Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 11:17   #1
Propuštena prilika, što učiniti?

Radi se o tome da sam izlazio s djevojkom vise puta,tj. izlazili smo u drustvu s prijateljima,u pocetku kad smo se upoznali odmah sam osjetio neku povezanost i kemiju,nakon par izlazaka je vec bilo ocigledo da izmejdu nas ima ono nesto i oboje zelimo nesto vise,ali radi se o tome da je ta cura sestra od jednog mog prijatelja pa nisam nista konkretno poduzimo jer nisam bio siguran jeli to pametan potez.Bili smo se zbilizi dosta a onda je doslo ljeto i bili smo razdvojeni 2mj. i u ne bas cestom kontaktu.Kada je se vratila nekako sam imao osjecaj da je se ohladila malo ali je to bilo normalno nakon 2mj. ne vidjanja.Polako smo vratili kontkat i izasli opet s drustvom.Da ne odugovlacim vise nakon toga je ubrzo nasla drugog jer mislim da joj je dosadilo cekat da je pozovem.Sad me zanima jeli se moza ista ucinit ili da joj priznam sta sam uradio i da mi je stalo ili da pustim sada kada je gotovo.
xRAx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 11:21   #2
Quote:
xRAx kaže: Pogledaj post
Sad me zanima jeli se moza ista ucinit ili da joj priznam sta sam uradio i da mi je stalo ili da pustim sada kada je gotovo.
ak si vec bil papak i nisi niš poduzel, sad ti je kasno
sam ceš budalu napraviti od sebe

a ak i prevari decka s tobom znaci da ce i tebe varat, a ondak bjež od toga
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 11:23   #3
Želi ti poručiti: počni pit.

To je ultimativni USovski savjet.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 11:54   #4
Buba ti dobro kaže, fulao si priliku, i sad jbga.

Pouka za kasnije u životu, iskoristi priliku, ako nešto želiš, onda tu nema straha, sumnje, ma ništa.

Curi si se možda svidio, možda nisi, ali sad je s drugim, znači da ti više ne postojiš u tom planu. Možeš joj ići priznavati, raditi neke velike geste, ali teško da će ti to pomoći.

Iskreno, pamtim više situacija u životu kada sam baš trebao nešto napraviti, ali eto, čekao sam "pravi trenutak", ili da mi druga osoba da izravniju priliku, ili čak da ona napravi prvi korak. No prilike su nešto što si sam trebaš stvoriti. Volio bi da sam to i ranije naučio, ali bar sam naučio ne ponavljati iste greške

Također, ako sumnjaš, sputavaš se(iz kojeg god razloga), nesiguran si oko toga što-kako, onda to znači da ni sam ne znaš što zapravo želiš
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 12:36   #5
A kaj ti trebaš priznat da si napravio???? Nejasno iz tvog posta u čemu je problem....
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 12:55   #6
ako imaš potrebu priznat joj, sad, kad je našla drugog...
narpavi to u stilu.
mnogo alkohola i dobre glazbe ispod prozora njene sobe, nakon ponoći....
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 12:55   #7
Prilika postaje propuštena kad više ništa ne možemo učiniti.

Dakle, nemoj činiti ništa.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 14:42   #8
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
A kaj ti trebaš priznat da si napravio???? Nejasno iz tvog posta u čemu je problem....
znam i sam da sam zajebo stvar zato i da je kasno za bilo sta sad.

Jedino da je pozovem sad i da joj reknem ako ne pristane da sam bio zagrijan za nesto vise,ali mislim da bi bilo ocajnicki tako nesto ciniti ako je dosad nisam pozvao na spoj,a posto je vidjam cesto mislim da bi nam oboma bilo neougodno.
xRAx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:31   #9
ili da joj priznam sta sam uradio i da mi je stalo ili da pustim sada kada je gotovo

Ovak ti veliš,al i dalje mi nije jasno šta si ti to uradio da joj trebaš priznat?nigdje ne navodiš to konkretno,a ja mislim ak si tak nešta napravio da je to razlog udaljavanja,a ne ljeto.....ili tak neš
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:55   #10
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
ili da joj priznam sta sam uradio i da mi je stalo ili da pustim sada kada je gotovo

Ovak ti veliš,al i dalje mi nije jasno šta si ti to uradio da joj trebaš priznat?nigdje ne navodiš to konkretno,a ja mislim ak si tak nešta napravio da je to razlog udaljavanja,a ne ljeto.....ili tak neš
ma nismo se razumijeli ,mislim se sad da joj predlozim kavicu i da joj priznam da sam pogrijesio sto nisam ranije zvao i da mi je jako stalo do nje,jer nisam jos siguran da li je skupa s tim tipom jer su se nedavno upoznali.Mislim da bi samo pogorsalo situaciju i otjeralo je jos vise,ali opet mi je nekako tesko to cuvat u sebi a da joj ne kazem

Zadnje uređivanje xRAx : 29.09.2014. at 17:00.
xRAx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 18:36   #11
Quote:
xRAx kaže: Pogledaj post
ma nismo se razumijeli ,mislim se sad da joj predlozim kavicu i da joj priznam da sam pogrijesio sto nisam ranije zvao i da mi je jako stalo do nje,jer nisam jos siguran da li je skupa s tim tipom jer su se nedavno upoznali.Mislim da bi samo pogorsalo situaciju i otjeralo je jos vise,ali opet mi je nekako tesko to cuvat u sebi a da joj ne kazem
Gle,velim ti iz vlastitog iskustva da u o ovakim situacijama jedino prolazi iskrenost,ja sam bio u frendzoni i skupio hrabrosti iskreno joj sve priznat,a bila je u vezi,i danas smo skupa.....velim ti to iz razloga jer svako biće na ovom svijetu voli iskrene ljude i ak iskreno i direktno veliš joj kak stvari stoje i da pri tom ne želiš da vas to na bilo koji način udalji,al da bi tebi bilo lakše da ona to zna,jer i ja mislim da bi trebala znat gledajući cijelu tvoju situaciju......mislim da budeš napravio dobru stvar,i za sebe i za nju.....stavi je iskreno pred gotov čin i onda prebaci lopticu na njenu stranu da se i ona nekak osjeća odgovornom za to kak će biti dalje s vama.....velim ti,ja mislim da nije zdravo u sebi držati istinu jer od koga je čuvaš,od sebe ili nje? I ti i ona zaslužujete znat na čemu ste i zato nemoj stajat kak posran nego joj se javi,ak joj pokažeš samu hrabrost s prijedlogom da se vidite jer ti fali to ti je već veliki plus u njenim očima,nemaš kaj izgubit.....a s druge strane nemoj bit pičkica i preluštat sve sudbini,napravi taj korak jer možda ga je ona fakat cijelo vrijeme i čekala,a za takve stvari nikad nije kasno......
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 18:42   #12
Quote:
xRAx kaže: Pogledaj post
ma nismo se razumijeli ,mislim se sad da joj predlozim kavicu i da joj priznam da sam pogrijesio sto nisam ranije zvao i da mi je jako stalo do nje,jer nisam jos siguran da li je skupa s tim tipom jer su se nedavno upoznali.Mislim da bi samo pogorsalo situaciju i otjeralo je jos vise,ali opet mi je nekako tesko to cuvat u sebi a da joj ne kazem
Gle,velim ti iz vlastitog iskustva da u o ovakim situacijama jedino prolazi iskrenost,ja sam bio u frendzoni i skupio hrabrosti iskreno joj sve priznat,a bila je u vezi,i danas smo skupa.....velim ti to iz razloga jer svako biće na ovom svijetu voli iskrene ljude i ak iskreno i direktno veliš joj kak stvari stoje i da pri tom ne želiš da vas to na bilo koji način udalji,al da bi tebi bilo lakše da ona to zna,jer i ja mislim da bi trebala znat gledajući cijelu tvoju situaciju......mislim da budeš napravio dobru stvar,i za sebe i za nju.....stavi je iskreno pred gotov čin i onda prebaci lopticu na njenu stranu da se i ona nekak osjeća odgovornom za to kak će biti dalje s vama.....velim ti,ja mislim da nije zdravo u sebi držati istinu jer od koga je čuvaš,od sebe ili nje? I ti i ona zaslužujete znat na čemu ste i zato nemoj stajat kak posran nego joj se javi,ak joj pokažeš samu hrabrost s prijedlogom da se vidite jer ti fali to ti je već veliki plus u njenim očima,nemaš kaj izgubit.....a s druge strane nemoj bit pičkica i prepuštat sve sudbini,napravi taj korak jer možda ga je ona fakat cijelo vrijeme i čekala,a za takve stvari nikad nije kasno......
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 19:08   #13
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
Gle,velim ti iz vlastitog iskustva da u o ovakim situacijama jedino prolazi iskrenost,ja sam bio u frendzoni i skupio hrabrosti iskreno joj sve priznat,a bila je u vezi,i danas smo skupa.....velim ti to iz razloga jer svako biće na ovom svijetu voli iskrene ljude i ak iskreno i direktno veliš joj kak stvari stoje i da pri tom ne želiš da vas to na bilo koji način udalji,al da bi tebi bilo lakše da ona to zna,jer i ja mislim da bi trebala znat gledajući cijelu tvoju situaciju......mislim da budeš napravio dobru stvar,i za sebe i za nju.....stavi je iskreno pred gotov čin i onda prebaci lopticu na njenu stranu da se i ona nekak osjeća odgovornom za to kak će biti dalje s vama.....velim ti,ja mislim da nije zdravo u sebi držati istinu jer od koga je čuvaš,od sebe ili nje? I ti i ona zaslužujete znat na čemu ste i zato nemoj stajat kak posran nego joj se javi,ak joj pokažeš samu hrabrost s prijedlogom da se vidite jer ti fali to ti je već veliki plus u njenim očima,nemaš kaj izgubit.....a s druge strane nemoj bit pičkica i prepuštat sve sudbini,napravi taj korak jer možda ga je ona fakat cijelo vrijeme i čekala,a za takve stvari nikad nije kasno......

e bravo sad si razumio sta si ti htio reci,naravno da cu pokusat i reci joj sta mi je na dusi pa nek i ona malo razmisli o svemu tome,mislim se samo hocu li ispast jos veci debil ako joj iskreno reknem sta mislim jer reakcija s njene strane bit kao da sam sve to umislio i da nikad nije ni bila zagrijana a i s bratom sam joj svaki dan,mada je i on primjetio tu situaciju

Zadnje uređivanje xRAx : 29.09.2014. at 19:43.
xRAx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 20:02   #14
Ja da sam na tvoj mjestu šutio bi dok je ona s tim nekim novim likom.
Kad je bilo vrijeme da reagiraš onda si šutio, a sad kad je našla drugog, sad bi ti ispravljao krive drine...

Mislim da se mozeš samo zajebat, mala je vjerojatnost da ce ona otkantat nekog samo zato sto si se ti sjetio da bi sad kao nešto, a ako se izlaneš padaju ti šanse u budućnosti.
Šuti, pa kad ona prekine s likom pusti ju dok se ohladi, i onda u napad.
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 20:12   #15
Quote:
Avtomatik kaže: Pogledaj post
Ja da sam na tvoj mjestu šutio bi dok je ona s tim nekim novim likom.
Kad je bilo vrijeme da reagiraš onda si šutio, a sad kad je našla drugog, sad bi ti ispravljao krive drine...

Mislim da se mozeš samo zajebat, mala je vjerojatnost da ce ona otkantat nekog samo zato sto si se ti sjetio da bi sad kao nešto, a ako se izlaneš padaju ti šanse u budućnosti.
Šuti, pa kad ona prekine s likom pusti ju dok se ohladi, i onda u napad.
Ja mislim da kak god bude jednog dana će ti bit zahvalnija na hrabrosti i iskrenosti neg da se opet izmotavaš kak nisi htio napravit neki potez zbog ovog ili onog.....slijedi svoje srce,to je samo moj savijet......
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 20:19   #16
Moš mislit, bit ce strašno zahvalna što se tip koji joj je očito jedno vrijeme bio napet, odlučio uletit sa spikama nakon što je (očito) našla nekog drugog tko joj je napet. Bit će oduševljena.
A i šansa da te sad otkanta kao budalu su mnogo veće nego ranije

Koliko sam shvatio, nije da si s njom u kontaktu, prema tome, zaboravi na nju neko vrijeme, nemoj otežavat i njoj i sebi (dodatno), fino živi svoj život pa kad bude vrijeme, dobit ćeš novu priliku
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 21:31   #17
Prilike ne dolaze same od sebe,one se stvaraju.....ja samo velim iz osobnog iskustva,slijediti srce.....to je jedini ispravan put,sve ostalo su kalkulacije i igre......sretno!)
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:52   #18
haha a na neki nacin se slazem sa vama obojicom pa ste me opet doveli u situaciju da se premisljam oko ovoga svega ,a dobro je priznat ali se tako isto slazem da mozda sad nije prilika za to jer sumnjam da bi ista sad bilo jedino kasnije kao sto govorite kada bi prekinula sa ovim,a necemo bit u kontaktu ako se odlucim da je pustim neko vrijeme ali cu je svejedno sretat i bit tu negdje jer zivimo u istom kvartu

Zadnje uređivanje xRAx : 29.09.2014. at 23:00.
xRAx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 00:03   #19
Očaj smrdi na daljinu.
Ja mislim da češ ti pobrat takvu nogu u guzicu da će te biti sram i pred njom i pred njenim bratom.
Propustio si priliku i sad bilo kakav pokušaj ispada jadan.Ok, ako si navikao biti luzerom ali mislim da nemaš šanse ( ako je cura normalna!).
ellazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 00:36   #20
Quote:
xRAx kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da sam izlazio s djevojkom vise puta,tj. izlazili smo u drustvu s prijateljima,u pocetku kad smo se upoznali odmah sam osjetio neku povezanost i kemiju,nakon par izlazaka je vec bilo ocigledo da izmejdu nas ima ono nesto i oboje zelimo nesto vise,ali radi se o tome da je ta cura sestra od jednog mog prijatelja pa nisam nista konkretno poduzimo jer nisam bio siguran jeli to pametan potez.Bili smo se zbilizi dosta a onda je doslo ljeto i bili smo razdvojeni 2mj. i u ne bas cestom kontaktu.Kada je se vratila nekako sam imao osjecaj da je se ohladila malo ali je to bilo normalno nakon 2mj. ne vidjanja.Polako smo vratili kontkat i izasli opet s drustvom.Da ne odugovlacim vise nakon toga je ubrzo nasla drugog jer mislim da joj je dosadilo cekat da je pozovem.Sad me zanima jeli se moza ista ucinit ili da joj priznam sta sam uradio i da mi je stalo ili da pustim sada kada je gotovo.



-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.