Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2007., 16:54   #61
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
nedavno su kao vijest objavili da je studentici na Savi vrana odnijela jogurt s prozora, a studentica je prozor koristila kao prirodni frizider (na plus 25)
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 15:42   #62
HAHAHAHAHAHA..... Cure,cure,cure...
sta da ja vama kazem?!? zavrsila sam ja ovu skolicCu prije vise od 5 godina i toliko sam zadovoljda da to rijecima nemogu opisat, i tako ja secem internetom da nadem svoju staru skolu da se ponovo upisem na drugi program tj. program za make up artiste, i na sto naidem?! Na bezobranzno, ponajvise ljubomorno i zavidno pljuvanje po prvorazrednoj skoli. Ne govorim u ime sebe, nego u ime cijele klase koja je naucila 10 puta vise nego bilo gdje drugdje, ne samo o samoj modi vec i o zivotu i ljudima, nacinu rada i nacinu objektivnog gledanja u ovom nemilosrdnom poslu.
to sto se vase frendice nisu snasle u ovom poslu, to sto se nisu izborile za svoje ja i svoj polozaj, nije niciji problem osim njihov. Sto ocekujete curke? Da ce vas skola paziti maziti i govorit vam nije sve tako crno, mozemo jos uvijek spasiti svijet. PRIZEMLJITE SE!!! ova skola vise od svih stajat ce iza vas i uz vrhunsko znaje koje se ne boje davati mladima( a takvi su rijetki) ce vas podupirati, ali cure stvar je u vama. Nemoze ucitelj klavira svirat za svog uceika, nemoze profesor hrvatskog ici na natjecanje za svog ucenika, pa jednako tako nemoze profesorica vizazizma, ili profesorica konstrukcije, sminkati i raditi krojeve za vas!!!
u ovom poslu najvise vrijedi RED RAD I DISCIPLINA, a ako ste si vi zamislile pepeljuginu pricu i uspjeh preko noci , slobodno samostalno probajte i biti cete zgazeni u roku sekudne( ako vas uopce primjete). Nemojte pljuvat po necemu u sto se nerazumijete i o necemu sto neznate, sto god ste otvaranjem ovog foruma htjeli postici-pokazujete svoju zavist.
ne radite? ne zaradujete? niste poznati? niste uspjesni? niste ostvarili mamina i tatina ocekivanja? nije razlog da blatite ljude koji su se odrekli svega da bi posteno radili i nesto posteno naucili... nastavite zivit u vasem virtualnom svijetu i pljuvat na forumima svaku novu inovativnu ideju samo zato sto je se vi niste prvi sjetili...



ma da se vama ovo cini nemogucim: zelim vam sav uspijeh u zivotu
i da nesto dode do tih vasih glavica do kad nije prekasno....
.... do ponovog susreta
 
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 15:53   #63
Hm hm, sudeci po pismenosti, spice it up bi mogla imati veze s tom skolom, i vise nego kao polaznica tecaja

Sto je sljedece? Gospodja Fizulic ce se javiti u topicu o povratu novca, naravno, glumeci zadovoljnog kupca i popljuvati sve koji ne vole Magmu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 16:02   #64
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Sto je sljedece? Gospodja Fizulic ce se javiti u topicu o povratu novca, naravno, glumeci zadovoljnog kupca i popljuvati sve koji ne vole Magmu?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 16:43   #65
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Hm hm, sudeci po pismenosti, spice it up bi mogla imati veze s tom skolom, i vise nego kao polaznica tecaja

Sto je sljedece? Gospodja Fizulic ce se javiti u topicu o povratu novca, naravno, glumeci zadovoljnog kupca i popljuvati sve koji ne vole Magmu?
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 17:00   #66
meni taj post totalno zvuči kao od nekog tko radi tamo, a pogledajte i broj postova te osobe...jako zanimljivo
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 10:56   #67
hahah, opa jel to netko spomenuo prvorazrednu školu u kontekstu s Profokusom? Profuks, tak bi se ta "škola" trebala zvati
Kurac je to škola, koja je registrirama ko d.d društvo (ili su uveli neku novost? ) I zašto su im svi najbolji predavači pobjegli glavom bez obzira a?

Quote:
ova skola vise od svih stajat ce iza vas i uz vrhunsko znaje koje se ne boje davati mladima

Ovo su pitanja i odgovori na njihovoj službenoj stranici:
Quote:
Koliko traje obrazovanje?
Obrazovanje traje jednu školsku godinu.
Kostimograf kojem je obrazovanje trajalo jdnu školsku godinu? Aj nemoj me j.
Quote:
Nemojte pljuvat po necemu u sto se nerazumijete i o necemu sto neznate
ajde ti nemoj histerizirat i govorit pizdarije. Da ne kažem lagat'.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 11:43   #68
drage moje nešto bi vas pitala nevezano uz vaše svađe...znam da san inače zaostala s tim stvarima pa nisan dosada ni znala da postoji škola za vizažiste zanima me kako to ide,šta se može poslije toga s diplomom i šta se otprilike uči?sad me je to privuklo jer san u blizini svoje zgrade vidila natpis za talijansku školu mode i dizajna(uključuje i za vizažiste)....
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:47   #69
Ja bih samo primjetila što se tiče ove škole, pa na ovom postu nitko nije rekao nekaj lijepog o toj školi, a ovaj post se ne zove Negativnosti Profokusa! Znači ovdje se mogu razmjeniti i pozitivna iskustva pa se pitam zakaj ih nema? Sve i da Spice it up ima veze s tom školom i kad ovo čita onda proizlazi zaključak da bi se nekaj u toj školi trebalo promijeniti! Ne vjerujem da baš cure blate tu školu iz čiste dosade, očito da one iznose svoje mišljenje temeljeno na iskustvu, stoga treba ih saslušati i vidjeti u čemu je problem i to isto probati promjeniti jer očito su očekivale više nego kaj su dobile...ali kao što sam već rekla prije, curke koje ste to već završile sjetite se da imate diplomu,bez obzira na sve i stoga to iskoristite,stalno se usavršavajte i učite,šminkajte svoje frendice,susjede,rodice...probijajte se s takvim malim sitnicama i jednom ćete uspjeti, a škola kakva takva je, ali to nije bitno, bitno je da imate papir koji vam može pomoći da se probijete u tom svijetu, jer danas su diplome opet u "modi"...naravno ona ništa ne predstavlja ako vi odustanete od sebe od šminkanja i uspjeha zbog gorčine kaj je bilo u Profokusu...kaj je bilo bilo je...idete dalje
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:51   #70
Quote:
adriana7 kaže: Pogledaj post
sad me je to privuklo jer san u blizini svoje zgrade vidila natpis za talijansku školu mode i dizajna(uključuje i za vizažiste)....
Caligari?
Ne znam za vizažista, ali za modnog dizajnera sam čula da je dobro.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:23   #71
Quote:
ali kao što sam već rekla prije, curke koje ste to već završile sjetite se da imate diplomu
diploma kakva crna diploma se može dobiti u profokusu, ajde molim te prosvijetli nas. Moš' dobit nešto upisano u radnu knjižicu, a meni se čini da se to ne zove diploma. Ispravite me ako griješim.

,
Quote:
bez obzira na sve i stoga to iskoristite,stalno se usavršavajte i učite,šminkajte svoje frendice,susjede,rodice...probijajte se s takvim malim sitnicama i jednom ćete uspjeti, a škola kakva takva je, ali to nije bitno, bitno je da imate papir koji vam može pomoći da se probijete u tom svijetu,
isssuuss wtf
no comment.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 16:51   #72
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
diploma kakva crna diploma se može dobiti u profokusu, ajde molim te prosvijetli nas. Moš' dobit nešto upisano u radnu knjižicu, a meni se čini da se to ne zove diploma. Ispravite me ako griješim.

,
isssuuss wtf
no comment.
Pa na kraju dobiješ diplomu i upišeš u radnu knjižicu zvanje za vizažista! Jesi išla u tu školu?
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:24   #73
svašta se zove diploma... ja sam u gimnaziji dobila diplomu za osvojeno drugo mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog, pa me to ne čini profesorom ni anglistom... Anić - Goldstein: diploma 1. vrsta javnog akta i dokumenta, povelja ( npr. Listopadska diploma ) 2.a. svjedodžba o položenom ispitu 2.b. dokument kojim se priznaje kakav naslov ili stupanj, odnosno kakva kvalifikacija 3. svečano pismo kao znak priznanja za zasluge, lat. pismo s preporukom, službeni dokument... u slučaju ove škole to zapravo znači certifikat, jer se s obzirom na trajanje obuke drugačije ne može tumačiti ( 1. godina )

http://en.wikipedia.org/wiki/Diploma
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:26   #74
Sad si me sjetila, imam doma citav fascikl diploma
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:30   #75
Quote:
finky kaže: Pogledaj post
svašta se zove diploma... ja sam u gimnaziji dobila diplomu za osvojeno drugo mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog, pa me to ne čini profesorom ni anglistom... Anić - Goldstein: diploma 1. vrsta javnog akta i dokumenta, povelja ( npr. Listopadska diploma ) 2.a. svjedodžba o položenom ispitu 2.b. dokument kojim se priznaje kakav naslov ili stupanj, odnosno kakva kvalifikacija 3. svečano pismo kao znak priznanja za zasluge, lat. pismo s preporukom, službeni dokument... u slučaju ove škole to zapravo znači certifikat, jer se s obzirom na trajanje obuke drugačije ne može tumačiti ( 1. godina )

http://en.wikipedia.org/wiki/Diploma
Ok ajmo reći certifikat, nisam se sjetila tako izraziti
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:34   #76
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Sad si me sjetila, imam doma citav fascikl diploma
nego, nego, ja isto imam, čak i iz njemačkog... nekoliko... ah... kad upišem apsolventuru moram se ponovno primit svog njemačkog... šteta da ne učim dalje... off topic...
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 23:34   #77
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Caligari?
Ne znam za vizažista, ali za modnog dizajnera sam čula da je dobro.
ja mislim da je
curke još ne kužim kako to tako dugo traje...godinu dana,otprilike čemu vas nauče????
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 00:32   #78
Quote:
adriana7 kaže: Pogledaj post
ja mislim da je
curke još ne kužim kako to tako dugo traje...godinu dana,otprilike čemu vas nauče????
Nisam sigurna koliko traje, možda čak i više, ali znam kako je dosta skupo.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 03:34   #79
e, skupo skupo.
upoznala sam curu koja je zavrsila taj caligari, calegari, ne znam tocno ime al svi mislimo na istu firmu, ne. uglavnom, ta cura je poslije upisala profokus i nakon mjesec dana (tad sam je upoznala i vidjela zadnji put...) rekla da je profokus stoput bolji od te njene bivse skole.
e sad, nakon slicnih misljenja o profokusu koji maznjava pare, ja bih ipak otisla na ruzin tecaj za silice da sam na vasem mjestu. vidjela sam plakate pred par mjeseci u zagrebu da imaju tecaj. to je moja mama zavrsila prije trideset godina, naucila je sve osim poispravljat moje greske
a dobila je certifikat - diplomu!
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 01:05   #80
callegari, profokus

znam da vec postoje ove teme, ali jako mi je vazno i nemojte mi ju zatvorit. zanima me da li mi netko tko ima iskustva, tko je zavrsio koju od ovih skola moze reci svoja misljenja, i da li je sta naucio. reci te mi bilo sto jer bih htjela upisat jednu od skola, a ne znam koju??!!!
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.