Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2014., 12:35   #4681
ima ona Afroditina Make it Matt, možda bi mu ta bila dobra.
nema alkohola i tih no-no sastojaka koje inače stavljaju u te kreme za matiranje
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 12:52   #4682
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
ima ona Afroditina Make it Matt, možda bi mu ta bila dobra.
nema alkohola i tih no-no sastojaka koje inače stavljaju u te kreme za matiranje
Ta je i meni pala na pamet, ali nisam znala sastav. Super, reći ću mu.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 23:01   #4683
Moze preporuka neke kremice da drzi pore cistima sad po ljeti,znaci bez kiselina, nije mi bitno da matira ..nesto kao nikel cajevac te sam se prve sjetila, al mozda postoji koja jeftinija??

Sent from my RM-885_eu_hungary_334 using Tapatalk
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 06:20   #4684
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
Moze preporuka neke kremice da drzi pore cistima sad po ljeti,znaci bez kiselina, nije mi bitno da matira ..nesto kao nikel cajevac te sam se prve sjetila, al mozda postoji koja jeftinija??

Sent from my RM-885_eu_hungary_334 using Tapatalk
e i meni je cajevac pao na pamet
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 08:30   #4685
Naručujem preparativu sa ove web stranice: http://www.cocooncenter.co.uk/ - cijene su povoljnije nego kod nas, pogotovo preparati za kožu oboljelu od dermatitisa.
Mogu naručiti ako se skupi nekolicina zainteresiranih
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 11:18   #4686
Da li netko ima iskustva s ovom kremom?



Ima li je uopce za kupiti kod nas?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 12:19   #4687
Grozna krema, odmah sam se zamastila od nje, odvratan osjećaj nakon što je naneses na lice
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 12:33   #4688
ok tnx

ne znam koju da kremu vise uzmem,, imam masnu kozu ali opet bi da bude neka anti age
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 12:54   #4689
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
ok tnx

ne znam koju da kremu vise uzmem,, imam masnu kozu ali opet bi da bude neka anti age

Ne znam koju ces odabrati, ali i ja sam imala masnu kozu i uvijek sam uzimala teksturom laganije kreme za osjetljivu kozu na koje je moja masna koza puno bolje reagirala, nego na one kreme koje su deklarirane za masnu. Jer takva koza na agresivnije kreme djeluje tako da se stiti i onda se jos vise masti. Bar je kod mene to bio slucaj.
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 14:14   #4690
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
ok tnx

ne znam koju da kremu vise uzmem,, imam masnu kozu ali opet bi da bude neka anti age
to i ja tražim ali još nisam našla nešto da mi baš odgovara
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 14:32   #4691
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
ok tnx

ne znam koju da kremu vise uzmem,, imam masnu kozu ali opet bi da bude neka anti age
Imas od novexperta,ja ju neki dan uzela i nije nimalo losa (za masnu kozu,za antiage ce ipak trebat vremena). Zove se le matifiant anti-age expert

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
MakeUpVictim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 16:18   #4692
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
Moze preporuka neke kremice da drzi pore cistima sad po ljeti,znaci bez kiselina, nije mi bitno da matira ..nesto kao nikel cajevac te sam se prve sjetila, al mozda postoji koja jeftinija??

Sent from my RM-885_eu_hungary_334 using Tapatalk
mozda ova?

oko 90kuna, lagana je i hidratantna te ne radi probleme.
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 16:31   #4693
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Ne znam koju ces odabrati, ali i ja sam imala masnu kozu i uvijek sam uzimala teksturom laganije kreme za osjetljivu kozu na koje je moja masna koza puno bolje reagirala, nego na one kreme koje su deklarirane za masnu. Jer takva koza na agresivnije kreme djeluje tako da se stiti i onda se jos vise masti. Bar je kod mene to bio slucaj.
istina

ja bi masnima preporučila Baršunastu kremu od Novexperta ili Nikel čajevac

Quote:
AmeliePoulain kaže: Pogledaj post
mozda ova?
oko 90kuna, lagana je i hidratantna te ne radi probleme.
ta je skroz ok, ali nije baš da čisti lice, obična je hidratantna glicerinska krema.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 17:53   #4694
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post

ta je skroz ok, ali nije baš da čisti lice, obična je hidratantna glicerinska krema.
pa da , ona samo hidratizira.


mene zanima pošto vidim da vas je dosta hvalilo hiipovu kremicu, jel komedogena?
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 21:50   #4695
Quote:
AmeliePoulain kaže: Pogledaj post
pa da , ona samo hidratizira.


mene zanima pošto vidim da vas je dosta hvalilo hiipovu kremicu, jel komedogena?
Koliko se sjećam po komentarima, nekima je, nekima nije, nažalost ne znaš dok ne probaš...ja sam je imala, ali lice mi je tada bilo ionako u neredu pa ne mogu reći da li je krema dodatno pogoršavala stanje, ali mogu reći da je odradila svoj posao za dehidriranu kožu. No ipak bi je radije koristila u hladnije doba godine, a sad ljeti koristila neki hidratantni serum tipa Afrodita, Balea...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 11:02   #4696
Quote:
AmeliePoulain kaže: Pogledaj post


mene zanima pošto vidim da vas je dosta hvalilo hiipovu kremicu, jel komedogena?
Meni nije bila, a inače jako reagiram na komedogene sastojke. Jedino je možda sada malo preteška za ljeto, ali ostatak godine

Bioderma sensibio mi nije bila ništa posebno, Hippova mi je puno bolja.
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 11:38   #4697
Hvala vam cure, mozda ju kupim.

Jel ima netko da se bori s prištićima po ramenima i dekolteu i kako ih se rješava? Izbjegavam mazati to područje ičim, a možda bih trebala nekim kiselinama?
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 23:26   #4698
Amelie, možda ti je sada prejako sunce za kiseline, nemam pojma, probaj dok se tuširaš taj dio oprati s nekim sredstvom za umivanje koje bi bilo primjereno kao problematičnoj koži lica. Ne znam je li ti to sada od vrućina i znojenja, maži isto s nečim laganim, ne pada mi sada na pamet ništa konkretno, ali možda kremu za lice koju već koristiš, jer neće imati parfeme ni druge iritirajuće sastojke, a i sigurno će biti laganija od kreme za tijelo. Nosiš li torbu preko ramena? Glupo pitanje, ali nakon što cijeli dan provedem s torbom na ramenu, stvore mi se prištići
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 06:30   #4699
Quote:
AmeliePoulain kaže: Pogledaj post
Hvala vam cure, mozda ju kupim.

Jel ima netko da se bori s prištićima po ramenima i dekolteu i kako ih se rješava? Izbjegavam mazati to područje ičim, a možda bih trebala nekim kiselinama?
meni tamanu ulje pomaze u tim situacijama, u zadnje vrijeme mi izbijaju zbog zivciranja i sunca i tamanu ih smiri
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 14:26   #4700
Curke, imam problem
Imam suhu kožu, inače koristim A-derm-inu kremu i odlična mi je Fino umiri crvenilo i tokom zime nije bilo tragova perutanja
Al sad mi je po ovim temperaturama jednostavno počela smetati...koža ju više ne upije onako lijepo nego cijeli dan bude ko neki filmić na licu.
Pa bi trebala neku turbo hidratantnu kremu ili neki fluid/ gel/ serum/ nešto što će biti dovoljno za moju suhu kožu...možda čak i nešto osvježavajuće, al nesmije iritirati?
Any suggestions ?
Do nekih 200 kn
-zvrkica- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.