Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 19:00   #2381
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Uh... od njih sam naručila danas 2. put. ..
Baš želim isprobati neke parfeme, pa sam uzela nekoliko malih testera...
Prvo, kod prošle narudžbe su mi obećali popust (jer je bilo nekih problema s isporukom), rekli neka napravim narudžbu i javim se, ali sad ništa od toga, jer sam platila paypalom...
+ još 3,5% (oko 5kn) sam platila na iznos (za plaćanje karticom tj. paypalom), a još toliko mi je uzeo i paypal na tečajnu razliku
Uglavnom - na iznos od nekih 150kn još sam platila 32 kn kojekakvih troškova...

Inače da, narudžba stiže za nekih 8 dana prosječno...
Kaj na mirisim.hr ima i malih testera? Ne mogu naci...
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:57   #2382
Stranica im je totalno nepregledna, ima al moras traziti za svaki parfem posebno.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:15   #2383
Quote:
NeveCro kaže: Pogledaj post
Stranica im je totalno nepregledna, ima al moras traziti za svaki parfem posebno.
Thanks!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 21:44   #2384
Da, teže ih je naći, ali ima ih...
Evo nekih...
https://mirisim.hr/moschino-funny-z-...na-vodica.html
https://mirisim.hr/karl-lagerfeld-ka...ka-vodica.html
https://mirisim.hr/dupont-58-avenue-...na-vodica.html
https://mirisim.hr/versace-crystal-n...na-vodica.html

Uglavnom, treba tražiti...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 11:06   #2385
Radila sam reklamaciju jednog proizvoda koji sam narucila s lijepa.hr. Ne radi se o parfemu, ali ne znam gdje bih drugdje pitala.
Narucila sam ampule za kosu koje su mi stigle tako da je u svakoj drugacija kolicina sadrzaja, izgledalo je kao da ih je netko napola koristio ili se sadrzaj prolio. Isti dan kad sam preuzela paket sve sam pofotkala i poslala im u mailu te pitala mogu li dobiti povrat novca ili novi, ispravan proizvod. Vec 2 dana nema odgovora od njih.
Da se strpim ili da ponovno reagiram?

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 09:00   #2386
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Radila sam reklamaciju jednog proizvoda koji sam narucila s lijepa.hr. Ne radi se o parfemu, ali ne znam gdje bih drugdje pitala.
Narucila sam ampule za kosu koje su mi stigle tako da je u svakoj drugacija kolicina sadrzaja, izgledalo je kao da ih je netko napola koristio ili se sadrzaj prolio. Isti dan kad sam preuzela paket sve sam pofotkala i poslala im u mailu te pitala mogu li dobiti povrat novca ili novi, ispravan proizvod. Vec 2 dana nema odgovora od njih.
Da se strpim ili da ponovno reagiram?

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
na koji si način platila? paypal možda? ako da - digni dispute za povrat novca jer proizvod ne odgovara opisanom.
ili - u mailu pošalji jednostrani raskid ugovora / izjavu, više o tome na ovom linku.

otprilike tekst glasi ovako:


OBRAZAC ZA JEDNOSTRANI RASKID UGOVORA
Kupovina obavljena prodajom na daljinu
Kupac ima pravo na jednostrani raskid ugovora u roku od 14 dana od primitka proizvoda. Roba se vraća o trošku kupca. Novac se vraća po primitku robe najkasnije u roku 14 dana.
Popunjava kupac:
IME I PREZIME KUPCA
MJESTO I ADRESA ISPORUKE
E MAIL
KONTAKT TELEFON
DATUM PRIMITKA ROBE
DATUM NARUDŽBE
BROJ FISKALNOG RAČUNA
Napomena:
1) Troškove povrata proizvoda snosi korisnik.
2) Proizvod koji se vraća mora biti ispravan bez tragova korištenja u originalnoj ambalaži.
3) Korisnik isto tako snosi trošak svakog umanjenja vrijednosti robe.
4) Obrazac za jednostrani raskid možete poslati u elektronskom obliku na e-mail adresu [email protected] ili putem pošte na adresu xxxxxxxxx
5) Uz predmet kupovine obavezno poslati fiskalni račun.
6) Sve informacije možete dobiti na tel.
Izjava o privatnosti podataka:
Podaci koji se šalju služe za evidenciju prometa, tvrtka xxxxx d.o.o. ih neće pohranjivati i koristiti u druge svrhe.
Mjesto i datum:
Potpis:


ovaj jednostrani raskid ugovora vrijedi za online kupovinu u bilo kojoj zemlji članici EU (ovi obrasci su dostupni i na stranim jezicima). razlog nije jedino kad roba ne odgovara opisu, nego i situacija da ti doista proizvod više nije potreban nevezano koji je razlog tome.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:59   #2387
Hvala na odgovoru, rijesila sam problem. Javili su se i ponudili mi poslati novi proizvod na sto sam pristala.
Ja ve placam pouzecem, ali nazalost ni to nije garancija da ce sve dobro proci.
Inace imam s njima pozitivna iskustva i svi parfemi su bili okej koje sam narucila, a i u ovom slucaj su se ponijeli profesionalno tako da sam zadovoljna.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:08   #2388
meni su isto bili sasvim ok kad sam naručivala s njima.
ovaj prigovor je inače univerzalna stvar.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:27   #2389
Jel' netko na nekom webshopu kupovao Givenchy Ange ou Demon parfem, i siguran je da je dobio orginal? Ako da, na kojoj? Ne riskira mi se baš
Vidjela sam da je dobra cijena na biraj.hr, ali nikad nisam parfem naručivala online i bojim se da ne dobijem mačka u vreći ili vodicu s tragovima mirisa U drogerijama su baš napuhane cijene.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 23:49   #2390
cure, je li biraj.hr i dalje pouzdan ko prije? uzela bih možda parfemić koji je bio LE 2014. više ga baš ne viđam u parfumerijama pa ne mogu ništa provjeravat. miris mi je ostao u glavi i jedino se prema tome mogu ravnat
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:05   #2391
Ekvivalentni parfemi na profuminu? Što bi to trebalo biti?
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:25   #2392
Kopije, kao economic ili eminy, pretpostavljam. Nisam probala, ali me zanima isto kakvi su
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 14:00   #2393
Uzeo za probu dva komada pa javim kad usporedim s originalima.

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 20:40   #2394
Stiglo. Proizvodjac tih ekvivalentnih parfema je turska firma ERTE COSMETICS s brandom ROXANNE.
Uzeo Chanel Allure Sport i TF Noir (u biti nije Noir vec Black Orchid al kaj je tu je...pisao im i cekam neki suvisli odgovor) i to je odlicna kopija. Postojanost kod Allura nije dobra (cca pola sata/sat) no meni je tako i kod originala. Zato sam i uzeo ovo jer mi miris odgovara a cijena sminesna. TF ima i miris i postojanost na visini zadatka. Njega uzeh za probu. Obzirom na cijenu nemam primjedbe.

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 07:41   #2395
Tih parfema je prije bilo za kupiti na economic standovima u kol od 50 ml, ne znam jel ih jos ima
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 09:54   #2396
Nemam ti pojma. Nisam nikad te zamjenske kupovao. Ovdje me privukao TF a Allure uzeo onak za zalijevanje.

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:44   #2397
Da li je netko u zadnje vrijeme se usudio naruciti sa fragnancex? Jel jos salju lopovskim DHL-om?
Jednom sam narucila neki mini 5ml za kolekciju (nigdje drugdje ga nije bilo), platila sam ga 85kn free shipping a oni su mi naplatili 100 i nest kuna svoje "usluge"
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:19   #2398
Narucila bi moschino i love love tester s profumina, je li ga uzimao tko u zadnje vrijeme i je l bilo sve u redu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 17:15   #2399
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Narucila bi moschino i love love tester s profumina, je li ga uzimao tko u zadnje vrijeme i je l bilo sve u redu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni jučer stigao moj najdraži Ferragamov Incanto shine, it's legit <3
__________________
'Cause it's a bittersweet symphony, this life...
*bittersweet* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 00:36   #2400
look fan., šalju li oni parfeme u hr?
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.