Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2005., 20:35   #41
pretpostavljam da će beba kojoj je tlaka drečat i skičat i ne bit fotogenična.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 20:40   #42
Quote:
cromma kaže:
Ma, ne mora - mi svoju djecu ne zaključavamo.
Ali, hvala na savjetu - jel' kod tebe to pali? Zaključaš klinca u hodniku i onda ...

Btw. jel' ova joujou bitch prema svima ili to samo mene prati???
a tko je otvorio temu da je klinjo naišao dok su se mama i tata ševili? ha?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 21:49   #43
Quote:
joujou kaže:
a tko je otvorio temu da je klinjo naišao dok su se mama i tata ševili? ha?
Pa ja sam otvorio, i što sad??? Ti si odmah zaključila da sam neandertalac koji ne zna zaključati vrata ... i predlažeš da zaključam dijete drugi put (uz vrlo kreativnu uporabu smajlića). Ej, zaključati djete??? Jesu i tebe tako zaključavali kad si imala 2-3 godine?

Zaključati dijete je OK - ali ne i slikati ga?

Priznaj joujou tvoji postovi u SVIM temama su podjebavački do bola ... nadam se da uživaš i da ti je lakše kad cijeli dan pljuješ po ljudima - jer to ti jako dobro ide.

Nisam našao niti jedan jedini post koji je potpisao joujou, a da je u njemu bilo i trunke dobre namjere - samo cinizam, bijes, podjebavanje... zakon, baš bih te volio upoznati osobno. Baš si mi simpa.



:klap:
__________________
SI NON CONFECTVS NON REFICIAT
cromma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 22:27   #44
Quote:
Tinchi kaže:
Ako bi bebi to bilo maltretiranje onda se ne slažem da ju treba slikati..

Međutim, postoje bebe kojima to nije maltretiranje, barem pretpostavljam jer nemam svoje

Nek čovjek pokuša ali bilo bi ok da prekine s tim ako se ispostavi da je djetetu sve skupa tlaka.

Ja znam samo da u Teni objavljuju slike beba Ne znam jel još uvijek?

Jedna je stvar slikati dijete u kućnoj radinosti za obiteljski album, a druga vući dijete od 5 mjeseci po audicijama, među hrpom ljudi čekati u redovima, uperiti mu reflektore u oči, namještati ga po sto puta, PREMAZIVATI ŠMINKOM osjetljivu dječju kožu... što mislite koliko vremena traje snimanje? Pet minuta?
Halo, o čemu vi govorite?!?
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 12:51   #45
Beba mog rođaka (koji živi u inozemstvu) je neko vrijeme bila beba-model. Ne mislim da je to nešto loše. Koliko znam, ne šminkaju ih, bebe imaju prirodno lijepu kožu. Ne znam kako je kod nas, ali vani je strogo ograničeno koliko snimanje može trajati na dan i koliko dana u tjednu.
Da li će to dijete opteretiti, ovisi o tome kako će se roditelji postaviti prema tome.
Ako hoće silom od djeteta napraviti zvijezdu i idu u cijelu stvar s tim da ta beba postane slijedeća Korina Longin, onda bi možda bilo problema, ali ako to rade jer im je simpa i bilo bi im zgodno da jednog dana pokažu djetetu kutiju s dječjom hranom i kažu: vidi ovo si ti kad si bila mala beba, ako ne naprave presing na dijete zbog toga - zašto ne?

Po toj logici ne bismo dijete smjeli staviti u dramsku grupu da ne ispadne da hoćemo od njega napraviti slijedeću Kate Hudson, niti u Zvjezdice, jer očekujemo da će postati slijedeća Kyle (ili Danijela Martinović, ovisno o ukusima).
Pitanje ljepote je u najmanju ruku bezvezno, jer, kao prvo, ljepota je u očima promatrača, to svi znamo, a u ovom specifičnom slučaju ovisit će o tražiocima modela da li će uzeti neku određenu bebu za neku kampanju ili neće.

I zadnje, kao odgovor autoru topica, mislim da kod nas Midiken zastupa dječje manekene.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 12:56   #46
Quote:
vinova lozinka kaže:
Jedna je stvar slikati dijete u kućnoj radinosti za obiteljski album, a druga vući dijete od 5 mjeseci po audicijama, među hrpom ljudi čekati u redovima, uperiti mu reflektore u oči, namještati ga po sto puta, PREMAZIVATI ŠMINKOM osjetljivu dječju kožu... što mislite koliko vremena traje snimanje? Pet minuta?
Halo, o čemu vi govorite?!?
Pa nisam rekla da ga MORA voditi

Rekoh, nek čovjek pokuša, bože moj, zašto ne... Al da bi bilo fer od njega kao oca da odustane ako je dijete maltretirano..

Ne možeš tvrditi da ne postoje djeca kojoj to možda ne bi bilo zabavno Osim toga, neki talenti izlaze već iz maternice.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 12:57   #47
Quote:
bigblue2010 kaže:
Beba mog rođaka (koji živi u inozemstvu) je neko vrijeme bila beba-model. Ne mislim da je to nešto loše. Koliko znam, ne šminkaju ih, bebe imaju prirodno lijepu kožu. Ne znam kako je kod nas, ali vani je strogo ograničeno koliko snimanje može trajati na dan i koliko dana u tjednu.
Da li će to dijete opteretiti, ovisi o tome kako će se roditelji postaviti prema tome.
Ako hoće silom od djeteta napraviti zvijezdu i idu u cijelu stvar s tim da ta beba postane slijedeća Korina Longin, onda bi možda bilo problema, ali ako to rade jer im je simpa i bilo bi im zgodno da jednog dana pokažu djetetu kutiju s dječjom hranom i kažu: vidi ovo si ti kad si bila mala beba, ako ne naprave presing na dijete zbog toga - zašto ne?

Po toj logici ne bismo dijete smjeli staviti u dramsku grupu da ne ispadne da hoćemo od njega napraviti slijedeću Kate Hudson, niti u Zvjezdice, jer očekujemo da će postati slijedeća Kyle (ili Danijela Martinović, ovisno o ukusima).
Pitanje ljepote je u najmanju ruku bezvezno, jer, kao prvo, ljepota je u očima promatrača, to svi znamo, a u ovom specifičnom slučaju ovisit će o tražiocima modela da li će uzeti neku određenu bebu za neku kampanju ili neće.

I zadnje, kao odgovor autoru topica, mislim da kod nas Midiken zastupa dječje manekene.
Da bi reč rekla
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 13:07   #48
Ljudi moji, svim koji su u bilo kojem kontekstu koristili termin lijepa/ružna djeca:

NEMA RUŽNE DJECE!!! SVA SU DJECA LIJEPA!!
caregiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 13:12   #49
Quote:
Tinchi kaže:
Al da bi bilo fer od njega kao oca da odustane ako je dijete maltretirano..
Bilo bi fer da odustane ako je dijete maltretirano... Fer? To je njegova obaveza da zaštiti svoje dijete ako je maltretirano, ne radi se tu o sportu...

Btw. nemam ništa protiv slikama, ali sve u svojim granicama i primjereno dječjoj dobi.
caregiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 14:21   #50
Hmmmm... pa ne moraš se lovit za svaku riječ.. Ne znam kaj je to, na ovom forumu svi samo love priliku da se ulove za neku riječ ili rečenicu a uopće ne razmišljaju o kontekstu napisanoga.

Mislim, ak vam paše tumačiti moj post kao negativan, ajde de, neka vam

Za lijepu/ružnu djecu se slažem
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 15:08   #51
moj muzh je bio beba model a kasnije i dijete model - sve tamo do 15-te godine - kad je pocheo svirati blues pa to vishe nije bilo kul

pochelo je sasvm sluchajno - kad su zhivjeli u Winipegu njemu je bilo 6 mjeseci susjed im bio fotograf i stalno bi dolazio da ga slika (bio je preslatka bebica vatreno crvenih kovrdza i zelenih okica) i ovaj moj chim bi vidio foto aparat - osmijeh od uha do uha

i tako im taj susjed predlozhi da che im on napravit slike da poshalju u agenciju za bebe - i ukratko - sve to shto je radio kao beba i dijete, njegovi roditelji stavljali na poseban rachun u banci - i kad je navrshio 21 godinu imao je vishe nego fin pochetak u zhivotu - keshirao si prvu kuchu i auto i josh mu ostalo

a imamo i hrpu slika iz tog perioda - presladak je bio - u svim onim odijelima i reklamama
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 15:39   #52
Quote:
caregiver kaže:
Ljudi moji, svim koji su u bilo kojem kontekstu koristili termin lijepa/ružna djeca:

NEMA RUŽNE DJECE!!! SVA SU DJECA LIJEPA!!
IMA RUŽNE DJECE !!!!!! NISU SVA LIJEPA !!!!!
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 15:46   #53
Quote:
monika13 kaže:
IMA RUŽNE DJECE !!!!!! NISU SVA LIJEPA !!!!!
istina

ja sam bila ruzhna preruzhna beba - takvu facu samo mater mozhe volit - ko zhaba sam bila
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 15:47   #54
Quote:
monika13 kaže:
IMA RUŽNE DJECE !!!!!! NISU SVA LIJEPA !!!!!
Za koje dijete koje ti se od srca nasmije ti možeš reći da je ružno?
caregiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 15:49   #55
Quote:
Tinchi kaže:
Hmmmm... pa ne moraš se lovit za svaku riječ.. Ne znam kaj je to, na ovom forumu svi samo love priliku da se ulove za neku riječ ili rečenicu a uopće ne razmišljaju o kontekstu napisanoga.

Mislim, ak vam paše tumačiti moj post kao negativan, ajde de, neka vam
Nije stvar u tome, nisam antagonistički raspoložena. Samo mi izbor riječi nikako nije odgovarao.
caregiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 16:05   #56
Ukusi su različiti,ali ja i dalje tvrdim da ima ružne djece,a još i ako su zločesti ...Užas,sva sreća da imam predivno dijete !!!!!!!!
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 16:41   #57
Quote:
monika13 kaže:
Ukusi su različiti,ali ja i dalje tvrdim da ima ružne djece,a još i ako su zločesti ...Užas,sva sreća da imam predivno dijete !!!!!!!!
kak znaš da tvoje dijete npr. meni ne bi bilo ružno? to je tako subjektivan dojam, čak i ta djeca koju ti nazivaš ružnom su nekome najljepša. to je ljubav, i mislim da je jako nezahvalno nekog nazivati ružnim. niko nije toliko ružan da nekome ne bi bio lijep. osim toga neki kikači su prezgodni pa odrastu u samodopadne, bahate ljude bez trunke poštovanja, a neki su kikači "ne zgodni" pa odrastu i postanu predivni ljudi.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 18:36   #58
Quote:
margarita kaže:
istina

ja sam bila ruzhna preruzhna beba - takvu facu samo mater mozhe volit - ko zhaba sam bila


K'o da sam ja pisala
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2005., 12:42   #59
Quote:
monika13 kaže:
Užas,sva sreća da imam predivno dijete !!!!!!!!
Sva sreća da se priroda pobrinula da 99% majki misli da ima predivno dijete jer tko zna gdje bi danas ljudski rod bio.

Nego, što bi da dijete imaš dijete koje bi ti smatrala ružnim? A nismo niti definirali što za tebe dijete čini ružnim.?

I još uvijek me zanima smatraš li dijete ružnim čak i kad ti se od srca smije...
caregiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2005., 12:56   #60
Isuse kako ste napali tipa jer je pitao gdje moze prijavit bebu za casting


znam jednu ospbu koja je snimila reklamu kao beba i to joj je danas totalno zakon. jos je ona retro reklama
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.