Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2016., 16:21   #301
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Slično kao i onaj vlasnik poljoprivrednog dućana, bivši ministar poljoprivrede, također se oženio nakon stupanja na funkciju, a poklon ženi za vjenčanje je bilo mjesto na listi u izborima za europski parlament..Ni kriva ni dužna završila u eu..
i tad su se mnogi pitali kaj je 26-godišnja cura našla u tom šarmantnom čovjeku. ali eto, malo je pretrpila pa se našla u bruxellesu.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 16:33   #302
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
i tad su se mnogi pitali kaj je 26-godišnja cura našla u tom šarmantnom čovjeku. ali eto, malo je pretrpila pa se našla u bruxellesu.
I to na manje od godinu dana.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 16:45   #303
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
I to na manje od godinu dana.
eh sad, shit happens.
ali znaš kako je kad se udaješ, sve gledaš kroz ružičaste naočale, kao da je zauvijek.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 18:28   #304
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Imam 5 do 6 kila a i koji centimetar više.
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
E pa ja imam koji centimetar manje, za kile nisam siguran, al sam zato lep ko džirlo devojka... :kafa:
eto zašto ja volem komunjare - dobri su u centima

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
jao, pa tepeš je veliki zavodnik, razoritelj brakova:

http://www.jutarnji.hr/policajac-opt...ije--/1532586/

drpio čovjeku i ženu i kuću.
Meni su komentari...

Vidi malog jazavca, koja li je to jadnica kada se je za njeg uhvatila

Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Vjenčali su se u 10. mjesecu prošle godine.

A kao pravi katolici, vjenčali su se jer je beba na putu. Što se može zaključiti iz sljedećeg članka. Naime gđa Tepeš je za razliku od većine trudnica u nas, dobila posao baš u trudnoći. Prosječna državljanjka ove tradicionalne zemlje, koja nema sreće da joj se muž uguzio u politiku, u trudnoći dobiva otkaz, osobito u privatnom sektoru.
Fakat me već želudac boli od te gamadi.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 18:42   #305
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
eto zašto ja volem komunjare - dobri su u centima



Meni su komentari...

Vidi malog jazavca, koja li je to jadnica kada se je za njeg uhvatila



Fakat me već želudac boli od te gamadi.
Di si mala.

Kako si ti meni.
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 19:03   #306
To je pravi starčevičanac ,mrzi crkvu kao i Ante Starčevič

Prije neki dan se jedna podala Zmaju od Šipova a vidim da i Kepeš puni a nevadi
kakma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 19:13   #307
Quote:
jim rogers12345 kaže: Pogledaj post
Di si mala.

Kako si ti meni.
Eto me, održavam red ovdi
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 21:16   #308
Nakon Tepeša, javnost je odlučio zabaviti i Ćorić.

Najbolji su njih dvojica u kombinaciji, gdje Ćorić traži vojni rok da bi muškarci bili čvrsti, a predsjednik njegove stranke, Tepeš, je odslužio civilku.

No, i kao solo igrači imaju zapažene bravure.


Tako su Ćoriću našli krivotvorenje dokumenata/službenog potpisa (u malverzacijama oko vijećnićkih mandata) i kaznenu prijavu i presudu; dobio je 10 mjeseci zatvora, uvjetno.
To sve u borbi za vlast i za (jednu) stranku prava.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...e-/877566.aspx
DONOSIMO PRESUDU Pero Ćorić osuđen je 2010. u Požegi zbog krivotvorenja isprave

Ćorić im potom prijeti tužbom i pokušava se pozvati na zakon o rehabilitaciji.
Reagiranje Pere Ćorića na tekst "Čuvaju si leđa: Evo kako je krivotvoritelj Ćorić branio plagijatora Brkića"
http://www.index.hr/vijesti/clanak/r...ca/878234.aspx

"Sukladno stavku 5) istog Zakona koji kaže:“(5) Protekom rokova određenih u stavku 4. ovoga članka
počinitelj kaznenog djela smatra se neosuđivanim i svaka uporaba podataka o osobi kao počinitelju
kaznenog djela zabranjena je, a uporaba tih podataka nema pravni učinak. Rehabilitirana osoba ima
pravo nijekati prijašnju osuđivanost i zbog toga ne smije biti pozvana na odgovornost niti imati bilo
kakve pravne posljedice.“"


No, zakon o rehabilitaciji se odnosi na daljnje (možebitne) pravne progone, ne na to da se moraju svi praviti kako se ništa nije dogodilo.

Autori, index, se pozivaju na pravo javnosti.
Ćoriću, javnost ima pravo znati da ste krivotvorili dokumente
http://www.index.hr/vijesti/clanak/c...te/878319.aspx


Ne volim indexov senzacionalizam, ali cijenim petlju, i cijenim istraživački rad.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 08:42   #309
Quote:
trader7 kaže: Pogledaj post
mozda nije prakticni vjernik, ?!!

ili je slusao, gledao za Spotlight film, pa je malcice crkvu zaobisao,

a da Crkva ima muda bi takve koji se vjenčaju jer stiže beba odbila
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 08:53   #310
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a da Crkva ima muda bi takve koji se vjenčaju jer stiže beba odbila
A kako ćeš odbit domoljuba?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 09:07   #311
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a da Crkva ima muda bi takve koji se vjenčaju jer stiže beba odbila
Mislim da bi bilo više registriranih partnerstavanego crkvenih brakova.
Ko se uopće ženi, a da nisu trudni
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:35   #312
Raspliće se životna priča političara Tepeša i njegove nove žene. Kakva persona je potpredsjednik Sabora, moj Bože. Sramota i čitati ovakve stvari, koje su rezervirane za turske i ine sapunice. No, zahvaljujući "domoljubu" Tomislavu, ovo je naša stvarnost.

Znači, kao pravi katolik, Tepeš se trošio sa oženjenom ženom.

Quote:
- Kuća u kojoj danas žive izgrađena je na tri parcele koje sam naslijedio od pokojne majke, djeda, i oca koji je još živ i na njima smo 2007. godine započeli gradnju. Njezini roditelji su velikim dijelom sudjelovali u izgradnji kuće, ali ja sam platio, i građevinsku dozvolu i sve priključke. Kad smo završili sve je još bilo divno i krasno: gospođa je radila u jednoj zagrebačkoj firmi, imala je dobra primanja, i tako sve dok nije dobila otkaz. A kako smo podigli nenamjenske kredite za uređenje kuće, poslije njezina otkaza sve je došlo meni na naplatu jer sam bio sudužnik u njezinom kreditu. Morao sam preuzeti i taj kredit, ali ne samo to, nego i minus na tekućem računu i minus na kreditnim karticama. Sad mi je ostao moj kredit koji moram otplaćivati još šest godina, njezin osam godina i alimentaciju, ukupno je to oko 4500 kuna mjesečno.

- Ali kažu da niste plaćali alimentaciju? - pitamo ga.

- Nije istina. Plaćao sam bivšoj supruzi na ruke, a ona mi nije željela nikad potpisati da je taj novac primila. Posljednjih godinu i pol dana sve isplate alimentacije, baš zato, idu preko računa - odgovara Ječić te dodaje da su ljubavni problemi u njegovom bivšem braku počeli kad se ona učlanila u HSP AS. Kaže da je stranka prvu podružnicu osnovala u Klinča Selu.

- U to vrijeme Ruža Tomašić je bila na vrhu HSP AS. Tepeš je znao doći po moju suprugu kod nas u kuću, popili smo zajedno, večerali. Moja bivša supruga bila je tada u stranci nešto kao glavni tajnik. Baš u to vrijeme stranka je počela s osnivanjem podružnica po cijeloj Hrvatskoj. Bili smo deset godina u braku, vjerovao sam joj, nisam sumnjao, ali ona se zaljubila u gospodina Tepeša. Sve je kulminiralo 2012. kad mi je rekla da više ne želi sa mnom živjeti, prozvala me tada da sam je tukao, maltretirao. Prepisao sam kuću na nju zbog djece, to je kuća od 360 četvornih metara i okućnica, i tako sam odselio, a dotični Tepeš se doselio tri mjeseca kasnije, pitam se je li prijavljen tamo - kaže.


Tepeš odgovara da jest, a da ima i vlastiti stan.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:45   #313
Tepeš je jedan običan trol koji se u politici zalaže za one stvari koje čitamo po forumima oko prošlosti, komunizma, Jugoslavije i sličnih pizdarija od kojih je narod već umoran. Nema on nikakvih kapaciteta i inovacija za unaprijeđenje svoje zemlje, već u maniri desničarskog trola ne zasluženo ima mjesto u politici.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:47   #314
učlanila se hsp-as i tamo ju je obljubio dotični tepeš
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 13:48   #315
Tiha voda brege dere.

Tko bi rekao, da je Tepes fatalan za zenski rod.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 15:02   #316
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Tiha voda brege dere.

Tko bi rekao, da je Tepes fatalan za zenski rod.
Mene samo čudi da je zbario Višnju a ne Jagodu recimo.
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 15:45   #317
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a da Crkva ima muda bi takve koji se vjenčaju jer stiže beba odbila
A zašto? I kako bi se to uopće izvelo? Crkva bi trebala tražiti potvrdu da mladenka nije trudna?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 17:12   #318
pa možda se nisu ni vjenčali u crkvi.
gospođa se valjda kao prava hrvatica i katolkinja prvi put vjenčala u crkvi.
razvrgnuti crkveni brak i dobiti dopuštenje da se i po drugi put vjenčaš u crkvi nije baš jako jednostavno, premda je sada lakše nego prije.

doduše, tepeš možda ima veze, ipak je on faca.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 19:09   #319
Moram priznati da je ovaj slucaj nesto najodvratnije sto sam procitao zadnjih dana.

Svi znamo da je hrvatska politika puna najodvratnijeg sljama i bijednika ali mislim stvarno.

Dolazis covjeku u kucu u kojoj osnujes neku usranu ksenofobnu strancicu.

Uselis mu se sa zenom i djecom muzes ga za alimentaciju ne placas racune i seres po novinama kako TI UZNEMIRAVA OBITELJ!!!!


Iovo cudo je nama potprwdsjednik sabora.

POSEREM SE NA OVAKVU DEMOKRACIJU.

covjek u zovotu nista nije radio i nista ne zna naravno lupeta neka militaristicka sranja iako je zbrisao u civilnu.

Zasto se uostalom stranka zove HSP Ante Starcevic zasto je ne nazove HSP Nicolai Causescu.

Najjaci su mi ti ultracisti nzcionalnisti.


Kad malo zagrebes naidjes samo na laz i licemjerje.
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 19:39   #320
Kakva manga,muž vjerojatno neki tzv. progresivac kojemu je žena glavna pa došla k Tepešu sa konzervatitnim stavovima.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.