Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2006., 09:18   #21
Evo me sa mora i isprobala sam njihovo ulje za sunčanje sa faktorom 6 i betakarotenom. Ok je. Nije mi se činio ništa posebno. Bolji mi je od ostalih ulja za sunčanje kojih ima za kupiti u DM-u jer se brzo upija i nema nikakav miris, a sad jesam li nešto ekstra bolje pocrnila, ne čini mi se baš. Puno bolje pocrnim od kakao maslaca. E da, kupila sam i onaj balzam sa nerolijem i baš mi fino miriši.
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 12:41   #22
kupka od naranče. fino miriši i slatko je spakirana, al nisam baš nešto posebo fascinirana.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 13:16   #23
probao neko balzam za usne sa shea maslacem??
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 14:26   #24
Quote:
cutecat kaže:
nisam znala da je Biocel caj njihov...kupovala sam ga prije 4-5 godina od zastupnice i jako mi se svidjao (pogotovo po ljeti sam ga znala nositi na posao). To je jedini od tih cajeva sto pospjesuju mrsavljenje koji mi ima normalni okus.Bas idem sutra do njihovog ducana pitati da li ga imaju.
A jel i djeluje?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 15:45   #25
Quote:
Bruna kaže:
Dosta dugo sam posjećivala Aromaticu, dok na kraju nisam shvatila da nisu bog-zna-kaj.. Sapuni isušuju kožu, brzo nestaju i preskupi su.. Ulola sapuni su puno bolji samo što manje fancy izgledaju a duže traju i isto lijepo mirišu, jeftiniji su.. Onda, šamponi za kosu, prepuni konzervansa (svi parabeni - toliko o 'prirodnim' proizvodima) dok se ovi iz Aromatice kunu da ih uopće nema , dobila prhut od njih, ulja za kožu sa eteričnim uljima su pregresivna, valjda ih previše stavljaju.. Ako posjetite njihovu web stranicu, tamo tako lijepo pišu o super visoko-tehnološkoj proizvodnji potpuno prirodnih proizvoda, što baš nije tako.. Ali dobro, valjda dok je sve lijepo marketinški upakirano, sviđa se ljudima.. Ajde, eterična ulja su im OK.
Kako bilo, konkurencija je puno bolja od Aromatice; probala 'Primaveru - puno bolja i blaža ulja za tijelo sa eteričnim uljima - oni općenito su vodeći u tom području, 'Nikel' - domaća marka- isto tako jako kvalitetna ulja..

Ha, ha.. samo je Lush lošiji od Aromatice

DAJ PLIZ RECI GDI IMA ZA KUPITI TA PRIMAVERA I NIKEL. U ZGBU SAM.

PLIZ, PLIZ.
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 20:35   #26
primavera imas u ducanima zdrave hrane i ostalih proizvoda, recimo bio&bio u jurisicevoj i ilici, ima jedan ducancic u radicevoj, pa u teslinoj ...

a za nikel nisam sigurna (ako je to ono sto ja mislim da je, onda ima u ljekarnama priroda lijeci u staroj vlaskoj i tomasicevoj - al ne garantiram da nisam zamijenila s necim drugim slicnog imena)
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 22:59   #27
Quote:
tough_cookie kaže:
a za nikel nisam sigurna (ako je to ono sto ja mislim da je, onda ima u ljekarnama priroda lijeci u staroj vlaskoj i tomasicevoj - al ne garantiram da nisam zamijenila s necim drugim slicnog imena)
nisi zamjenila. tamo ima nikel
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 01:53   #28
Quote:
tough_cookie kaže:
a za nikel nisam sigurna (ako je to ono sto ja mislim da je, onda ima u ljekarnama priroda lijeci u staroj vlaskoj i tomasicevoj - al ne garantiram da nisam zamijenila s necim drugim slicnog imena)
u dm.u ima nikela
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 09:35   #29
Quote:
DAJ PLIZ RECI GDI IMA ZA KUPITI TA PRIMAVERA I NIKEL. U ZGBU SAM.

PLIZ, PLIZ.

Kao što su cure rekle, 'Primavera' se prodaje u Bio&Bio dućanima - Jurišićeva i Ilica blizu Medulićeve. Nikel - stara Vlaška, ljekarna Priroda liječi.
Ja sam što se kozmetike tiće, skroz prešla na Nikel, a super je što se može kupiti manja količina kremica, mislim 30 ml, po povoljnoj cijeni jer se se vodi kao tester.

U DM-u od njih ima samo ulje za tijelo i neki gelovi za noge, ostali asortiman ne.
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 11:48   #30
MUČAS GRASIJAS
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 23:59   #31
ja se volim s vremena na vrijeme zaletit do aromatice, no tu sam dosta citala protiv njih.uglavnom,vecinom za lice i tijelo umjesto krema koristim ulja.imala sam domace nevenovo, kantarion i maslinovo al sam potrosila. potrosila sam i sezamovo i kokosovo od aromatice. zanima me, koi je, po vama, najkvalitetniji i najprirodniji proizvodjac tih ulja,i opcenito tih biljnih preparata,po mogucnosti domace?
cula sam za nikel, aromara, primavera (iako nista od tog nisam probala).
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 09:34   #32
Quote:
Bruna kaže:
Onda, šamponi za kosu, prepuni konzervansa (svi parabeni - toliko o 'prirodnim' proizvodima) dok se ovi iz Aromatice kunu da ih uopće nema
što su parabeni? čini mi se da kužiš, na što treba obratiti pažnju kod odabira kozmetike, koji sastojci? što misliš o uljima iz aromatice?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 10:02   #33
Quote:
baja kaže:
što su parabeni? čini mi se da kužiš, na što treba obratiti pažnju kod odabira kozmetike, koji sastojci? što misliš o uljima iz aromatice?
Parabeni su konzervansi koji se koriste u gotovo svim kozmetičkim proizvodima da se proizvod ne bi pokvario, tako da ime je rok trajanja oko 2, 3 godine.
E sad, postoje mišljenja za i protiv parabena - uglavnom ova protivna mišljenja govore da su kancerogeni, ali to naravno, nije dokazano, tako da sve ostaje na rekla kazala.
E sad sastojci.. nikad ne možeš biti sigurna da li su svi navedeni na etiketi, i uglavnom svi su oni odobreni od komisija, dakle ne bi smjeli biti štetni, ali vidjet ćemo što će se o njima misliti u budućnosti.
Radije gledaj kvalitetu proizvoda, kako se on ponaša na tvojoj koži. Uvijek je najbolje koristiti provjerene proizvode, bez prejakih umjetnih mirisa i boja. Nećeš fulati ako kupuješ kozmetiku u ljekarni, sada tamo stvarno ima velik izbor. DM nije loš, nađe se se dobrih stvari. Uglavnom, na tebi je da procjeniš.

Ulja od aromatice su ok, nemam neke primjedbe, ali drugi su mi bolji po tom pitanju.
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 11:57   #34
Quote:
Bruna kaže:
Ulja od aromatice su ok, nemam neke primjedbe, ali drugi su mi bolji po tom pitanju.
koji su ti bolji? nekak nakon citanja o aromatici tu na forumu pocinjem imat manju simpatiju prema njima.
a i nocas mi palo na pamet kako dosad svuda di sam procitala preporuca se da se sva ulja drze u tamnim posudama i na tamnom mjestu no aromatica sve ima u prozirnima. to ok?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 12:13   #35
Quote:
mrkvich kaže:
koji su ti bolji? nekak nakon citanja o aromatici tu na forumu pocinjem imat manju simpatiju prema njima.
a i nocas mi palo na pamet kako dosad svuda di sam procitala preporuca se da se sva ulja drze u tamnim posudama i na tamnom mjestu no aromatica sve ima u prozirnima. to ok?
Nije ok, pa i Zvijezdino maslinovo ulje je u tamnoj boci. I to je znak da aromatica ne radi po propisima.
Sad, koji su bolji.. ako želiš furku na prirodne sastojke i mirise, od sapuna je Ulola super (imaš u DM-u), vidi se da ne koriste boje, a imaš i njihov maslac za tijelo - cijena povoljna, kvalitetniji i jeftiniji od aromatice.
Od skupljih, već smo spomenuli Primaveru (Bio&Bio dućani) i Nikel (vidi postove gore), te dr.Hauschka (Bio&Bio dućani, Biofarm je ima također).
Mislim da je to - to, što se tiće furke na prirodno

Zaboravih spomenuti Weledu (Bio&Bio dućani, Biofarm )..
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 12:26   #36
Quote:
Bruna kaže:
Nije ok, pa i Zvijezdino maslinovo ulje je u tamnoj boci. I to je znak da aromatica ne radi po propisima.
Sad, koji su bolji.. ako želiš furku na prirodne sastojke i mirise, od sapuna je Ulola super (imaš u DM-u), vidi se da ne koriste boje, a imaš i njihov maslac za tijelo - cijena povoljna, kvalitetniji i jeftiniji od aromatice.
Od skupljih, već smo spomenuli Primaveru (Bio&Bio dućani) i Nikel (vidi postove gore), te dr.Hauschka (Bio&Bio dućani, Biofarm je ima također).
Mislim da je to - to, što se tiće furke na prirodno

Zaboravih spomenuti Weledu (Bio&Bio dućani, Biofarm )..
prvenstveno me samo ulja zanimaju jer ih koristim za lice i tijelo umjesto krema.zato i pitam za aromaticu, kao sto posto prirodno i kvalitetno a u prozirnim bocama.ok,osim etericnih ulja,ona jesu u tamnim.
hvala.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 14:12   #37
Nikel ima ulja za lice.. onak su u malim, tamnim bočicama.

Ovi ostali koje sam navela svi imaju ulja za tijelo..
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 14:26   #38
saxa također ima ulja za lice i tijelo.

nisam ih jos probala, planiram
Marcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 15:07   #39
Quote:
Bruna kaže:
Kao što su cure rekle, 'Primavera' se prodaje u Bio&Bio dućanima - Jurišićeva i Ilica blizu Medulićeve. Nikel - stara Vlaška, ljekarna Priroda liječi.
Ja sam što se kozmetike tiće, skroz prešla na Nikel, a super je što se može kupiti manja količina kremica, mislim 30 ml, po povoljnoj cijeni jer se se vodi kao tester.

U DM-u od njih ima samo ulje za tijelo i neki gelovi za noge, ostali asortiman ne.
Netočno! Ima i još ponešto od nikela. Ja sam npr. uzela kao neko maslo od mrkve, bademovog ulja i svašta nešto i stavljam to na lice, košta 99,00 kn i stvarno je super, čak mi malo potamni lice.
navalentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 20:58   #40
Od aromatice imam jadransko ulje, dobila sam ga i super mi je, samo je problem što ću morati u zg kad ga potrošim po novu zalihu.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.