Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2008., 13:16   #21
Quote:
BMWE30 kaže: Pogledaj post
nitko ne može platit vrijeme provedeno u radu na autu, tih novaca nema, ako si čitao komentre onda si vidio da volim opela, al da sam svašta vozio, inače ja sam iz Zagreba, ako ti odgovara možemo uspostaviti kontakt preko e-mail-a bilo bi mi jako drago ako mogu nekome pomoći ako ničim drugim, bar savjetom
evo ti moj mail;
[email protected]
pa ču ti poslat na tvog par slika kako je izgledala moja beba prije i sad
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 17:57   #22
slike te čekaju na e-mailu
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 21:44   #23
Quote:
BMWE30 kaže: Pogledaj post
slike te čekaju na e-mailu
dobro večer.
evo slike sam dobio,i mogu ti reči da su auti super,mislim ko se razumije,samo napred.
poslao sam ti par slika ,ali mi je žao da nemam na kompu i one od gotovog dako da sutr,svakako ti šaljem i te,ja se nadam da češ bit zadovoljan
pa svakako se čujemo a i do zg,ako dođem sigurno ču ti se javit,nikad se nezna.
inače ja vozio 9god. špedicije,i još uvijek ali lokalno,tako da imam par prijatelja gore u zg. i sesvetskom kraljevcu,pa svakako navratin kad budem išao za gore.
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 21:46   #24
Quote:
Overdriver kaže: Pogledaj post
ja imam dosta starih auta na selu, ali od oldtimera samo ispravnog fiću iz `76, nije trul, simku kompletnu i neki stari audi. u slobodno vrijeme na fići radim a ovo drugo čeka bolje dane
ide to sa fićom,ako mogu pomoč reci slobodno
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:46   #25
evo poslao sam još slika, ako znaš da netko prodaje opel olympiu PI, da je za restauraciju, molim te da mi javiš, to mi je auto snova
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 23:03   #26
Quote:
BMWE30 kaže: Pogledaj post
evo poslao sam još slika, ako znaš da netko prodaje opel olympiu PI, da je za restauraciju, molim te da mi javiš, to mi je auto snova
nisam siguran,ali mogu pogledat kod frenda ,ja mislim da je jedna kod pule ali moram vidit.
ako se ne varam jer tip kod koga je bila imao je jedno 6-7 auta,ma ne sekiraj se javim ti sigurno ako ima ili ako nema svejedno.
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 23:53   #27
nego kako ti se čini benđo?
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:49   #28
Quote:
fićo750 kaže: Pogledaj post
ide to sa fićom,ako mogu pomoč reci slobodno
ma ide, samo ispod ima malo hrđe i moram nabavit vezni lim i blatobran jer je bio udaren. i registracija je u planu jednog dana
Overdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:21   #29
Ajmo restauratori nabacite koju slikicu da i mi vidimo cime se bavite. Mene jako zanimaju oldtimeri, zapravo vise modeli 70-tih godina ali nemam ni vremena ni alata ni novca za upustiti se u restauriranje. Ali osobno mislim da je stvarno veci gust voziti auto star 40-tak godina nego novo. Novo sluzi za putovanja i ne isplati se imati samo oldtimera ali imati ga za drugo auto to je prava stvar.

Idemo, ocemo slikice.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 11:48   #30
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ajmo restauratori nabacite koju slikicu da i mi vidimo cime se bavite. ...

Idemo, ocemo slikice.
evo nasa dva restaurirana auta. fotke procesa restauracije (rastavljanje svih dijelova do osovine, rad, pa sastavljanje) su fotkane analognim aparatom pa mi je tlaka da ih skeniram. al evo rezultata



meharija sad prodajemo, a spaček će ostat u obitelji.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 12:10   #31
budem ja ubacio slike, samo neka mi netko pojasni kako se to radi
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 12:55   #32
i ja ču stavit svoje ali neznam kako se tu stavljaju.
jer ih treba smanjit,i o onda se gubi i slika pola i kvaliteta
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 12:58   #33
Quote:
BMWE30 kaže: Pogledaj post
nego kako ti se čini benđo?
svaka čast.
nemam ča za reči siper je ispao.ali danas ču ti poslat i ja na mail,svoje komplet nakon registracije i svega
kad tad ču proč vidit kod tebe makine a ako prođem volio bi sa fićon
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 13:01   #34
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
evo nasa dva restaurirana auta. fotke procesa restauracije (rastavljanje svih dijelova do osovine, rad, pa sastavljanje) su fotkane analognim aparatom pa mi je tlaka da ih skeniram. al evo rezultata



meharija sad prodajemo, a spaček će ostat u obitelji.
svaka čast.imam i ja slike komplet od početka do kraja,samo kad ih oču poslat mi traži da ih smanjin,
ali makine su super
reci u kojoj rezoluciji da slikam pa da i ja stavim moja dva ljepotana
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 15:28   #35
Quote:
BMWE30 kaže: Pogledaj post
budem ja ubacio slike, samo neka mi netko pojasni kako se to radi
evo prijatelju poslo ja slike od oba dvas fićeka
i ovog kojeg sam registrirao,ja se nadam da su uredu
svakako se čujemo večeras
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 15:37   #36
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ajmo restauratori nabacite koju slikicu da i mi vidimo cime se bavite. Mene jako zanimaju oldtimeri, zapravo vise modeli 70-tih godina ali nemam ni vremena ni alata ni novca za upustiti se u restauriranje. Ali osobno mislim da je stvarno veci gust voziti auto star 40-tak godina nego novo. Novo sluzi za putovanja i ne isplati se imati samo oldtimera ali imati ga za drugo auto to je prava stvar.

Idemo, ocemo slikice.
evo ja sam jedan od njih,ali ja barem san ovca za oko kompa,pa da obijasnim!!!!
e ovako ja sam sve slike napravio sa digitalnim aparatom i sad kad oču stavit sliku kaže mi da je moram smanjit,ali kad je smanjin onda pola slike mi se izobliči ili dođu premale
kad smanjin di zahtijeva dođu premale,pa i da ih stavim nije meni ljepo a kamoli vama
pa ako neko zna kako ja ču ih stavit čim skužim kako ide,sigurno
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 15:52   #37
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
evo nasa dva restaurirana auta. fotke procesa restauracije (rastavljanje svih dijelova do osovine, rad, pa sastavljanje) su fotkane analognim aparatom pa mi je tlaka da ih skeniram. al evo rezultata



meharija sad prodajemo, a spaček će ostat u obitelji.
a evo ja sam iz pule,pa svaka čast za vozila
ako se smije znati godište,i kolika je cijena,ako ne tu reci dat ču ti e mail
inače si sve sam radio i ako jesi i ako nisi truda je uloženo.
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 17:06   #38
Quote:
fićo750 kaže: Pogledaj post
a evo ja sam iz pule,pa svaka čast za vozila
ako se smije znati godište,i kolika je cijena,ako ne tu reci dat ču ti e mail
inače si sve sam radio i ako jesi i ako nisi truda je uloženo.
Mehari je '76. godiste. ovo mu je original boja: macao zelena, uz njega idu novo napravljena kabina (ova na fotki) + stara kabina, sve šipke za ljetnu verziju (njemu se moze skinuti doslovno sve: vrata, prednje staklo, kabina...), elektronicko paljenje (koje jos nije montirano) itd.

restaurirali su ga moj brat i tata. radili su mjesecima. bio je rastavljen doslovce do šasije, popravljan, farban, slagan. neki dijelovi su narucivani novi iz Francuske...

cijena je 6000eura.

evo par stranih linkova kako izgleda kad mu se skine kabina
http://www.careos.com/pics/BiblioPHO...ehari_1963.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...hari_offen.jpg
http://img389.imageshack.us/img389/7871/32gh.jpg



poslah ti PP kako da smanjis i stavis fotke. dozvoljena dimenzija je cca 600x400. kad ih smanjujes ako koristis IrfanView stavi kvacicu na "apply sharpen" i "preserve ration" i onda gore upisuj zeljenu velicinu fotke. ne bi se trebala deformirati i zamutiti!
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 17:32   #39
za postavljanje slika bez da se zakvačite sa adminima:

posjetiti http://www.imagesforme.com/
stisneš "browse" i nađeš sliku/slike koje želiš podijeliti sa prijateljima. kad postaviš sve slike koje želiš, stisneš gumb "upload" i čekaš dok se sve slike učitaju.

kad to bude gotovo, link sa kodovima se nalazi na donjem dijelu stranice.
obično koristim onaj link gdje piše "forum kod sa linkom". to se iskopira i pasta ovdje, pa se dobije thumbnail, sličica smanjenog formata. kad se klikne na nju, dobije se velika slika, a to izgleda ovako


na taj način netreba svima pola sata za učitavanje stranice, a vidi se kakva je slika u pitanju. tko želi, otvorit će je, tko neće nemora.
bistro?
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 23:18   #40
vidio sam slike oba fićeka, više mi se sviđa bijeli, orginal je orginal, al i crveni je strašan svaka čast majstore
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.