Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 15:12   #61
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Mislim da sam ja sitnicava osoba.
mislim da sam ja sin od svoje mame.

meni je ok onaj prah za šlag iz vrečice.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:14   #62
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
naprotiv, jedem iz vrecice
otrof
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:23   #63
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
no uglavnom, jel odbojno ako u pizzeriji jede pizzu rukama a ne vilicom i nožem?
to je druga stvar...isto kao i s cevapima..ali ok je dok sve završi u ustima

Quote:
BrianJohnson kaže: Pogledaj post
Kak? Zlicom? Nisam nikad probao direkt iz vrecice. Mora da je bljutav taj prasak. Kak to zgleda bez vode?
ne jebi po tavanu
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:23   #64
Ćevape prstima?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:24   #65
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
Slucaj prvi: ..
Kako si mi iskopirala temu, to je prestrašno.


A gdje li nađeš samo takve nekulturne ljude... mora da na cajkama
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:25   #66
Ženim curu koja zna radit dobre palačinke i radit dobro kafu.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:26   #67
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
super
htio sam reci, otrovi su posvuda
jedino se preselit na Velebit pa po zimi gazit 3 metra snijega
Loose Ends is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:32   #68
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
Ženim ga odmah. Mrzim restorane, idem samo kad me natjeraju, cca jednom godišnje. Bljak.
Razumijem da ne voliš restorane, to je ok. Ali što je točno bljak?

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
otrof
Bilježim da se drugi put u karijeri slažem s tobom.

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ćevape prstima?
-Stipe
Mislim da su prsti jedino prihvatljivo rješenje za ćevape. Sve ostalo je teška patnja.

Quote:
Loose Ends kaže: Pogledaj post
htio sam reci, otrovi su posvuda
jedino se preselit na Velebit pa po zimi gazit 3 metra snijega
I to je isto istina, plus što se s nekim stvarima i namjerno trujem. Ali opet ne volim kad mi se netko proserava s nečim "zdravim" što je otprilike zdravo koliko i sisanje auspuha.
Kao npr yellow submarine sa "zdravim hamburgerom". Koji oksimoron...zdravi hamburger...
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:39   #69
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
ne jebi po tavanu
Pusti me malo da zezam. Ur no fun
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:42   #70
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ćevape prstima?
pa zar postoji drugaciji nacin

Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Kako si mi iskopirala temu, to je prestrašno.



Quote:
A gdje li nađeš samo takve nekulturne ljude... mora da na cajkama
a gdje cu drugdje

Quote:
BrianJohnson kaže: Pogledaj post
Pusti me malo da zezam. Ur no fun
:gestapo:
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:43   #71
Izraziti sam esteta oko klope i ugođaja tijekom klope. Pomno biram stolnjake koji su mi lijepi. Jedem polagano, sporo. I volim puno tanjura, za svaku sitnicu koristim poseban tanjur, čak i dok jedem sam ispred mene su 4 tanjura. U biti, ne volim jesti s drugima jer onda sam ja njima prespor, pravim umjetnost od jela i tako... I ništa ne jedem hladno ili vruće, sve je mlako/toplo, i to unaprijed razmišljam, izvadim sat vremena ranije iz hladnjaka, ili tipkam po forumu dok drugi već jedu vruću juhu. Ponekad jedem i stojeći u kuhinji, ali i tada si postavim neke lijepe krpe.

Najluđe mi je bilo kad sam bio u gostima, za jelo je bio picek, a uopće nisu ponudili kruha, nitko nije jeo kruh. Ništa nisam rekao, ostao sam pokorni gost, ali u sebi sam mislio 'ovi definitivno nisu normalni....picek bez kruha...'.
1348 pestilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:46   #72
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kriva hrana je ona koja dokazano nije zdrava, npr. bijelo brašno, umjetne masnoće-margarini i rafinirana biljna ulja, razni gotovi proizvodi sa puno E-a, gazirana cuga, kupovni mliječni proizvodi itd..uglavnom otrov da, postoje ljudi koji jedu predugo. bivši dečko je jeo sat do sat i pol. jedan od razloga zbog kojeg sam ga storpedirala.
Molim ? Ne smije jesti bijeli kruh, ponekad popiti Coca-colu niti si kupiti mliječnu čokoladu jer inače nema prolaz kod tebe?
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:49   #73
Quote:
Ružavjetrova kaže: Pogledaj post
Molim ? Ne smije jesti bijeli kruh, ponekad popiti Coca-colu niti si kupiti mliječnu čokoladu jer inače nema prolaz kod tebe?
osoba kojoj je takva hrana svakodnevnica i osnova, nema kod mene prolaz
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:49   #74
meni je općenito grozno kad se ljudi ne znaju ponašati za stolom i bilo kakvim drugim situacijama koje uključuju jedenje hrane.
halapljivo trpanje u usta, špricanje na sve strane, istovremeni pokušaji žvakanja, pričanja i trpanja nove hrane, nepravilno korištenje bešteka, ak uopće koriste, tanjur koji izgleda kao da je bomba eksplodirala na njemu... pa onda kad još to sve tak ostave, zasrano i razmetano ko da su svinje jele... strahote.

super mi je i kad micice jedu one pizza cutove ili neke pizdarije iz pekarnice. ono, sjedi na klupi/kavi/negdje i jede šnitu pizze iz papirnate vrećice, a drži se ko primadona u najskupljem restoranu i ne žvače, nego preživa. pojedi to i bok, nikoga nije briga.

ili kad si odrasle osobe prvo hranu izrezuckaju po tanjuru pa onda to napikavaju.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:54   #75
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
osoba kojoj je takva hrana svakodnevnica i osnova, nema kod mene prolaz
Kruh je, vjerujem, osnovica i svakodnevica mnogim ljudima, a crni (onaj s pravim crnim brašnom) je i skuplji i manje ga se prodaje.
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:56   #76
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
I to je isto istina, plus što se s nekim stvarima i namjerno trujem. Ali opet ne volim kad mi se netko proserava s nečim "zdravim" što je otprilike zdravo koliko i sisanje auspuha.
Kao npr yellow submarine sa "zdravim hamburgerom". Koji oksimoron...zdravi hamburger...

imas opet i raznog zdravlja
netko si je zdrav dok je u stanju trcat sljeme 40', netko si je zdrav dok moze hodati, zderati i prditi

svatko bira svoju zdravu hranu
Loose Ends is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:58   #77
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kriva hrana je ona koja dokazano nije zdrava, npr. bijelo brašno, umjetne masnoće-margarini i rafinirana biljna ulja, razni gotovi proizvodi sa puno E-a, gazirana cuga, kupovni mliječni proizvodi itd..uglavnom otrov da, postoje ljudi koji jedu predugo. bivši dečko je jeo sat do sat i pol. jedan od razloga zbog kojeg sam ga storpedirala.
Ja bih ti se dopao, ako prakticiraš ovako.
Ja jedem sporo, ali max do 50 minuta.

Spomenula si krem juhe, tu si se zajebala. To je također otrov. Sve ostalo što si napisala je ispravno.
1348 pestilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:59   #78
Definitivno bi me odbilo mljackanje i ispadanje hrane dok jede.

Upoznala sam jednog koji valjda nije bio svjestan kako pričanje punim ustima nije pristojno, a ni pametno pogotovo ako jedeš nešto lisnato iz pekare. Teško mi je promijenit sliku o njemu nakon toga i uvijek se toga sjetim. Partner test za prvi dejt - jedenje kroasana/kukuruznog lisnatog prutic
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:00   #79
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
meni je općenito grozno kad se ljudi ne znaju ponašati za stolom i bilo kakvim drugim situacijama koje uključuju jedenje hrane.
halapljivo trpanje u usta, špricanje na sve strane, istovremeni pokušaji žvakanja, pričanja i trpanja nove hrane, nepravilno korištenje bešteka, ak uopće koriste, tanjur koji izgleda kao da je bomba eksplodirala na njemu... pa onda kad još to sve tak ostave, zasrano i razmetano ko da su svinje jele... strahote.

pa s kakvim se ljudima to druzis?
u zivotu nisam sreo nikog iz tvog opisa :nezna:
Loose Ends is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:01   #80
Quote:
Ružavjetrova kaže: Pogledaj post
Kruh je, vjerujem, osnovica i svakodnevica mnogim ljudima, a crni (onaj s pravim crnim brašnom) je i skuplji i manje ga se prodaje.
Meni nije ali ako ga netko hoce jesti, meni svejedno.
Quote:
1348 pestilence kaže: Pogledaj post
Ja bih ti se dopao, ako prakticiraš ovako.
Ja jedem sporo, ali max do 50 minuta.

Spomenula si krem juhe, tu si se zajebala. To je također otrov. Sve ostalo što si napisala je ispravno.
Krem juha koju je ona spomenula nije otrov. Otrov je ako je iz vrecice.
Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
Partner test za prvi dejt - jedenje kroasana/kukuruznog lisnatog prutic
To je nezdravo.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.