Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2007., 21:49   #1
Hrelić

konačno i ja našla malo vremena, a već dugo planiram posjet hreliću, zanima me par informacija...

kao prvo jel hreljo uopće još egzistira? kak do tam najlakše dođem? kakvih stvari ima, ima li namještaja, odjeće? kak uređujem sobu rado bi si preuredila neku starinu ili egzotiku a čitala sam i o unikatnim balerinkama

svaka informacija dobro dođe,hvala
__________________
Ne mogu vam dati inteligenciju, ali vam mogu dati diplomu.
mrrrnjao is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 21:55   #2
Ima svega. Vrhunska zabava
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:03   #3
Mene to isto zanima... nisam nikad tamo bila.
Miss Dior Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:16   #4
ideš šesticom ili sedmicom ( a možda i osmicom, al to nisam ziher jer vozi jednom godišnje ) i siđeš kod mosta..nemreš fulat, čim vidiš nasip i savu, tu si i onda ideš po nasipu ili se voziš taxijem koji ti dođe 10 kn ( ili čak manje ) i nađeš se u drugoj dimenziji.. meni je tamo uvije bilo super, iz svakog auta trešti neka cajka, vrte se odojci i peku kobase..a mali cigani prodaju robu po principu: 3 komada za deset kuna ludilo!!!
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:18   #5
e da, ima i knjiga po par kuna, ploča, cedeja, cipela..e idem u nedjelju sljedeću, majkemi
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:21   #6
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
ideš šesticom ili sedmicom ( a možda i osmicom, al to nisam ziher jer vozi jednom godišnje ) i siđeš kod mosta..nemreš fulat, čim vidiš nasip i savu, tu si i onda ideš po nasipu ili se voziš taxijem koji ti dođe 10 kn ( ili čak manje ) i nađeš se u drugoj dimenziji.. meni je tamo uvije bilo super, iz svakog auta trešti neka cajka, vrte se odojci i peku kobase..a mali cigani prodaju robu po principu: 3 komada za deset kuna ludilo!!!
Ma genijalno!

__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:22   #7
ček, održava se srijedom i nedjeljom ili samo nedjeljom?
__________________
Ne mogu vam dati inteligenciju, ali vam mogu dati diplomu.
mrrrnjao is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:23   #8
bundi (pravih) za 100-200 kn
__________________
"Tri puta mjeri, jednom reži!!!" by prabaka Marija od Žalosne sove
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:29   #9
Quote:
Wrbhhh kaže: Pogledaj post
Ma genijalno!

e jesi i ti mutav, a po tvojoj reakciji vidim da nikad nisi bio na hreliću. ne volim i ne podnosim cajke, al kad dođeš na hrelić, to se sve tako savršeno uklapa, sumnjam da bi nekakav rock ili house pasao u takvu atmosferu. zato šuti jer blago iritiraš.

on topic: pa bio je srijedom i nedjeljom prije..neznam jel se nekaj promijenilo.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:39   #10
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
e jesi i ti mutav, a po tvojoj reakciji vidim da nikad nisi bio na hreliću. ne volim i ne podnosim cajke, al kad dođeš na hrelić, to se sve tako savršeno uklapa, sumnjam da bi nekakav rock ili house pasao u takvu atmosferu. zato šuti jer blago iritiraš.

on topic: pa bio je srijedom i nedjeljom prije..neznam jel se nekaj promijenilo.
Za početak, ne vrijeđaj.

Živim 15-20 minuta pješke od hrelića, bio sam i više nego dovoljno puta tamo. Da, cajke se uklapaju u atmosferu. Ali to i dalje ne znači da je atmosfera dobra. Jad i bijeda. Kad sam tamo, osjećam se kao da sam u Albaniji (ili negdje još gore), a ne u glavnom gradu Hrvatske.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:40   #11
thanx kaduljica, još da te pitam, imaju taxiji na mostu za hrelić?
__________________
Ne mogu vam dati inteligenciju, ali vam mogu dati diplomu.
mrrrnjao is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:41   #12
aha moj bed, vidjeh sad tvoj post prijašnji
__________________
Ne mogu vam dati inteligenciju, ali vam mogu dati diplomu.
mrrrnjao is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 00:06   #13
Ja sam danas bila po prvi puta nakon xy odgađanja. Dečko je bio par puta i zapalila sam se za to. Mi smo išli pješke sa mosta, ali smo pri povratku skužili da zetov autobus ima izvanrednu liniju relacija glavni kolodvor - jakuševac. Da skratim, bio je to jedinstven događaj, atmosfera opuštena, cijene niske Kupila sam dvije pašmine, troje gaćice, grudnjak + dečko majcu za 45 kn. Kod roma ima svašta đabe. Htjela sam kupiti predivan šal, al mi je žena rekla sestro, cijelu nošnju moraš da kupiš, ne samo šal I za kraj, nekaj jako bitnoga - OBUJ UDOBNE CIPELE!
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 00:14   #14
Quote:
Wrbhhh kaže: Pogledaj post
Za početak, ne vrijeđaj.

Živim 15-20 minuta pješke od hrelića, bio sam i više nego dovoljno puta tamo. Da, cajke se uklapaju u atmosferu. Ali to i dalje ne znači da je atmosfera dobra. Jad i bijeda. Kad sam tamo, osjećam se kao da sam u Albaniji (ili negdje još gore), a ne u glavnom gradu Hrvatske.
Pa u tome i je stvar.
Ja bi tamo s kamerom otišla, majkeeemiiiii.

Frendica je kupila jednom vrlo očuvani kožnjak za 200 kuna i hrpetinu srebrnog prstenja, po 10-20 kuna komad.
Dakle, kog briga za cajke i odojke ak' je sve badava? Mislim, ak ti se gadi, imaš u apotekama alkohola, pola litre 70 kuna. Pa očistiš.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 00:15   #15
Quote:
Wrbhhh kaže: Pogledaj post
Ali to i dalje ne znači da je atmosfera dobra. Jad i bijeda. Kad sam tamo, osjećam se kao da sam u Albaniji (ili negdje još gore), a ne u glavnom gradu Hrvatske.
Gledaj, ljudi se snalaze. To sto ti imas osjecaj kao da si u Albaniji, to je tvoja stvar... sirotinja je i zagrebacka stvarnost. Medjutim ljudi tamo se uglavnom trude zaraditi svaku kunu i to prodajuci nesto, radeci nesto... a ne prosjaceci kao sto je kod nas popularno. Mislim da to samo po sebi zasluzuje postovanje.
__________________
The past is a puzzle, like a broken mirror. As you piece it together, you cut yourself, your image keeps shifting. And you change with it. It could destroy you, drive you mad. It could set you free.
- Max Payne

Ranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 00:42   #16
Quote:
Wrbhhh kaže: Pogledaj post

Ali to i dalje ne znači da je atmosfera dobra. Jad i bijeda. Kad sam tamo, osjećam se kao da sam u Albaniji (ili negdje još gore), a ne u glavnom gradu Hrvatske.
ti si sigurno jedan od onih, koji kad vide prosjaka preokrenu očima..pih.
inače, svugdje po bijelom svijetu, u londonu i ostalim europskim gradova postoje buvljaci i sajmovi gdje se isto prodaje stara odjeća, knjige i slično..zato šššššš
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 00:55   #17
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
ti si sigurno jedan od onih, koji kad vide prosjaka preokrenu očima..pih.
Ja sam jedan od onih koji je prošle zime kod katedrale dao staroj bakici mrkog medu da bi 5 minuta kasnije kad sam opet tamo prolazio vidio istu tu bakicu kako ulazi u taxi.

Ok. Ljudi nemaju puno pa pokušavaju zaradit. To me ne smeta. Ali me smeta to što većina tih ljudi tamo će te oderat bez trenutka razmišljanja. Dobro, istina. To nije ograničeno samo na takve ljude. Svugdje ima toga. Ali ja sam se opekao na takvima (kad sam prodavao svoju Stojku)...
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 09:21   #18
Quote:
Ranger kaže: Pogledaj post
Gledaj, ljudi se snalaze. To sto ti imas osjecaj kao da si u Albaniji, to je tvoja stvar... sirotinja je i zagrebacka stvarnost. Medjutim ljudi tamo se uglavnom trude zaraditi svaku kunu i to prodajuci nesto, radeci nesto... a ne prosjaceci kao sto je kod nas popularno. Mislim da to samo po sebi zasluzuje postovanje.
Upravo tako. Ali zanimljivo je da mnogi recimo profesori nasih fakulteta se tamo oblace, opskrbljuju.. ..dakle, ljudi koji imaju pristojne place..
I dobro je netko rekao.. Sve eu metropole imaju takav sajam..
Ja sam bila jednom davno (blato do koljena) I planiram opet skoro..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 10:35   #19
Quote:
Ranger kaže: Pogledaj post
Gledaj, ljudi se snalaze. To sto ti imas osjecaj kao da si u Albaniji, to je tvoja stvar... sirotinja je i zagrebacka stvarnost.
ma ne radi se čak ni o siromaštvu, to je zabava, folklor..
proputovala sam nešto svijeta i najmilije mi je obići lokalne buvljake
istina, što je društvo bogatije to je bogatija i ponuda po kojoj kopaš
već odaaaavno nisam bila na hreli, a zadnji put kad sam bila kupila sam ogromno ogledalo s okvirom od kovanog željeza za 40 kn
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 15:45   #20
Quote:
Wrbhhh kaže: Pogledaj post

Ok. Ljudi nemaju puno pa pokušavaju zaradit. To me ne smeta. Ali me smeta to što većina tih ljudi tamo će te oderat bez trenutka razmišljanja. Dobro, istina. To nije ograničeno samo na takve ljude. Svugdje ima toga. Ali ja sam se opekao na takvima (kad sam prodavao svoju Stojku)...
mi uopće ne pričamo o sajmu automobila. taj dio hrelića me uopće nikad nije zanimao..mi govorimo o buvljaku
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.