Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2010., 00:39   #81
Bio je stvarno divno stvorenje. Još je, vjerujem. Ali. Sa svojom 31 godinom nije mogao apsolutno ništa napraviti bez maminog odobrenja.
U svemu tome mama je bila, i još je, vjerujem, divno jedno stvorenje, ali... ma daj...

Možda to i nije toliko bad, ali meni, koja sam od 18. godine samostalna i ne govorim majci za svaku upalu trepavice i svaku novu boru koju mi živiotić dadne i koja ne tražim ničiji savjet (pogotovo ne majčin - ma koliko ju uistinu volim) kad donosim životno važne odluke, je to jednostavno bilo neshvatljivo.

I sad ponekad mislim da sam ipak trebala ostati s njim... ali kad se svega toga sjetim... ma dobro je ovako!
__________________
Basically, I'm for anything that gets you through the night - be it prayer, tranquilizers or a bottle of Jack Daniels.
_ljudmila_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 21:09   #82
Quote:
_ljudmila_ kaže: Pogledaj post
Bio je stvarno divno stvorenje. Još je, vjerujem. Ali. Sa svojom 31 godinom nije mogao apsolutno ništa napraviti bez maminog odobrenja.
U svemu tome mama je bila, i još je, vjerujem, divno jedno stvorenje, ali... ma daj...

Možda to i nije toliko bad, ali meni, koja sam od 18. godine samostalna i ne govorim majci za svaku upalu trepavice i svaku novu boru koju mi živiotić dadne i koja ne tražim ničiji savjet (pogotovo ne majčin - ma koliko ju uistinu volim) kad donosim životno važne odluke, je to jednostavno bilo neshvatljivo.

I sad ponekad mislim da sam ipak trebala ostati s njim... ali kad se svega toga sjetim... ma dobro je ovako!
eh, bogami si mi sad puno pomogla
Peeps is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 18:58   #83
zadnji: jebivjetar
ostali: umisljen do boli, slusao groznu muziku, imao los vokabular, feminiziran (jel to ide tu?) (ovo mi je sad prvo palo napamet)..ima jos toga

izgled: u princpiu ne marim previse, jer obicne te neke "mane" mi postanu slatke
Dory- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 22:05   #84
Quote:
_ljudmila_ kaže: Pogledaj post
Bio je stvarno divno stvorenje. Još je, vjerujem. Ali. Sa svojom 31 godinom nije mogao apsolutno ništa napraviti bez maminog odobrenja.
U svemu tome mama je bila, i još je, vjerujem, divno jedno stvorenje, ali... ma daj...
Dobro koji je to vrag s tim pričama o muškarcima i njihovim mamama? Na svakom topicu žene kukaju kako su njihovi dečki ovisni o mamama, hodaju gradom s mamama ruku pod ruku, stalno spominju mame, traže mamino odobrenje za sve? Meni tu ništa nije jasno, na kakve vi to muške nailazite? Mislim, nisam ni ja neki alfa mužjak i macho man, ali sigurno neću ispred svoje cure spominjati mamu i pričati o njoj. A mislim da to neće ni većina frajera.
fabregas10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 23:25   #85
Quote:
fabregas10 kaže: Pogledaj post
Dobro koji je to vrag s tim pričama o muškarcima i njihovim mamama? Na svakom topicu žene kukaju kako su njihovi dečki ovisni o mamama, hodaju gradom s mamama ruku pod ruku, stalno spominju mame, traže mamino odobrenje za sve? Meni tu ništa nije jasno, na kakve vi to muške nailazite? Mislim, nisam ni ja neki alfa mužjak i macho man, ali sigurno neću ispred svoje cure spominjati mamu i pričati o njoj. A mislim da to neće ni većina frajera.
Da postaneš žena na kojih tjedan dana i kreneš upoznavati vas muške začudio bi se koliko Edipov kompleks živi u stvarnosti.
Jer ipak je mama ideal, najljepša žena ikad, božica bez čijeg odobrenja se ništa ne može i koja predstavlja ultimativni seksipil jer je sama po sebi savršena fizički i psihički.

Baš me zanima kako bi muški reagirali da sve cure počnu tako svršavat na vlastite očeve i uspoređivati svakog dečka sa tatom i svaki put zvat tatu za savjet u vez bilo čega pa čak i u vezi dečka i aktivnost u krevetu.
PS:meni je jedan davno prije rekao ''sviđaš mi se, podsjećaš me na mamu'' hehe
Lucky_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 13:30   #86
Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
Da postaneš žena na kojih tjedan dana i kreneš upoznavati vas muške začudio bi se koliko Edipov kompleks živi u stvarnosti.
Jer ipak je mama ideal, najljepša žena ikad, božica bez čijeg odobrenja se ništa ne može i koja predstavlja ultimativni seksipil jer je sama po sebi savršena fizički i psihički.

Baš me zanima kako bi muški reagirali da sve cure počnu tako svršavat na vlastite očeve i uspoređivati svakog dečka sa tatom i svaki put zvat tatu za savjet u vez bilo čega pa čak i u vezi dečka i aktivnost u krevetu.
PS:meni je jedan davno prije rekao ''sviđaš mi se, podsjećaš me na mamu'' hehe
U jebemti,ovo je brutalno.

Po meni,ok je da ti mama da pokoji savjet,ko i svaki roditelj,ali ja naprosto ne vjerujem da ima takvih likova koji su toliko opsjednuti sa svojom mamom,nepojmljivo mi je.
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 13:34   #87
Sebičnost i egocentričnost!
Theicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 18:36   #88
Quote:
DoctorX1 kaže: Pogledaj post
U jebemti,ovo je brutalno.

Po meni,ok je da ti mama da pokoji savjet,ko i svaki roditelj,ali ja naprosto ne vjerujem da ima takvih likova koji su toliko opsjednuti sa svojom mamom,nepojmljivo mi je.
Ima svašta..ovo s mamom je jako često. Pogotovo kad muškarac neprestano uspoređuje ženu s mamom. Mama mi radi ovako..Mama je to radila onako...Mama me naučila ovo...Mama kaže da to tako ne treba...
Totalni turn off
Lucky_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 22:56   #89
to kaj si je (valjda) posložio stvari tak da to kaj smo skupa znači da me mora pratit u stopu, prihvatiti svako moje razmišljanje ili prijedlog, raditi uvijek samo ono kaj se meni radi, ići di se meni ide itd. apsolutna inercija ili možda pokušaj da mi se udovolji u svakom pogledu........svejedno...
boooooooooooooooooorrrrrrrrrriiiiiiiinnngggggggggg gg
__________________
anžudemon
koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 10:25   #90
Što je tražila sve i bezuvjetno a nikad se nije prepustila već je cijelo vrijeme paralelno provjeravala okolo dok je od mene očekivala uškopljeni mozak. Ispijanje mozga svojim zahtjevima gdje ništa što bi napravio ili rekao nije bilo dobro. Konstantno laganje i muljanje. Stalno je na Fejsu. Nije kreativna u nijednom životnom pogledu - samo filozofira i pametuje(isprazno).
Način na koji je uvlačila dim. Vjerojatno nizak IQ. Neodlučnost u datom trenutku i općenito u životu.
Bila je otrovna a istovremeno preosjetljiva. Osvetoljubiva. Kraljica licemjerstva.
And the list goes on and on...
Tamian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 10:31   #91
Narcisoidnost,tvrdoglavost.....
daphny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 16:23   #92
Quote:
Tamian kaže: Pogledaj post
Način na koji je uvlačila dim. Vjerojatno nizak IQ.
Kako to? Kako je uvlacila dim?

Ot: Moglo bi se dossta toga reci, ali top 3 su definitivno posesivnost, ljubomora i nezrelost.
lonesome_road is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 17:21   #93
manjak ambicija,
loš loš sex..
sanjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 00:15   #94
Quote:
lonesome_road kaže: Pogledaj post
Kako to? Kako je uvlacila dim?

Ot: Moglo bi se dossta toga reci, ali top 3 su definitivno posesivnost, ljubomora i nezrelost.
Haha neznam, nemogu ti to lako opisati... nekako kiselo, kao da joj ne paše ali se ipak trudi usisati što više uz deformiranu facu. a puši ko turčin
Tamian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 02:04   #95
1. društvo društvo društvo. Ja sam mu bila dobra zamjena za dane kada društvo, zbog nekog "posebnog" razloga, nije moglo izaći. Onda bi se žalio preko fejsa (najčešće) kako mu je dosadno i tek kada bi ja predložila da se nađemo, shvatio bi da bi tako mogao ubit dosadu i da je to ustvari dobra ideja. Naravno ako se društvo u međuvremenu javilo. e onda je*i se ti!!

-s time da sam ga jednom čekala pola sata, a on se nije pojavio. Uspjela sam ga nekako dobit na mobitel. Da bi se nasmijao i rekao: "uuu pa poslao sam ti poruku što nisi vidjela??" od poruke ni p! AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! poludila sam, ali naravno to nije bio dovoljno dobar razlog da mu dam nogu. Koja sam glupača bila.

2. kada smo znali s društvom provodit vrijeme do kasnih noćnih sati teškog mukom bi me otpratio doma. Jednom čak i nije, bio je previše zaokupljen lokanjem. Pa sam lijepo u 4 ujutro sama išla. Predobar osjećaj.

3.sebičnost
ja i ja i ja...

4.I strah da ga neka cura ne povrijedi kao bivša, jer ta mu je slomila srce. A mi smo sve cure iste i ne smije nam se previše vjerovati.

5. Bio je zgodan i još je. Ali mogao se pohvaliti i s popriličnim brojem cura s kojima je bio, i to nikako nije tajio. Dijetinjast, uvijek neke ideje, a nikad ništa nije znao napravit. puno je pričao. I puno pio. Nikakav cilj u životu.

RADI SE O JEDNOJ JEDINOJ OSOBI!
i da. Priznajem, da sam totalni debil što sam to trpila.
CrazyForYou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 02:29   #96
Bio je gay!

To me prilično ohladilo nakon par mjeseci veze.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 05:21   #97
Quote:
Demona kaže: Pogledaj post
Bio je gay!

To me prilično ohladilo nakon par mjeseci veze.
Par mjeseci u vezi s gayem???
Ako je bilo seksa onda je dvocjevka, zar ne?!
Tamian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 10:05   #98
Lažljivac
__________________
"Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami" A.H
ST-DEVIL/ANGEL is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 00:39   #99
Glup sa manijom gonjenja, prostak...
Ostavljena sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 00:21   #100
- sebičan
- ružnjikav
-mal k...
- mljacka kad jede
- ne liže
- non stop bolestan
- nikad mi nije htio pomoći s prtljagom
- nenapaljen
- ne prati kući
ima još toga i odnosi se samo na jednog dečka
mala shmizla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.