Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 09.03.2008., 20:43   #11
Quote:
charmed_01 kaže: Pogledaj post
Ne znam za gospodina Domančića, ali imam iskustva s bioenergijom.
Nakon što su "pravi" doktori , draga Night.Elf., u mom slučaju sj..... sve što su mogli a problem ne da su ispravili, već je bio veći no ikad, spomenuli su mi alternativu. U početku sam bila skeptična i vjerujte mi, da mi u najgorim trenutcima u mom životu nije bilo do toga da netko pravi budalu od mene. S vremenom je sve to postalo smiješno. A znate kad mi je prestalo biti smiješno. Kad me moj liječnik pogledao i nije mogao shvatiti kako to da sam odjednom ok.
Ne želim ispasti licemjerna. Poštujem medicinu kao znanost i kao profesiju, liječnike kao ljude malo manje, no to je samo moje mišljenje i moje ružno iskustvo.
Problem sa bioenergičarima i ostalom alternativom je u tome što se svatko hvata očajnih ljudi i onda je u tom moru "stručnjaka" teško prepoznati prevaranta. Ja sam imala sreće, bar u tome.
Zapravo, mislim da ni svi bioenergičari nemaju energije za riješiti svaki problem. Čovjek kod kojeg sam ja išla je otvoreno rekao što on može a što ne može napraviti. Jednom mom prijatelju je rekao da mu on nikako ne može pomoći. I to je u redu. Možda ti sruši onaj posljednji san da će biti bolje, ali bar te ne zavarava.

Ispričavam se na dugom postu ali eto.
Samo naprijed! Sretno!
Poštovana,

kod kojeg bioenergičara ste bili?
Naime, ni meni baš tradicionalna medicina više nije od pomoći pa već neko vrijeme razmišljam o alternativi. No kako nemam novaca na pretek, također se bojim da ne završim kod nekog šarlatana.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
jaizza is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.