Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 20:16   #2621
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
Marina, ti radis u Zoe... mislim, vidim na njihovoj str. da u Hr radi Marina Zunic
Eej, mislim da ima malo više žena u Zg-u i Hrvatskoj koje se zovu onako kakc je naziv mog nicka

Tako da ću te morati razočarati i reći da ja nisam ta gdična ili gđa
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 20:18   #2622
Quote:
Anazagreb kaže: Pogledaj post
Jesi probala Matis, i jos jedan koji uvijek stoji u parfumerijama blizu, a ja zaboravila ime ? Matis je meni bio super kad mi je lice bilo kao u pubertetu samo sam trebala redovito na ciscenje lica kod kozmeticarke (iako sam nasla puno cura da pise o kremama od puza za pristice i to sve...) sad mi se sve ocistilo, bilo je i vrijeme, ali ne znam da li si procitala, meni je stigla moja kolekcija od bisera i ne, nisu perle bisera unutra ali mi je koza fina glatka (sto je cudo jer pohrapavi cim padnu temperature i prvi snjeg...) u svakom slucaju ja sam zadovoljna jos cekam da odem na skijanje pa imam pravo testiranje iako mi je kozmeticarka rekla da ako stavim serum ispod kreme trebalo bi biti sve ok...
Matis sm probala, i mrak su mi, ali osobno malo mucho dinero su mi pa sam nakon nekog vremena odustala....
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 20:48   #2623
ja sam se strašno razočarala u vichy.loreal mi je inače kaj se tiče kozmetike koma, avene mi je bio ok ali ne volim onaj filing da mi krema ko da ostavi neki tanki film na koži, i onda kad metnem puder mi se pokoža mi je isto tako malo masna, malo suha, pa tu i tamo neki potkožni prišt
ne znam više kaj da radim.
ovo od puža koliko mi zvuči bljak toliko si brijem da bi mi moglo biti ok za kožu, samo se nadam da ne smrdi.
e marina daj mi pliz info-jer si mogu naručit neki tester od njih da malo vidim kakvo je jer ne bi baš lovu davala za nekaj što ne znam jel valja
I am Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 21:01   #2624
Meni je Vichy za suhu kožu majka koristim Nutrilogie 1 ali sam jučer kad sam išla van stavila Nutrilogie 2 (bilo je hladno i vjetrovito) i to mi je jedina krema da mi stvarno pomaže. I ispod pudera je super (koristim Clarins Everlasting Found.).

Kupila sam od Afrodite hranljivu Olivu i od Holyplanta hranljivu badem i jojoba ulje ali ni jedna ni druga mi nisu kao Vichy jednostavno nije to to tak da za zimu ostajem kod Nutrilogie - navečer 1, kad idem van 2. A ima još jedna varianta Nutrilogie Baume - tu nisam probala, ali je još hranljivija od dvojke.
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:07   #2625
E da vas pitam,kakvo mišljenje imate za afroditinu kremu za lice od kamilice i zelenog čaja? Planiram uzeti,bitno mi je da je hidratantna i nježna(lagana)
bambinaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:31   #2626
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
inače koristim balea aqua serum i kremu, ali kako je sad zahladilo nije mi to dovoljno, treba mi malo jača krema jer me malo zateže lice.
imam mješovitu kožu, tu i tamo koji prištić u pms-u, nešto mitesera na nosu i bradi.
prije je bila jako osjetljiva, reagirala na sve ljuštenjem i crvenilom, tako da sam još uvijek pomalo oprezna - najgore je reagirala na l'oreal i garnier tako da ne bih neku njihovu kremu.
mislila sam možda rosal, afrodita, tako nešto? glavno da nije krcato alkoholom i parfemima (da parfem bude pri kraju popisa sastojaka) i da nije premasna.

nitko?
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:36   #2627
Probaj Rosal Hydro fresh, masnija je i malo jača ali ne masti kožu, brzo se upije.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:13   #2628
neće tu rosal pomoći,ja kupila mužu obadvije i dnevnu i noćnu i to za zimu nije dovoljno hidratantno a on još nema neku zahtjevnu kožu.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:14   #2629
Zavistan od kreme (suvo lice)

Pozdrav svima, imam problem (za mene nikad rjesivi) - naime evo vec skoro pet godina sam zavistan od jedne (nocne kreme - neka Fontis - Fontelina univerzalna krema) - znaci mazem je pred spavanje ali ona je tako "cvrsta" da ne moze da je upije lice vec moram da se umivam kako bih je skinuo. Lice mi je nakon nje svjeze i moram reci da sam pomocu te kreme izlijeci akne (to je i razlog sto sam poceo da je koristim), ali cim ne mazem dva dana zaredom meni je lice suvo i pocne da crveni i da se peruta. Kao sto rekoh to traje vec duuuugih pet godina i zanima me jel imao ko slicna iskustva, da mi neko preporuci kako da rijesim ovaj problem a da ne moram da mazem vise ovu "prokletu" kremu navece ukoliko mislim da imam normalno lice kao i sav narod...
unaprijed hvala
sport89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:28   #2630
Ja imam dehidriranu mješovitu kožu koja čak ima suhih djelova sad zimi i dobra mi je ta krema. Taman malo masnija sad za zimu, a opet je hidratantna i brzo se upija, ne masti mi dodatno kožu.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:33   #2631
sigurno je toliko jaka da ti je isušila kožu,nisam neki extra stručnjak ali probaj ujutro kad se umiješ staviti neki serum za dehidraciju,recimo svi hvale od Balee ,i dođe nekih 30.ak kuna u dm
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:36   #2632
25kn, ovak izgleda: http://www.sminkerica.com/wp-content...um_teaser1.jpg
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:38   #2633
jel koza upija taj balea serum - nije mi potrebno umivanje da bih ga skinuo nakon nekog vremena?
sport89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:42   #2634
mislim da će ti koža usisat serum,jel ti je sigurno toliko isušena od te kreme,to je problem krema protiv akni,jedno pomognu a drugo pogoršaju,ma kakvo umivanje,probaj ništa ti neće naškodit,samo pomoć
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:45   #2635
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
mislim da će ti koža usisat serum,jel ti je sigurno toliko isušena od te kreme,to je problem krema protiv akni,jedno pomognu a drugo pogoršaju,ma kakvo umivanje,probaj ništa ti neće naškodit,samo pomoć
upravo tako, nista me ne kosta da je probam... vidjecu sjutra da je odmah uzmem i pocnem koristiti.
sport89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:47   #2636
eto nadam se da će ti pomoc,sretno,pa javi dal se popravlja stanje
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:49   #2637
Taj serum se ultra brzo upija. Imaš i Balea Aqua kremu za suhu kožu, pa možeš probat i to dvije u kombinaciji ako ti je koža jako suha.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:58   #2638
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Taj serum se ultra brzo upija. Imaš i Balea Aqua kremu za suhu kožu, pa možeš probat i to dvije u kombinaciji ako ti je koža jako suha.
vidjecu da u apoteci uzmem i jedno i drugo pa da probam (prvi put cujem za taj preparat) al vidim po internetu bas pozitivne komentare...
sport89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 00:58   #2639
Nema tog u apoteci, u DMu samo. Ovak ti krema izgleda: http://www.pasaz.v10.pl/img/thumbs/T...1da4fce12a.jpg
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 01:00   #2640
to nema u apoteci nego samo u dm-drogerie markt,jer je to njihova marka proizvoda
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.