Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2008., 17:30   #41
Halo S.C.,

Nemoj se ljutiti zbog te 6.kuce.

Sto se tice 12.kuce, planeti od druge osobe u toj kuci znaci da se poznaju iz proslog zivota. Tako da je i 12.kuca dobra u Sinastriji. Meni je jedan dio dobar (Vaga) a drugi nije (Djevica).

Pozdrav,
Stella
stella77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 17:37   #42
Halo moria,

Duzna sam ti odgovor na pitanje u pocetku: taj odgovor i moje misljenje o starijim i mladjim muskarcima je tema vise za psihologe nego astrologe.

Mozda cu ih sresti u sledecem zivotu? Bila sam na Regresiji i znam nesto o tome: ljude koje sretnemo u ovom zivotu smo vec sreli prije.

Stella
stella77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 20:28   #43
bila sam i ja u regresijama i svakojakim astralnim putovanjima i znam to ,pa ipak sa nekim doista jesi jako povezana ,srećeš kroz većinu života ,a neki dođa onako usputno.isto tako ,naravno možeš sresti i ljude koje dosad nisi.možda su ti nove duše i tek su se počeli reinkarnirati.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 20:43   #44
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Skuzili jesmo, sto ti zelis reci. Ali ja nisam na tvoj post odgovarala jer mi je jos veca besmislica od onoga na koji jesam.
besmislica onom koji nerazumije...
nadalje tebi je peta značajan jer je očito istaknuta,osoba sa nekom dr. kućom kojoj se tu nalaze planete bi stala hvalit istu.
to kaj te privlači nečiji pluton jer konjuktira tvoj mars nije niš čudno jer taj aspekt govori o ogromnoj sex. privlačnosti i kemiji .
bože ,pa i mene privlači generacija sa plutonom u djevici,jer mi ne posljetku tu mars.
pluton generacijski govori o muškarcima, a neptun o ženskasma koje su toj dekadi privalčne.
dok je plton bio u strijelcu najviše paženje su dobili upravo strijelci(brad pitt,ville valo,britney spears,aguilera,..,ali i nasuprotni znak -blizanci(
johnny deep,angelina,..).
ovoj potonjoj pomaže i kaj je neptun ušao u vodenjaka i dao naglasak na ženske zračnog elementa(hiltonice npr.kao pojam ženske fizičke ljepote,monica bellucci se napokon probila,zeta jones,..)

opet ja u offtopic...
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 02:24   #45
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Saturnov upliv na 7. kuću koja je kuća odnosa s drugima donosi uvijek odnose gdje postoji razlika u godinama, i tu se može raditi o mnogo starijim ili mnogo mlađim osobama....
tocno. a to je saturn u 7. ili jarac na dsc. i vladar 7. u jarcu ili konjukciji sa saturnom. (isto vrijedi i ono sto je neko reko da su problemi sa osobama s velikom razlikom u godinama, bilo puno starijom ili mladjom, u ovom slucaju)

sklonost prema starijim partnerima su osim venere i mjeseca u jarcu i jaki aspekti venere i saturna ili mjeseca i saturna. i opcenito sunce u jarcu ili naglasen saturn ili jarac zajedno sa suncem u 10. osoba zrelija od svoje generacije.

mladji bi bili sve ovo u blizancima ili s merkurom. najvise pojednostavljeno.
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 03:21   #46
Quote:
stella77 kaže: Pogledaj post
Halo mercury,

Ti imas Veneru u Lavu (da li imas lijepu kosu, bas me zanima) i privlacis Vodenjake.
Tvoja Venera je u opoziciji sa Suncem u Vodenjaku i to se privlaci. Opozicije Venera se isto privlace. Neke opozicije su jako dobre dok su druge slabe (npr. Mars i Saturn)
Cak sam citala da opozicija Marsa (od jedne osobe) i Venere (druge osobe) znaci veliku ljubav.

Stella
Hej Stella77,

na žalost, ništa od lijepe kose - ali, još je i dobra koliko sam je maltretirala...
Ovo što kažeš mi je jako zanimljivo...nikad nisam znala zašto je toliko vodenjaka u mom životu - ali činjenica je da sam ih privlačila kao i oni mene...
Zanimljivo to s opozicijama - nisam znala - hvala ti!
mercury9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 10:25   #47
mlađe definitivno puno mlađe od sebe.....imam preko 30....sviđam se onima od 20....

riba sam u horoskopu
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 11:40   #48
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Privlače me pouzdani, čvrsti muškarci sa kojima se osećam sigurno i zaštićeno. Godine nisu važne, ali me baš i ne zanimaju mlađi muškarci od mene, pogotovo ako su detinjastog izgleda, nežni, ženskasti. Volim grubu mušku lepotu. Uvek će me pre privući ružan muškarac koji se doima pouzdano i zaštitnički, nego neki lepotan avanturista. Sviđaju mi se muškarci koji imaju osobine muškarca Bika, ali nikako muškarci rođeni u tom znaku, jer se sa njima vrlo loše slažem.
To verovatno ima veze sa mojim Marsom u Biku, ali i Venerom u Jarcu.
Privlacim upravo ovakve slucajeve (ASC u Biku,Venera u Ribama , Mars u Jarcu) svih doba .

Zbog mjeseca u Ovnu privlace me amaterske sportasice-aktivne zene svih doba ,one kojima nije lijeno biti u pokretu .
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 17:57   #49
Quote:
moria3 kaže: Pogledaj post
nadalje tebi je peta značajan jer je očito istaknuta,osoba sa nekom dr. kućom kojoj se tu nalaze planete bi stala hvalit istu.
Nazalost, pogresno si shvatila. Nije da sam hvalila 5. kucu, nego govorim sto bi znacilo kad necije planete aktiviraju tu 5. kucu, ne samo iz vlastitog iskustva, nego opcenito, prema simbolici 5. kuce, naravno.

No, slazem se s time da je vrlo individualno odredjeno biramo li starije ili mladje, kao i svaki drugi kriterij, pa sam lijepo navela svoj slucaj.

Quote:
to kaj te privlači nečiji pluton jer konjuktira tvoj mars nije niš čudno jer taj aspekt govori o ogromnoj sex. privlačnosti i kemiji .
bože ,pa i mene privlači generacija sa plutonom u djevici,jer mi ne posljetku tu mars.
Cuj, ne znam za tebe, ali mene ne privlaci cijela generacija s Plutonom u Vagi, pogotovo ne seksualno. Radi se o mom umetnutom Marsu u Vagi kojem Pluton dodje ko melem , pa kada se i mnogi drugi faktori poklope, onda i Pluton padne bas na to mjesto. Nikako se ne radi o svima s tom pozicijom Plutona, to su vec generalizacije.


Celebrity astrologiju ne bih komentirala.
__________________
"Though the seas threaten, they are merciful. I have cursed them without cause."
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 18:21   #50
nekako uvijek nađem prije zajednički jezik sa starijima, donno al mislim da je to djetinjstvo vishe u pitanju, nego horoskop.
__________________
Human after all.
Dulcinea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 19:19   #51
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Nazalost, pogresno si shvatila. Nije da sam hvalila 5. kucu, nego govorim sto bi znacilo kad necije planete aktiviraju tu 5. kucu, ne samo iz vlastitog iskustva, nego opcenito, prema simbolici 5. kuce, naravno.

No, slazem se s time da je vrlo individualno odredjeno biramo li starije ili mladje, kao i svaki drugi kriterij, pa sam lijepo navela svoj slucaj.



Cuj, ne znam za tebe, ali mene ne privlaci cijela generacija s Plutonom u Vagi, pogotovo ne seksualno. Radi se o mom umetnutom Marsu u Vagi kojem Pluton dodje ko melem , pa kada se i mnogi drugi faktori poklope, onda i Pluton padne bas na to mjesto. Nikako se ne radi o svima s tom pozicijom Plutona, to su vec generalizacije.


Celebrity astrologiju ne bih komentirala.


hahahahahahaha!ma ko je rekao cijela generacija.
bože mene ljudi kadkad zaista uopće ne shvaćaju-ovo bi se onda radilo o milijardama ljudi..
ma ne,no ti mušksrci(berm većina) su mi privlačniji od onih sa napr. plutonom u vagi.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 21:02   #52
Meni je Satrurn na DSC i privlače me stariji...
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 13:15   #53
Halo,

Primjetila sam, zasto neke muskarce privlace starije zenske:

AC, Mjesec ili Venera u Raku. Nasuprot je Jarac, koji znaci (medju ostalim) starije partnere.

Zadnje uređivanje stella77 : 19.04.2008. at 13:16. Reason: Zaboravila jedno slovo!
stella77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 13:35   #54
ili ako ima izražen saturn ili veneru i mjesec u zemljanom znaku.
tipičan primjer je jedan balavac sa venerom i mjesecom u djevici, ne gleda one ispod 28, on ima naime 17.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 18:08   #55
U mene se zaljubio decko mlađi 8 godina od mene, sa Asc u Jarcu + stelij Neptun - Uran - Saturn u Jarcu...i decko vrlo ozbiljan za svoje godine, ali opet predjetinjast jos u nekim stvarima
Vjerujem da se ta razlika sve manje osjeti sto smo stariji, ali sad jos se jako osjeti i ne mogu se zamislit da sam u nekoj ozbiljnoj i ravnopravnoj vezi sa njim
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 18:54   #56
Quote:
moria3 kaže: Pogledaj post
znaš zašto-planeti govore koliko nam neki znakaovi pašu,a smještaj znakova dal su nam simpatični ili ne.
neprimjer ako imaš vodenjaka u 1. kući,a uran u 12.
zgob vodenjaka u prvoj ti su ti ljudi zanimljivi,ali planeti koji se nađu u 6,12,8 su nam neprijateljski raspoloženi.
ovoj osobi upravo vodenjaci mogu donijet poteškoće.
ili ovaj primjer-
osoba nevoli lavove jer joj se nalaze u 8. kući,a sunce je nepr. u 3.
lavovi bi se s njom dužili i pričali,ali ih ova osoba smatra egocentricima i živciraju je.
nadovezat ću se:

osoba sa mjesecom u raku veliku će važnost pridavat onima koji joj stave sunce u 4. polje. neovisno koji je to znak. i ako se radi o lošem aspektu iz tog 4. polja na ostale planete (od te osobe sa mjesecom u raku), ta osoba neće pružat toliki otpor bez obzira na sve loše aspekte jer joj unatoč svemu taj ispunjava 4. polje.ah!

vrijedi i za druge slučajeve: mjesec u ribama- drage osobe u 12. polju, mjesec u biku- 2.polje itd.
za ostale planete nisam sigurna pa neću niti pisat=izmišljat.
__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 19:00   #57
Quote:
stella77 kaže: Pogledaj post
Halo,

Primjetila sam, zasto neke muskarce privlace starije zenske:

AC, Mjesec ili Venera u Raku. Nasuprot je Jarac, koji znaci (medju ostalim) starije partnere.
valjda zato jer mu djeluje da mu bude mama


a mjesec u jarcu ..i venera?

ja znam par njih (venera u jarcu) koji negiraju starije partnerice.nikad nisu imali ni jednu stariju.


možda to sa venerom u jarcu uvjetuje da muškarac potraži onako ozbiljnu i stabilnu ženu, neovisno o godištu.
__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 12:14   #58
Halo,

Nasla sam jos nesto o mladjim muskarcima:

Tko ima vladara 7.kuce u 5.kuci, udat ce se za mladjeg muskarca.

To sam prvi puta procitala jucer (u knjizi o Astrologiji) i malo mi je cudno.

Stella
stella77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 13:09   #59
Quote:
stella77 kaže: Pogledaj post
Halo,

Nasla sam jos nesto o mladjim muskarcima:

Tko ima vladara 7.kuce u 5.kuci, udat ce se za mladjeg muskarca.

To sam prvi puta procitala jucer (u knjizi o Astrologiji) i malo mi je cudno.

Stella
Evo moj primjer:

Moj vladar 7me kuce ( vladar Jarca je Saturn?) je u mojoj 11toj kuci..

Udala se jesam za Jarca i to mladjeg ali taj Saturn nije u mojoj 5toj kuci tako da nisam bas sigurna da je ovo tocno..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 13:13   #60
Ono sto meni izgleda upecatljivo i vazno kod musko-zenskih odnosa je

Idealan partner je netko ciji je ascedent u nasoj 7moj kuci i nas ascedent u njihovoj 7moj kuci.

Tako npr biku s podznakom jarca idealan partner bi bio rak s podznakom skorpiona plus ako je tu konjukcija njegovog marsa s njenom venerom to je ta kombinacija snova

Ako je pak obrnuto.. njezin mars u konjukciji s njegovom vererom e tu je zenska ta koja njega proganja.. i to skoro pa bolesno..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.