Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2015., 23:07   #81
Pa i nije tema baš tako zamišljena
Pises što te živciraju bez obzira što ostatak svijeta misli o tome.
Šta me briga šta bbast misli o tom što mene živcira.
Bbast zivciras me
Free M. is offline  
Old 04.11.2015., 07:24   #82
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Bbast zivciras me

Ne možeš to napisati, pa rekla je da nema smisla da pišemo općenite stvari koje sve ljude živciraju.











__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 04.11.2015., 07:28   #83




Bbast
Free M. is offline  
Old 04.11.2015., 07:33   #84
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ne živim.

Nažalost, puno je više takvih cura nego onih vitkih i zategnutih. Govorim o dvadesetpetogodišnjakinjama.
Je. Kad god sam u nekom shopping centru, pogledavam više ljude oko sebe nego izloge u zadnje vrijeme.
Afro Dita is offline  
Old 04.11.2015., 11:00   #85
žene
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Old 04.11.2015., 16:22   #86
''Živcira me'' i stavljam pod navodnike iz razloga što mi je više smiješno ali okej.. uglavom kad se netko tako jako ufura u sve živo vezano za teretanu i onda se počme pravit pametan i sve odjednom najbolje zna na svijetu i kad bilo tko pita nešto, onda se vrati neki odgovor sa visoka baš sam vidjela kod nekoga na jednoj od društvenih mreža ili kao ahh ja sam karakter ne jedem čokoladice,prije sam za jabuku ona me čini fit i zdravom...da sigurno će te jedna čokoladica ubit i napravit ti salo od tvog silnog truda provedenog u teretani
Lost-soul is offline  
Old 05.11.2015., 16:06   #87
Živciraju me žene ( one to najčešće rade) koje imaju non stop potrebu nekome kontrirati/uspoređivati sebe/svoje itd.
Npr. Bila sam sad za vikend s jednim društvom, i jedna kompleksašica je na svaku moju ili tuđu rečenicu imala upadice : e, vidiš kod mene je tako i tako. E , vidis , ja to ne bi nikad. E , vidis moj to nebi nikad napravio. E, vidis ja ovo il ono.
Ma idi bre u pučku materinu!!
Free M. is offline  
Old 05.11.2015., 22:28   #88
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Živciraju me žene ( one to najčešće rade) koje imaju non stop potrebu nekome kontrirati/uspoređivati sebe/svoje itd.
Npr. Bila sam sad za vikend s jednim društvom, i jedna kompleksašica je na svaku moju ili tuđu rečenicu imala upadice : e, vidiš kod mene je tako i tako. E , vidis , ja to ne bi nikad. E , vidis moj to nebi nikad napravio. E, vidis ja ovo il ono.
Ma idi bre u pučku materinu!!
Ivanchy91 is offline  
Old 06.11.2015., 07:34   #89
Živciraju me idioti koji se cestom vuku 20km/h i onda ispred semafora naglo daju gas, taman prođu kroz žuto a ja i ostalih 5 ljudi iza mene ostanemo ko pizde čekati jer se upalilo crveno, a svi bi prošli da lik nije idiot.
I onda naglo dobijem poriv da projurim kroz crveno, stignem taj automobil i izguram ga s ceste kao u filmovima. Da se razumijemo, još nikad to nisam napravio ali svejedno - nisu to baš najbolja osjećanja kad sjedite za upravljačem jedne tone metala.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 06.11.2015., 07:59   #90
E da, i penzići isto. Lako ćete ih prepoznati jer uglavnom još uvijek voze auto u kojem su izgubili nevinost a kreću se toliko sporo da imate osjećaj da njegov automobil ne vozi, nego lebdi.

Čovjek ima tegle na očima i 4 slušna aparata i uspio je proći liječnički da mu produže dozvolu. To šta su mu refleksi ko u mrtvog konja očito nikog ne zanima. I to što je ishlapio totalno pa na ravnoj cesti 5 km vozi s upaljenim žmigavcem za desno koji mu je ostao upaljen kad je izlazio iz dvorišta.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 06.11.2015., 09:07   #91
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
E da, i penzići isto. Lako ćete ih prepoznati jer uglavnom još uvijek voze auto u kojem su izgubili nevinost a kreću se toliko sporo da imate osjećaj da njegov automobil ne vozi, nego lebdi.

Čovjek ima tegle na očima i 4 slušna aparata i uspio je proći liječnički da mu produže dozvolu. To šta su mu refleksi ko u mrtvog konja očito nikog ne zanima. I to što je ishlapio totalno pa na ravnoj cesti 5 km vozi s upaljenim žmigavcem za desno koji mu je ostao upaljen kad je izlazio iz dvorišta.
Ee ovo ni meni nije jasno party. Pa majku ti milu, prošli mjesec ja u Konzumu, starac, al bas star, star. pogrbljen , 10 minuta prebacuje jednu po jednu stvar na traku iz košare, ponudim mu pomoć, odbije me i nastavlja u tom ubrzanom koraku puža. Ok, nis ne govorim, jedva se krece, jedva stoji i tako zgrbljen.
isto toliko mu je trebalo vremena da stavi stvari u vrećicu.

Zavrsim s kupnjom, idem do auta, deda trpa stvari u auto, okrećem se oko sebe trazim njegovog vozača, netko koga vozi
a dedek sjeda u auto i ode. Puževom brzinom. Onakav pogrbljen, ćorav i spor. Svaka čast liječnicima/liječničkom, nicem ne služi, nicem.
Free M. is offline  
Old 06.11.2015., 09:45   #92
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post

Zavrsim s kupnjom, idem do auta, deda trpa stvari u auto, okrećem se oko sebe trazim njegovog vozača, netko koga vozi
a dedek sjeda u auto i ode. Puževom brzinom. Onakav pogrbljen, ćorav i spor. Svaka čast liječnicima/liječničkom, nicem ne služi, nicem.
Ja znam jednog kojemu su produžili vozačku nakon moždanog. Deda jedva hoda, al ima valjanu dozvolu. Onak
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 06.11.2015., 10:06   #93
Moju mamu je neki dan puknuo sa strane neki penzić, na parkiralištu. Onak, ona ide ravno i ima prednost, a ovi dolaze sa strane i normalno stanu dok ne prođu ovi kaj idu ravno. I sve se odvija puževom brzinom. I kaže deda e ja jesam vas vidio ALI.. al samo sveci znaju zakaj nije stao. Deda se sav trese i ima 100 godina. Ok, srećom nije ništa strašno, samo ogrebotina, al on još onda kaže kao stručnjak, ma to vam se sredi sa sprejem. Reko mehaničar, malo morgen. Taj može i ubit nekog jer nije sposoban za vožnju baš.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Old 06.11.2015., 11:23   #94
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Živciraju me idioti koji se cestom vuku 20km/h i onda ispred semafora naglo daju gas, taman prođu kroz žuto a ja i ostalih 5 ljudi iza mene ostanemo ko pizde čekati jer se upalilo crveno, a svi bi prošli da lik nije idiot.
I onda naglo dobijem poriv da projurim kroz crveno, stignem taj automobil i izguram ga s ceste kao u filmovima. Da se razumijemo, još nikad to nisam napravio ali svejedno - nisu to baš najbolja osjećanja kad sjedite za upravljačem jedne tone metala.
Joj da, slažem se skroz. Meni se to često događa. Za popizdit

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Old 06.11.2015., 11:32   #95
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ja znam jednog kojemu su produžili vozačku nakon moždanog. Deda jedva hoda, al ima valjanu dozvolu. Onak
Ahahahaha Isuseimilamajčice :klap:
Free M. is offline  
Old 06.11.2015., 11:48   #96
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Živciraju me idioti koji se cestom vuku 20km/h i onda ispred semafora naglo daju gas, taman prođu kroz žuto a ja i ostalih 5 ljudi iza mene ostanemo ko pizde čekati jer se upalilo crveno, a svi bi prošli da lik nije idiot.
I onda naglo dobijem poriv da projurim kroz crveno, stignem taj automobil i izguram ga s ceste kao u filmovima. Da se razumijemo, još nikad to nisam napravio ali svejedno - nisu to baš najbolja osjećanja kad sjedite za upravljačem jedne tone metala.
svako jutro proživljavam istu dramu.
30 po zelenom valu gas pred semaforom. I kad se dvije trake nađu dvije takve - zajeb totalni.
Dlapek is offline  
Old 06.11.2015., 13:41   #97
Daj Bože da doživite njihove godine
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Old 06.11.2015., 13:47   #98
I ja kažem, daj bože. Fino mi je na ovoj planeti, ako ostanem relativno pokretan i zdrav u glavi volio bi dugo poživjeti. Al ako me vidite za jedno 50 godina u golfu dvojki, slobodno me izgurajte s ceste.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 06.11.2015., 13:56   #99
Treba uvesti zakon da nijedna osoba starija od 62 godine više ne smije voziti auto.
Precioznost is offline  
Old 06.11.2015., 14:26   #100
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
Daj Bože da doživite njihove godine
Ma nebi hvala...u familiji mi je takva povijest bolesti da imam sve predispozicij za senilnost/Parkinsonovu/Alzheimerovu znači, nou tenks.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.