Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2005., 09:43   #1
Problem s monitorom

Monitor mi ne želi prikazati sliku u rezoluciju 640*480.Radi se o Samsungovom modelu SyncMaster 793df.Kada pokušam nja njemu prikazati nešto u toj rezoluciji samo se pojavi sličica kao da nema izvora signala,samo što na ovoj piše "Hz".To isto mi se dešava i kada pokušam u "dxdiag" testirati directdraw za DirectX 7 i 8.Ne vidi se ona rotirajuća kocka nego opet pokaže "Hz" sličicu.Na TV izlazu sve to uredno prikaže,al na monitoru problemi,pa zato mislim da je problem u monitoru.
Ima li tko kakvo rješenje?Hvala na odgovorima.
wragg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 10:01   #2
Re: Problem s monitorom

Quote:
wragg kaže:
Monitor mi ne želi prikazati sliku u rezoluciju 640*480.Radi se o Samsungovom modelu SyncMaster 793df.Kada pokušam nja njemu prikazati nešto u toj rezoluciji samo se pojavi sličica kao da nema izvora signala,samo što na ovoj piše "Hz".To isto mi se dešava i kada pokušam u "dxdiag" testirati directdraw za DirectX 7 i 8.Ne vidi se ona rotirajuća kocka nego opet pokaže "Hz" sličicu.Na TV izlazu sve to uredno prikaže,al na monitoru problemi,pa zato mislim da je problem u monitoru.
Ima li tko kakvo rješenje?Hvala na odgovorima.
Smanji frkvenciju osježavanja sa 85 HZ na 60 recimo, smanji color postavke na 16 bit...
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 10:24   #3
Frekvencija je na 60Hz,a color je na 16-bit.I opet isto.
Zaboravih navesti da je graf.kartica Asus Radeon 9200se.
Ma ne bi me to baš tangiralo,ali to mi se desi i kad hoću igrati "Return to castle Wolfenstain",a baš mi se igra.
wragg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 12:14   #4
Quote:
wragg kaže:
Frekvencija je na 60Hz,a color je na 16-bit.I opet isto.
Zaboravih navesti da je graf.kartica Asus Radeon 9200se.
Ma ne bi me to baš tangiralo,ali to mi se desi i kad hoću igrati "Return to castle Wolfenstain",a baš mi se igra.
Joooooooooooooj ta kartica....Shit Edition!!!!!!!!!!

Reinstaliraj drivere i deri dalje
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 12:24   #5
Probao i to.Najnoviji driveri na njoj.Izgleda da mi nema spasa dok ne kupim novu grafu...
wragg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 12:44   #6
Quote:
wragg kaže:
Probao i to.Najnoviji driveri na njoj.Izgleda da mi nema spasa dok ne kupim novu grafu...
Posudi neku drugu za probu samo
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 13:04   #7
Izgleda da ovi "najnoviji" driveri nisu bili dobri.Otišao u device manager,napravio uninstall display drivera,restartao,Windowsi postavili svoje drivere i sada sve radi.Hvala puno!
wragg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 09:50   #8
Quote:
wragg kaže:
Izgleda da ovi "najnoviji" driveri nisu bili dobri.Otišao u device manager,napravio uninstall display drivera,restartao,Windowsi postavili svoje drivere i sada sve radi.Hvala puno!
Wraže
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 11:58   #9
Quote:
ROAD RUNNER kaže:
Wraže
wragg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 19:40   #10
Quote:
wragg kaže:
Al kaj ti vrijede glupi win driveri, al toj kartici pravi i tak ne pomažu puno...
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 19:51   #11
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Al kaj ti vrijede glupi win driveri, al toj kartici pravi i tak ne pomažu puno...
Iz iskustva govorim da toj kartici najbolje pau originalni driveri
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 00:40   #12
Svejedno,meni se čini da je ovoj kartici najbolje da kupi prašinu u nekoj ladici.(i pjesnik sam postao )
wragg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.