Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 11:50   #61
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
reci bar da si pipicu redovito (svakodnevno) opereš, pliz
To se lufta

Kad sam imao 16 godina našao sam se u jednom društvu cura koje su pričale o ulošcima. Jedna je argumentirala kako su joj Always najbolji jer joj jedan traje i po 3 dana...

Bio sam mlad i pun predrasuda. Čovjek uči dok je živ...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:56   #62
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
To se lufta

Kad sam imao 16 godina našao sam se u jednom društvu cura koje su pričale o ulošcima. Jedna je argumentirala kako su joj Always najbolji jer joj jedan traje i po 3 dana...

Bio sam mlad i pun predrasuda. Čovjek uči dok je živ...
hahahaa, always je katastrofa, čista plastika od koje dobijem osip tam ogdje mi osip definitivno ne treba
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:56   #63
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
To se lufta

Kad sam imao 16 godina našao sam se u jednom društvu cura koje su pričale o ulošcima. Jedna je argumentirala kako su joj Always najbolji jer joj jedan traje i po 3 dana...
Bio sam mlad i pun predrasuda. Čovjek uči dok je živ...
nadam se da je mislila na paket neb znala, ja to ne upotrebljavam
lufta se,nakon kaj se opere da
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:57   #64
biti solo je odlično, kao i ne biti zaljubljen. slobodan si i rasterećen kao ptica. najgora stvar je ne biti sa osobom koju voliš. biti solo, a ne patiti je sloboda.
muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:01   #65
Quote:
muflonka kaže: Pogledaj post
biti solo je odlično, kao i ne biti zaljubljen. slobodan si i rasterećen kao ptica. najgora stvar je ne biti sa osobom koju voliš. biti solo, a ne patiti je sloboda.
to definitivno, ako si zaljubljen u nekoga i sam, nije lako

inače je uživancija
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:03   #66
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
hahahaa, always je katastrofa, čista plastika od koje dobijem osip tam ogdje mi osip definitivno ne treba
Jednom mi je jedna žena stavila uložak na ranu jer nije bilo prvog zavoja u blizini. Ne znam koja marka je bila u igri
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nadam se da je mislila na paket neb znala, ja to ne upotrebljavam
lufta se,nakon kaj se opere da
Nope. Mislila je na jedan komad...
Quote:
muflonka kaže: Pogledaj post
najgora stvar je ne biti sa osobom koju voliš.
Bitno je voljeti sebe najviše. Onda si uvijek s najdražom osobom... a i ne može ti se dogoditi to da beskonačno patiš za nekim drugim, jer eto, previše se voliš da bi si priuštio patnju
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:06   #67
pa da, sebe treba najviše voljeti, ali nitko te ne može spasiti od patnje u određenim trenucima u životu. ne možemo to izbjeći. u ovom ili onom obliku
muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:08   #68
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Bitno je voljeti sebe najviše. Onda si uvijek s najdražom osobom... a i ne može ti se dogoditi to da beskonačno patiš za nekim drugim, jer eto, previše se voliš da bi si priuštio patnju
vau, zakon filozofija

moja filozofija je da ako mi se netko sviđa, ne patim, nego to kažem toj osobi, ako nije obostrano nastavljam dalje, uvijek imam prijatelje
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:08   #69
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Jednom mi je jedna žena stavila uložak na ranu jer nije bilo prvog zavoja u blizini. Ne znam koja marka je bila u igri

Nope. Mislila je na jedan komad...

Bitno je voljeti sebe najviše. Onda si uvijek s najdražom osobom... a i ne može ti se dogoditi to da beskonačno patiš za nekim drugim, jer eto, previše se voliš da bi si priuštio patnju
šparna curka, ak niš drugo
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:11   #70
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
ja sam htjela da bude tema o dobrim stvarima u samačkom životu, ne nužno veličanju niti o tome da je bolje biti solo nego u lošoj vezi, ali ekipa je naravno otišla u offtopic... forumaši vole oftopičariti.


na temu: još jedna stvar koja je super kod samačkog života: ne moram se brijati i ne moram se svaki dan tuširati
Jok. Tema ti je o tome zašto nije dobro biti u lošoj vezi.

Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Razmišljam da otvorim temu: "Biti je super".

Ne trolam, stvarno je super. Ponekad u vezi, ponekad solo, no definitivno je super.
Happy Phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:12   #71
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
vau, zakon filozofija

moja filozofija je da ako mi se netko sviđa, ne patim, nego to kažem toj osobi, ako nije obostrano nastavljam dalje, uvijek imam prijatelje
zasto bi mu uopce rekla da ti se svidja? na taj nacin riskiras da zavrsis u okovima veze/braka, a biti solo je super
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:15   #72
Quote:
muflonka kaže: Pogledaj post
pa da, sebe treba najviše voljeti, ali nitko te ne može spasiti od patnje u određenim trenucima u životu. ne možemo to izbjeći. u ovom ili onom obliku
U određenim trenucima da ali dugotrajno ne.
Svaki čovjek zapravo teži sreći tako da je logično zaključiti kako ljudi koji dugotrajno pate zapravo uživaju u tome iz ovog ili onog razloga...
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
vau, zakon filozofija

moja filozofija je da ako mi se netko sviđa, ne patim, nego to kažem toj osobi, ako nije obostrano nastavljam dalje, uvijek imam prijatelje
Ovo možeš primijeniti i na prekid dulje veze...
Na žalost, katkad te život odvede na mjesta gdje ni prijatelji nisu blizu. Usamljenost ne mora nužno biti samo romantične prirode
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
šparna curka, ak niš drugo
To definitivno
Zapravo ne znam. Tad sam je jedini put u životu vidio
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:15   #73
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
zasto bi mu uopce rekla da ti se svidja? na taj nacin riskiras da zavrsis u okovima veze/braka, a biti solo je super


Najgore je to što će ju tjerat da se pere

Zapravo cijelu temu može se sažeti u jedno, razlozi zašto je super biti solo:

1. Nikom ne smrdiš

__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:16   #74
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
U određenim trenucima da ali dugotrajno ne.
Svaki čovjek zapravo teži sreći tako da je logično zaključiti kako ljudi koji dugotrajno pate zapravo uživaju u tome iz ovog ili onog razloga...

Ovo možeš primijeniti i na prekid dulje veze...
Na žalost, katkad te život odvede na mjesta gdje ni prijatelji nisu blizu. Usamljenost ne mora nužno biti samo romantične prirode

To definitivno
Zapravo ne znam. Tad sam je jedini put u životu vidio
s razlogom
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:17   #75
Volim rano buđenje, izležavanje u krevetu. Doručak na balkonu. Kroasani i prirodni sok. Miris jutra i kiše. Tišinu uz zvuk kiše.
Volim svoj stan koji je moj svijet. Papire i knjige. Stol na kojem su časopisi izdani tijekom posljednjih 6 mjeseci iz područja koje me zanima. Znam da ih nikada neću pročitati, ali neću ih baciti.
Volim što ne ostavljam šampone na svoje mjesto, ne koristim pastu za zube od kraja, ne perem posuđe. Jedine stvari u mom hladnjaku su voda, čokolada i vino. I nije me briga.
Volim što mogu biti sanjar.
Sve je jako, jako drugačije. To je ono sto ja jesam. Što sam izabrala da ću biti.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:18   #76
ova tema je šlag na tortu USa

ne, trešnjica.

tješ, tješ
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:20   #77
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
lufta se,nakon kaj se opere da
Kazi ti njemu, vidis da nikako da zapamti.
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Zapravo ne znam. Tad sam je jedini put u životu vidio
Malo je smrduckala?
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:21   #78
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
ova tema je šlag na tortu USa

ne, trešnjica.

tješ, tješ

Proslo je vrijeme tresnji.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:24   #79
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Proslo je vrijeme tresnji.
Tako je, sad je vrijeme grožđa. Kiselog
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:28   #80
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
ova tema je šlag na tortu USa
Evo idem odmah otvorit temu na PDF-u posao... Biti nezaposlen je super.
Ili još bolje na PDF-u turizam... Neputovati je super.

Nije fora da u takvoj temi gušta samo US ekipa.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.