Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2013., 17:09   #61
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post

Imaš jednake šanse za pronalazak cure kao i cure što imaju za pronalazak, potpuno jednake.
Ako je tako zašto onda na netu postoji toliki nesrazmjer u broju muškaraca i žena na stranicama za upoznavanje.
Toliko o tome.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:15   #62
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Imanje ljubavnog/seksualnog života je prilično elementarna težnja, stvarno ne vidim čemu relativiziranje takvih aksioma.

Naravno, jer ti se ne da upoznavati nove ljude i dijeliti odjebe( s obzirom na stresnost dotičnih situacija), ali poanta je da imaš tu opciju koji mnogi nemaju.

Uopće nisam negativan nego realan i ne bacam isprazne floskule.



Deklarativno, u praksi su stvari sasvim drugačije.
Jest, elementarna je teznja i potreba. Ali nije one&only izvor srece i zivotnog zadovoljstva.
Cura je ruzna i nece zbog toga imati decka? Dobro, ali to ne znaci da moze svoj zivot baciti u smece. U zivotu nekada ne mozes imati sve. Neki imaju sex, ali skapavaju od gladi. Njima je super?
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:15   #63
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ako je tako zašto onda na netu postoji toliki nesrazmjer u broju muškaraca i žena na stranicama za upoznavanje.
Toliko o tome.
zato jer je obicaj da zene biraju..
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:15   #64
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ako je tako zašto onda na netu postoji toliki nesrazmjer u broju muškaraca i žena na stranicama za upoznavanje.
Toliko o tome.
zato što muškarci žele upiknut nešto sa strane najčešće

dok sam bila u fazi iskrice, jako puno tipova je tražilo avanturicu, nešto casual, otvoreno ti napišu da imaju ženu/vezu itd...ali im je dosadno, imaju malu bebu, žena im ne da (tako tvrde)...
Helene123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:17   #65
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
zato jer je obicaj da zene biraju..
Biraju i jedni i drugi, samo postoji neravnomjerna raspodjela privlačnosti tj prosječnoj ženi se sviđa puno manje muškaraca nego prosječnom muškarcu žena.

Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
Jest, elementarna je teznja i potreba. Ali nije one&only izvor srece i zivotnog zadovoljstva.
Cura je ruzna i nece zbog toga imati decka? Dobro, ali to ne znaci da moze svoj zivot baciti u smece. U zivotu nekada ne mozes imati sve. Neki imaju sex, ali skapavaju od gladi. Njima je super?
Takvih kod nas uopće ni nema, tako da ne vidim čemu takve analogije.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:18   #66
Taj sam, točno u skladu s prvim postom. Eto, izvršio sam prijavak.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:25   #67
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ako je tako zašto onda na netu postoji toliki nesrazmjer u broju muškaraca i žena na stranicama za upoznavanje.
Toliko o tome.
Što si sad ovime dokazao? Apsolutno ništa.
Tebi bi vjerovatno pasalo da je omjer muških 2:1 u korist muških, tada onda ne bi kukao.
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Biraju i jedni i drugi, samo postoji neravnomjerna raspodjela privlačnosti tj prosječnoj ženi se sviđa puno manje muškaraca nego prosječnom muškarcu žena.
Svijet nije savršen niti prilagođen samo i isključivo jednoj osobi, deal with it.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:26   #68
Evo još jedne, nakon zadnjeg iskustva mislim da i ja budem ostala solo. Dijete imam, tako da mi se nigdje ne žuri.
Gdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:29   #69
Quote:
Gdjica kaže: Pogledaj post
Evo još jedne, nakon zadnjeg iskustva mislim da i ja budem ostala solo. Dijete imam, tako da mi se nigdje ne žuri.
A kakvo je konkretno bilo to zadnje iskustvo?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:29   #70
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Što si sad ovime dokazao? Apsolutno ništa.
Tebi bi vjerovatno pasalo da je omjer muških 2:1 u korist muških, tada onda ne bi kukao.
Dokazao sam da nemaju ni približno iste šanse, jer da imaju broj muškaraca i žena bi tamo bio podjednak tj ne bi toliko likova visilo po tim stranicama.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:29   #71
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Biraju i jedni i drugi, samo postoji neravnomjerna raspodjela privlačnosti tj prosječnoj ženi se sviđa puno manje muškaraca nego prosječnom muškarcu žena.



Takvih kod nas uopće ni nema, tako da ne vidim čemu takve analogije.
Jest nema, kriza i nezapislenost caruju....
Nego koliko ti godina imas, reci barem okvirno?
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:31   #72
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Imaš jednake šanse za pronalazak cure kao i cure što imaju za pronalazak, potpuno jednake.
Bullshit veći. IMO većina žena gaji nerealne zahtjeve i usmjerava pažnju prema gornjih 5% "kvalitetne sperme". Ako nisi u toj zoni, nije dobro.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:31   #73
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
Jest nema, kriza i nezapislenost caruju....
Nego koliko ti godina imas, reci barem okvirno?
Da, caruju, ali nitko ne gladuje.
Moje godine su nebitne za ovu raspravu.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:33   #74
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Dokazao sam da nemaju ni približno iste šanse, jer da imaju broj muškaraca i žena bi tamo bio podjednak tj ne bi toliko likova visilo po tim stranicama.
dobar dio tih likova traže kruha preko pogače, budi ti za njih bez brige
Helene123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:34   #75
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Dokazao sam da nemaju ni približno iste šanse, jer da imaju broj muškaraca i žena bi tamo bio podjednak tj ne bi toliko likova visilo po tim stranicama.
Vidim da je u blortolandiji i dalje veselo. Inace na svijetu ima vise zena od muskaraca
a Internet je virtualni svijet, rijetko kad moze odraz real lifea.
Kako to da ja u rl znam vise single zena od single muskarca?
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:34   #76
Popila sam par kava s nekim likom koji je jedan dan maštao o tome da imamo djecu, a drugi dan mi se ne bi ni javio. Već sam počela sumnjati da je na dnevnom dopustu s psihijatrije.
Gdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:35   #77
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Dokazao sam da nemaju ni približno iste šanse, jer da imaju broj muškaraca i žena bi tamo bio podjednak tj ne bi toliko likova visilo po tim stranicama.
Kako si dokazao? Svojim riječima? Jeben dokaz buraz, je-be-no.
A inače, nisu se ti likovi možda pitali da oni možda ne griješe u nečemu što tu neku curu odbije?
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Bullshit veći. IMO većina žena gaji nerealne zahtjeve i usmjerava pažnju prema gornjih 5% "kvalitetne sperme". Ako nisi u toj zoni, nije dobro.
Kako sam ja onda upoznao toliko ženski s ful realnim kriterijima?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:36   #78
Quote:
Gdjica kaže: Pogledaj post
Popila sam par kava s nekim likom koji je jedan dan maštao o tome da imamo djecu, a drugi dan mi se ne bi ni javio. Već sam počela sumnjati da je na dnevnom dopustu s psihijatrije.
Zar je to onda razlog za odustajanje kompletno od traženja?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:38   #79
Jednostavno nemam više volje. Ne da mi se malo slobodnog vremena koje imam trošiti s osobama koje su u startu neiskrene.

Mislim tip od 45 godina koji tobože radi vani me žica da mu kupim traperice na karticu pa će mi vratiti lovu, hello!?

Zadnje uređivanje Gdjica : 07.12.2013. at 17:47.
Gdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:40   #80
Quote:
Helene123 kaže: Pogledaj post
da, zaista jesam.
e tu se jakooo varas...uvijek,ali bas uvijek netko postoji kome si sexy,zgodna i lijepa,mozda je problem sto taj kome si to sve, nema hrabrosti doci do tebe i reci "bok"

ali vjeruj mi uvijek netko postoji kome si privlačna,ako ne vjerujes, samo jednom sjedni na kavu nekamo i promatraj ljude okolo i vidjet ces da mozda od 100 parova 1 par se nade gdje je on/ona ruzan/neuredan/debeli a njegova bolja polovica vitka/zgodna itd. i onda se zapitaj kako je to moguce?

jos jedno pitanje, ako ti sama sebe tako gledas i ponizavas kako onda ocekivati da te bu netko drugi cijenio i gledao kao privlacnu,ako sama sebi nisi?

moj savjet, nikad nemoj sama sebe unistavati,jer drugi to vide makar im nisi rekla,uvijek razmisljaj pozitivno i ja ti garantiram da prije ili poslije netko bu dosao i rekao "bok"
m4r3k001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.