Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2017., 16:08   #81
Ugušio se hranom. Zbilja bizaran način za umrijeti. Za Pianu mi nije niti čudno, bilo je pitanje vremena.

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...6-Florida.html
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 16:44   #82
Neki kažu da je Dallas prtljao sa inzulinom, i da je hitno zbog toga morao nešto pojesti, ali je zakasnio.

Ali općenito čitajući kakve je lik imao sve zdrastvene probleme pogotovo zadnjih godinu dana nažalost se ne čudim ovom raspletu događaja.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 17:14   #83
Quote:
automation kaže: Pogledaj post
Ugušio se hranom. Zbilja bizaran način za umrijeti. Za Pianu mi nije niti čudno, bilo je pitanje vremena.

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...6-Florida.html
Barem je umro radeći ono što voli
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 17:43   #84
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Neki kažu da je Dallas prtljao sa inzulinom, i da je hitno zbog toga morao nešto pojesti, ali je zakasnio.

Ali općenito čitajući kakve je lik imao sve zdrastvene probleme pogotovo zadnjih godinu dana nažalost se ne čudim ovom raspletu događaja.
I meni se to isto čini vjerojatnim. Iskreno, ja sam prvo pomislio na kalij. AAS praštaju svakakve greške, inzulin ne.

Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Barem je umro radeći ono što voli
Apsolutno se slažem.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 18:32   #85
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Barem je umro radeći ono što voli
Jedeći?
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 20:17   #86
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Jedeći?
Da.
Barem se nadam da nije nešto drugo, ilegalnije
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 08:16   #87
Ramy napokon može sa leđa parirat filu, digno je detalje

fuark is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 08:20   #88
Iako u side chestu i po ramenima, Phil ga i dalje pokopava. Samo zbog genetike jbg.
fuark is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:13   #89
Ramy je jako napredovao.

Da Philov trbuh nije tako grozan, bio bi siguran da će ostati Mr. Olympia, ovako nisam baš siguran, ako i pobjedi, bit će jako kontroverzno.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:33   #90
Ramy je jako jako blizu. Dexter je standardan, ne bi rekao da se popravio. Rhoden izgleda jako lose. Bit ce borba izmedu Phila i Ramyija.
__________________
Ljudi kazu da ono sto svi trazimo jest smisao zivota. Ne mislim da je to stvarno sto trazimo. Mislim da ono sto trazimo jest iskustvo bivanja zivim, tako da ce nasa zivotna iskustva na cisto fizickom planu imati rezonance unutar naseg najunutarnjijeg bica i stvarnosti, tako da doista osjecamo blazenstvo sto smo zivi.
Joseph Campbell
alfredo nr.2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:28   #91
Phil pobijedio, katastrofa, najgori pobjednik Mr. Olympie ikada, ovo se nije smjelo dogoditi.

Ali da je i Ramy pobijedio, koji se jako poboljšao, ne bi bio zadovoljan, William Bonac je trebao pobijediti, lik je fantastičan, šteta što se to nikada neće dogoditi, ovo natjecanje je samo dokaz za to.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 20:46   #92
Kada ce nas Pero na Olimpiju ?
JesterRace is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:51   #93
Ne znam, kad se kvalificira, ako se...
cukalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:52   #94
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Phil pobijedio, katastrofa, najgori pobjednik Mr. Olympie ikada, ovo se nije smjelo dogoditi.

Ali da je i Ramy pobijedio, koji se jako poboljšao, ne bi bio zadovoljan, William Bonac je trebao pobijediti, lik je fantastičan, šteta što se to nikada neće dogoditi, ovo natjecanje je samo dokaz za to.
Nema veze, visina je presudna, Shawn Ray je bio savrsen, ali ga visina jebala.. Po meni puno bolji nego Flex Lewis, u 212 katogoriji bi sigurno ownao, savrseno poslozen..
cukalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 21:26   #95
UZIMAO SAM I HTJEO BI UZIMAT WINSTROL I HGH ALI MI VISE DILER IZ BOSNE NECE SLAT AKO IMA NETKO IZ ZAGREBA ILI DA SALJE POSTOM NEKA SE JAVI NA: [email protected]
TUPAK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 00:17   #96
Win


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 05:51   #97
Frajeru je mail presretan, a vrišti od očaja.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.