Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2014., 22:22   #481
Curke, jel moze neka preporučiti catering iz Vinkovaca? Hvala:-)
nesaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 22:29   #482
kod nas doma su bile staklene čaše, ali mislim da je to stvarno nebitno...
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 23:48   #483
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
ali mislim da je to stvarno nebitno...
Ma, i to dobro kazes
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 12:20   #484
Quote:
nesaos kaže: Pogledaj post
Curke, jel moze neka preporučiti catering iz Vinkovaca? Hvala:-)
Imaš Srijem, Galeta i koliko sam čula za Bijelu lađu da rade, ali nisam sigurna.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 10:46   #485
Catering Adria za sve prigode :klap:
mario-zaprešić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 07:22   #486
Bliži nam se krštenje i planiramo catering za 12 osoba. Mi smo na Rudešu, Zagreb. Želimo samo hranu, eventualno posuđe, bez konobara. Imate li kakvu preporuku? Hvala.
FILELEFT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 13:31   #487
Ljudi za koliko osoba uzimate ako ste pozvali 20 osoba.
Riječ je o zakusci nakon obrane doktorata, ne vjerujem ni da će svi doći a neki se neće dugo zadržat.
Jer mi catering za 15 osoba dovoljno?
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 19:05   #488
Isto sam pitanje htjela ja postaviti
Naime, cijene od 90 kn po osobi mi se čine tu mač, obzirom da je obrana oko 12 i da ću prostoriju imati na raspolaganju max. 2 sata, pa neće ni biti mogućnosti za dulje zadržavanje i bakanalije...ima li netko iskustva i preporuku?

Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Ljudi za koliko osoba uzimate ako ste pozvali 20 osoba.
Riječ je o zakusci nakon obrane doktorata, ne vjerujem ni da će svi doći a neki se neće dugo zadržat.
Jer mi catering za 15 osoba dovoljno?
Rosario76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 11:47   #489
Quote:
Rosario76 kaže: Pogledaj post
Isto sam pitanje htjela ja postaviti
Naime, cijene od 90 kn po osobi mi se čine tu mač, obzirom da je obrana oko 12 i da ću prostoriju imati na raspolaganju max. 2 sata, pa neće ni biti mogućnosti za dulje zadržavanje i bakanalije...ima li netko iskustva i preporuku?
Evo ti moje iskustvo.
Ja sam uzeo od Majetića toplo-hladni buffet na bazi 18 osoba. Na kraju je točno toliko ljudi i došlo na zakusku ali hrane je ostalo kao u priči a zakuska je bila u vrijeme ručka (12h). Ja sam poneo posude i sve to odneo kući gdje mi je popodne došla rodbina pa sam onda još 10 ljudi nahranio s time.
Dakle definitivno menu uzeti za manji broj ljudi od stvarnog. Teško je procjeniti koliko manje (ovisno o tipu ljudi i vremenu) ali ja bih rekao barem 5 manje od onog broja za kojeg misliš da će doći na zakusku.
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:28   #490
E super, hvala na info, da, tak sam nekak i ja mislila... A kolko para?

Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Evo ti moje iskustvo.
Ja sam uzeo od Majetića toplo-hladni buffet na bazi 18 osoba. Na kraju je točno toliko ljudi i došlo na zakusku ali hrane je ostalo kao u priči a zakuska je bila u vrijeme ručka (12h). Ja sam poneo posude i sve to odneo kući gdje mi je popodne došla rodbina pa sam onda još 10 ljudi nahranio s time.
Dakle definitivno menu uzeti za manji broj ljudi od stvarnog. Teško je procjeniti koliko manje (ovisno o tipu ljudi i vremenu) ali ja bih rekao barem 5 manje od onog broja za kojeg misliš da će doći na zakusku.
Rosario76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 20:44   #491
Quote:
Rosario76 kaže: Pogledaj post
E super, hvala na info, da, tak sam nekak i ja mislila... A kolko para?
Ma ja sam uzeo Majetić koji je najskuplji. Došlo me 120 kn po osobi plus piće po potrošnji. Ali piće je sve skupa izašlo samo 500 kn jer moji kolege baš i ne piju.
Da se naći i puno jeftinije od Majetića a da je pristojno. Ja sam morao uzeti Majetić jer na biološkom odsjeku PMF-a ne dozvoljavaju zakuske na faksu a kantina je rupa. Zbog toga sam zakusku imao u kafiću muzeja Mimara koji je odma prekoputa faksa a oni imaju eksluzivni dogovor s Majetićem.
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 20:57   #492
Thumbs up

Ok, thnx. Ma ja imam na faksu i to u dvorani koju imam na raspolaganju tri sata, dakle računam da će obrana trajati 2 sata, ostaje max 45min ako ne i manje za zakusku, treba to sve još maknut prije sljedećeg predavanja. Tako da sam više mislila neki hladni buffet. A piće ću donijeti sama.

Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Ma ja sam uzeo Majetić koji je najskuplji. Došlo me 120 kn po osobi plus piće po potrošnji. Ali piće je sve skupa izašlo samo 500 kn jer moji kolege baš i ne piju.
Da se naći i puno jeftinije od Majetića a da je pristojno. Ja sam morao uzeti Majetić jer na biološkom odsjeku PMF-a ne dozvoljavaju zakuske na faksu a kantina je rupa. Zbog toga sam zakusku imao u kafiću muzeja Mimara koji je odma prekoputa faksa a oni imaju eksluzivni dogovor s Majetićem.
Rosario76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 00:22   #493
Ajme 2 sata obrana...meni trajala 10 min. Koji faks? Kakav je proces?

Što se tiče teme...moja prijateljica za prijem gostiju naručila catering za 70 osoba, a došlo nas oko 250 i još ostalo hrane!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 22:35   #494
Partnerica i ja planiramo vjenčanje u petom mjesecu i imat ćemo svadbu u prostorijama mjesnog odbora u svome kvartu, dakle prostor besplatan. Bit će oko 30 ljudi pa me zanima koji biste catering preporučili iz Zagreba? Dakle, imamo stolove, stolice, stolnjake, treba nam samo fina hrana i ništa više

Unaprijed hvala na svim preporukama.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 13:59   #495
EDIT: Od Kvatrića smo dobili ponudu od 370kn po osobi (za 30-ak ljudi i manje)- uključuje hranu, piće i kolače, njihove stolove i stolice... je li to puno?
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 09:34   #496
Ima li tko kakvu preporuku za catering u varaždinu -kvaliteta količina cijena
brane 0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 23:20   #497
Pozdrav!! jeli mi mozete pomoc oko cateringa u splitu..cijene, koji je "najbolji" i tako to ) . pir nam je u gusara pa se cak mislimo da tamo napravimo i okupljanje prije crkve i dali su nam cijenu od 70kn po osobi...e sad ja uopce neznam kako se cijene krecu ode po splitu pa neznam ni jel to okej cijena od 70 kn...?
jabucica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 00:22   #498
Quote:
jabucica3 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!! jeli mi mozete pomoc oko cateringa u splitu..cijene, koji je "najbolji" i tako to ) . pir nam je u gusara pa se cak mislimo da tamo napravimo i okupljanje prije crkve i dali su nam cijenu od 70kn po osobi...e sad ja uopce neznam kako se cijene krecu ode po splitu pa neznam ni jel to okej cijena od 70 kn...?
Ne znam kako drugi stoje sa cijenama ali Gusar ti je sami vrh po pitanju kvalitete cateringa. A i općenito
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 12:50   #499
http://www.catering-zrinski.hr/
Da li je tko imao iskustva sa njima? Cijene i ponuda se čini ok.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:00   #500
Da pitam i ovdje...
Ima li tko iskustva sa cateringom hotela Bonavia iz Rijeke i cateringom restorana Arlen iz Poreca?
fostoq7alabi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.