Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2013., 18:41   #81
E
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Da, caruju, ali nitko ne gladuje.
Moje godine su nebitne za ovu raspravu.
Zelen si ti jos vidim. I ja bih htjela zivjeti u tvom svijetu gdje je nejebica jedini problem.
Quote:
Helene123 kaže: Pogledaj post
dobar dio tih likova traže kruha preko pogače, budi ti za njih bez brige
Izstalkala sam te po forumu, jesi ti probala uciniti nesto po pitanju izgleda?
Frizura, kozma, sminka, teretana cuda cine.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:41   #82
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
Kako to da ja u rl znam vise single zena od single muskarca?
i ja

i sad ne govorim o vezama i seksu, ali ono, čisto da upoznam neku mušku osobu kao frenda - ne. na poslu same žene,na faksu ženske, na volontiranju samo žene eventualno jedan tip, na tečajevima samo žene

Quote:
Velvet Black kaže:
jesi ti probala uciniti nesto po pitanju izgleda?Frizura, kozma, sminka, teretana cuda cine
jesam

dosta dugo sam se trudila, ali sada na pragu 30. ete želim raditi samo ono što volim. ne da mi se više mučiti i pokušavati. a da ne govorim trošiti novce na stvari u kojima baš i ne uživam.
Helene123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:43   #83
Quote:
Helene123 kaže: Pogledaj post
ružna sam k'o pas
Ja znam nekoliko zbilja ružnih osoba koje su ubračene...
Quote:
i u mnogim pogledima komplicirana do neba.
... tako da će više biti da u ovom zecu leži grm.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:43   #84
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
Vidim da je u blortolandiji i dalje veselo. Inace na svijetu ima vise zena od muskaraca
a Internet je virtualni svijet, rijetko kad moze odraz real lifea.
Kako to da ja u rl znam vise single zena od single muskarca?
Sveukupno(znači uračunata je sva ženska populacija), npr kod nas postoji manjak onih između 20 i 30 godina.

U mnogim stvarima stvarnost se na netu može puno bolje spoznati jer je na netu puno lakše raspravljati o tabuima, pogledaj samo koliko ima tema na ovom forumu o kojima nema šanse da ćeš ikada raspravljati u RL( i to prije svega zbog neugodnosti).

To je premali uzorak za ikakve zaključke, a i to što su single ni najmanje ne dokazuje da im u prosjeku nije lakše doći do partnera(jer bitno je zašto su single tj da li uopće žele vezu).
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:44   #85
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Kako sam ja onda upoznao toliko ženski s ful realnim kriterijima?
Svak pozna svoj krug ljudi u kom se kreće. U mom je ovako.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:47   #86
Quote:
Helene123 kaže: Pogledaj post
ružna sam k'o pas
Vi žene nemate pravo kazat da ste ružne. Ako znate, možete s malo frizure, kozmetike i komadom robe napravit čudo od sebe. Jedino ako imaš elefantijazu ili nešto slično možeš reć da si ružna, inače ne.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:48   #87
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Kako si dokazao? Svojim riječima? Jeben dokaz buraz, je-be-no.
A inače, nisu se ti likovi možda pitali da oni možda ne griješe u nečemu što tu neku curu odbije?

Kako sam ja onda upoznao toliko ženski s ful realnim kriterijima?
Vidim opet si naporan sa svojim deluzijama i manjkom elementarne logike.

Jesi kitu upoznao, da si ih upoznao ne bi toliko ovdje visio i ne bi stalno ponavljao oglas.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:48   #88
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Razlog?


Bila sam u duzoj vezi i ona se raspala..nekako si opet mislim da ću se razočarati, a u drugu ruku da jednostavno necu naci osobu s kojom cu uzivat

Hebiga možda nisam zgodna
__________________
Smiling doesn¨t always mean you re happy. Sometimes, it simply means that you are a strong person
Royksopp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:49   #89
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Kako na PDF-u često imamo slične teme koje se ponavljaju, a čija se tematika bazira na: "Ne da mi se, umoran sam od svega, umoran od traženja ljubavi, umoran od stalnog pokušavanja, upoznavanja, dejtanja koje završi fijaskom, izgubio sam volju, odustao sam od suprotnog spola, nemam entuzijazma niti živaca posvetiti se novoj vezi ispočetka" ---- otvaram ovu temu kao mjesto gdje ćemo moći prodiskutirati o ovoj problematici.


Osjećate se umorno, nemate volje, dosta vam je.
Možda ste odlučili zauvijek dići ruke od suprotnog spola. A možda je to samo vaša utopijska ideja koju ćete napustiti prvom prilikom.
Možda se dogodilo nešto kao kap koja vam je prelila čašu i ovaj put ste si stvarno zacrtali da je dosta pokušavanja i da od sada pa na dalje, životom kročite kao samac. I ništa vas neće omesti na tom putu.

Ili trebate samo malo tapšanja i potpore, barem virtualne, da vam da snage i pogura vas naprijed na putu traženja prave i iskrene ljubavi.



Kako bilo, ovo je tema za vas, stoga, nadam se da će ispuniti svoju svrhu.
Ja sam isto upala u to stanje. Još prije koji tjedan dopisivala sam se tu po forumu s nekima, a onda me nešto lupilo u mozak i skoro svima sam prestala odgovarati. Previše sam umorna od svega i ne vjerujem više u ništa. Dosta mi je početaka, krajeva, mojih propusta i tuđih optužbi. Ljudi su sve samo ne ljudi, pa se bolje okanit ćoravog posla.
unloved28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:49   #90
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Vi žene nemate pravo kazat da ste ružne. Ako znate, možete s malo frizure, kozmetike i komadom robe napravit čudo od sebe. Jedino ako imaš elefantijazu ili nešto slično možeš reć da si ružna, inače ne.
ajde super
Helene123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 18:58   #91
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Ne može se biti zadovoljan životom bez nekog razloga, kao što ni ona ne može biti zadovoljna izgledom ako nema razloga za to, i zaista me iritiraju ovakvi "self-help" postovi i pretjerani optimizam. Stavi se u situaciju da imaš npr. veliku glavu, sitno tijelo bez "aduta", krezava, velik nos, pognuta leđa i sl.
Da li bi sebi takva bila privlačna? Naravno da ne bi tako da, iako je ovaj post napisan dobrom namjerom on je čisto "mazanje očiju". Ako fudbaler nema pojma i ima dvije lijeve noge, izađe na teren i promašuje golove sa 2 metra kako će on biti zadovoljan time i vjerovati da je igračina kojeg bi Mamić doveo u Dinamo kad je ustvari najveći levat. Got the point?
ako je to tako,daj mi samo ovo objasni onda...

evo primjera:
imam 170kg i kaj sad? sad moram reci da nitko na ovom svijetu mene ne vidi privlacnim?
si kad cuo da u svijetu postoje ljudi koji imajo takve bizarne fetishe da ti se nekad zgadi zivot?
ovo sve sto se pise nije "self-help" nego je istina,ako sam debeli da jedva hodam,kaj to mora znaciti da se mozda neznam dobro ljubiti ili biti romatican ili slusati i pomoci nekome dok me treba?
i ako i jesam debeli da jedva hodam,ko kaze da mozda u faci nisam zgodan?
nego po tvojem postu ja bi sad morao reci "eh da ja sam debeli,mene nitko ne zeli,ja vise nikad necu izaci van iz kuce" i onda ako slucajno taj netko dode kome je mozda debljina sexy onda cu mu ja reci sta?
znam da sam ruzan,debeli i znam da me ne zelis ?
a mozda osoba ima neki fetish za "debele" + tome u faci sam zgodan i evo perfect match,ali naravno dok ti sam sebe unistavas zasto bi onda polja polovica drugacije razmisljala...

i sad opet dolazimo do onog glavnog,
uvijek netko postoji za koga si privlacan,samo sto taj netko jos nije dosao ili te nije primjetio...
m4r3k001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 19:02   #92
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Sveukupno(znači uračunata je sva ženska populacija), npr kod nas postoji manjak onih između 20 i 30 godina.

U mnogim stvarima stvarnost se na netu može puno bolje spoznati jer je na netu puno lakše raspravljati o tabuima, pogledaj samo koliko ima tema na ovom forumu o kojima nema šanse da ćeš ikada raspravljati u RL( i to prije svega zbog neugodnosti).

To je premali uzorak za ikakve zaključke, a i to što su single ni najmanje ne dokazuje da im u prosjeku nije lakše doći do partnera(jer bitno je zašto su single tj da li uopće žele vezu).
Moj uzorak je mali, ali tvoj je legitiman? Cak si na neki nacin i simpatican u svojim manevrima da vodu okrenes na svoj mlin.
Okani se neta i pocni zivjeti rl, mozda budes imao vise srece sa zlim djevama.
.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 19:04   #93
Što ste se dovezali privlačnosti i fizičkog izgleda...kemije ima ili nema, svakome je nešto drugo privlačno i sexy. Da poželim otići s nekim i na 5.-tu kavu treba osim kemije postojati razumijevanje, komunikacija...
Gdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 19:05   #94
Prave ljubavi ako su to bile i uz one nekad tmurne boje, opet pune covjeka i daju mu dugu pogleda na svijet. Ljubav mijenja srce i na to sto cemo nuditi stvarnosti i pomaze nam razabirati sto cemo u njoj vidjeti. Ne moze mi nitko reci da ga je ljubav umorila i da nema snage, jer ljubav toliko na bolje promijeni covjeka i ucinci transformacije traju i onda kad vise nisi u odnosu s tom osobom. Ukoliko je bila ljubav. Mene je moja duboko razocarala do neoprostive razine, ali nije me umorila niti mi je ta ljubav bila izlika. Jedino zabrijancije i prevelika ocekivanja, glumatanja i stupidne role mogu umoriti covjeka. Ali to je individualno pitanje koje zaista nije posvjesteno. Toliko ljudi koji su u sebi zacepili izvore dok zedni stoje nad tudjima, pritom jos i proklinjuci put koji su morali proci da dodu do tog "izvora". A ako i nesto potekne iz izvora pred koji su dosli, razocarani odlaze jer su "zamisljali" nesto potpuno drugacijeg okusa.
Problem kod tog umora je u tome sto se razanj priprema dok je zeko u sumi, odnosno uvertire u stilu puno vike ni za sto, nadugo traju. Koliko vidim i cujem (osobmo ne svjedocim tome jer se virtualnom ne dam ni okrznut a kamoli gradit) , ta virtualizacija koju sam spomenula ne samo sto mijenja odnose onako kako su prirodno strukturirani na razini zelja/potreba-detekcija-prepoznavanje, nego svoje utjecaje baca i na posve konkretnim dimenzijama. Ljudi i narocito muskarci kao i dalje kodom predodredeni lovci isti zatomljuju modifikacijama virtualnog gdje se najvise energije ulaze u sadnju sjemenki po poljima maste. I kad dodje vrijeme za kosnju, sta imamo? Prazne kosare i puno znoja na celu. Ljudi gube energiju jer ne znaju postati to sto zele. Linija putanje im je to isto glumatati i potom uvijek iznova bivat "razocarani".
__________________
Mnoge žene umjesto da metu, uhvate se tetoviranja i napinjanja strele. A poslije se čude nad "pečatom" sudbine.
NoirBaccall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 19:07   #95
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
Moj uzorak je mali, ali tvoj je legitiman? Cak si na neki nacin i simpatican u svojim manevrima da vodu okrenes na svoj mlin.
Okani se neta i pocni zivjeti rl, mozda budes imao vise srece sa zlim djevama.
.
Ponavljam, hipotetski i da ih je više to ne znači da nemaju veće mogućnosti za dolaženje do veze, druga je stvar što te mogućnosti ne znaju ili ne žele iskoristiti.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 19:10   #96
super tema cisto da se vidi omjer vjecitih optimista i ljudi koji su zbog svega sta ih okruzuje jednostavno realni i pun im je kuki ispraznih spika,self help pizdarija i kliseja poput bit ce bolje,nije jos tvoje vrijeme,doci ce vec netko!
ovo kompenziranje mi je totalni bullshit jerbo nemamo svi jednako poslozene prioritete u zivotu.

netko tko nikada nije bio u vezi ili nije imao nikakav prisniji kontakt sa suprotnim spolom(ili istim ako ga/ju privlaci isti) tezi tome jer je zaista najnormalnija stvar da zele iskusiti nesta i po tom pitanju...to ne znaci da su sve drugo zanemarili u zivotu,no eto bez toga se osjecaju prazno i imaju svako pravo na to!

kad cete vise ljudi shvatiti da nisu svi te srece da budu voljeni?!!!!mozes ti biti najbolje stvorenje,zesci pozitivac,imat prijatelje,dobar job,zracit ful dobrom energijom ali opet to ne znaci da si zaista sretan ili da ce netko zeljeti nesta vise sa tobom!
pitam se samo gdje je nestalo ono vrijeme kada nam je nekako bilo jasno da iza osmijeha lezi zapravo tuzno lice i zesca bol!!!

neki ljudi teze tome da vole i da budu voljeni-zasto bi to bilo ocajno ili needy,smarajuce???

kad nemas to nesta sta ti jako fali,iako u svim drugim poljima briljiras,opet nisi sretan/sretna,jer realno gledajuci to nije ono cemu tezis!

ovi kojima je lako doci do spoja,veze,koji su bili vec u par veza/avantura/ons-ova(tko sta vec preferira jel) to jednostavno nikada,na njihovu veliku srecu,nece moci shvatiti i uopce ne kuzim zasto se tako razbacuju svojim velikim znanjem kako samo treba nesto malo promijeniti,sebe prihvatiti...bas me zanima dal bi ti isti pojedinci bili to u stanju napraviti da se nadju u cipelama osobe koja se ovdje potuzila.

da,zalosno je kad covjek odustane od ljubavi,ali svatko ima svoju neku pricu koja ga/ju je unistila i iz koje se ne moze iscupati,zbog koje trenutno na sve gleda crno.
sta svima takvima treba automatski dati odjeb?ooooooo booo hoooo...netko je negativan i razocaran-fu,sta od takvih treba pobjec?
kao svi su uvijek veseli,sretni,zadovoljni jel?
po meni takvi koji su uvijek dobre volje zapravo uopce ne znaju kako se osjecaju,a to se jako dobro vidi kada takva osoba izgubi kocnice tj.kada toj osobi poraste tlak,kad padnu maske!

normalno je biti lose volje i tu i tamo biti negativan,cak je normalno i ako si duze vrijeme negativan jer te netko uspio povrijediti,razocarati,izjebat do te mjere da ti je dosta svega.

ako netko kaze da nije zadovoljan svojim fizickim izgledom to nije doslo preko noci jer si sigurno ta osoba nije sama nabila komplekse!
ako je netko svima super,zabavan,centar svake veselice a opet nije bas materijal za vezu...jel fakat mislite da ce zauvijek ostati takav?tim vise ako mu/joj je taj aspekt zivota bitan???hoce qurac!
da bitan je tvoj stav prema zivotu,ljudima,onome cemu tezis i sta te veseli,ali jednostavno na neke stvari nemas utjecaja i kad konstantno nailazis na neuspjeh u tom polju normalno je da postanes razocaran,isfrustriran,mijenja se tvoj stav,pogled na zivot,ponestane ti snage i volje.

trebalo bi se sa nekim stvarima pomiriti,ali opet...i za to je potrebna snaga,snaga koja je prethodno bila ulozena u volju i nadu da se nesta promijeni!
jednom kad se pomiris sa svim,kad se prestanes nadat,tezit i sanjat znas i sam koji je sljedeci korak.
onima koji to ne shvacaju jer nisu koracali tim putem takve stvari su jadne,glupe,te ljude koji su odustali vide kao slabe,one koji bi ih mozda mogli taj tren izdeprimirat...pa radije cu biti dva tri dana u depri zato jer je osoba koju smatram frendom/icom u banani zbog stanja u kojem se nalazi nego da kazem:znas sta,ovoga...nemam sad vremena,jel,hm da ajde ti to fino sredi u svojoj glavi pa kad odlucis opet nabacit onaj isforsirani smile eeee onda mi se javi jer si mi sad tak,izbljuv malo znas,ajde ajde no no...servus!
btw ovo nije samo stvar frenda,frendice vec i nekog totalnog stranca koji je eto zapeo-neces toj osobi pomoci ako joj i dalje sve nedostatke stavis na nos tipa kada netko niskim ljudima ide govorit kak su niski(no shit sherlock).
nekad razgovor puno pomogne,samo da tu osobu saslusas,bez previse pametovanja,"zdravih" savjeta i onih famoznih-sutra je novi dan,bude bolje...

vise slusati one koji traze pomoc i manje srat po svom,ako ste se vec velikodusno odlucili nekome "pomoci"
Diag-nonsense is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 19:12   #97
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Svak pozna svoj krug ljudi u kom se kreće. U mom je ovako.
Pa proširi krug.
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Vidim opet si naporan sa svojim deluzijama i manjkom elementarne logike.

Jesi kitu upoznao, da si ih upoznao ne bi toliko ovdje visio i ne bi stalno ponavljao oglas.
Elementarna logika. Kriste dragi, premili, prosvjetli ga.

Da, upoznao sam ih i to puno i družim se s mnogima od njih, s nekima sam bio u raznim neobaveznim odnosima, dakle, sad mi lijepo molim te reci, što ti tu nije jasno? I kakve veze ima što ja oglase stavljam? Jesi ljubomoran na to što mi se i dalje cure javljaju na oglas, a tebi ne? Ne znam stvarno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 19:14   #98
Quote:
m4r3k001 kaže: Pogledaj post
ako je to tako,daj mi samo ovo objasni onda...

evo primjera:
imam 170kg i kaj sad? sad moram reci da nitko na ovom svijetu mene ne vidi privlacnim?
si kad cuo da u svijetu postoje ljudi koji imajo takve bizarne fetishe da ti se nekad zgadi zivot?
ovo sve sto se pise nije "self-help" nego je istina,ako sam debeli da jedva hodam,kaj to mora znaciti da se mozda neznam dobro ljubiti ili biti romatican ili slusati i pomoci nekome dok me treba?
i ako i jesam debeli da jedva hodam,ko kaze da mozda u faci nisam zgodan?
nego po tvojem postu ja bi sad morao reci "eh da ja sam debeli,mene nitko ne zeli,ja vise nikad necu izaci van iz kuce" i onda ako slucajno taj netko dode kome je mozda debljina sexy onda cu mu ja reci sta?
znam da sam ruzan,debeli i znam da me ne zelis ?
a mozda osoba ima neki fetish za "debele" + tome u faci sam zgodan i evo perfect match,ali naravno dok ti sam sebe unistavas zasto bi onda polja polovica drugacije razmisljala...

i sad opet dolazimo do onog glavnog,
uvijek netko postoji za koga si privlacan,samo sto taj netko jos nije dosao ili te nije primjetio...
Ima i onih koji imaju fetis na konje tako da je o tome suvisno razgovarati. Ima ih, ali ih je malo, kao i u tvom slucaju.
snajdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 19:18   #99
Quote:
unloved28 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto upala u to stanje. Još prije koji tjedan dopisivala sam se tu po forumu s nekima, a onda me nešto lupilo u mozak i skoro svima sam prestala odgovarati. Previše sam umorna od svega i ne vjerujem više u ništa. Dosta mi je početaka, krajeva, mojih propusta i tuđih optužbi. Ljudi su sve samo ne ljudi, pa se bolje okanit ćoravog posla.
I ja sam već pomalo zasićen sa svim tim trudom s moje strane koji završi u kanti za smeće Pred jedno tjedan - dva sam se valjda zasitio svega -i prijatelja i "prijateljica" i staraca i faksa . Ma u ku... nek ode sve
__________________
Happiness is only real , if shared ...
CoOoler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 19:18   #100
Quote:
Diag-nonsense kaže: Pogledaj post

kad cete vise ljudi shvatiti da nisu svi te srece da budu voljeni?!!!!
U sridu.
Imala sam već brak koji je bio poprilično dobar. Mislim da se takvo što ne može naći dvaput u životu. I zato biram biti sama.
Gdjica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.