo će posadu novog broda, vrebati Deacon i polako ubijati ( na to se kao misli kad se govori da će nastavak biti sličniji prvom Alienu ).

Također paralelno će se pratit storyline oko Shaw i Davidove glave i njohovog puta prema matičnom planetu Inženjera.
Takva radnja mi ne budi optimizam jer se ne moze sjediti na 2 stolice istovremeno. Cini mi se da to ne moze ispasti dobro. Nijedan Alien film nije imao strukturu price.
Shadow dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 06:13   #93
Prekinut kontakt. Nova misija na planet. Opet napad monstera. Aliens, enybody?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 07:10   #94
gro priče će biti otkrivanje paradisea a ovo sa deaconom bi trebali biti samo framovi, po meni
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 13:20   #95
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Prema onome što se pisalo. Deacon ostaje tamo gdje jest. A druga misija će doći na onaj mjesec da istraži što se dogodilo sa Prometheusom. Zašto je nestao.
Kako znaju da je Prometheus nestao? Zar letovi ne traju desetljećima; a i da se nije vratio na vrijeme, kako bi znali da nije krenuo na neko novo iduće odredište do kojeg mu opet trebaju desetljeća ili stoljeća? ... ili je poanta da će nivo inteligencije nažalost ostati isti kao u Prometheusu?
ptae2000e is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:55   #96
Misija im je bila stići na onaj mjesec, istražit ga i vratit se doma.
A sad koliko je put trajao nisam sigurna. Možda se spominje u filmu, ne sjećam se.

A ne smije se zaboravit da su na brodu bila 2 važna šefa one tvrtke ( stari Weyland i njegova kćer ). Njihov nestanak bi možda bio dovoljan razlog za novu misiju.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 08:49   #97
Koliko god da je Prometheus napadan i napadnut i još ga se napada sa svih strana, ja opet svejedno jedva čekam nastavak ovoga filma, kao i oni što ga toliko napadaju, što naravno onda takve čini licimjerima i to teže vrste, čast iznimkama.

Ali jedno sam naučio glede filmske kritike, a to je da će neki pljuvati i pljuvati po nečemu, a skrivećki će gledati film i po 10 puta privatno, koliko li je takvih ovdje moj Bože glede Prometheusa

I to ne gledaju Prometheusa zbog toga jer traže greške, nego doslovno jer ga žele gledati, dobar im film u dubini duše jelte...

Uz sve moguće i nemoguće greške u Prometheusu, koje sam ja na temi o Prometheusu već napomenuo i iznio, barem nisam eto toliki licimjer da ne kažem da mi je svejedno Prometheus jedno od boljih ostvarenja ScFi zadnjih 14-ak godina... sigurno bolji od Avatara, Sunshinea itd... naravno, sa križom onoga što mora nositi jer je prequel jednoj od najboljih franšiza ikada.

Ja ne bi htio da ovaj post bude shvaćen kao post za Prometheus prvi dio, nego za drugi, ali nisam mogao napisati ovaj post bez da ne spomenem prvi dio.

P.S: Imam upozorenje od nadležnih vlasti na ovom pdf. da će svaki moj i najmanji "napad" na nekoga rezultirati banom sa ovog pdf-a jer sam ja tobože "anti-semit" Ajd nek bude tako "da jesam", tako da mi stvarno nije lako više napisati ovakav jedan post, jer uvijek može biti zadnji od danas na ovome pdf.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 09:00   #98
a jebiga, scott niti je podilazio starijim fanovima aliena koji su očekivali valjda nešto slično kao original niti je podilazio mlađoj publici jer je film u svom konceptu možda malo prezahtjevan za pratiti, oslanja se na nešto što nije poznato i viđeno.

ja sam već naveo šta mu je forte, eo ako treba opet ću
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 14:15   #99
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
a jebiga, scott niti je podilazio starijim fanovima aliena koji su očekivali valjda nešto slično kao original niti je podilazio mlađoj publici jer je film u svom konceptu možda malo prezahtjevan za pratiti, oslanja se na nešto što nije poznato i viđeno.

ja sam već naveo šta mu je forte, eo ako treba opet ću
Ne bi htio offtopočariti ali ja sam se od početka izjasnio glede Prometheusa da mi je sve skupa dobar film, ocjena 7.5/10, i da ga vrlo rado pogledam uvijek s vremena na vrijeme, uz sve greške u filmu koje sam i sam iznio, ali evo navest ću samo jedan primjer licimjerstva nekih ljudi:

Imam jednog kolegu sa fakulteta, ostali smo prijatelji, on filmofil, ja filmofil, i tako pričali smo o Prometheusu, nismo se složili u samoj suštini, on je taj film popljuvao na sav glas, pljuvao ga pred menom, pred drugima, ma ono... Samo što nije bio osnovao fan klub mržnje Prometheusa...

Da bi ja prije nekoliko tjedana došao do njega i kaže mi on šta će raditi tu večer, pa kaže: "lijepo ću si spremiti nešto i napraviti filmsku večer", pitah ga šta gledaš... kaže on: "Prometheusa", ja ono WTF? Pitam ga jel to zato da traži neke greške u njemu, kaže on da nije, da će mu to biti šesti put da ga gleda, da ima nešto u tome filmu što ga opušta dok gleda... neki misterij, a ja na to ništa, da bi tjedan dana nakon te večeri on ponovno u jednoj temi pred svima pljuvao Prometheus, e ja se onda okomio na njega skoro do granice prave svađe... Gdje rekoh, pa u PM kako moš biti takav licimjer, "kome ti lažeš, koga? Samog sebe?", a dam ruku u vatru da postoji gro forumaša ovdje koji su bili dežurni PLJUVAČI tog Prometheusa kao i taj moj kolega, a da su sigurno pogledali film nekoliko puta od čega barem polovicu tih puta čisto zato jer im se gledao, ne zbog traženja grešaka, nego jer im se gledao... Ja eto ne bi stvarno imao obraza onda doći ovdje, barem prema sebi nekog poštovanja, i pisati oko tog filma nešto.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 24.04.2014. at 14:20.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 14:23   #100
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
a jebiga, scott niti je podilazio starijim fanovima aliena koji su očekivali valjda nešto slično kao original niti je podilazio mlađoj publici jer je film u svom konceptu možda malo prezahtjevan za pratiti, oslanja se na nešto što nije poznato i viđeno.
Zato je radio praquel Aliena. Da ponovim, tek toliko da se razumijemo... Aliena. Zato što je tako originalan i samouvjeren autor. Mo'š si mislit što nije računao na stare fanove. Kao ni Spielberg kad je radio Indianu Jones 4. Kao što sad nitko ne računa na stare fanove Star Warsa. Koje su to priče. Krepavam od smijeha na ovo ''prezahtjevan'' i na ''nešto što nije poznato i viđeno''. Doslovce umirem od smijeha. Vrištim, čak.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:05.