Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2012., 01:09   #21
Pokusacu sama pa me ispravite

Kako ce nam biti na moru?
http://i48.tinypic.com/6engbc.gif
Ja : VE,MO
On : MA, SO
More : SA

Ja nemam nijedno jace dostojanstvo, osim sto je VE u terminu SA i sto je MO u svom triplicitetu ali ujedno i izgonu... Kad sve to povezem, jasno se vidi da se radujem moru ali da mi ovoga puta nece biti nesto specijalno, tj. zbog izgona prva asocijacija mi je da cu sto pre zeleti da odem odatle. Zasto?
On ce mukica da nagrebusi. Ja (VE) i More (SA) njega bacamo u izgon i pad... Jedino sto je SO u svojoj kuci pa se nadam da nece biti toliko lose koliko izgleda na karti. Bojim se da se ne povredi O.o
Ako MA uzmemo kao pokazatelja za telo a SO za "dushu" (bar ja mislim da to tako ide) onda ne verujem da cemo se mi posvadjati,i da je rec o tome, jer je SO ok.....plasim se da se ne rasece mozda, ili da ne daj Boze imamo saobracajku pa da se polomi ziv.. jos je u 6 kuci.. Uzas!

Sto se samog mora tice, SA u vagi se prijatno oseca, tako da bice to fino mesto, mislim.
__________________
http://i49.tinypic.com/2itj89f.gif draga ljubavi jedina s' koje si planete?
mjaumackica is offline  
Old 31.07.2012., 03:03   #22
pitanje

Hoćemo li ON i JA bit ponovo skupa ? Dubrovnik, 2:59, 31.07 . .
Hvalaaaa )
ivana92 is offline  
Old 31.07.2012., 18:47   #23
Cao, narode, nova sam na ovom forumu. Pokusala sam sama da protumacim ovu kartu, ali posto sam tek skoro pocela da citam horarnu astrologiju, ne znam ni jesam li krenula u pravom smjeru. Pitanje je: Da li ce se ON zaljubiti u mene? Karta http://www.zaslike.com/files/axjxsxv0n8epucuztso6.jpg.

Na asc Saturn (ja), na desc Rak (on). Saturn i Mjesec prave aplikacioni aspekt, orbis 4. Radi se o 4 jedinice, a kako su kardinalni znaci moguce da su nedelje u pitanju.

Ako sam dobro razumjela recepcije, Saturn prima u svoje sjediste Mjesec i Mjesec voli Saturn, ali mrzi sam sebe jer je u Jarcu u izgonu i pokazuje najgore od sebe. Saturn sa druge strane obozava Veneru ali je ravnodusan prema Mjesecu koji u Vagi nema dostojanstva.

Hvala Vam unaprijed.
__________________
"Kasno je, sjećanja, uzalud se javljate, beskorisne su vaše nemoćne utjehe i podsjećanja na ono što je moglo da bude, jer što nije bilo, nije ni moglo da bude. A uvijek izgleda lijepo ono što se nije ostvarilo."
Andreinna is offline  
Old 31.07.2012., 21:03   #24
Koji posao me očekuje nakon prestanka ugovora na određeno? Tj. hoću li ostati kod istog poslodavca s obzirom na zategnutu situaciju na poslu i općenito čeka li me posao bilo kakav nakon prestanka ugovora..? Sisak, 20:59,, Hvala
Log-in is offline  
Old 31.07.2012., 23:15   #25
Hoćemo li biti zajedno? Ako ne, jel postoji tko drugi na vidiku? Osijek, 23:15
DijeteSreće is offline  
Old 02.08.2012., 19:23   #26
Zanima me da li cemo opet biti zajedno, bili smo vjereni i pred brakom ali je sve puklo. Sarajevo 19:23
dzenemm is offline  
Old 03.08.2012., 01:27   #27
hoće li moje školovanje krenuti uzlaznom putanjom? 1:27 Ljubuški
__________________
Kad bi me netko na svijetu uvjerio da nešto ovisi o meni, vjerojatno bi' se uozbiljila
diogena is offline  
Old 03.08.2012., 10:54   #28
Prodaja auta

Da li će moj partner prodati auto? Skoro ??

karta
YourAngel is offline  
Old 04.08.2012., 12:36   #29
Imala sam veliku svađu s roditeljima, osobito ocem i odselila sam se kod dečka. Zanima me hoće li se situacija smiriti tj hoću li se vratiti kući? Dubrovnik, 4.kolovoz 2012., 12:34
PoisonIvy999 is offline  
Old 04.08.2012., 15:21   #30
ciaooo..imam pitanjce..da li cemo ja i x zapoceti ljubavnu vezu ubrzo?da li ce doci do kontakta između nas i sto on osjeca prema meni?vise od pola godine nismo bili u kontaktu..koliko se ja razumijem u horarnu,ja sam Ma,jer je on vladar ascendenta skorpije,on je Ju,oni rade aspekte,znaci postoji privlacnost između nas?do kontakta ce doci kroz tjedan dana?i da,dvojica se zanimaju za mene,ali ja zelim samo ovog momka..puuuuuno hvala unaprijed http://www.flickr.com/photos/77899508@N05/7710015054/
slaatkiica is offline  
Old 04.08.2012., 16:34   #31
Quote:
slaatkiica kaže: Pogledaj post
ciaooo..imam pitanjce..da li cemo ja i x zapoceti ljubavnu vezu ubrzo?da li ce doci do kontakta između nas i sto on osjeca prema meni?vise od pola godine nismo bili u kontaktu..koliko se ja razumijem u horarnu,ja sam Ma,jer je on vladar ascendenta skorpije,on je Ju,oni rade aspekte,znaci postoji privlacnost između nas?do kontakta ce doci kroz tjedan dana?i da,dvojica se zanimaju za mene,ali ja zelim samo ovog momka..puuuuuno hvala unaprijed http://www.flickr.com/photos/77899508@N05/7710015054/

Mogu ja probat odgovoriti, neka me iskusni isprave:

S obzirom da je vladar asc, Ma u 11. kući, ti se nadaš i želiš da nešto bude, ali s obzirom da tvoj signifikator (1. kuća je u strijelcu pa je signifikator Ju) i njegov (7. kuća predstavlja njega, ona je u blizancima i signifikator je Me) nemaju aspekt to bi bio NE odgovor. Plus što je Me u 8. kući, kući smrti, skupa sa Ve pa bi rekla da od toga definitivno ne bude bilo ništa.

Nadam se da sam u krivu, ali velim, neka me iskusnije isprave.
__________________
Ponosna na svoju djecu!!

Zadnje uređivanje Fae : 04.08.2012. at 16:34. Reason: tipfeler
Fae is offline  
Old 04.08.2012., 17:17   #32
Quote:
Fae kaže: Pogledaj post
Mogu ja probat odgovoriti, neka me iskusni isprave:

S obzirom da je vladar asc, Ma u 11. kući, ti se nadaš i želiš da nešto bude, ali s obzirom da tvoj signifikator (1. kuća je u strijelcu pa je signifikator Ju) i njegov (7. kuća predstavlja njega, ona je u blizancima i signifikator je Me) nemaju aspekt to bi bio NE odgovor. Plus što je Me u 8. kući, kući smrti, skupa sa Ve pa bi rekla da od toga definitivno ne bude bilo ništa.

Nadam se da sam u krivu, ali velim, neka me iskusnije isprave.
hvala na odgovoru.. da,ali Me je u 9.oj,ne u 8.oj kuci..i njegov suvladar Sunce ima aspekte sa Ma?ili to ne znaci nista?
slaatkiica is offline  
Old 04.08.2012., 17:48   #33
Me je na 1 stupanj od 8. kuće , a ako je unutar 5 stupnjeva od vrha kuće smatra se da je u toj sljedećoj kući, dakle iako je Me trenutno u 9.kući, on je na samo stupan od 8. i gleda se kao da je već tamo, pa tako ni sunce onda nema utjecaj na njega....
__________________
Ponosna na svoju djecu!!
Fae is offline  
Old 05.08.2012., 15:09   #34
5.8.2012. 15:08, osijek, hocu li ja ista raditi u narednih 6 mj(ako da nesto o tome poslu), hvala
Klara22 is offline  
Old 06.08.2012., 12:35   #35
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
Da li će moj partner prodati auto? Skoro ??

karta
Nece, Mesec je u praznom hodu (VOC).
fensi88 is offline  
Old 06.08.2012., 19:49   #36
Dali ćemo on i ja uskoro biti zajedno.
Pitanje postavljeno u Zagrebu u 19:49
justme02 is offline  
Old 07.08.2012., 14:42   #37
Dali ce se blizanac javiti i naci samnom. ja vaga.
14:42 samobor
lepideko is offline  
Old 07.08.2012., 17:34   #38
Da li ce Usain Bolt opet biti sampion na 200m ?

Da li ce Usain Bolt opet biti sampion na 200m kao sto je to bio 2008. u Beijing-u?

http://www.dodaj.rs/f/2B/hz/1NwdxVrR/bolt2.gif





Za sampiona uzimamo 10 kucu vladar je Ve. Ve je slow/spora. Mislim da je ovo ozbiljan problem u takmicenju gde je brzina vazna. Ovo je prvi Ne odgovor na moje pitanje. Izazivaci su prikazani vladarom 4 kuce, Ma. Ma je fast/brz i ako gledamo slucajna dostojanstva nesto jaci. Ovo je + za izazivaca. Prirodni vladar za sampiona je Su a za izazivaca Mesec. Mesec je u ugaonoj kuci, a Su u nesrenoj 8 kuci, i ako gledamo slucajna dostojanstva Mesec je jaci. Znaci jos jedan + za izazivaca. Po meni Bolt nece biti sampion na 200m na ovoj Olimpijadi. Ocekujem vase komentare.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 08.08.2012. at 00:17. Reason: url
fensi88 is offline  
Old 08.08.2012., 07:59   #39
Gde mi je licna karta (izgubila se negde u stanu)?8.8.2012;8:00h Beograd HVALA
nacafaca is offline  
Old 08.08.2012., 11:10   #40
Quote:
nacafaca kaže: Pogledaj post
Gde mi je licna karta (izgubila se negde u stanu)?8.8.2012;8:00h Beograd HVALA
ASC=12Vi59
Licna karta je predstavljen Ve na 1 stepunu Raka.To znaci da je ona u blizini prozora, vrata, na mestima gde ima puno kretanja ili u nekoj kutiji ili paketu koji ce biti prenet na novu lokaciju. Moze biti u kuhinji, u blizini mesta gde je cesma, u ormanu za posteljinu, spajzu, u sobi sa obicnim ili jeftinim namestajem, u sobi gde se familija okuplja da prica o porodicnim stvarima, u sobi gde se drze stvari sentimentalnog znacaja, u sobi sa najvise prozora, u sobi koju obicno koristite za popodnevni odmor, u sobi gde drzite stvari od porcelana. Ona moze biti na mestu gde radite kad ste kod kuce, u trpezariji,roditelj (majka) zna gde je. Traziti kraj temelja, greda, zidova.

strana sveta: JUG, JUGOZAPAD
u blizini boja:belo, plavo

POF je u Biku pa ona moze biti u prizemlju, sobi koja ima keramicke plocice na podu, u ostavi, u tihoj i tamnoj sobi, ili tamnom ormanu, kutiji ili nekom mestu gde se cuva kes, u blizini klavira, ormana sa dosta fijoka, u novcaniku, torbi. Pogledati na policama policama sa univerzitetskom literaturom. Takodjemoze u blizini turisticke literatuire, slika sa putovanja u druge gradove ili zemlje, sudskih dokumenata, ili pak religioznih stvari.
fensi88 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.