Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2012., 14:39   #81
Hoćemo ovo po treći put na gledat na tv-u !
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 19:54   #82
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a baba bila zakontjerala unuku da se posexa više
Ja sam umirala na to.
Jedino mi je Cielo bila malo predobra za moj ukus moram priznat sva svetica kaj ti ja znam i onda pazi onog malog baš je ko djevica (od Gudalupe).


Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
uffff to bi bilo super imat sa hrv.titlovima
Snimat ću ja sigurno sam se nadam da mi neće puno prostora zauzet u kompu
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:10   #83
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
Ja sam umirala na to.
Jedino mi je Cielo bila malo predobra za moj ukus moram priznat sva svetica kaj ti ja znam i onda pazi onog malog baš je ko djevica (od Gudalupe).




Snimat ću ja sigurno sam se nadam da mi neće puno prostora zauzet u kompu
i još rekla da bila u vezi nekih 5 godina a nije obavila to mi je čak i kad sam bila klinka i gledal bilo čudno

ma nabavi hard disk pa češ imat mjesta ej sad si mi obečala nemoj se izvlačit
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:31   #84
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
i još rekla da bila u vezi nekih 5 godina a nije obavila to mi je čak i kad sam bila klinka i gledal bilo čudno

ma nabavi hard disk pa češ imat mjesta ej sad si mi obečala nemoj se izvlačit
stavljat ću na cd-e
jer ja imam snimalicu na dvbt-u i tak snimam...

meni nije jasno kako je Sergio to trpio budemo iskreni, mogli su već 5-ero djece imat a kad ono ništa do braka. al aj... tak je u svakoj seriji
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 00:57   #85
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
stavljat ću na cd-e
jer ja imam snimalicu na dvbt-u i tak snimam...

meni nije jasno kako je Sergio to trpio budemo iskreni, mogli su već 5-ero djece imat a kad ono ništa do braka. al aj... tak je u svakoj seriji
pa kaj ga mi onda napadamo kaj je spavo sa sestrom.Jadnik nije umočio 5 godina a imo takvog komada pored sebe moro je puknut kad tad

glavno da mi radimo planove za snimanje i mjesta na tvom kompu a niko još niti nije reko da će se reprizirat ha ha...
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 17:12   #86
Moram se složiti s mojom kolegicom iksicom . Za obje stvari hahahaahh
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 17:13   #87
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
pa kaj ga mi onda napadamo kaj je spavo sa sestrom.Jadnik nije umočio 5 godina a imo takvog komada pored sebe moro je puknut kad tad

glavno da mi radimo planove za snimanje i mjesta na tvom kompu a niko još niti nije reko da će se reprizirat ha ha...
Istina za sve.
Hahaha, čudi me da je trpio 5 mj a kamoli godina.

Trebamo nešto poduzeti! Ja oču seriju! Da je na televiziji odma bi i sestru natjerala da gleda samnom i pomalo skupljala ljude doma da gledaju.
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 22:32   #88
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
Istina za sve.
Hahaha, čudi me da je trpio 5 mj a kamoli godina.

Trebamo nešto poduzeti! Ja oču seriju! Da je na televiziji odma bi i sestru natjerala da gleda samnom i pomalo skupljala ljude doma da gledaju.
a naravno Nata mene uvijek podupre u perverzarijama

A ništa sad su počeli sa Spaničkom pa možda ju puste,ipak je to serija koja je išla na Novoj pa možda ju lakše Doma dobi


GIFSoup
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 01:19   #89
Ma kolegice samo ti se čini
Ajme koji odličan gif. Sjećam se ove scene.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 09:34   #90
Super gif to je bilo super , ,gdje se kupa lijepa Cielo kako je zezao..a ona bjesna. smiješni su ti početci braka.Super su njih dvoje.
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 16:49   #91
Sječam se da sam pratila ovu seriju ali ja se ljudi uopče ništ ne sječam Ne mogu vjerovat!Opče nemam pojma kaj se događalo..tako da definitivno sam "ZA" kaj se tiče reprize.
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 20:36   #92
Ja se sjećam i scene kad ju je Marco prvi put ugledao. Kad se ona pripremala za kupanje u moru ili tako nešto...a on je vidjeo iz "daleka" i ostao s jezikom do poda . Naravno iz vrlo opravdanih razloga...Maria del Cielo tj. Gaby je stvarno izgledala kao da je pala s neba (cielo ) tj. iz raja
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 21:00   #93
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Ja se sjećam i scene kad ju je Marco prvi put ugledao. Kad se ona pripremala za kupanje u moru ili tako nešto...a on je vidjeo iz "daleka" i ostao s jezikom do poda . Naravno iz vrlo opravdanih razloga...Maria del Cielo tj. Gaby je stvarno izgledala kao da je pala s neba (cielo ) tj. iz raja
pa onda prvi dan čim je vidio otišo pitat njezinog starog dal bi on mogo ženit njegovu kćer
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 21:32   #94
stara serija koja mi je ostala u lijepom sjecanju,bila mi je uzasno dobra sjecam se koliko su se njih dvoje svadjali,i sjecam se da je ona bila luda ko struja..a na kraju mo'š mislit kako se mrze

bilo bi dobro da je opet pocnu prikazivat,jer poceli su s ovim starim serijama opet... samo se bojim da bih se mogla razocarati ako je ponovo puste... jer sjecam se kako smo svi bili ludi za Esmeraldom,nije bilo osobe koja ju nije pratila,a sad kad su je prikazivali meni se povracalo od te seije...gluma ocajna,dijalozi isto tako ocajni...unistila sam sebi lijepu uspomenu

ali Saul je prilicno dobar glumac,ipak imam osjecaj da se nebih toliko razocarala da je ponovo pocnu prikazivati...ja sam za
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 07:14   #95
Quote:
melek/sejtan kaže: Pogledaj post
stara serija koja mi je ostala u lijepom sjecanju,bila mi je uzasno dobra sjecam se koliko su se njih dvoje svadjali,i sjecam se da je ona bila luda ko struja..a na kraju mo'š mislit kako se mrze

bilo bi dobro da je opet pocnu prikazivat,jer poceli su s ovim starim serijama opet... samo se bojim da bih se mogla razocarati ako je ponovo puste... jer sjecam se kako smo svi bili ludi za Esmeraldom,nije bilo osobe koja ju nije pratila,a sad kad su je prikazivali meni se povracalo od te seije...gluma ocajna,dijalozi isto tako ocajni...unistila sam sebi lijepu uspomenu

ali Saul je prilicno dobar glumac,ipak imam osjecaj da se nebih toliko razocarala da je ponovo pocnu prikazivati...ja sam za
ja sam je gledala ponovo nakon dosta godina i vjeruj mi njih dvoje te neče razočrat

ja bi da puste da mogu s vama tu na forumu komentirat,postoji taj gušt gledanja na tv-u i zajebancije na forumu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 11:38   #96
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ja sam je gledala ponovo nakon dosta godina i vjeruj mi njih dvoje te neče razočrat

ja bi da puste da mogu s vama tu na forumu komentirat,postoji taj gušt gledanja na tv-u i zajebancije na forumu

i ja mislim da me ova serija ipak nebi razocarala kao esmeralda i jos neke...

ma vjerujem da ce je opet pustit...vidjeli su da im dobro prolaze ove stare serije..ljudi se zele prisjetiti tih vremena..ja inace uuzivam u ovim serijama iz 90-ih i maalo kasnije...vrate me u te neke lijepe dane,ona njihova odjeca,frizure..ma milina
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 18:55   #97
Quote:
melek/sejtan kaže: Pogledaj post
i ja mislim da me ova serija ipak nebi razocarala kao esmeralda i jos neke...

ma vjerujem da ce je opet pustit...vidjeli su da im dobro prolaze ove stare serije..ljudi se zele prisjetiti tih vremena..ja inace uuzivam u ovim serijama iz 90-ih i maalo kasnije...vrate me u te neke lijepe dane,ona njihova odjeca,frizure..ma milina
ma daj... meni nisu baš 90-te, ja bi da se bar vrati ona moda početka 21. st. meni je to nekak bilo naj.
te telenovele di ljudi tak izgledaju tak sa guštom gledam.
na tv-u sam pratila svaku epizodu Triunfo del amor, al kad sam viđala Williama Levija u premaloj i preuskoj odjeći nekako mi se nije sviđalo ono što vidim... znam, vjerojatno sam jedna od rijetkih . al ne volim to. ljepše mi je vidjet tipa kaj je normalno obučen neg da i recimo hoda s raskopčanom košuljom na pol trbuha da dekolte pokazuje
Zato su mi i Saul Lisazo i ovaj kaj je glumio Sergia tu super izgledali. Nije bilo suvišne nakvarcanosti i napirlitanosti kod muških ko danas u serijama. Baš su izgledali uvjek ljepo
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 20:00   #98
Quote:
Bayleaf :P kaže: Pogledaj post
ma daj... meni nisu baš 90-te, ja bi da se bar vrati ona moda početka 21. st. meni je to nekak bilo naj.
te telenovele di ljudi tak izgledaju tak sa guštom gledam.
na tv-u sam pratila svaku epizodu Triunfo del amor, al kad sam viđala Williama Levija u premaloj i preuskoj odjeći nekako mi se nije sviđalo ono što vidim... znam, vjerojatno sam jedna od rijetkih . al ne volim to. ljepše mi je vidjet tipa kaj je normalno obučen neg da i recimo hoda s raskopčanom košuljom na pol trbuha da dekolte pokazuje
Zato su mi i Saul Lisazo i ovaj kaj je glumio Sergia tu super izgledali. Nije bilo suvišne nakvarcanosti i napirlitanosti kod muških ko danas u serijama. Baš su izgledali uvjek ljepo
ma ne volim ni ja te dekoltee na muskarcima,i te nabildane i umjetne glumce sad,i glumice su skoro sve umjetne...ali u ovim starim serijama vecina glumica nije toliko zloupotrebljavala plastnicnu kirurgiju kao sad pa mi se zato svidja sve to a moda me vrati u proslost i moje legendarne modne kombinacije,Boze me sascuvaj
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 20:38   #99
Quote:
melek/sejtan kaže: Pogledaj post
i ja mislim da me ova serija ipak nebi razocarala kao esmeralda i jos neke...

ma vjerujem da ce je opet pustit...vidjeli su da im dobro prolaze ove stare serije..ljudi se zele prisjetiti tih vremena..ja inace uuzivam u ovim serijama iz 90-ih i maalo kasnije...vrate me u te neke lijepe dane,ona njihova odjeca,frizure..ma milina
Esmeralda je fenomenalna serija. Meni najbolja od svih koje sam gledala.
Ako je ovo imalo blizu njoj, rado bi pogledala.
Ali Saul L. mi nije baš po guštu.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 20:42   #100
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Esmeralda je fenomenalna serija. Meni najbolja od svih koje sam gledala.
Ako je ovo imalo blizu njoj, rado bi pogledala.
Ali Saul L. mi nije baš po guštu.
dobro,o ukusima se ne raspravlja..i ja sam kao i svi bila luda za esmeraldom kad se prvi put prikazivala,ali sad kad su je poceli prikazivati bas sam se razocarala..shvatila sam samo da me melesio jedini odusevljava jos uvijek ostali ni najmanje
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.