Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2010., 13:35   #1
Aluminijska stolarija

Pozdrav,
razmišljam što staviti na kuću, alu / drvo ili pvc stolariju.

Kažu da je alu/drvo bolja, kvalitenija itd. Za ovu pvc vele da zrači, kancerogena itd.

Kome vjerovat.. ?! No ok,

Ovi hladni dani su me ponukali na jedno pitanje, aluminij je metal, a metal radi na temperaturama. Znam da se željezo na hladnoči steže, da li ima takvih problema sa alu stolarijom glede hladnoče ili vručina, da li ima problema kod "dihtanja" alu prozora i vrata kada se stežu ili šire ?

Neka Vaša iskustva ili praksa ?!

Hvala

FF
__________________
Čast svakom, veresija nikom !
FreeFlyer is offline  
Old 08.01.2010., 13:57   #2
Kolega ima alu stolariju i ima velikih problema sa kondenzacijom, nikad mu temp. unutra nepada ispod 19
tonino2008 is offline  
Old 08.01.2010., 14:04   #3
Thumbs up

Quote:
FreeFlyer kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
razmišljam što staviti na kuću, alu / drvo ili pvc stolariju.

Kažu da je alu/drvo bolja, kvalitenija itd. Za ovu pvc vele da zrači, kancerogena itd.

Kome vjerovat.. ?! No ok,

Ovi hladni dani su me ponukali na jedno pitanje, aluminij je metal, a metal radi na temperaturama. Znam da se željezo na hladnoči steže, da li ima takvih problema sa alu stolarijom glede hladnoče ili vručina, da li ima problema kod "dihtanja" alu prozora i vrata kada se stežu ili šire ?

Neka Vaša iskustva ili praksa ?!

Hvala



FF
Pozdrav,
na kući imamo Alu/drvo kombinaciju godinu dana i za sada smo zadovoljni što smo se odlučili na tu kombinaciju. Ni ljetne vrućine, a ni hladnoća ne utječu na "dihtanje". Skuplje je, ali...
cagar is offline  
Old 08.01.2010., 19:26   #4
Quote:
tonino2008 kaže: Pogledaj post
Kolega ima alu stolariju i ima velikih problema sa kondenzacijom, nikad mu temp. unutra nepada ispod 19
Kolega je kupio Al stolariju bez tzv."temperaturnog mosta"
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.