Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2015., 20:11   #81
Muš je bio kastriran sa 6 mjeseci i još je par mjeseci nakon toga smrdio ko tvor. AL ono baš baš. Ko stari jarac. Ne preporučujem čekanje da se dođe do te faze, meni je taj smrad nemoguć.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 03.05.2015., 23:08   #82
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Muš je bio kastriran sa 6 mjeseci i još je par mjeseci nakon toga smrdio ko tvor. AL ono baš baš. Ko stari jarac. Ne preporučujem čekanje da se dođe do te faze, meni je taj smrad nemoguć.

Tako dugo, s obzirom da je bio tako mali?

Kod mene je to relativno bezbolno prošlo, kroz koja dva tjedna nakon kastracije su poprimili miris male mice mace.
Gato miriši da je to divota, uvijek guram nosu u njegov krznjak, najljepše miriši mu dlaka na vratu.

Gato je aromatični miris poprimao kad bi se preplašio i nismo uz psa u kući odmah skužili da je on krivac.
Drugi put nije bilo psa kad ga je Mrva zaskočila i prepala, pa smo skužili tko je pravi "mirišljavac":klap:.
dorcas is offline  
Old 04.05.2015., 09:49   #83
Mislim da je i kod njega bio glavni faktor za smrad baš strah. A trebalo mu je par mjeseci dok se nije odlučio da se mene ne treba bojat (baš stalno ). Još uvijek zna pomarkirati ako se jako prepadne ili ako ga recimo hoću uzeti u ruke a njemu to ne paše. Jučer sam mijenjala taman presvučenu posteljinu jer je spavao na krevetu i prepao se Melija, koji je krivo procijenio udaljenost do komode i uz urlik se strmeknuo na pod. Al dobro, toga sam se i ja prepala, iako bez mirisnih posljedica.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 04.05.2015., 15:31   #84
Leica mi zna nekada zasmrditi po macorluku, ali jos uvijek ne markira.
Mislim da ce nam suzivot uskoro zbog tog mirisa postati nepodnosljiv. Cini se da ce ipak jajca vrlo brzo biti eliminirana.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Old 04.05.2015., 19:47   #85
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 05.05.2015., 21:22   #86
volume 2, opa !

slike su super, mogla bih ja koju staviti.
cats, ona s freddiejem je

pitanje: jel vaši mačorci manje spavaju po noći kad je pun mjesec? jel to njima biološki? evo zadnja dva dana moj po noći je lud. ima hrane ali budi me jer hoće društvo. onda mi malo prede na krevetu, pa ide jesti, pa opet nutra u sobu, pa van... glavno da me razbudi prije 5. onda on zaspi a meni se ne spava
zaspim nakon sat vremena
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Old 05.05.2015., 21:49   #87
Moj je gnjavio proslu noc od 4 ujutro. Jos sam ljuta na njega.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 05.05.2015., 21:51   #88
Ja sam ta koja je noćas ustala tri puta i šetala po kući a oni su me samo ružno gledali što im remetim mir
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 06.05.2015., 10:03   #89
Jesmo tu pricali o post-kenjackom ludilu?
https://www.thedodo.com/why-cats-go-...127100220.html
ryell is offline  
Old 06.05.2015., 10:20   #90
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Jesmo tu pricali o post-kenjackom ludilu?
https://www.thedodo.com/why-cats-go-...127100220.html
Hahaha zači to je to
charmed84 is offline  
Old 06.05.2015., 11:49   #91
jednostavno su sretno kaj su se olakšali iliti posrali.
pa i ljudima je isto olakšanje onda.
ljubi toliko ne ludi, ali prijašnji miki (crni perzijanac) je imao trku po sobi- ta ram ta ram ta ram... ali zna se i ljubi zaigrati
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Old 06.05.2015., 12:50   #92
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Jesmo tu pricali o post-kenjackom ludilu?
https://www.thedodo.com/why-cats-go-...127100220.html
Nadam se da naš admin pregledava adrese stranica na koje idemo za vrijeme radnog vremena
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 06.05.2015., 15:29   #93
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Nadam se da naš admin pregledava adrese stranica na koje idemo za vrijeme radnog vremena
Hahaha, ako gledaju i vide naslov ove teme, bit će im jasnije
charmed84 is offline  
Old 06.05.2015., 17:22   #94
Nisam znala da su grožđice opasne za mačke. Pa da vas upozorim u slučaju da imate ludaru sličnu mojoj.
Jela sam jučer pogaču i iščeprkala grožđice jer ih ne volim i ova navalila na moj tanjur i pojela mi dvije. Onda sam išla guglat i vidim da mačke ne smiju jest grožđe i grožđice... Al navalila je na njih ko da je najfiniji komad mesa.
Ariana B. is offline  
Old 06.05.2015., 20:57   #95
Spala sam na to da prek ebaya kupujem seaweed organsko gnojivo neskodljivo za macke.
ryell is offline  
Old 06.05.2015., 21:00   #96
jutros sam bila jako živčana i mačak mi je skakao doslovno na glavu i čupao me. to mu je bilo super zabavno.
izašla sam iz kuće sat vremena ranije i ponavljala si neke stvari za ispit u kafiću.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 07.05.2015., 13:04   #97
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 07.05.2015., 13:33   #98
ja sam u kroejsi na godisnjem, uzivam sa mojim prasicama

nasukani kit

uskoro bih se opet trebala selit, nadam se da cu u novom stanu smjet imat zivotinje, odma nabavljam macku
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 07.05.2015., 22:19   #99
Sutra je nekakav event u Route66, za male miceke...skupljaju lovu za udrugu...pa eto tko nema planove za petak

https://hr-hr.facebook.com/events/15...7604128144292/
SubSV is offline  
Old 08.05.2015., 07:56   #100
Jesu i vaše mačke konačno počele manje jest od kako su krenule ove vrućine? Moja je po cijele dane izvaljena negdje po podu i pojede par komadića konzerve pa se opet izvali, pa par komadića konzerve.
A pred par tjedana dok je bilo malo hladnije bi pojela valjda tri konzerve dnevno.
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.