Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2011., 01:04   #21
ne, i nikad neću
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 01:22   #22
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
Da. Zaboravio.
zasto ???
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 01:44   #23
Itekako je bitno u kakvim odnosima smo se rastali s tom osobom i sta nam je sve priredila...od mog prekida s tom prvim kojeg sam istinski voljela je proslo nesto manje od godinu dana, i moja osjecanja su i dalje ista...ali sve sto mi je on uradio...ne znam, nemam rijeci, ostaviti nekoga i opet mu se vracati 3 puta...a vidis koliko te ta osoba voli, pa kad je prvi put otisao, nije se trebao vise nikako vracati. Izvinjavam se, mislim da sam otisla malo offtopic, uglavnom, mislim da se definitivno ne zaboravlja...eh sad da li po ruznom ili lijepom, to je vec drugo pitanje. Laku noc
__________________
Albert Einstein: " Nothing will benefit human health and increase the chances for survival of life on earth as much as the evolution to a vegetarian diet"
Lastdayonearth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 01:58   #24
Nisam ga zaboravila, ko moze zaboraviti prvu ljubav >
Izbio mi je tlo pod nogama istog trenutka.
Onda sam skupa s njim dugo levitirala.
A onda je levitacija prestala, nismo se sjetili na vrijeme posavjetovati sa iskusnim fakirima.
U principu je prica od vrste koja zasluzuje omanji roman.
Mozda ga jednom i napisem - kad se napokon desi da mi neko drugi izbije tlo pod nogama.
Ako se to desi.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 10:13   #25
E da, i moja prica definitivno zasluzuje roman hehe. Dobra ideja, mozda bih mogla nesto i zaraditi pa nesto i profitirati iz svega
__________________
Albert Einstein: " Nothing will benefit human health and increase the chances for survival of life on earth as much as the evolution to a vegetarian diet"
Lastdayonearth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 10:59   #26
hm, 18 ili 19, cetvrti srednje cini mi se. Bila je to veza od skoro cetri godine, koja je trebala trajat zauvijek

No, zivot mi je tada prvi put pokazao zube...Ne osjecam odavno nista prema njemu, a da se sjecam, naravno da se sjecam. Al neka ga tamo daleko gdje smo se rastali, ne bih ga zeljela sresti ni znati sto je s njim. Bilo je jako lijepo, ali opet, nije bilo to to.
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 13:32   #27
Prva (i jedina ljubav) je bila u 6 razredu osnovne. Sjećam se kao da je bilo jučer.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 15:23   #28
a gledajte, prva ljubav je prva ljubav..ali ona koja traje cijeli zivot, je ustvari prava. Vecina ljudi ne zaboravlja prvu ljubav, a i da zaboravi... nije to toliko ni vazno. Vazno je naci pravu ljubav
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 16:22   #29
bas mi je drago sto ste se raspisali.

ja svog srela neki dan,pa razmisljam malo.

nije veza nikakva bila,ali navlačili smo se godinama,ono godinu dana nis pa opet,pa nis pa opet.

gledam da je najkonstantnija muška pojava u mom zivotu.

bila sam i sa zgodnijim likovim,i pametnijim i ljepše su se ponašali prema meni i voljela sam ih i više,i poznavala bolje.

ali sretnem njega i sjetim se uvijek toga da je najdoslovnije izbio tlo pod mojim nogama,da sam poletjela tako brzo i visoko da disat nisam mogla.

uvijek neka kemija ostane,nzm... nekako kad me poljubio prvi put,i stoprvi,nakon svih sranja,opet,zapamtiš samo let.

nit mu zamjeram vse,nit me zanima sta radi,samo se sjetim tog osjećaja...
__________________
"vi ste se zabunili, on nema ženu!"
shae is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 16:28   #30
U životu postoje velike tuge zbog takvih ljubavi ali poslije njih dolaze još veće radosti, kako reče jedan forunmaš. Mislim da je svaki od krvi i mesa imao barem jednu takvu osobu u životu.
Josip321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 19:03   #31
Naravno da se ponekad sjetim, ipak je to prva ljubav. Nije bilo baš najljepše iskustvo, ali danas na to gledam drugačije.
On je bio dio jednog važnog perioda moga života i čak bi mi bilo drago da ga možda negdje sretnem jer ga nisam vidjela, niti čula
ništa o njemu već nekih 8 godina.
Ifeoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 19:27   #32
Quote:
shae kaže: Pogledaj post
pri tome ne mislim na prvu ljubav iz vrtća ili prvu pravu vezu.

mislim na prvi put kad ste se zaljubili psihički,fizički i na svim mogućim levelima, bez razloga, bez vremena da razmslite, bez ikakvog obrambenog mehanizma.

dogodilo mi se sa 17, na prvi pogled, samo je prosao pored mene i pad sistema.

klasično me izjebao u mozak i davno sam odustala od njega,imala normalne veze,dečke,zaljubljivala se,odljubljivala,sve redom. nije to jedan od onih postova kako ga zbariti i sl. ne zelim nista vise od njega.

nisu to bili moji zadnji leptirći u trbuhu,ali nikad više ne doživjeh takve leptiriće. šišmiše. većih dimenzija.
Jesam, jer je to bila neostvarena prva ljubav....
j3ssica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 20:05   #33
Neko je na prethodnoj stranici citiro Balasevica iako sam fan ova stvar mi bolje opisuje ovo : http://www.youtube.com/watch?v=KvirTJ7o_D8

ko moze zaboravit prvu ljubav,prvi poljubac i slicne stvari

jesen je...na tebe secam se...al neko drugi je mlad...
gde li si...prva ljubavi...i kako izgledas sad???
__________________
...I've been misunderstood for all of my life...
pjesnik_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 20:13   #34
Općenito rijetko što zaboravljam, ali o bivšim vezama uglavnom ne razmišljam i ne prisjećam se tih vremena. Kad je gotovo - gotovo je.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 08:17   #35
Svoju veliku ljubav sam nedavno srela...spojila nas je moja bolest. Isti je kao nekada...smijeh, sale...iako je proslo 10 godina cinilo se kao da je jucer bilo, kao da nema te rupe od 10 godina. Naravno da je sve u prijateljskom tonu al eto, drago mi je da smo se opet vidjeli mada bi bilo bolje u nekim drugim okolnostima
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 08:55   #36
Kak bi ju zaboravil

Prošlo skoro 20 godina otkad smo se upoznali, na pramcu starog Jadrolinijinog broda na liniji Rijeka - Mali Lošinj Dvije godine gledanja i konačno izjava ljubavi Natezali smo se svako ljeto, malo je falilo da se poševimo zadnje ljeto i nakon toga se nismo vidjeli nekoliko godina.

Danas živimo u različitim državama, ali se čujemo svako malo, bilo telefonom, bilo mejlom. Eto, zvala me prošli tjedan i veli da joj je dosta posla, države, muža i života
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:06   #37
Nisam zaboravio. Ali je se ne sjetim baš često. Možda jednom godišnje.
Jednostavno nemam vremena ni volje mislit na nešto što mi nije aktualno.
knick is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:12   #38
Mene je moja prva ljubav prije kojih 6 mjeseci "ulovila" na Facebooku. Kojeg li iznenađenja! Iako ju nisam nikada zaboravio, pospremio sam ju u dio gdje mi nije svakodnevno bila u mislima...i onda nakon 14 godina nikakvih kontakata, ona se samo pojavi; slatka, mila, lijepa kao onda...Baš mi je toplo oko srca bilo


He, he, i baš na ovom postu slavim 1000 postova!

Zadnje uređivanje batik : 27.06.2011. at 09:13. Reason: Slavljenički:)
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:19   #39
ja se sjecam od svoje 12 godine i nemogu je nikako zaboravit sad sam stvarno usamljen bas sta se kaze nikoga da me podrzi ni u cemu kao da mi je zivot stao i sve mi se vise cini da necu se i ozenit a to je zalosno
Karlo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:25   #40
jok, svakodnevno cijelodnevno razmišljam o tome
nisam zaboravila, al prođu godine, postane nebitno...treba samo zapamtit pouku
__________________
Insanity: doing the same thing over and over again and expeting different results.
kao-normalna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.