Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 22:37   #3921
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Ma o cemu ti pricas???Zena je rekla da je PROMASENA...I ne ovo nije u prevedenom znacenju NISI UPOTPUNJENA...nego NE VRIJEDIS NISTA...alooooooooo....pa neznas da li osoba koja zove je u samoubilackom raspolozenju.....Je li u depresiji...Naravno da zelim biti sretna sa onim kojeg volim...Ali sta ako netko ne moze imati djecu???Sta ako je operirana jer je imala tumor??JEL CES I ONDA OVAKO GOVORIT?????????????
Hajd' curo smiri strasti. Lijepo sam rekla da se dotična tarot baba nije izrazila najsretnije, izrazila se gnjusno. Da. Međutim, koji put treba i pljuska pa da progledamo da se trgnemo i da život posložimo drugačije. Postoje istine koje su bolne i koje se trebaju reći i blaže, i slično, i to je dotična mogla. Ali postoje stvari koje su teške kako god se rekle- i istinite su. Zamisli da si liječnik i moraš čovjeku priopćiti težinu dijagnoze. Je, vrlo bi bilo neprofesionalno reći : umrijet ćete za 3 mjeseca, ali ublažavajući malo po malo reći ću mu isto.
Ova je Azra pretjerala u izrazu. U značenju ne. Jer i osoba koja je operirana i koja ne može imati djecu često puta majčinstvo ostvaruje na drugi način, bilo posvojenjem, udomljenjem ili na neki drugi način skrbništvom za djecu u obitelji široj ili drugdje. Čini to upravo zato jer se bez toga dijela sebe osjeća prazno. Da, prazno. I koji put nije ni svjesna odakle dolazi praznina i moguće da joj treba sprašiti u lice istinu pa da vidi da može na drugi način postaviti svoj život, ne očekivati da joj tarot riješi ono što ona može i mora u razgovoru s dotičnim, ali prvo u razgovoru sama sa sobom da shvati da godine idu da je ne čekaju da će jednom biti prekasno i biti će joj žao.
Dajući predugo šansu krivome izostavimo onog pravoga koji bi s nama ostvario ono što dotični nikad neće. Zato se kaže da Bog gotovo nikad ne ispunjava naše želje jer puno puta želimo nešto što je i protiv nas i našega dobra i što tada ne vidimo, uglavnom ne ispunjava želje ali nam daje sve ono što nam je potrebno za osmišljeni život.
Da dijete i obitelj ne daju osmišljen život zašto bi ljudi trošili lovu i lovu na umjetnu oplodnju na liječenje ovo i ono, kad mogu i bez te patnje i muke? Zašto bi pojedine žene svih 9 mj. trudnoće ležale u najtežim agonijama samo zato da donese dijete na svijet.
Za to vrijeme mnoge zdrave i normalne slušaju tarot babu koja vječno odgađa pozitivan ishod i koja drži u uljuljanosti i lažnom uvjerenju da će biti ono što neće.
Treba reći dosta. Bez obzira na uvjete ako netko nije našao načina da ti za godinu dana max dvije osmisli život i posložite se, neće ni poslije pa taman s njime izgubila 10 godina i mislila bit će bolje. Treba reći istinu NEĆE, zavlačiš sama sebe ili te on zavlači svejedno. Treba reći: gubiš godine, promašuješ život, postaješ iz čista mira promašen slučaj.
Digni lijeno dupe i sredi život, bez tarota, bez onog tko te neće i tko je ili nesposoban ili nedovoljno zainteresiran ili štogod bilo. Nađi onoga kome ćeš biti broj 1 a ne opcija. To je poanta , ništa drugo.
I draga Samoljubav, ugasi Caps Lock i bez deranja i stotina upitnika. Ne padam na patetiku. Otvaranje očiju često ide žiletom. Bolno je.
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:39   #3922
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Oprezno s izjavama!!!!!Svi smo ovdje skrivni pod nickom i otkrivamo koliko mozemo...Ali NE ZNAS kroz sto netko prolazi!!!!I ne nema nitko pravo reci da je ijedna zena PROMASENA!!!!!!
Ako je istina ima . Ja sam najzahvalnija profesorici koja mi je u gimnaziji rekla doslovno da sam "lijena krmača". Zamislila sam se, naljutila na nju, na sebe i primila knjige. Dalje prolazila s 5, ali ona me je to polugodište rušila. Sada puno godina poslije, od svih finih sterilnih profića, jedino nju cijenim. Jedino je ona imala "muda" reći mi ono što neki nisu već su podržavali moju lijenost mazeći me perjem po guzici.
A izjava "promašena" i "nije potpuna" nisu istoznačnice.
Promašen si kad ne ostvariš najvažniju misiju, ono što je prvotno. Nisi potpun je kad nisi ostvario jedan manje važan dio sebe. Majčinstvo je odlika isključivo žene, muškarac ne može biti majka, također i imati supruga u klasičnom smislu je odlika žene, u klasičnoj podjeli uloga muškarac ne treba imati muža već treba žena. I kad se to dvoje ne ostvari suprug i dijete to jest obitelj čovjek je promašio glavnu svrhu. Sve je drugo karijera, imovina i to sporedno, ovo je ono za što je stvoren što mu je bit i kamo je usmjeren. Drugo je sada što okolnosti života dovedu čovjeka do svačega pa se kao nadomjestak za ono što nema posvećuje drugomu ali prava noga i proteza nisu isto.
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:03   #3923
Previse filozofiranja za nista. Zlo mi je od ljudi koji misle da svi razmisljaju jednako njima i da moraju imati iste zivotne stavove kao i oni. Prva sam koju ne zanima majcinstvo i brak. Lijepo je da, ali me karijera i putovanja daleko vise uzbuduju. To sto zovem za ljubavnu situaciju nema veze sa mojom zivotnom svrhom, niti me to definira na ikoji nacin. To je nesto sto me trenutno okupira. Kada zena zeni kaze da je promasena jer se jos nije udala, to je dno dna. I nema opravdanja za to. Jer je to misljenje doticne babe s linije koje nema veze s njenim pitanjem. I s onim za sto ona trosi lovu. Reci sto su ti karte otvorile a ne prosipaj svoja zadrta misljenja. Ali karte naravno ne zna otvoriti pa sto bi onda drugo i rekla. I rad na liniji zahtjeva odredenu profesionalnost a ovdje nije samo problem nacin na koji se ona izrazila, problem je nesto sasvim drugo. Baba mora ostati sluzbena i ne lajati ono sto je nitko ni ne pita. Ne placa se njeno privatno misljenje nego tarot analiza.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:06   #3924
Cure drage, zanima me jedno. Kad vam neka tarot teta kaze - ostvarit ce se nestu u razdoblju npr. lava, da li vam se ostvari? Meni su Ema i Selma za jednu stvar nekad davno rekle da ce se dogodit u razdoblju lava, a od toga nista, pa me zanima koliko vam se takve izjave ostvaruju? Ja sam cak i vjerovala da ce bit tako jer se bas poklapaju s razdobljem a pitane su dosta davno. Al sad je vec razdoblje lava skoro gotovo pa nekako ni ne vjerujem da ce se u zadnja dva dana nesto promijeniti. Zanimaju me vasa iskustva...
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:35   #3925
Slazem se sa aritmijom; sve sam sama postigla vrlo korektno i bez upotrebe zenskih aduta, nalazim se na vodecoj poziciji u svojoj firmi, imam svoj auto svoj stan svoje prijatelje, i da ne nabrajam nista tu nema promasenog. Ljubav nekome dodje prije nekome kasnije, a tarot majstorka ili kvazimajstorka ako vec toliko brinemo zbog neizvjesnosti, nema pravo prozivat nikoga.To je isto kao da ja njoj kazem da je promasena jer nema skole. Svatko ima drugu svrhu na zivotnom putu.... to uglavnom kasnije shvatimo.

A kakva su vam iskustva sa Sanjom?
Sialsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 01:02   #3926
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
Hajd' curo smiri strasti. Lijepo sam rekla da se dotična tarot baba nije izrazila najsretnije, izrazila se gnjusno. Da. Međutim, koji put treba i pljuska pa da progledamo da se trgnemo i da život posložimo drugačije. Postoje istine koje su bolne i koje se trebaju reći i blaže, i slično, i to je dotična mogla. Ali postoje stvari koje su teške kako god se rekle- i istinite su. Zamisli da si liječnik i moraš čovjeku priopćiti težinu dijagnoze. Je, vrlo bi bilo neprofesionalno reći : umrijet ćete za 3 mjeseca, ali ublažavajući malo po malo reći ću mu isto.
Ova je Azra pretjerala u izrazu. U značenju ne. Jer i osoba koja je operirana i koja ne može imati djecu često puta majčinstvo ostvaruje na drugi način, bilo posvojenjem, udomljenjem ili na neki drugi način skrbništvom za djecu u obitelji široj ili drugdje. Čini to upravo zato jer se bez toga dijela sebe osjeća prazno. Da, prazno. I koji put nije ni svjesna odakle dolazi praznina i moguće da joj treba sprašiti u lice istinu pa da vidi da može na drugi način postaviti svoj život, ne očekivati da joj tarot riješi ono što ona može i mora u razgovoru s dotičnim, ali prvo u razgovoru sama sa sobom da shvati da godine idu da je ne čekaju da će jednom biti prekasno i biti će joj žao.
Dajući predugo šansu krivome izostavimo onog pravoga koji bi s nama ostvario ono što dotični nikad neće. Zato se kaže da Bog gotovo nikad ne ispunjava naše želje jer puno puta želimo nešto što je i protiv nas i našega dobra i što tada ne vidimo, uglavnom ne ispunjava želje ali nam daje sve ono što nam je potrebno za osmišljeni život.
Da dijete i obitelj ne daju osmišljen život zašto bi ljudi trošili lovu i lovu na umjetnu oplodnju na liječenje ovo i ono, kad mogu i bez te patnje i muke? Zašto bi pojedine žene svih 9 mj. trudnoće ležale u najtežim agonijama samo zato da donese dijete na svijet.
Za to vrijeme mnoge zdrave i normalne slušaju tarot babu koja vječno odgađa pozitivan ishod i koja drži u uljuljanosti i lažnom uvjerenju da će biti ono što neće.
Treba reći dosta. Bez obzira na uvjete ako netko nije našao načina da ti za godinu dana max dvije osmisli život i posložite se, neće ni poslije pa taman s njime izgubila 10 godina i mislila bit će bolje. Treba reći istinu NEĆE, zavlačiš sama sebe ili te on zavlači svejedno. Treba reći: gubiš godine, promašuješ život, postaješ iz čista mira promašen slučaj.
Digni lijeno dupe i sredi život, bez tarota, bez onog tko te neće i tko je ili nesposoban ili nedovoljno zainteresiran ili štogod bilo. Nađi onoga kome ćeš biti broj 1 a ne opcija. To je poanta , ništa drugo.
I draga Samoljubav, ugasi Caps Lock i bez deranja i stotina upitnika. Ne padam na patetiku. Otvaranje očiju često ide žiletom. Bolno je.
"CURO SMIRI STRASTI" si pricaj doma kome hoces....A sad kad smo rijesile rogovski dio nastavljam u finom tonu....
Posto smo na temi gdje se zovu tarotasice,dakle ne pitam nijednu njeno osobno misljenje niti me briga jer za to imam prijateljice.I kad vec placam minutazu koju placam citaj te karte i ne pametuj mi sta ti mislis nego spajaj tamo pricu prema onome sto je palo.Usluga placena-usluga dobivena---nema problema.Ali da ce mi neka iskompleksirana laprdaca davat osobno misljenje jer eto njoj su u zivotu Venera i Mars i Mjesec krenuli krivom putanjom,eee to nece....
Netko ne zeli djecu,netko ne moze imati djecu,netko ima dijete a nezna ni tko mu je otac,netko posvoji itd itd..I nitko ALI NITKO nema prava to prozivat....
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 11:06   #3927
Quote:
Xana1 kaže: Pogledaj post
Cure drage, zanima me jedno. Kad vam neka tarot teta kaze - ostvarit ce se nestu u razdoblju npr. lava, da li vam se ostvari? Meni su Ema i Selma za jednu stvar nekad davno rekle da ce se dogodit u razdoblju lava, a od toga nista, pa me zanima koliko vam se takve izjave ostvaruju? Ja sam cak i vjerovala da ce bit tako jer se bas poklapaju s razdobljem a pitane su dosta davno. Al sad je vec razdoblje lava skoro gotovo pa nekako ni ne vjerujem da ce se u zadnja dva dana nesto promijeniti. Zanimaju me vasa iskustva...

meni su rekli period raka pa ništa.... :/
lelale is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 11:52   #3928
Po sebi i svojem slučaju sam primjetila da je vezanje za vrijeme u tarotu jako loše jer uzrokuje brojne nervoze i pritiske kao i potrebu novog i novog zvanja. Ja kad rezimiram, ja nisam zvala jer sam nezadovoljna uvidom ili nečim nego jer se ne događa.
A onda se složilo i slaže i dan danas kako je rekao Reno, pa i Tadukepa pa i druge. Ali uvidi su mi od 2014 sada na repertoaru
Ovih dana ostvario se jedan uvid Rena od 2015 .g. kad je rekao "vrlo brzo", pri tom ne natežem uvid da bude KAO točan već je totalno točan.
Znači malo povjerenja u majstora u uvid i samo opušteno. Sretno curke.
mirnaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:07   #3929
Drage, koga biste preporučile za posao? Imam konkretno sad jedan u vidu, čak i neku vezu. Mislim na ove s linije, to mi je trenutno brže. Hvala vam.
__________________
Život je jedna velika knjiga, a na nama je da je otvorimo i što ljepše ispišemo.
En!gm@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:11   #3930
Quote:
En!gm@ kaže: Pogledaj post
Drage, koga biste preporučile za posao? Imam konkretno sad jedan u vidu, čak i neku vezu. Mislim na ove s linije, to mi je trenutno brže. Hvala vam.
Za privatno uvijek cu reci Anja,a za poslovno nisam nikada zvala pa neznam.Mozda za posao Tonka.
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:49   #3931
Da, i meni su njih dvije pale na pamet. A u koje doba radi Anja?
__________________
Život je jedna velika knjiga, a na nama je da je otvorimo i što ljepše ispišemo.
En!gm@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:45   #3932
Quote:
En!gm@ kaže: Pogledaj post
Da, i meni su njih dvije pale na pamet. A u koje doba radi Anja?
Anju dobijem najlakse oko 21:00-22:00...Iako ona radi od 20:00 na dalje
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 18:19   #3933
Hvala ti!
__________________
Život je jedna velika knjiga, a na nama je da je otvorimo i što ljepše ispišemo.
En!gm@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 18:22   #3934
Quote:
En!gm@ kaže: Pogledaj post
Drage, koga biste preporučile za posao? Imam konkretno sad jedan u vidu, čak i neku vezu. Mislim na ove s linije, to mi je trenutno brže. Hvala vam.
Navodno je Iris jako dobra, puno jača nego za ljubav. Nekima je pogodila otvaranje firmi i sl., kad su mislili da neće, pa se ostvarilo kasnije.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 18:27   #3935
Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
Previse filozofiranja za nista. Zlo mi je od ljudi koji misle da svi razmisljaju jednako njima i da moraju imati iste zivotne stavove kao i oni. Prva sam koju ne zanima majcinstvo i brak. Lijepo je da, ali me karijera i putovanja daleko vise uzbuduju. To sto zovem za ljubavnu situaciju nema veze sa mojom zivotnom svrhom, niti me to definira na ikoji nacin. To je nesto sto me trenutno okupira. Kada zena zeni kaze da je promasena jer se jos nije udala, to je dno dna. I nema opravdanja za to. Jer je to misljenje doticne babe s linije koje nema veze s njenim pitanjem. I s onim za sto ona trosi lovu. Reci sto su ti karte otvorile a ne prosipaj svoja zadrta misljenja. Ali karte naravno ne zna otvoriti pa sto bi onda drugo i rekla. I rad na liniji zahtjeva odredenu profesionalnost a ovdje nije samo problem nacin na koji se ona izrazila, problem je nesto sasvim drugo. Baba mora ostati sluzbena i ne lajati ono sto je nitko ni ne pita. Ne placa se njeno privatno misljenje nego tarot analiza.
Astrologijatarot je linija koja košta 4,78 kn/min s mobitela kad se zove, što baš i nije najeftina linija. I onda ti se javi nadrkana koza koja misli da je popila pamet cijelog svijeta i govori da si promašila život jer se nisi udala.
Dalje sa te linije u različitim životnim periodima kontaktirala sam nekoliko osoba: Vesna, Dora, Esma, Larrisa i Tina. Ono što mogu reći da su žali Bože novaca. Hvala lijepa, no pet osoba mi je bilo dovoljno da se uvjerim u kvalitetu usluge.
__________________
Kad si u govnima do grla bitno je samo jedno - da ti ne klecnu koljena!
ivana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:45   #3936
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Za privatno uvijek cu reci Anja,a za poslovno nisam nikada zvala pa neznam.Mozda za posao Tonka.
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Navodno je Iris jako dobra, puno jača nego za ljubav. Nekima je pogodila otvaranje firmi i sl., kad su mislili da neće, pa se ostvarilo kasnije.
Evo, ovako, samo njih tri sam i nazvala. Tonka i Iris su pozitivne, dok je Anja rekla negativno i najavila mi nešto oko posla za nekih mjesec i pol. Javim vam koja je na kraju bila u pravu.
__________________
Život je jedna velika knjiga, a na nama je da je otvorimo i što ljepše ispišemo.
En!gm@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:59   #3937
Quote:
ivana1977 kaže: Pogledaj post
Astrologijatarot je linija koja košta 4,78 kn/min s mobitela kad se zove, što baš i nije najeftina linija. I onda ti se javi nadrkana koza koja misli da je popila pamet cijelog svijeta i govori da si promašila život jer se nisi udala.
Dalje sa te linije u različitim životnim periodima kontaktirala sam nekoliko osoba: Vesna, Dora, Esma, Larrisa i Tina. Ono što mogu reći da su žali Bože novaca. Hvala lijepa, no pet osoba mi je bilo dovoljno da se uvjerim u kvalitetu usluge.
Slažem se s tobom da je to uglavnom linija gdje nisu bogznašto, niču ko gljive poslije kiše. A s kim ti imaš dobro iskustvo ? Hvala ...
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 00:14   #3938
Prijavljujem veliki pogodak od Deni. Nikad ne bi mislila da ću ovo napisati jer me par puta na smrt isprepadala i glupirala se samo tako ,međutim, istine radi, žena je pogodila što sam pitala i to sve.
macakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 08:50   #3939
Quote:
macakraljica kaže: Pogledaj post
Prijavljujem veliki pogodak od Deni. Nikad ne bi mislila da ću ovo napisati jer me par puta na smrt isprepadala i glupirala se samo tako ,međutim, istine radi, žena je pogodila što sam pitala i to sve.
Uuuuuu....bravo....Lijepo cut ovo....A kada ti je citala?Je li pitanje bilo vezano za posao ili ljubav?
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 09:38   #3940
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Uuuuuu....bravo....Lijepo cut ovo....A kada ti je citala?Je li pitanje bilo vezano za posao ili ljubav?
Ma što bravo negativan je ishod i to totalno. Rekla sam da me je nasmrt isprepadala jer je vidjela kao usput svakakva sr.. a taj negativan ishod bio je ptičje mlijeko naspram drugim stvarima koje je izrekla. Srećom malo ili nimalo tih drugih se ostvarilo. Negativan ishod je konačan i ja osjećam napokon slobodu i mir uma. Nema više beskrajnog čekanja i natezanja. Usput, samo ona i jedino ona je vidjela ishod takav i bilo je ono ili je samo ona u krivu ili je samo ona u pravu, pokazalo se ovo drugo.
Pitanje vezano uz ljubav čitano u veljači . Eto toliko.
macakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.