Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2014., 21:52   #41
Quote:
isprika kaže: Pogledaj post
Ne vidim ništa sretnoga u utapanju među ovce, niti pijem alkohol. U tome danu nema apsolutno ništa posebnoga.
Meni je dugo vremena bio poseban, a nikad se nisam utapala u alkoholu. Također, nitko te ne prisiljava da slaviš. Ak ti se ne da, ne da ti se.

Meni ne bi bilo drago da je cijela godina jednolična, bez par dana blagdana pred kraj godine.
MyBurden is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:18   #42
Quote:
MyBurden kaže: Pogledaj post
Meni je dugo vremena bio poseban, a nikad se nisam utapala u alkoholu. Također, nitko te ne prisiljava da slaviš. Ak ti se ne da, ne da ti se.

Meni ne bi bilo drago da je cijela godina jednolična, bez par dana blagdana pred kraj godine.
Jednolična ti je ili zabavna ovisno o tome kako si sam posložiš. Malo galamljenja 31.12. nije uopće zabavno, ako imaš mozga i zaključiš da ljudi nisu zabavni, moram ovoga puta zvučati kao Gama7.
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:27   #43
Božić mi je najbolji od svih blagdana.
Nema škole/posla itd.
Svi su sretni (dobro ne svi, ali većina), kupuju darove, razgledavaju trgove, kite borove...
Cijela obitelj se okupi i svi su radosni, pričaju i zbaavljaju se.
Još pogotovo kad padne snijeg za Božić - milina!
Definitivno najdraži dio zime
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 23:24   #44
Quote:
isprika kaže: Pogledaj post
Ne vidim ništa sretnoga u utapanju među ovce, niti pijem alkohol. U tome danu nema apsolutno ništa posebnoga.
Ti imaš neki svoj problem pa zato to kažeš,Božić je zadnja stvar di se čovjek može utopit među ovcama.Samo zato što kažeš ovce ne znači da i ti nisi jedna.Danas baš svatko to govori i svi su svima ovce da bi oni sami bili nešto više.Ništa osobno,pomalo takes one to know one i ta sranja.
Ljudi nisu zabavni jeli? Ne ti si ziher zabavan...
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 23:48   #45
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Ti imaš neki svoj problem pa zato to kažeš,Božić je zadnja stvar di se čovjek može utopit među ovcama.Samo zato što kažeš ovce ne znači da i ti nisi jedna.Danas baš svatko to govori i svi su svima ovce da bi oni sami bili nešto više.Ništa osobno,pomalo takes one to know one i ta sranja.
Ljudi nisu zabavni jeli? Ne ti si ziher zabavan...
To je rekao za Novu Godinu, ne za Božić. Mogla bih se složiti s komentarom. Ljude se zbog mnogih stvari može nazvati ovcama, ali zato što se malo provesele za Božić i Novu? Teško da bi ih kritizirala zbog toga.
Sad će netko reći, pa možeš se vesliti tijekom cijele godine. Da, ali nije to isto.

Quote:
Jednolična ti je ili zabavna ovisno o tome kako si sam posložiš. Malo galamljenja 31.12. nije uopće zabavno, ako imaš mozga i zaključiš da ljudi nisu zabavni, moram ovoga puta zvučati kao Gama7.
Gle, meni je mnogo toga u životu zabavno. Od pentranja po stijenama do ugodnog druženja s meni dragim i zabavnim ljudima tijekom blagdana, kiteći bor, iščekujući novu godinu, uz prskalice i kolače. Sigurno postoji netko na svijetu tko ti je zabavan.

Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Božić nova godina isti kuki,tak i tak se u zadnje vrijeme i za Badnjak više partija neg šta su ljudi s obitelji.Šta se toga tiče još i prije 10 godina je počelo masovno gunđanje o novog godini,puno ljudi je počeo živcirat taj pritisak da mora bit uuuuu najluđe ikad i to sve.I mene je to živciralo također.Tulum ko i svaki drugi.
Prskalice rules
Nego što!

Zadnje uređivanje MyBurden : 04.11.2014. at 23:59.
MyBurden is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 23:52   #46
Božić nova godina isti kuki,tak i tak se u zadnje vrijeme i za Badnjak više partija neg šta su ljudi s obitelji.Šta se toga tiče još i prije 10 godina je počelo masovno gunđanje o novog godini,puno ljudi je počeo živcirat taj pritisak da mora bit uuuuu najluđe ikad i to sve.I mene je to živciralo također.Tulum ko i svaki drugi.
Prskalice rules
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 03:14   #47
Quote:
MyBurden kaže: Pogledaj post
Sigurno postoji netko na svijetu tko ti je zabavan.
Naravno, ali prilično sam uvjeren da s tim nekime neću piti alkohol, bacati petarde i čekati ponoć. Samo će slučajno biti 31.12.

Gospon Proljeće, ovca sam već ovime što tipkam na Internetu, kao i svi ostali. Ali to me ne pogađa jer mi je relativno ugodno. Ne vidim neku ugodu u ispijanju alkohola, galamljenju i čekanju neke specijalne ponoći. Doček Nove Godine mi je odličan primjer situacije u kojoj je biti ovcom baš posebno dosadno. Zabavnije bi bilo piti vodu i ševiti nešto, što nije daleko od bivanja ovcom, ali meni je to ogromna razlika u kvaliteti provedene večeri. To slavljenje Nove Godine je toliko glupo i dosadno da ne bih pokušao iskoristiti ni najveću ljepoticu u takvom ambijentu, a nije da imam nešto protiv malo užitka. Pa i sad mogu natočiti kupinovog vina, paliti rakete i zezati se, i vjerujte mi na riječ da niti jedan susjed ne bi riječi zucnuo. Neću to učiniti jer mi se čini prilično dosadnim oblikom zabave. A mogao bih bilo kojeg datuma, ne treba mi nikakav 31.12.
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 03:33   #48
I to je sasvim u redu i to je tvoj izbor i nemoramo se svi na isti način zabavljat,meni su također vatromet i ta pucačina sranje,za Božić totalno debilno,ono umjesto lijepe tihe noći sa pahuljama vani zna bit ko da je Bagdad,bezveze trošenje novca koji je mogo otić pametnije/potrebnije.Al onak kak si napiso u onom postu je stvarno bilo bezveze ali nema veze kužim.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 08:50   #49
Opet o dosadnom snijegu.

Kakve veze ima snijeg s obiteljskom atmosferom?

A ne razmisljate o ustedi grijanja? Meni su najdrazi travanjski i svibanjski dani, dakle Uskrs mi je bolji od Bozica.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 11:29   #50
Iskreno prije Bozic nisam volio, nisam neki fan niti sada, ali zadnje dvije godine promjenio sam malo nacin na koji ga slavim pa je bolje, oko 19 se dobro najedem pecenice odem u jedan kafic, skupi s ekipa, tamo dobro popijemo pa nakon toga odem u lokalni disko te budem do jutra Bozic sam sveo na kvalitetan izlazak, nadam se da ce i ove godine biti tako
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 14:11   #51
Sve to slavlje je bezrazložno.

Tako su oni ljudi slavili ovu godinu, koja im je samo donijela poplave i uništenje.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:18   #52
Meni je Božić super, s godinama ga ponovo sve više volim. Obožavam tu obiteljsku atmosferu, kićenje bora, božićne pjesme i sve to. Prije mi je išlo na jetru jer su u familiji svi bili isposvađani, bila mi je muka od tih obiteljskih blagdana koji su se u mom slučaju svodili na kafanu, ali sada je opet sve ok i baš se radujem blagdanima.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:29   #53
Ne vjerujem u Isuseka ali obožavam Božić. Doma je nekako predivna i topla atmosfera, svi su sretni... Uživam. Puna sam pozitive tada
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:33   #54
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem u Isuseka ali obožavam Božić. Doma je nekako predivna i topla atmosfera, svi su sretni... Uživam. Puna sam pozitive tada
Kako je vama lijepo, vi imate svoj dom
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:35   #55
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Kako je vama lijepo, vi imate svoj dom
Žao mi je
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:36   #56
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Žao mi je
Neka, ionako se ne sjećam kad sam zadnji put zbilja sretno dočekao ikakav blagdan, pogotovo u okruženju obitelji. No valjda će i to doći na svoje, jednom.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:41   #57
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Neka, ionako se ne sjećam kad sam zadnji put zbilja sretno dočekao ikakav blagdan, pogotovo u okruženju obitelji. No valjda će i to doći na svoje, jednom.
Hoće. Mislimo pozitivno.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 19:58   #58
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Neka, ionako se ne sjećam kad sam zadnji put zbilja sretno dočekao ikakav blagdan, pogotovo u okruženju obitelji. No valjda će i to doći na svoje, jednom.
Meni je ovo malo nezamislivo
Čarobnjaković is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 20:51   #59
Njemu očito nije.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 23:27   #60
Veseli me sve u vezi njega, pogotovo jer je obiteljski blagdan gdje smo svi na okupu.
Kićenje bora, kuhanje,kolači, polnoćka...nema ljepšeg osjećaja. Moji klinci su rođeni baš u periodu prije i nakon Božića,kao i ja, tako da su nam to i dodatni razlozi za druženje i provod!
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.