Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2017., 14:23   #1921
Meni su izleti malo too much za to.
Vecera ili runda pica uz neki zalogaj ili nesto tako malo, kratko, uobicajeno, nista spektakularno
Trenutno iz ove perspektive, mislim da bi nam ja napravila neku veceru i to je to.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:25   #1922
pa ne nužno izlet kao idemo u veneciju ili gardaland od 4 ujutro do 23 navečer, nego idemo 30 kilometara do prvog jezera / rijeke / vrha planine, tamo ćemo se prošetat, pojest ručak / kremšnitu / pitu / popit kavu i idemo doma.

točno tako je izgledala naša zajednička proslava kad smo isti mjesec slavili što sam ja dobila posao, a on je bio prebačen na bolju poziciju.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:27   #1923
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Meni su izleti malo too much za to.
Vecera ili runda pica uz neki zalogaj ili nesto tako malo, kratko, uobicajeno, nista spektakularno
Trenutno iz ove perspektive, mislim da bi nam ja napravila neku veceru i to je to.
ja kad kazem izlet mislim i na, tipa, Zoološki Nešto što nije daleko i ne zahtjeva previše truda.

ali da, slažem se da je večera u ovom slučaju najbolji izbor

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
pa ne nužno izlet kao idemo u veneciju ili gardaland od 4 ujutro do 23 navečer, nego idemo 30 kilometara do prvog jezera / rijeke / vrha planine, tamo ćemo se prošetat, pojest ručak / kremšnitu / pitu / popit kavu i idemo doma.
e, ovo!
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:37   #1924
slazem se s vecerom i izletom. ipak je to uspomena koje ce se sjecati, to ce produziti osjecaj slavlja

vidi dal ima kakvih dogadanja u gradu, nesto na sto ni sama dosad nisi otisla

kod mene je izlet isto tako nesto u prirodi, piknik ili rucak u planinarskom domu : )
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 09:13   #1925
Quote:
palomita kaže: Pogledaj post
svom momku
momak je fan star warsa, pa neću mu Yodu i onaj mač pokloniti, a i inače mu je teško pogoditi s poklonom, pa sam mislila kemijsku, s obzirom na to promaknuće. nisam više pametna.
a ovo drugo će dobiti, neovisno o poslu
Flying donkey ti ima dobre majice na temu star warsa . Duhovite i stilizirane. Bar su imali. Ne znam gdje si, oni imaju dućan u Areni a mislim i web shop.
Recimo ili recimo.
Osim toga Darth Vader budilica iz lego shopa...e na to isto odapnu.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:12   #1926
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
Prije pola godine je Violeta bila hit, ne znam je li još uvijek.

Lego Friends su dosta popularne ali skupe.

Za tu dob je fora i razni dječji nakit ili oni setovi iz mullera za raditi narukvice, naljepnice i sl.
Joj, nemoj Violetu, moje cure su dobila nekakve torbice s tom Violetom i samo su se kiselo nasmiješile i pristojno zahvalile, a na licima im se vidjela razočaranost. Sad se te torbice povlače okolo, jer curke tvrde da je to toliko loš poklon, da ga ne mogu nikom proslijediti.

Lego & ostalo što si nabrojala bi moglo biti pun pogodak.


Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post


ma od tvog sam posta i ja zamislila svog (muža) u trenutku kad mu za promaknuće svečano uručujem kemijsku olovku.
s tim da moj muž zapravo i voli olovke.
otišao bi vidjeti kakve lijekove pijem ovih dana ali oprezno da me ne uznemiri.


Slično bi bilo i kod mene.

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
pa ne nužno izlet kao idemo u veneciju ili gardaland od 4 ujutro do 23 navečer, nego idemo 30 kilometara do prvog jezera / rijeke / vrha planine, tamo ćemo se prošetat, pojest ručak / kremšnitu / pitu / popit kavu i idemo doma.
Ovo zvuči dobro. Ili neka finija večera, ovisi o tome što se dotičnom više sviđa. Mislim, ako je neki gradski šminker koji se ne skida iz kožnih cipela, glupo ga je tjerati na planinarenje.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 05:32   #1927
Gumbek okviri, ja ih svima za sve prigode poklanjam
cupska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 09:22   #1928
Quote:
cupska kaže: Pogledaj post
Gumbek okviri, ja ih svima za sve prigode poklanjam
ovo uopce nije reklama #dvaposta
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:58   #1929
Cura od dečkovog frenda nas zove na rođendan, što da joj kupimo? Nismo frendice, tek poznanice i ne znam je toliko da joj pogodim ukus i što voli.

Što kupujete poznanicima, a da nije alkohol (jer ne pije)?
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:42   #1930
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Cura od dečkovog frenda nas zove na rođendan, što da joj kupimo? Nismo frendice, tek poznanice i ne znam je toliko da joj pogodim ukus i što voli.

Što kupujete poznanicima, a da nije alkohol (jer ne pije)?
Kad nemam ideju šta bih drugo kupila, kupujem L'Occitane set kozmetike ili knjigu.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:21   #1931
Nosi li nakit? Šminka li se?

Možda neki fora novčanik, ili remen.

Futrolica za mobitel, ako znaš koji ima, a i ako ne znaš, lako se sazna...
Kozmetička torbica.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 08:04   #1932
Ajmo cure pomoc.

Dakle, udaje se kcer od šefice, kupujemo ja i jedna kolegica poklon (nas tri smo same u labosu i zbilja smo si dobre drage i super i sve to).

I tako, nemamo nikakvih ideja. Bilo sta za kucu i korisno i ukrasno nam je glupo jer je cura nedavno preuredila stan i netreba joj nis. Pa smo mislili nešto dotarski ono, neku divnu posteljinu bas iz te old-school fore, ali oni su fini ljudi koji spavaju na saten-svili i nemamo love za pošteni komplet posteljine.
Pa smo mislili kad bi našli nekakve lijepe pakete ručnika ili npr bademantila onako da bude bas za Nju i Njega, al to nemrem naći nigdje.

Inače su Dalmatinci s trajnom adresom u Zg, ja sam Slavonka i narucila sam rakiještine u lijepoj boci sa napisanim njihovim imenima i to, a kolegica je Dalmošica i napravit će pošten paket rafiola. I sad nam fali to nešto da kompletiramo poklon, i izapele smo.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 08:05   #1933
toster.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 08:14   #1934
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
toster.
Zdravohraneći ljudi koji nejedu kruh. Ajmo dalje :/
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 08:20   #1935
bialettijevu kafetijeru. zezala sam se za toster.

ne znam. koliko novaca želite potrošiti?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 08:24   #1936
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
bialettijevu kafetijeru. zezala sam se za toster.

ne znam. koliko novaca želite potrošiti?
Ma neznam, plafon nekih 40o kn +-, kad bi nasli nesto super kul ja bi rado nadodala al kolegica mi zbilja nije pri parama i stiglo joj je unuče taman, nemogu trazit da daje neznam kakve pare :/
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:43   #1937
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Pa smo mislili kad bi našli nekakve lijepe pakete ručnika ili npr bademantila onako da bude bas za Nju i Njega, al to nemrem naći nigdje.
odi u Zara Home (u Areni), nešto ćeš već naći. Imaju i lijepe ručnike i ogrtače.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:53   #1938
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
odi u Zara Home (u Areni), nešto ćeš već naći. Imaju i lijepe ručnike i ogrtače.
Tenks, danas je bas u planu Zara.

I kafetijera mi se cini super ideja, moram samo probat izvuc informaciju da li ju vec imaju. Tenks svima, samo nabadajte dalje slobodno ako nekome stogod padne napamet
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:19   #1939
Ja obično bliskim prijateljima dajem novce + poklon od cca 200 kn. Jednoj prijateljici sam baš ručnike uzela. Ako se ne varam bili su od svilanita, paket za nju i njega pa pogledaj i tamo. Drugoj sam kupila neki kao dizajnerski mali mlinac za čokoladu, sir i orašaste stvari. Imali su i "dizajnerske" soljenke, paprenke, ulje, ocat... to ti je isto oko 200 kn.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:53   #1940
Sonja, jeste uzele u obzir i bonsai
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.