Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2014., 10:28   #61
Quote:
khal gogo kaže: Pogledaj post
pa "odmori" malo onda. : vjerojatno "smrdiš" (srry na izrazu, ali je slikovit i to the point) na očaj, i ne bi se čudio da se tad nešto i desi, na "odmoru".

sad se odi sažaljevat (ako to tako ide kod tebe), ali znaj da ćeš bit bolje. i da će ti se vratit volja i želja i nada i sve. pogađaš zašto --- nebuš si mogao pomoći. biologija


Neće se meni ništa slučajno dogodit, ja za sve moram krvavo radit. Tako sam krvavo radio i za ove "dejtove".
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 10:31   #62
Bit će još žena, ljubavi, seksa, zabave, romantike, ma bit će svega samo se čovjek treba strpit

Using Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 28.09.2014., 10:33   #63
Moglo bi bit nešto tamo 2023.
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 10:35   #64
Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Ne pišem nego glumatam da sam jebeno. Teško je biti optimist nakon tri godine svakodnevnog natezanja po dating portalima.
a "odmoi malo" odi van, zabavljaj se, pij... ne znam ne ide na silu ljubav
klaa is offline  
Old 28.09.2014., 10:36   #65
Mogao bi se propit, to je istina.
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 10:37   #66
Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Neće se meni ništa slučajno dogodit, ja za sve moram krvavo radit. Tako sam krvavo radio i za ove "dejtove".
pa bas zato u startu propada...kaj imas nekog navlačiti da se nade sa tobom. Hoće ili nek odkanta
klaa is offline  
Old 28.09.2014., 10:39   #67
Quote:
klaa kaže: Pogledaj post
pa bas zato u startu propada...kaj imas nekog navlačiti da se nade sa tobom. Hoće ili nek odkanta
Ne, nego sam morao sa sto osoba prolazit one dosadne formalnosti e da bi se našle tri koje su pristale na dejt i onda nestale dan prije ili na sam dan dejta.
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 10:43   #68
Ja sam isto očajno usamljena, isto godinama visim po svim mogućim portalima, pa eto opet nastavljam dalje, jer koja je alternativa, alternative nema.
Moraxella is offline  
Old 28.09.2014., 10:44   #69
Ako osoba nestane na dan dejta ili prije, onda znači stari moj da si gadno zajebao!
Malo preispitaj sebe gdje si pogrješio, prije nego ideš bariti drugu curu ( ili dečka!).
Pa nisu cure glupe nit si ti nezamjenljiv.
Tržište je veliko iako je cijena mala, no sloboda nema svoju cijenu!
ellazg is offline  
Old 28.09.2014., 10:45   #70
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Ja sam isto očajno usamljena, isto godinama visim po svim mogućim portalima, pa eto opet nastavljam dalje, jer koja je alternativa, alternative nema.
Hm, doć konačno na druženje/tulum forumaša?

Quote:
ellazg kaže: Pogledaj post
Ako osoba nestane na dan dejta ili prije, onda znači stari moj da si gadno zajebao!
Malo preispitaj sebe gdje si pogrješio, prije nego ideš bariti drugu curu ( ili dečka!).
Pa nisu cure glupe nit si ti nezamjenljiv.
Tržište je veliko iako je cijena mala, no sloboda nema svoju cijenu!
Nego, jesi ti ta cura?
saucer is offline  
Old 28.09.2014., 10:46   #71
Quote:
ellazg kaže: Pogledaj post
Ako osoba nestane na dan dejta ili prije, onda znači stari moj da si gadno zajebao!
Malo preispitaj sebe gdje si pogrješio, prije nego ideš bariti drugu curu ( ili dečka!).
Pa nisu cure glupe nit si ti nezamjenljiv.
Tržište je veliko iako je cijena mala, no sloboda nema svoju cijenu!
Whatever. Vrijeđao sam ih i prijetio.

Zadnje uređivanje LexPerkovic : 28.09.2014. at 11:09.
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 10:47   #72
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Ja sam isto očajno usamljena, isto godinama visim po svim mogućim portalima, pa eto opet nastavljam dalje, jer koja je alternativa, alternative nema.
Razgovarali smo na drugom profilu, ali si ti negdje nestala.
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 11:21   #73
Možeš ti glumatati preko poruka koliko hoćeš, ali očaj se uvijek nanjuši. Uvijek.
Ne bih se s takvom osobom nikad našla u RL jer većina nas traži optimistične, aktivne osobe, a ne nekog s kim ćemo u kišna predvečerja pljuvati po sudbini i životu i samosažaljevati se.

Nema ti druge nego da središ neke stvari u glavi jer s ovim stavom nećeš nikoga naći.

Osim toga, tri godine svakodnevnog tipkanja na dejting stranicama? Ne znam kako nakon tri mjeseca nisi tipkao sa svim ženama tamo.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 28.09.2014., 11:26   #74
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Možeš ti glumatati preko poruka koliko hoćeš, ali očaj se uvijek nanjuši. Uvijek.
Ne bih se s takvom osobom nikad našla u RL jer većina nas traži optimistične, aktivne osobe, a ne nekog s kim ćemo u kišna predvečerja pljuvati po sudbini i životu i samosažaljevati se.

Nema ti druge nego da središ neke stvari u glavi jer s ovim stavom nećeš nikoga naći.

Osim toga, tri godine svakodnevnog tipkanja na dejting stranicama? Ne znam kako nakon tri mjeseca nisi tipkao sa svim ženama tamo.
Kako da se riješim očaja? Očajan sam zato što ne mogu nikog naći. Da nađem nekog, bio bi manje očajan.

Ali volim vas kul ekipu koja voli drugima stavljati sol na ranu, jebeni ste.
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 11:29   #75
Dejt napokon - šta sad?

Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Kako da se riješim očaja?

Ne mogu ti ja to reci jer ne znam zasto si očajan. Dobro, solo su već neko vrijeme, ali ne razumijem čemu očaj.
I mene je na momente znao obuzeti osjećaj letargije, ali nestao bi kad bih izašla iz kuće, družila se s prijateljima ili izašla van.

E: jesam li ja kul?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 28.09.2014., 11:32   #76
Od druženja sa svojim sretnim i uparenim prijateljima postajem još više očajan.
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 11:33   #77
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ne mogu ti ja to reci jer ne znam zasto si očajan. Dobro, solo su već neko vrijeme, ali ne razumijem čemu očaj.
I mene je na momente znao obuzeti osjećaj letargije, ali nestao bi kad bih izašla iz kuće, družila se s prijateljima ili izašla van.

E: jesam li ja kul?
Ti si prejebena u svakom pogledu.
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 11:35   #78
Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Od druženja sa svojim sretnim i uparenim prijateljima postajem još više očajan.

Nek te oni probaju upoznati s nekim.

Quote:
LexPerkovic kaže: Pogledaj post
Ti si prejebena u svakom pogledu.


__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 28.09.2014., 11:36   #79
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Nek te oni probaju upoznati s nekim.


O da, baš su se pretrgali.
LexPerkovic is offline  
Old 28.09.2014., 11:37   #80
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Ja sam isto očajno usamljena, isto godinama visim po svim mogućim portalima, pa eto opet nastavljam dalje, jer koja je alternativa, alternative nema.
Ima alternative. Samoća. Ljudi su pogrešno uvjereni da to ne može biti alternativa.
1348 pestilence is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.