Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 09:57   #141
Meni je danas drugi dan da sam popišala crticu. Jučer je bila malo svjetlija danas je malo tamnija.
Ne vjerujem joj još skroz jer sam do sada prošla 6 biokemijskih koje su sve tak počele... al mislim da je ova zericu tamnija nego one iz prijašnjih postpaka.

Od simptoma..... malo sam reagirala u pogledu blage hiperstimulacije kad sam primila štopericu ali su se simptomi smirili u međuvremenu. Sad sam opet počela osjecati lagano probadanje u jajnicima. Nadam se da ne bude strašno jer mi očito OHSS ne gine.

su začuđujuće neosjetljive.. isto lagano lagano probadanje ali daleko od bilo kakve boli. Bradavice ništa.. Jedino kaj sam osjetila jesu lagani trnci kad sam se legla navecer u krevet.

Now we wait and see

e da, danas je 8 dan nakon trasfera 5 dan oliti 8dp5dt.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 10:23   #142
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Meni je danas drugi dan da sam popišala crticu. Jučer je bila malo svjetlija danas je malo tamnija.
Ne vjerujem joj još skroz jer sam do sada prošla 6 biokemijskih koje su sve tak počele... al mislim da je ova zericu tamnija nego one iz prijašnjih postpaka.

Od simptoma..... malo sam reagirala u pogledu blage hiperstimulacije kad sam primila štopericu ali su se simptomi smirili u međuvremenu. Sad sam opet počela osjecati lagano probadanje u jajnicima. Nadam se da ne bude strašno jer mi očito OHSS ne gine.

su začuđujuće neosjetljive.. isto lagano lagano probadanje ali daleko od bilo kakve boli. Bradavice ništa.. Jedino kaj sam osjetila jesu lagani trnci kad sam se legla navecer u krevet.

Now we wait and see

e da, danas je 8 dan nakon trasfera 5 dan oliti 8dp5dt.
vibramooooo
Nazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 10:31   #143
BlackBerryajme super! to je sigurno to! Kad vadiš betu?
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 11:48   #144
Nazalost sutra rano ujutro idem na put i tek se vracam u cetvrtak u hr. Tak da sam osudjena na trakice jos neko vrijeme.

Iako ce i cetvrtak biti koji dan ranije nego sto doc zeli betu. Napisalo mi 16 dpt
Rajt... Ko to moze docekati
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 21:29   #145
Pozdrav,cure meni je danas 8.dnt 4 i 6 stanicnih embrija 3.dan.
Od jucer imam grceve u maternici,povremeno 2-3 puta na dan.
Da li je moguc3 da je implantacija?
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 01:20   #146
Implantacija pocinje oko 3 4 dnt 3 dan. Odnosno 6 7 dan od ovulacije. Al to je proces koji traje duze tak da mogu biti grcevi od toga. Iako u teoriji bilo kakvi "grcevi" zapravo ne bi trebali biti grcevi jer progesteron upravo sluzi opustanju misica i sprecava grceve jel.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 06:30   #147
Ja osijecam nesto dole, pikanja neka, ali samo tu i tamo...e sad mene brine sto si rekla da progesteron smiruje grceve, znaci da nebi trebala osijetiti M kad dode?! ajme to bi bilo sjajno ako vec misli doci! nisam imala sad poslje transfera nista slicno menstrualnim grcevima, nisam imala za sad ni ono znojenje nocno pred M. Danas bi kao trebala dobiti. Idem kupiti test u dm, pa ako ne dode sutra ga radim
Danas mi je 11dpt.
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 08:19   #148
Kako ste se ponašale nakon transfera? Jeste odmah išle na bolovanje ili ste išle raditi?
Ja sam jučer bila na transferu i nisu mi u bolnici ništa rekli da moram mirovati, da ne smijem nešto raditi.
foxxycon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 08:24   #149
Ja se i dalje nadam da je implantacija :-)
I da ovaj put nece menga pocet :-)
Iako uz 3x2 utrogestan o navecer crinone gel mislim da su male sanse da procurim...nadam se :-)
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 08:43   #150
Quote:
foxxycon kaže: Pogledaj post
Kako ste se ponašale nakon transfera? Jeste odmah išle na bolovanje ili ste išle raditi?
Ja sam jučer bila na transferu i nisu mi u bolnici ništa rekli da moram mirovati, da ne smijem nešto raditi.
Cestitam na transferu! Meni su rekli samo malo laganije kao ne ici plannariti, trcati maraton i jahati kao da to inace radim.
Ja inace ne radim( doma crtam) tako da sam sve nastavila ko prije,jedino nisam usisavala prva 3dana...toliko sam uspijel, sve ostalo normalno. I nemam odnose sa mm...suša
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 08:53   #151
Ja sam mirovala nakon transfera taj dan 3-4 sata i nastavila sve normalno.
Radim u ducanu sa sportskom obucom i isla sam na posao.
Meni je gora psihicka opterecenost da doma samo lezim i osluskujem...pogotovo jer sama ne vjerujem da fizicka aktivnost utjece na implantaciju.
Svako za sebe zna najbolje :-)
Svima nam zelim srecu i nadam se da mi menga nece stic prije 16.3 :-)
Nadam se da je ovaj put to to i da su oni bolovi od implantacije :-)
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 09:02   #152
Meni je danas 11 dan nakon inseminacije i od jutros imam osijecaj da cu svaki cas procutiti i trcim svako malo u wc.. inace mi luteinska faza traje 12 dana, a s obzirom da mije folikul na dan stoperice bio 25 mm, mozda je ovulacija bila i ranije tako da M moze i ranije doci. Nisam optimisticna, laaagano osijetim bradavice na dodir, inace mi u PMS- isto ovako bude. Do sad sam svaki put procurila uz utrogestan, sad mi je doza malo jaca pa cemo vidjeti. I uz sve to, prehlada i kasalj me drze vec 5-6 dana
vanesssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 09:21   #153
Uh odlično, hvala vam puno

Već sam mislila da ću morati samo ležati do bete. Dan, dva bi mogla no sve više od toga ne mogu, poludila bi u kući sama.
foxxycon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 09:26   #154
moj postupak ni ovaj put nije uspio. Moja beta je 0, a već sam i dobila
mjaukalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:40   #155
Zao mi je majukalo koji vam je ovo bio pokusaj? Malo sam se pogubila
vanesssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:42   #156
Cure, nemojte se voditi tuđim primjerima oko mirovanja. Miruje se zbog hiperstimulacije i stanja jajnika a ne implantacije.
Netko tko je imao osrednji ili mali respond nece mirovati ni priblizno ko netko sa dvije lopte od jajnika. A svaka je primjer za sebe na tu temu. Slusajte i pitajte iskljucivo svoje doktore, jedini imaju uvid u vase stanje.

Sretno svima.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:17   #157
Sly47 ali i dr nekad imaju oprecna misljenja.
Meni je recimo Skvorc rekao ne radit,a low responder sam.
U vinogradskoj dr rekao mirovat umjereno,a biologica da nema potrebe.
Pa se ja vodim iskljucivo svojim osijecajem.
Svaka od nas zna svoje mogucnosti i kak se najbolje osijeca.
Naravno da ako imas bolove i hiper da ces vise mirovat....
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:28   #158
sly slažem se...ja sam bila u prirodnom pa mi je poslje transfera bilo isto, tako da sam se prema tome i ravnala...
mjaukalo baš, baš mi je žao
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:28   #159
blackberry čestitam

mjaukalo zaista mi je žao..nemam što reći, tješenja nam je svima preko glave pa vjerojatno i tebi.

Ja ujutro idem na prve konzultacije u Vinogradsku, može mi netko pomoći gdje se javljam uopće? Dole na šalter u prizemlju gdje je ginekologija?
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:38   #160
Quote:
julianna-24 kaže: Pogledaj post
blackberry čestitam

mjaukalo zaista mi je žao..nemam što reći, tješenja nam je svima preko glave pa vjerojatno i tebi.

Ja ujutro idem na prve konzultacije u Vinogradsku, može mi netko pomoći gdje se javljam uopće? Dole na šalter u prizemlju gdje je ginekologija?
Ne, ides na zadnji kat (ne sjecam se vise je li bio 5. ili 4.). Kad izadjes iz lifta vrata ravno su humana (na lijevo pedijatrija). Ponekad su vrata zakljucana pa im treba pozvonit. Kad udjes na humanu na desno je soba od sestara, tamo se javis.

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
šumska jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.