Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2014., 10:05   #1
Dejt napokon - šta sad?

Dakle, nakon dugog staža na dating portalima uspio sam napokon dogovorit dejt. Problem je u tome što sam na zadnjem dejtu bio prije dvije godine. Bilo je to s jednim djetetom od 19 godina. Dotično dijete me malo pipkalo, ali ja nisam adekvatno reagirao na to. Uskoro moram na novi dejt, ali nemam pojma kako da se ponašam i šta da radim. Razgovarao sam s jednim prijateljem koji je iskusni i uspješni dejter i on mi je savjetovao da pokušam zamisliti da je ta žena ustvari on kako bi bio opušteniji. Još je savjetovao da stalno postavljam pitanja i da puštam ženu da priča. Imate li vi kakvih konstruktivnih prijedloga? Molim bez pretjeranog trolanja jer situacija je ozbiljna.
LexPerkovic is offline  
Old 26.09.2014., 10:12   #2
Hoće li ovo opet biti tema gdje od ljudi tražiš opširne odgovore za banalne stvari, a na to im odgovaraš kao da ništa ne kužiš, a sve ni nema nekog smisla, jer samo trollaš ljude?

Jer da...trollaš ljude...
nemouzagrebu is offline  
Old 26.09.2014., 10:13   #3
To što ponekad trolam ne znači da ovaj put nisam stvarno ugovorio dejt i da tražim savjete. A savjeti tog tipa su autentični.
LexPerkovic is offline  
Old 26.09.2014., 10:15   #4
a kak bi se trebo ponasat, osim normalno i opusteno ?
ovisi kam te situacija dejta odvede
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 26.09.2014., 10:18   #5
Dakle, gdje izvest lagano alternativnog komada? Dakle sluša nekakav rock, ali nije čista alternativka.
LexPerkovic is offline  
Old 26.09.2014., 10:20   #6
klopa ili cuga?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 26.09.2014., 10:22   #7
Pa mislim da je cuga primjerenija za prvi dejt. Valjda.
LexPerkovic is offline  
Old 26.09.2014., 10:24   #8
Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Dakle, gdje izvest lagano alternativnog komada? Dakle sluša nekakav rock, ali nije čista alternativka.
https://hr-hr.facebook.com/thebeertija

Super atmosfera, svira uglavnom rock, ima za pojest, ima za popit, imaju dobar izbor pive. I svaki put kad ubacis kovanicu u juke box i pustis pjesmu, jedan fan Đastina Paprenka umre, tako da ono, jos cinis i dobro djelo. Ovo za Đastina stvarno pise na juke boxu inace
zagrepcanec85 is offline  
Old 26.09.2014., 10:26   #9
vintage, pracka, dobar zvuk, domus, Alcatraz, route 66, rock star
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 26.09.2014., 10:26   #10
Da li je to tobože nevino pipkanje od strane djeteta nešto značilo i kako sam trebao reagirat? Pitam za slučaj da se slična situacija ponovi.
LexPerkovic is offline  
Old 26.09.2014., 10:27   #11
Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Dakle, nakon dugog staža na dating portalima uspio sam napokon dogovorit dejt. Problem je u tome što sam na zadnjem dejtu bio prije dvije godine. Bilo je to s jednim djetetom od 19 godina. Dotično dijete me malo pipkalo, ali ja nisam adekvatno reagirao na to. Uskoro moram na novi dejt, ali nemam pojma kako da se ponašam i šta da radim. Razgovarao sam s jednim prijateljem koji je iskusni i uspješni dejter i on mi je savjetovao da pokušam zamisliti da je ta žena ustvari on kako bi bio opušteniji. Još je savjetovao da stalno postavljam pitanja i da puštam ženu da priča. Imate li vi kakvih konstruktivnih prijedloga? Molim bez pretjeranog trolanja jer situacija je ozbiljna.
dobro ti je rekao. pusti ženu da priča.osim toga, fizički kontakt jedino pod uvijetom da dobiš signal od nje.po mogučnosti nikakve aludacije na seks, ali komplimenti su poželjni. ne pričaj s njom o iskustvu s djetetom od 19 godina.niti o bilo kakvom ljubavnom iskustvu.
honeychild is offline  
Old 26.09.2014., 10:28   #12
Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Dakle, nakon dugog staža na dating portalima uspio sam napokon dogovorit dejt. Problem je u tome što sam na zadnjem dejtu bio prije dvije godine. Bilo je to s jednim djetetom od 19 godina. Dotično dijete me malo pipkalo, ali ja nisam adekvatno reagirao na to. Uskoro moram na novi dejt, ali nemam pojma kako da se ponašam i šta da radim. Razgovarao sam s jednim prijateljem koji je iskusni i uspješni dejter i on mi je savjetovao da pokušam zamisliti da je ta žena ustvari on kako bi bio opušteniji. Još je savjetovao da stalno postavljam pitanja i da puštam ženu da priča. Imate li vi kakvih konstruktivnih prijedloga? Molim bez pretjeranog trolanja jer situacija je ozbiljna.
To je vjerojatno jedna od onih tehno vjeverica s kojima si partijao dok mame nije bilo doma.Po tvom opisu,ekipi s kojom se družiš i nadi da će ti oni dati curu ovdje se da isčitati da odlaziš na dejt sa iskusnom rejvericom po imenu Triša koja ne voli zalaske sunca,glazbu Jasmina Stavrosa i duge šetnje jednosmjernim ulicama već topli burek,klošarenje po kvartu i rejv partije u zadimljenim podrumima napuštenih zgrada na čijim ulazima rade skvoteri i pijanci te se tako prehranjuju.Recept je jednostavan,iz svog ormara iskopaj šuškavac,mama nek ti ispegla donji dio adidas trenirke koju si koristio za potrebe tjelesnog u petom osnovne,obavezno nike šilterica i torbica oko pasa.Kad uđete u klub damu iskusno ponudi kriglom pive i uz zvukove DJ-a Zobera plešite ko pomahnitale zverke na plesnom podiju.

Da ne duljim :
http://www.youtube.com/watch?v=C8G8cdbPmp8
fliper11 is offline  
Old 26.09.2014., 10:32   #13
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
To je vjerojatno jedna od onih tehno vjeverica s kojima si partijao dok mame nije bilo doma.Po tvom opisu,ekipi s kojom se družiš i nadi da će ti oni dati curu ovdje se da isčitati da odlaziš na dejt sa iskusnom rejvericom po imenu Triša koja ne voli zalaske sunca,glazbu Jasmina Stavrosa i duge šetnje jednosmjernim ulicama već topli burek,klošarenje po kvartu i rejv partije u zadimljenim podrumima napuštenih zgrada na čijim ulazima rade skvoteri i pijanci te se tako prehranjuju.Recept je jednostavan,iz svog ormara iskopaj šuškavac,mama nek ti ispegla donji dio adidas trenirke koju si koristio za potrebe tjelesnog u petom osnovne,obavezno nike šilterica i torbica oko pasa.Kad uđete u klub damu iskusno ponudi kriglom pive i uz zvukove DJ-a Zobera plešite ko pomahnitale zverke na plesnom podiju.

Da ne duljim :
http://www.youtube.com/watch?v=C8G8cdbPmp8
umirem

aaaa daaaj

opisao si mene i moj savršeni izlazak

https://www.youtube.com/watch?v=z95A83LbyrE
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 26.09.2014., 10:34   #14
Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Dakle, nakon dugog staža na dating portalima uspio sam napokon dogovorit dejt. Problem je u tome što sam na zadnjem dejtu bio prije dvije godine. Bilo je to s jednim djetetom od 19 godina. Dotično dijete me malo pipkalo, ali ja nisam adekvatno reagirao na to. Uskoro moram na novi dejt, ali nemam pojma kako da se ponašam i šta da radim. Razgovarao sam s jednim prijateljem koji je iskusni i uspješni dejter i on mi je savjetovao da pokušam zamisliti da je ta žena ustvari on kako bi bio opušteniji. Još je savjetovao da stalno postavljam pitanja i da puštam ženu da priča. Imate li vi kakvih konstruktivnih prijedloga? Molim bez pretjeranog trolanja jer situacija je ozbiljna.
Sviđaš se frendu
Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Da li je to tobože nevino pipkanje od strane djeteta nešto značilo i kako sam trebao reagirat? Pitam za slučaj da se slična situacija ponovi.
Pipkaj u istoj mjeri.
Puno se smij Sve drugo je bez veze... ali od srca
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Old 26.09.2014., 10:54   #15
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
umirem

aaaa daaaj

opisao si mene i moj savršeni izlazak

https://www.youtube.com/watch?v=z95A83LbyrE
Ja sam u biti iskreno ljubomorna dok gledam ove snimke i rikavam od dosade u uprđenom uredu a njima je tak lijepo
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Old 26.09.2014., 10:55   #16
Alcatraz nije los, glasna je muzika pa moras jako blizu sjesti da cujes sta prica.
Iako ja osobno vise volim mirnija mjesta(Melin u Tkalci pada na pamet) gdje nema tolko distrakcije i gdje se nemoras pol sata probijati da dodjes do sanka po novu pivu.
Jednostavno idi saznat tko je ona, sto voli, kakva je osoba, i nemoj se puno kurcit. Nema savjeta o cemu pricat.

I da, btw., kolko ima godina?
Leman_Russ is offline  
Old 26.09.2014., 11:01   #17
Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Dakle, nakon dugog staža na dating portalima uspio sam napokon dogovorit dejt. Problem je u tome što sam na zadnjem dejtu bio prije dvije godine. Bilo je to s jednim djetetom od 19 godina. Dotično dijete me malo pipkalo, ali ja nisam adekvatno reagirao na to. Uskoro moram na novi dejt, ali nemam pojma kako da se ponašam i šta da radim. Razgovarao sam s jednim prijateljem koji je iskusni i uspješni dejter i on mi je savjetovao da pokušam zamisliti da je ta žena ustvari on kako bi bio opušteniji. Još je savjetovao da stalno postavljam pitanja i da puštam ženu da priča. Imate li vi kakvih konstruktivnih prijedloga? Molim bez pretjeranog trolanja jer situacija je ozbiljna.
Imam potpuno drugačiji savjet.. Ne znam odakle si, ali zašto svi idu na to da moraju otići na cugu u kafić ili nešto pojesti.. Previše filmova gledate.. Lijepo se dogovorite gdje da se nađete (npr. centar ili neki park) i prošetate uz neku rijeku(ako si iz Zg, Sisak, Osijek i sl.) i kako šećete lijepo razgovarate(uzmete usput kavu u Mcdonald, caffe to go negdje).. Mislim da je to najopuštenija atmosfera za upoznat nekoga jer kada ste u kafiću uvijek neka napeta atmosfera, stalno neka nervoza, ne znaš kuda rukama, pa nogama, muzika, drugi ljudi oko tebe, i sve to mi je nekako previše za upoznat nekoga.. Puno bolje ćeš pokazati svoju slik(kao i ona svoju) kada razgovaraš s njom uz laganu šetnju, nego kad stojite na mjestu u zadimljenom kafiću i pijete kavu, pivo, sok... Razmisli, ja bi tako napravio
mladenos is offline  
Old 26.09.2014., 11:03   #18
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Alcatraz nije los, glasna je muzika pa moras jako blizu sjesti da cujes sta prica.
Iako ja osobno vise volim mirnija mjesta(Melin u Tkalci pada na pamet) gdje nema tolko distrakcije i gdje se nemoras pol sata probijati da dodjes do sanka po novu pivu.
Jednostavno idi saznat tko je ona, sto voli, kakva je osoba, i nemoj se puno kurcit. Nema savjeta o cemu pricat.

I da, btw., kolko ima godina?
26 ima.
LexPerkovic is offline  
Old 26.09.2014., 11:07   #19
Quote:
mladenos kaže: Pogledaj post
Imam potpuno drugačiji savjet.. Ne znam odakle si, ali zašto svi idu na to da moraju otići na cugu u kafić ili nešto pojesti.. Previše filmova gledate.. Lijepo se dogovorite gdje da se nađete (npr. centar ili neki park) i prošetate uz neku rijeku(ako si iz Zg, Sisak, Osijek i sl.) i kako šećete lijepo razgovarate(uzmete usput kavu u Mcdonald, caffe to go negdje).. Mislim da je to najopuštenija atmosfera za upoznat nekoga jer kada ste u kafiću uvijek neka napeta atmosfera, stalno neka nervoza, ne znaš kuda rukama, pa nogama, muzika, drugi ljudi oko tebe, i sve to mi je nekako previše za upoznat nekoga.. Puno bolje ćeš pokazati svoju slik(kao i ona svoju) kada razgovaraš s njom uz laganu šetnju, nego kad stojite na mjestu u zadimljenom kafiću i pijete kavu, pivo, sok... Razmisli, ja bi tako napravio
super prijedlog
honeychild is offline  
Old 26.09.2014., 11:28   #20
Quote:
mladenos kaže: Pogledaj post
Imam potpuno drugačiji savjet.. Ne znam odakle si, ali zašto svi idu na to da moraju otići na cugu u kafić ili nešto pojesti.. Previše filmova gledate.. Lijepo se dogovorite gdje da se nađete (npr. centar ili neki park) i prošetate uz neku rijeku(ako si iz Zg, Sisak, Osijek i sl.) i kako šećete lijepo razgovarate(uzmete usput kavu u Mcdonald, caffe to go negdje).. Mislim da je to najopuštenija atmosfera za upoznat nekoga jer kada ste u kafiću uvijek neka napeta atmosfera, stalno neka nervoza, ne znaš kuda rukama, pa nogama, muzika, drugi ljudi oko tebe, i sve to mi je nekako previše za upoznat nekoga.. Puno bolje ćeš pokazati svoju slik(kao i ona svoju) kada razgovaraš s njom uz laganu šetnju, nego kad stojite na mjestu u zadimljenom kafiću i pijete kavu, pivo, sok... Razmisli, ja bi tako napravio
Ovo je super prijedlog ali ju pitaj da li bi radje u kafic ili u setnju da nebi kasnije citali: "on je tako skrt da nije bio u stanju ni kavu mi platit"
scorpio20 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.