Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 20:18   #201
Nebi se ja toliko veselio, prvo treba vidjeti kako izgledaju njihovi Enhanced Editions.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 16:21   #202
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nebi se ja toliko veselio, prvo treba vidjeti kako izgledaju njihovi Enhanced Editions.
Ako stave visoku rezu i HD texture a igra ostane ista, meni dosta.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 18:00   #203
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ako stave visoku rezu i HD texture a igra ostane ista, meni dosta.
Da ali ovo malo slika kaj su stavili i ne izgleda baš HD. Da bi napravili HD trebali bi vjerojatno sve ručno crtane mape crtati ponovo. Samo povećati rezu možeš i modovima ali su onda likovi presitni i imaš preveliko vidno polje. Ova slika mi posebno loše izgleda tj. izgleda isto kao da sad pokrenem igru s par modova osim ako je jedini smisao da pokažu da radi na macu. A možda i serem bez veze, vidjet ćemo.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 13:34   #204
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
Da ali ovo malo slika kaj su stavili i ne izgleda baš HD. Da bi napravili HD trebali bi vjerojatno sve ručno crtane mape crtati ponovo. Samo povećati rezu možeš i modovima ali su onda likovi presitni i imaš preveliko vidno polje. Ova slika mi posebno loše izgleda tj. izgleda isto kao da sad pokrenem igru s par modova osim ako je jedini smisao da pokažu da radi na macu. A možda i serem bez veze, vidjet ćemo.
To se slazem, zato sam i rekao da se nadam da ce projekt kao takav uspjet. Njima mora biti jasno, ako zajebu - kraj price.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 16:09   #205
Na Pax east demonstrirali Neverwinter MMO. Bit će F2P i neće se moći mikrotransakcijama kupovati gameplay prednosti. 4e pravila, ali igra je akcijski RPG. Ima 8 min video koji pokazuje Rogue gameplay. Igra nema previše veze s dosadašnjim DnD igrama (najsličnija je DDO ali čak i DDO ima više veze s DnD), osim kaj se klase i rase zovu isto i svijet je FR. Čak se niti 4e pravila ne drži lol.

Kada su pitali likove a što je s roleplaying dijelom igre lik je počeo pričati o tome kako igra ima builder i user contentu LOL.

Ne očekujem previše od igre. Budem probao nači link na video kasnije i dodam ga u ovaj post.

EDIT: Evo http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/v...4/videoId/2380
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 19:16   #206
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Kada su pitali likove a što je s roleplaying dijelom igre lik je počeo pričati o tome kako igra ima builder i user contentu LOL.
Kaj je tu smiješno? STO (kojeg isto radi Cryptic) već ima user content i to dosta dobro funkcionira. Naravno 95% je smeće ali nađu se pojedine misije koje su stvarno kvalitetne možda čak i kvalitetnije od nekih službenih.
Pogledaj samo kaj radi moderska zajednica Skyrima. Ovo je isto sranje samo u MMO-u.

E sad igra je akcijski MMO (kojih u zadnje vrijeme ima ko blata) i očito je da se neće držat DnD pravila. Jedino kaj samo ime označava je setting.

Više me mući p2w. Veliš neće se moći kupovati prednosti. Poznavajući PWE kad tad će sjebat igru i uvest nešto OP u shop. CO (isto crypticova igra) je jako ograničen s druge strane STO sam igrao par mjeseci i u tih par mjeseci pokupovao sve kaj sam htio iz shopa prodavajući ingame valutu za cryptic pontse. Ako naprave sličan model STO bit će odlično.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 05:41   #207
Novi newerwinter
Pa jel moguće da je samo za mmo?
kakva šteta
opet su igrači dobrog starog single playa
Ostali zakinuti
Nije fer
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 05:51   #208
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
Da ali ovo malo slika kaj su stavili i ne izgleda baš HD. Da bi napravili HD trebali bi vjerojatno sve ručno crtane mape crtati ponovo. Samo povećati rezu možeš i modovima ali su onda likovi presitni i imaš preveliko vidno polje. Ova slika mi posebno loše izgleda tj. izgleda isto kao da sad pokrenem igru s par modova osim ako je jedini smisao da pokažu da radi na macu. A možda i serem bez veze, vidjet ćemo.


Meni grafika i nije tolko bitna
Već igrivost i priča pa ako i ne bude na rukama HD grafika
I ako bude sve kao i u prijašnjem BG i sve ostane isto
Meni super
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 14:09   #209
http://www.kickstarter.com/projects/...dowrun-returns - ovo isto čini se jaaako dobro
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 17:05   #210
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Novi newerwinter
Pa jel moguće da je samo za mmo?
kakva šteta
opet su igrači dobrog starog single playa
Ostali zakinuti
Nije fer
Zakaj svi misle da ovo ima bilo kakve veze s NWN?

Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Meni grafika i nije tolko bitna
Već igrivost i priča pa ako i ne bude na rukama HD grafika
I ako bude sve kao i u prijašnjem BG i sve ostane isto
Meni super
Zašto bi netko išao kupovat istu igru ako ju već ima?
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 18:33   #211
Nije ista
Nova priča nove rase novi qwestovi
Igrivost je ostala ista
Ostali nadaam se da znate na što sam mislila
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 18:48   #212
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Nije ista
Nova priča nove rase novi qwestovi
Igrivost je ostala ista
Ostali nadaam se da znate na što sam mislila
ajd se prvo informiraj...
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 20:11   #213
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
ajd se prvo informiraj...
i jesam pročitaj stranicu prije
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:03   #214
Pozdrav ekipo. Ja sam ilustrator koji se pokusava probaiti na trziste igara. Trebao bi mi spisak (ili tako nesto) hrvatskih firmi koje se bave kreiranjem igara (comp, PS, iphone .... itd) .... dali me mozete uputiti na neko mjesto gdje bi se takav spisak mogao naci ili mi samo vi jednostavno nabrojite sto vise firmi za koje znate.
Hvala na paznji
nirguna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 17:59   #215
Evo još nešto zanimljivo na kickstarteru: http://www.kickstarter.com/projects/...ment/grim-dawn
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 22:03   #216
za sve ljubitelje Machinariuma... i Amanita Designa ... http://www.youtube.com/watch?v=6c23AI_GtPQ
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:42   #217
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
za sve ljubitelje Machinariuma... i Amanita Designa ... http://www.youtube.com/watch?v=6c23AI_GtPQ
11 minuta gameplaya, koliko vidim ima i demo.

https://www.youtube.com/watch?v=2la3...eature=related
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:52   #218
Dodatak: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...9&postcount=19
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 02:50   #219
Moglo se očekivati- TES online http://www.hcl.hr/vijesti-the-elder-...n-6456-17.html
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 21:17   #220
Još prije par mjeseci sam gledao ovaj trailer Dishonored i mogu reći da sam bio podosta zaintrigiran.

I evo sad povodom E3-a izašao je novi gameplay trailer za istu igru i mogu reći da ovo ima glomazan potencijal.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.