Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2010., 15:40   #61
Eh, vidim da je netko taman spomenuo mijenjanje strukture DNK. Shit, mrzim imati potrošene argumente
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the third row exists?

Woody Allen
White Russian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:42   #62
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
većina ljudi u hrvatskoj jesu hrvati.
većina ljudi živi iznad svojih mogućnosti.
kreme za lice od 6000 kuna su lajtmotiv za članak koji je vjerojatno htio samo biti senzacionalistički, ali s druge strane implicira ovo što se tiče življenja iznad mogućnosti. možda bi pravilnije bilo da je naslov 'neki hrvati troše 6000 kuna na kreme za lice', ali to onda ne bi bilo dovoljno glasno. mislim jebiga sad ispravljat krive drine novinarstva.

hrvati troše sumanute cifre za ovo i ono svakodnevno i svakodnevno na tu temu postoje tekstovi po medijima. u mnogima se neću pronać, u nekima možda hoću. u nekima možda hoćeš i ti. i šta sad?
Isto tako dobar dio tih famoznih Hrvata jedva spaja kraj s krajem pa im život iznad mogućnosti nije luksuz nego nužnost ako žele obući i školovati djecu i pritom ne krepati od gladi i hladnoće, ali to se spomene u medijima kao usputna vijest tek povremeno kad DZS objavi svoja statistička izvješća. I šta sad? Ako ćemo tako, a onda nikome ništa. Smijem li se barem ljutiti na novinarske tekstove koji ponizuju svoju čitateljsku publiku plasirajući informacije na jedan vrlo bezobrazan način ili se moram pomiriti s krivim Drinama našeg novinarstva i praviti se da ta govna od tiskovina nisu sukreatori javnog mnijenja?
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 16:00   #63
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Isto tako dobar dio tih famoznih Hrvata jedva spaja kraj s krajem pa im život iznad mogućnosti nije luksuz nego nužnost ako žele obući i školovati djecu i pritom ne krepati od gladi i hladnoće, ali to se spomene u medijima kao usputna vijest tek povremeno kad DZS objavi svoja statistička izvješća. I šta sad? Ako ćemo tako, a onda nikome ništa. Smijem li se barem ljutiti na novinarske tekstove koji ponizuju svoju čitateljsku publiku plasirajući informacije na jedan vrlo bezobrazan način ili se moram pomiriti s krivim Drinama našeg novinarstva i praviti se da ta govna od tiskovina nisu sukreatori javnog mnijenja?
meni se informacije o lošem standardu ne čine sakrivene, pa pune su ih tiskovine
ali su isto tako puni šoping centri diljem hrvatske, a nije baš da se samo prehrambeni proizvodi dobro prodaju.

ljuti se, tko sam ja da ti branim?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 16:00   #64
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
većina ljudi u hrvatskoj jesu hrvati.
većina ljudi živi iznad svojih mogućnosti.
kreme za lice od 6000 kuna su lajtmotiv za članak koji je vjerojatno htio samo biti senzacionalistički, ali s druge strane implicira ovo što se tiče življenja iznad mogućnosti. možda bi pravilnije bilo da je naslov 'neki hrvati troše 6000 kuna na kreme za lice', ali to onda ne bi bilo dovoljno glasno. mislim jebiga sad ispravljat krive drine novinarstva.
Stvar je u tome da je Hrvatska mala zemlja, s niskim standardom, i da realno nema mnogo ljudi koji će dati pare za takve stvari. Zato to i izaziva senzaciju, jer pali ljude u njihove prazne džepove. U jednoj Americi to bi bila besmislena vijest, jer se zna da jednostavno ima ljudi koji si to mogu priuštiti.
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 16:02   #65
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da je Hrvatska mala zemlja, s niskim standardom, i da realno nema mnogo ljudi koji će dati pare za takve stvari. Zato to i izaziva senzaciju, jer pali ljude u njihove prazne džepove. U jednoj Americi to bi bila besmislena vijest, jer se zna da jednostavno ima ljudi koji si to mogu priuštiti.
pa meni je to jasno, ne pratiš.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 16:05   #66
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
osobno znam familiju sa cetvero djece koja jedva jedvice spaja kraj s krajem. znam ih dugo tako da znam da nemaju.
ali se uzeo najnoviji auto na kredit. tolko o tome.
evo o ovome ja pričam. a takvih primjera ima more. i često su po medijima.


btw, automobil nije luksuz, ali NOVI automobil jest. naročito automobil više klase.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 17:12   #67
Quote:
hannah3 kaže: Pogledaj post
ajme, ja nekad znam takva izac do grada (npr.ak sam izmedju setnje psa i odlaska u teretanu), da bi mi neupuceni promatrac valjda udijelio 2-3 kune.
nisi to bila ti.
ova nema ni psa.
nije bila obučena kao da je šetala psa, nego kao jadna i tužna žena bez kućnog ljubimca i bez motivacije da ode u teretanu.

Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ne može. Ali ostaje činjenica da su sve te kremice obično sranje.
Kad je Nivea reklamirala kremu koja ti mijenja DNK u koži
nisu SVE te kremice sranje. ima dobrih kremica. ali ni od jedne nećeš počet drugačije izgledat... samo njegovanije (i to ako dobro izabereš, ne znači nužno da je ta najskuplja najbolja za tebe, ali može bit i da je ). nijedna ti neće promijenit ni facu ni glavu.

a da neka krema "mijenja DNK u koži" je sranje od reklame, to je točno.

ali pitanje je jesi li glup(a) da popušiš glupu reklamu ili si razumna i znaš si pronaći ono što je za tebe najbolje, pa još u nekom suglasju sa svojim standardom itd. mislim, ako si možeš priuštiti, a to ti paše i sretna si zbog toga, priušti si!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 17:14   #68
pa sad, ako se baš želim zgražavati nad nečijom bedastoćom onda ću se prije zgražavati nad bedastoćom onog koji kupuje cigarete valjda u nadi da dobije rak pluća, nego nad bedastoćom nekog ko eto kupuje kremicu od 6000 kn u nadi da će izgledati bolje
na kraju krajeva glupost ovog prvog platiti će porezni obveznici, a koka troši svoje pare
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:30   #69
Ja da imam 6000 kuna viška radije bih dala u dječji dom ili azilu za napuštene životinje.
Pola-pola.
__________________
All I wanna say is that they don"t really care about us.
lovely_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:35   #70
Ja da se odlucujem definitivno bi dao u azil za pse.Kakve kreme od 6000 kn?Sta je unutra?Crnogorski znoj?
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:38   #71
6000 kuna za kremu? vot? to fakat postoji? i unutra je samo krema? da nije, recimo, dijamant na dnu posudice? rubinčić nekakav? ključ od vrata raja? recept za kokakolu? ne? samo krema? i to netko kupuje? a zašto?

pourquoi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:41   #72
Quote:
SgtHartmann kaže: Pogledaj post
Crnogorski znoj?
pourquoi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:41   #73
Sta da drugo kazem?Prepelicje mlijeko??!!!
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:42   #74
mene jos uvijek zanima da li ljudi uistinu vjeruju da ijedna krema moze podici (ili imati ikakav utjecaj na ) potkozne strukture, promijeniti nacin na koji se stanice ponasaju, obrnuti ili usporiti proces starenja,povecati proizvodnju kolagena u kozi....
znam da je kozmeticka kirurgija tema za sebe, ali nekako si mislim, ok, ako netko izdvaja neuobicajeno velik novac u zelji i nadi da ce se dogoditi velika promjena i pomladjen izgled, zar ne bi bilo svrsishodnije taj novac malo staviti sa strane i zasparati za jedan dobar i mudro osmisljen zahvat kod vjestog estetskog kirurga.

pod uvjetom, naravno da je osobi jako bitan mladenacki izgled i da joj pomisao na takav ,ne bas jednostavan i potencijalno riskantan zahvat nije odbojna.

mislim da, za razliku od krema, to ipak ima vidljiv ucinak, ako je dobro napravljeno.
iako, da se ne zavaravamo, ne pomladjuje kozu, niti njene stanice tjera na drugacije ponasanje, kao ni krema.
ali bar ima nekog efekta, sto mi se cini da je cilj nekoga tko u uvjerenju da ce se pomladiti daje jako velike (po meni besmisleno velike, neovisno o imovinskom stanju) novce za kremu.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:45   #75
Quote:
SgtHartmann kaže: Pogledaj post
Ja da se odlucujem definitivno bi dao u azil za pse.Kakve kreme od 6000 kn?Sta je unutra?Crnogorski znoj?
nektar cvjetica s madagaskara koji je pobran prije nego ujutro dodju pcelice.
nisam ovo izmislila, cula davno takvu pricu o diorovoj liniji prestige.
mmmmm.....kako to pomladjuje....
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:48   #76
Danas sam popizdila kad sam saznala da mamina frendica koja nam godinu dana duguje 50 tisuća jer je skoro ostala bez kuće zbog neplaćenih kredita, kupuje kremu za lice s nekim jebenim kavijarom unutra, a košta par tisuća kuna.
I onda je nazovem jer mi trebaju pare za kartu da bi mogla doći doma za vikend i ona mi uplati bijednih 70kn na račun :2up: jer jadna nema više, nema od čega živjet.

Znam da sam offtopic
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:48   #77
Quote:
hannah3 kaže: Pogledaj post
nektar cvjetica s madagaskara koji je pobran prije nego ujutro dodju pcelice.
nisam ovo izmislila, cula davno takvu pricu o diorovoj liniji prestige.
mmmmm.....kako to pomladjuje....

Joj

Ako su to stvarno radili prije pcela da ih bar te pcele za nezgodna mjesta ugrizu
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:49   #78
Moje misljenje glasi.Skalpel jedino VIDLJIVO pomaze.Ajde da ne budem bas tako grub Botox i Filleri su cisto dosta i efikasniji od kremica u monogocemu a i jeftiniji zajedno od jedne po 6000 kn.
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:50   #79
Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
Danas sam popizdila kad sam saznala da mamina frendica koja nam godinu dana duguje 50 tisuća jer je skoro ostala bez kuće zbog neplaćenih kredita, kupuje kremu za lice s nekim jebenim kavijarom unutra, a košta par tisuća kuna.
I onda je nazovem jer mi trebaju pare za kartu da bi mogla doći doma za vikend i ona mi uplati bijednih 70kn na račun :2up: jer jadna nema više, nema od čega živjet.

Znam da sam offtopic
pa i nisi off.
zene cesto kupuju dosta skupe kreme, pa makar ih razvlacile na 12 rata, umjesto da kupe neku koja im je dostupna.
mislim, ulazit u rate za kremu
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 18:51   #80
Kod nas sigurno, kad sve zbrojimo, skupe kremice ne kupuje veći postotak žena, nego u bilo kojoj drugoj zemlji... Koristim hidrantantnu kremu (nije skuplja od 100 kuna, i dobra mi je- namažem i ruke s njom pa sam na miru, bez stezanja, ljuskica i ostalih čudesa) par puta kroz tjedan jer imam užasno suhu kožu pa mi je to uistinu neophodno. Ne vjerujem svim tim reklamama, a da to čak i je istina, nemam ništa protiv bora i starenja, još je rano da se s time opterećujem... A i da imam, nemam para za te gluposti, niti ću ikada imati. Radije bih donirala te pare, kao i ostali.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.