Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2003., 01:59   #1
Hitno! placa u sportskoj kladionici

Kolika je realna placa na radnom mjestu "blagajnice", ili kak bi se to vec zvalo, u sportskoj kladionici.
u tjednu ima 53 radnih sati, radi se i subotom i nedjeljom? hvala
Topnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2003., 10:06   #2
pa kod nas u cg ti je nedje oko 250-300 eura , sve zavisi kakva je kladionica i kako radi ... mada najbolja stvar kod toga posla je bakshish

Kad dobiju po 2000 eura pa se otvore i caste te 200 !!! vrh!!!
__________________
nekome odje smrrrde noge .... namrtvo ....
stingerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 23:01   #3
Konkretno koja kladionica?
Ne znam ti odgovoriti za placu tocno, ali skrenuo bi ti pozornost na neke druge stvari:
1) Uvjeti rada su takvi da ako si na nekom frekventnom mjestu ne stignes ni na wc otic. Cesto ni ako vas je dvoje.
Sjedis cijeli jebeni dan i kucas listice.
2) Radis s lovom i zasticen si nikako. Poslovnice se cesto smjestaju unutar ili u neposrednu blizinu raznoraznih
birtija.
3) To te izlaze raznoraznim kretenima - najgoroj stvari tog posla - ti radis s posljednjom kategorijom ljudi na planetu (najcesce musterije) ...prijetnje, nestrpljivi majmuni koji se potpisat ne znaju a smatraju da imaju pravo derat se na tebe...i tako dalje.

Radi se svaki dan, kod nas i subote i nedjelje neke poslovnice
Odgovaras financijski za sve sto zajebes...a zna se desiti svasta.

Opet, puno toga ovisi na koji nacin dolazis raditi tamo i gdje te stave da radis...sretno.
:C)
flint is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 15:12   #4
e hvala na ovako opsirnom odgovoru.
inace, ponudjena placa je puno ispod 3000 kn, tako da nista od toga.
Topnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2003., 17:34   #5
__________________
nekome odje smrrrde noge .... namrtvo ....
stingerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 22:08   #6
Posao Bookmakera u kladionici

Javio sam se na oglase za ovaj posao u 2 kladionice (mailom),nisam dobio odgovor.
Uglavnom oni svi traze iskustvo(2 godine).
Kako do dodjem do iskustva kad se nigdje nemogu zaposlit bez iskustva?!?
Zna li netko nesto o ovom poslu?sto se tocno radi,kolika je placa i tako to?
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 09:17   #7
od 2500 - 3500 kn.ovisi koja kladionica...koliko mi je poznato nije bitno iskustvo toliko koliko je bitno da znaš radit na kompu i da si brz...

radi ti se o unošenju parova u sistem..frend mi radio tamo al nije baš bio zadovoljan...dakle, sve ovisi koja je kladionica..
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 09:22   #8
Quote:
vukovarac69 kaže:
od 2500 - 3500 kn.ovisi koja kladionica...koliko mi je poznato nije bitno iskustvo toliko koliko je bitno da znaš radit na kompu i da si brz...

radi ti se o unošenju parova u sistem..frend mi radio tamo al nije baš bio zadovoljan...dakle, sve ovisi koja je kladionica..
to nije radno mjesto bookmaker,a plaća se kreće do 8500 kn
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 12:02   #9
očito sam krivo skužio.....sorry
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:38   #10
dajrakije znas li mozda kako do tog posla??
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 20:19   #11
Ajde ljudi!
Kaj stvarno nitko nezna nista o ovom poslu.
A čudi me kak je tesko nesto saznat o tome...
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 21:20   #12
Quote:
NikinTata kaže:
Ajde ljudi!
Kaj stvarno nitko nezna nista o ovom poslu.
A čudi me kak je tesko nesto saznat o tome...
Ovako,i mene je svojedobno prala ideja o tom poslu al to ti definitivno nije jednostavno dobiti.Normalno da je teze saznati nesto o tome kad ima jako malo ljudi koji to rade.Kako su propale neke kladionice tako se ta ekipa pretpostavljam prebacila.Znam pouzdano da je u HL placa 8,5kkn al mislim da je drugdje blize 5 somova.Prosvrljaj na tipdana.com/forum,tamo je bilo nekih insajderskih informacija o natjecajima.
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:28   #13
rad u kladionicama

htjela bi se zaposliti u nekoj kladionici pa me zanimaju iskustva,kakve su place i koje su najbolje
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 19:44   #14
znam nekoliko cura koje rade po raznim kladionicama i sve one hoce pobjeci otamo. place su male 2500-3500 kn, nemaju praznika niti nedjelje, ako rade samo 2 (manja kladionica) - ako je jedna bolesna, druga radi duple smjene dok se ova ne vrati,..užas.
Bakšiša baš i nema - ugl. - ako ne moraš - nemoj
iivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 09:57   #15
Ja iskreno ne znam što bih rekla - frendica mi godinama radi u jednoj kladionici i meni iskreno kako ona priča je super. Radi po 5h dnevno, mislim da od 9 nekad od 10h zavisi od tih utakmica...rade dvije, uvijek se mogu dogovoriti kad će koja raditi, pa za vrijeme godišnjih isto tako, ili znaju jedan dan jedna radi pa je drugi dan slobodna...plača je uvijek na vrijeme , uvijek im netko ostavi kad dobije kakve novce a prekovremeno kad su utakmice to im se pošteno plati i to dosta. Sjediš , tipkaš par sati u klimatiziranom prostoru i ne namučiš se.
Jedina stvar u svemu tome je ipak onaj strah da ne bi bila pljačka eto to....
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 12:35   #16
a kakve su place,zna li netko
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 13:29   #17
pa napisala ti je iivana. 2500-3500. uglavnom, mizerija.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:52   #18
vidis da ima jako razlicitih iskustava, sve ovisi od grada do grada, od kladionice do kladionice. Jedino sto je isto jest - mala placa.
Kod nas u ŠI kladionice otvaraju u 8 ujutro i rade do 21, neke i do 22h. Podijeli to s dvije djelatnice (u prosjeku) pa ces vidit koliko koja radi. Ako u kladionici ima vise djelatnica, normalno je da se lakse dogovoriti, ali ako su dvije.. Spasit ce ih jedino fer i korektan odnos jedne prema drugoj.

Raspitaj se u tvom gradu, sigurno netko od tvojih prijatelja/poznanika poznaje neku curu koja radi u nekoj od kladionica, i čuj iskustva iz prve ruke


(Off - moja sadašnja kolegica je dosla iz jedne od kladionica, cura je iznenada zavrsila u bolnici na dva dana i ja sam odradila i njene smjene u dogovoru s direktorom. Dosla ujutro u 8, otisla u 13, vratila se u 15h (zatvorila salon), i odradila do 20h. Tako 2 dana. Neš ti, pa cura je u bolnici. Ne mogu vam opisati u kojem je ona bila strahu kad se vratila, da ne kažem istraumatizirana. Jer..ona to meni mora odmah vratiti Proslo je vremena i vremena dok sam ja njoj objasnila da to ne funkcionira kao u kladionici, da joj neću iskopat oči. Kad meni bude trebalo - ona će odraditi umjesto mene.)
iivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 17:03   #19
cuj sve ti to ovisi od sredine u kojoj bi trebala raditi, do kolegica s kojima bi trebala raditi... ako je taj odnos korektan i prijateljski moze ti biti dobro, ako nije... onda nastaju problemi. kladionice ti uvjek traze djelatnice, jer to je jedan od poslova koji cvjeta ... ali opet pazi gdje ces ici, recimo da su hrvatska lutrija, supersport, favorit, stanleybet i psk koliko ja znam dobri poslodavci, dok recimo u žderica nemoj ici

no moram ti reci i da velika vecina djelatnica se zaposljava preko veze, pa tako ako znas nekog kordinatora za tvoj kraj, ili ga neko drugi zna pokusaj tako doci do posla jer ces bez stele jako tesko dobiti posao (tako je bar u mom kraju)
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 13:38   #20
zanima me jeli treba kakav tecaj za rad u kladionici?
to mi se cini ok posao,je da moras raditi i praznike,blagdane,nedjelje..
a vjerovatno treba i veza nekakva..
marina_sb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.