Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2014., 21:45   #101
Quote:
Chaff kaže: Pogledaj post
Po mome mišljenu svaka nova tehnologija je dobrodošla te ne treba nužno biti zlo, samo je treba znati ispravno koristiti.

Niti meni se, na primjer, ne sviđa kada netko za stolom cijelo vrijeme gleda u mobitel, ali našao sam se u situacijama kada je pomoć smartphona bila izuzetno korisna.

Uglavnom, u svemu, pa i u korištenju raznih novih tehnologija, treba biti umjeren.
Nisam sigurna jesi li odgovarao na moj post ili si se na njega nadovezivao, ali rekla bih da si promasio poantu.
Happy Phantom is offline  
Old 25.09.2014., 08:09   #102
Ako cure hodaju i citavo vrijeme bulje u mobitele i nevide svijeta oko sebe te mi nisu uopce zanimljive. Jos bih razumio da se radi o skolarcima osnovna i srednja, ali poslije toga ne.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Old 25.09.2014., 14:09   #103
Kupujem nokiu 3310 s punjačem za 20kn.
kukurice is offline  
Old 30.09.2014., 14:43   #104
Danas u tramvaju...

U gužvi stojim kraj šablonski odjevene djevojke (starke, uske traperice i nekakva mini jaknica; dakako ruka savijena u laktu s torbom na nj) sa šablonskim mobitelom.
Vadi mobitel iz torbe i redom: face, instagram, poruke. Sprema mobitel u torbu... Nakon pola minute ga vadi iz torbe... Iste stvari gleda. Taj postupak je ponovila negdje 10 puta u 5 minuta.

A najzanimljivije je bilo kad je nekome zazvonio škartfončić.
Negdje desetak ženski je krenulo vaditi mobitel iz torbe. Scena kao kad facehuggeri izlaze iz svojih jaja u AVP.

Bože mili, s kojim budalama ja dijelim zrak. Takvi isti će sutra kukati kako nemaju love i kako je NEOliberalni kapitalizam banana.
A taj isti kapitalizam im je omogućio te aparate koji su ih pretvorili u mob narkomane.

"Stoka sitnog zuba!", rekao je pokojni Franjo. Sad vidim da je imao pravo.
PlaninskiVrh is offline  
Old 30.09.2014., 14:45   #105
I tako stojim ja danas u tramvaju i bavim se svojim poslima a neki tip mi dahće za vratom i viri u mobitel...

Happy Phantom is offline  
Old 30.09.2014., 14:48   #106
Quote:
Happy Phantom kaže: Pogledaj post
I tako stojim ja danas u tramvaju i bavim se svojim poslima a neki tip mi dahće za vratom i viri u mobitel...

Dakle, čitanje s razumijevanjem ti je strani pojam.

Jesi se prepoznao u ovome?

A glupost uvijek treba osuđivati.
PlaninskiVrh is offline  
Old 30.09.2014., 14:48   #107
Quote:
PlaninskiVrh kaže: Pogledaj post
Danas u tramvaju...

U gužvi stojim kraj šablonski odjevene djevojke (starke, uske traperice i nekakva mini jaknica; dakako ruka savijena u laktu s torbom na nj) sa šablonskim mobitelom.
Vadi mobitel iz torbe i redom: face, instagram, poruke. Sprema mobitel u torbu... Nakon pola minute ga vadi iz torbe... Iste stvari gleda. Taj postupak je ponovila negdje 10 puta u 5 minuta.
A sto bi tocno trebala raditi u guzvi, u tramvaju? 'Oh oprostite gospon planinskivrh, vidim da mi narusavate privatnost i gledate u mobitel, ajmo na kavicu!'



Nisi nista bolji od nje, ako na to ciljas.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 30.09.2014., 14:49   #108
Quote:
PlaninskiVrh kaže: Pogledaj post
Danas u tramvaju...

U gužvi stojim kraj šablonski odjevene djevojke (starke, uske traperice i nekakva mini jaknica; dakako ruka savijena u laktu s torbom na nj) sa šablonskim mobitelom.
Vadi mobitel iz torbe i redom: face, instagram, poruke. Sprema mobitel u torbu... Nakon pola minute ga vadi iz torbe... Iste stvari gleda. Taj postupak je ponovila negdje 10 puta u 5 minuta.

A najzanimljivije je bilo kad je nekome zazvonio škartfončić.
Negdje desetak ženski je krenulo vaditi mobitel iz torbe. Scena kao kad facehuggeri izlaze iz svojih jaja u AVP.

Bože mili, s kojim budalama ja dijelim zrak. Takvi isti će sutra kukati kako nemaju love i kako je NEOliberalni kapitalizam banana.
A taj isti kapitalizam im je omogućio te aparate koji su ih pretvorili u mob narkomane.

"Stoka sitnog zuba!", rekao je pokojni Franjo. Sad vidim da je imao pravo.
I koja ti je korist od ovoga?
Što želiš s time reći?
Da si ti potrefio točno sve detalje oko te neke cure koju ne poznaješ?
A što je ona točno trebala raditi po tebi?
Evo, iskreno me zanima, kako je po tebi trebala izgledati ta njezina vožnja u tramvaju? A kako si opisao i njezinu odjeću, čini mi se da ti ni to nije bilo skroz po volji, pa ako želiš, dodaj i modnu kritiku!

No evo tebi moja mala kritika, super mi je vidjeti osobu koja optužuje druge da će biti kritični papci koji će prigovarati oko nečega, a ista osoba je u baš tom postu iskritizirala osobu koju ni ne poznaje i koja je samo gledala svoje poslove

Quote:
Happy Phantom kaže: Pogledaj post
I tako stojim ja danas u tramvaju i bavim se svojim poslima a neki tip mi dahće za vratom i viri u mobitel...

nemouzagrebu is offline  
Old 30.09.2014., 15:30   #109
Quote:
PlaninskiVrh kaže: Pogledaj post
A najzanimljivije je bilo kad je nekome zazvonio škartfončić.
Negdje desetak ženski je krenulo vaditi mobitel iz torbe. Scena kao kad facehuggeri izlaze iz svojih jaja u AVP.
Hahaha, je, je, sigurno. Manje gledati filmove s kraja '90ih gdje su bile Nokie ili Motorole sa ~10 dostupnih ringtonesa.

Quote:
Happy Phantom kaže: Pogledaj post
I tako stojim ja danas u tramvaju i bavim se svojim poslima a neki tip mi dahće za vratom i viri u mobitel...



Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A sto bi tocno trebala raditi u guzvi, u tramvaju? 'Oh oprostite gospon planinskivrh, vidim da mi narusavate privatnost i gledate u mobitel, ajmo na kavicu!'
Pa to!! Jer inace je retardirana glupaca i stoka sitnog zuba, a on, koji pilji u ljude odnosno mobitele da utazi znatizelju gdje i po cemu surfaju, je olicenje vrhunske intelektualne superiornosti.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nisi nista bolji od nje, ako na to ciljas.
Ovo zvuci kao da su blizu, a on je zapravo itekako gori



Edit:
Zanimljivo je primjetiti da je PlaninskiVrh temu otvorio na pdfu Usamljena srca. On je samo usamljen jer nije svima (zapravo svima koji posjeduju mobitel/smartphone) centar zivota
OTOH isti ti su radi posjedovanja moba/smarta totalni glupani/retardi i stoka sitnog zuba pa bi mu bili lose drustvo i prijatelji nedostojni njegove nadmocne intelektualne razine i stanja (samo)svijesti...
Komplicirana situacija :tugagolema:
__________________
BOOMSHAKALAKA!!

Zadnje uređivanje RC Da Kookee : 30.09.2014. at 15:49.
RC Da Kookee is offline  
Old 01.10.2014., 03:01   #110
Nije problem u curama koje nose mobitel u ruci, nego je problem što pojedinci koji ne rade takve stvari su se počeli buniti..

Jel imam gejfon? Imam
Da li pogledam u njega kada hodam ili nešto? Ponekad
Da li razgovaram kada hodam? Ponekad

I sad bi trebalo donijeti procjenu samog sebe

Da li sam normalan? Šta znači biti normalan (širok je to pojam)
Da li neškolovan? Pa ono imam faks
Da li sam glup? Možda, ovisi u kojem području

Ono što želim reći je to da ne možeš ljude procjenjivati na temelju prvog dojma.. A vidi ima gejfon, visi na fejsu itd. Tek kada provedeš u njezinom/njegovom društvu neko vrijeme, razgovarate onda tek možeš procijeniti osobu.. Svi nose mobitele, svi imaju fejs, whatsapp i to je danas normalno... Naravno da se slažem da nije normalno dok netko stalno visi na tome(po meni gubi dragocjeno vrijeme, mogla/mogao je potrošiti na sport, pročitat knjigu, naučiti kuhati)

Recite vi što hoćete ali do prije 10 godina vrh komunikacije su bile poruke na mob, a danas više niti sami ne znaju što bi prije.. Dali na fejs, ili viber, ili nešto drugo.. Da smo postali gluplji jesmo, da smo postali neorginalni jesmo.. Pogledajte samo žene u bijelim starkama.. Dakle... Šta reć.. Ne znaš koja koju više kopira.. Mobitel u ruci ok, ali bijele starke.. Od svih stvari samo ne bijele starke.. Imaš balerinke, cipele, čizme, patike 1000 vrsta, starke žute, crvene, crne, plave.. Ali ne ona ima bijele.. Metak u čelo .. Nije da vrijeđam, i meni su lijepe bijele, ali ako cura ima svoje ja i želi bit originalna neće kupit bijele starke.. I takva će me osvojit .. Znači ostaje samo 10% cura kao potencijalne žrtve
Donkeyman is offline  
Old 01.10.2014., 03:24   #111
Nemam smartphone, ali kad čekam nešto uzmem mobitel i igram zmije.
Lozimka is offline  
Old 01.10.2014., 09:52   #112
Mobitel je odlična stvarčica. Primjetio sam da kada je ženama neugodno (neki frajer pilji u njih) onda ga vade kao zaštitu.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 01.10.2014., 10:52   #113
I tak ja u petak ispred Avenue Malla čekam dva frenda koji, naravno, kasne. I dosađujem se i neki k... serenda s razglasa i nema Jehovinih svjedoka da me animiraju dok čekam i nemrem više i vadim svoj natprosječno inteligentni fon. Slušalice u uši i drkam višeneznampočemu i sjetim se ove teme. I gledam oko sebe promatra li me iz prikrajka kakav nadrkani forumaš i proživljava napade bijesa zbog mog strašnog ponašanja

Ušli ste mi u mozak.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Old 01.10.2014., 11:11   #114
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
I tak ja u petak ispred Avenue Malla čekam dva frenda koji, naravno, kasne. I dosađujem se i neki k... serenda s razglasa i nema Jehovinih svjedoka da me animiraju dok čekam i nemrem više i vadim svoj natprosječno inteligentni fon. Slušalice u uši i drkam višeneznampočemu i sjetim se ove teme. I gledam oko sebe promatra li me iz prikrajka kakav nadrkani forumaš i proživljava napade bijesa zbog mog strašnog ponašanja

Ušli ste mi u mozak.
Tako i ja.

Kad god u javnosti izvadim mobitel osvrnem se oko sebe da vidim gleda li me tko i zgraža se nad mojim bezobraznim ponašanjem.

Tako sam neki dan ulovila nekog lika kako mi proučava playlistu peko ramena. PlaninskiVrh?
SpringMaiden is offline  
Old 01.10.2014., 11:13   #115
http://www.jutarnji.hr/zadubio-se-u-...dromu/1223927/
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 01.10.2014., 19:22   #116
ray of light is offline  
Old 01.10.2014., 19:37   #117
Ja hodam uokolo s mobitelom.

Napominjem da se ljubav može nać i preko interneta. Koji je na mobitelu.

Djevojke koje hodaju okolo s mobitelima koji nemaju internet nisu normalne.
Alexa is offline  
Old 01.10.2014., 19:42   #118
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Djevojke koje hodaju okolo s mobitelima koji nemaju internet nisu normalne.
Nemoj tako o policajkama...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Old 01.10.2014., 20:02   #119
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja hodam uokolo s mobitelom.

Napominjem da se ljubav može nać i preko interneta. Koji je na mobitelu.

Djevojke koje hodaju okolo s mobitelima koji nemaju internet nisu normalne.
tako je, dečki bi im trebali prići jer one zapravo traže njih preko interneta
ray of light is offline  
Old 01.10.2014., 21:22   #120
Koristim ga kao mp3 ili za igrice. Posebno u tramvaju, jednostavno zabijem nos u mobitel i ignoriram svijet oko sebe.

S druge strane, imala sam jednu frendicu koja je apsolutno svaki božji put kad bi bile na kavi cijelo vrijeme tipkala po njemu. Ne govorim ono, dođe poruka pa odgovori, nego baš odgovara na poruke, stavlja novi status na fejs i sl. I još kaže "slušam te, slušam"
__________________
"Dear Starfleet, hate you, hate the Federation, taking Voyager" -- Janeway
DanaX is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.