Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2017., 21:43   #6521
Quote:
Tigresse kaže: Pogledaj post
Definitivno mi je gora ona (isto popularna) cura s hashtagovima #opetsamnajljepša i #dušmanišic, to mi je baš cringe-worthy
taman zaboravih na nju. u blokiranima mi je na fejsu pa mi ni ne dolazi na vidljivo. a sad me ti sjeti
kaj nije #dusmanisicsic
mislim dva šic, ne jedan? a kao da je i to bitno
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 27.05.2017., 22:14   #6522
Gledala sam neki intervju s tom Jelenom i ona se meni cini skroz ok. Mislim da joj je ciljano trziste inozmeno i da joj dobro ide, a i videi su joj skroz simpaticni i trudi se. Druga stvar je sto se ja tako ne znam nasminkat niti vjerojatno bi da znam, ali mi je simpa.
Erato321 is offline  
Old 27.05.2017., 22:57   #6523
Da li se meni cini ili je IBM vratila prethodno obrisanu objavu ali sa drugacijim tekstom? Poprilicno sam sigurna da je u pocetnom dijelu pisalo "u oba slucaja se radi o private label kistovima"?...
ninol is offline  
Old 27.05.2017., 23:05   #6524
Kad vec spominjete tu jelenu...ja bas ne pratim instagram ali sam naletila jednom na tv a i sad vi tu kazete da je uspjesna...
Moze mi netko ukratko reci sta ona radi i u cemu je uspjesna?
rosa_salvaje is offline  
Old 27.05.2017., 23:43   #6525
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Moze mi netko ukratko reci sta ona radi i u cemu je uspjesna?
I mene ovo zanima. I kad se vec poteglo to pitanje uspjesnosti, zna li tko objasniti s koliko se pretplatnika pocne zaradjivati neki pristojan iznos i da se smatra uspjesan?
Sjetih se one ane two cats jos prije koju godinu kad se porodila da je odlucila ne vracati se na posao jer, kako je rekla, sad zaradjuje dovoljno od jutjuba, a tada je imala nekih 40 tisuca pretplanika.
Meni se to cini nekako malo.
Ili ove sto imaju 5-10k bivaju pozvane na razne evente i besplatne stvari (nocenja, hoteli, fancy vecere, sve sto dobiju itd). Ne znam kako se tim organizatorima isplati tako male jutjubere zvati i trositi na njih, zar im nije cilj vece i poznatije pozvati...evo ne znam..
Kako to inace ide?
TheSpy is offline  
Old 27.05.2017., 23:54   #6526
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Glupo je reći da nebi trebao nitko snimati,samo takva videa onda trebaju imati svrhu,tipa zdravo se hranim,održavam dijetu i kužim se u sastojke i kalorije pa ću onda s tim i vama pomoći. Da,vađenje jogurta i kutije jaja iz vrečice bez svrhe je bezveze.
Istina, samo to je onda drugi par čarapa!
mirtochka is offline  
Old 28.05.2017., 00:23   #6527
Jel pratite Ivanu s bloga BeautyArtbyPanek005?

https://www.youtube.com/watch?v=75Ql...ature=youtu.be

(nisam ja, da ne bi neko mislio zbog nicka )
Ivanchy91 is offline  
Old 28.05.2017., 00:23   #6528
S 10k pocinje zarada. Kolika, ne znam. To je sto se instagrama tice. Ovi s 500-100 k vjerojatno finu lovu dobiju, znam da su se neke cifre po objavi spominjale, ali necu ulazit u mozganje koliko jer opet ne znam jel istina ili ne

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 28.05.2017., 00:36   #6529
Ima na YT kanal posvećen zaradama jutubera, iskočilo mi je jednom za KathleenLights dok sam gledala video pod recommended; pa škicnite (ovo je fan-made kanal, i svodi se na procjenu i nagađanje zarade samo preko YTa, pa nije precizno ali čisto da dobijete dojam)

https://www.youtube.com/channel/UCXB...ASN7PhA/videos

Primjer: KL je tad imala cca 2,3 mil. subskrajbera kad je ova objavila video o njoj, tad je zarađivala po procjeni 31000$ mjesečno (217 000 kunaaa). Jao. 2,6 mil. kuna u 2016. JAO.
Acid_2 is offline  
Old 28.05.2017., 00:55   #6530
Quote:
ninol kaže: Pogledaj post
Da li se meni cini ili je IBM vratila prethodno obrisanu objavu ali sa drugacijim tekstom? Poprilicno sam sigurna da je u pocetnom dijelu pisalo "u oba slucaja se radi o private label kistovima"?...
Ne znam je li pisalo u tom konkretnom početnom postu, ali u komentarima je nekoliko puta direktno lagala i pisala da su i oni i Zoeva private label, i kako je Zoevina jedina prednost što su na dotični set prvi stavili svoje ime. Lol. Ne znam čemu brisanje, kao da ljudi nisu screenshotali one laži od prije... Tako da, odgovor za DivaMakeup - kako se mogu izvući iz debilane koju su si složili? Tako da sjednu u DeLorean, vrate se u prošlost i ne izreknu sve one silne laži.

Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
I mene ovo zanima. I kad se vec poteglo to pitanje uspjesnosti, zna li tko objasniti s koliko se pretplatnika pocne zaradjivati neki pristojan iznos i da se smatra uspjesan?
Sjetih se one ane two cats jos prije koju godinu kad se porodila da je odlucila ne vracati se na posao jer, kako je rekla, sad zaradjuje dovoljno od jutjuba, a tada je imala nekih 40 tisuca pretplanika.
Meni se to cini nekako malo.
Ili ove sto imaju 5-10k bivaju pozvane na razne evente i besplatne stvari (nocenja, hoteli, fancy vecere, sve sto dobiju itd). Ne znam kako se tim organizatorima isplati tako male jutjubere zvati i trositi na njih, zar im nije cilj vece i poznatije pozvati...evo ne znam..
Kako to inace ide?
Ne, nije nužno, iz razloga što ovi manji (microinfluenceri) često imaju publiku koja je puno više engaged nego milijuni koji prate macroinfluencere. U prijevodu, netko može imati stotine tisuća followersa, ali ga u toj fazi većina doživljava kao reklamu i ne vjeruje mu slijepo, iako je izložena reklami određenog proizvoda. Dok microinfluenceri s publikom imaju puno osobniji i bliži "odnos" i izgrađenu veću razinu povjerenja, zbog čega se brandovi često okreću i ovima s manjom publikom jer iako nemaju previše followersa, imaju puno viši postotak utjecaja na prodaju određenog proizvoda u odnosu na broj followersa.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 28.05.2017., 01:09   #6531
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve vas kojima je ova DivaMakeup sumnjiva i mirisi na Dragana i IBM.
Meni djeluje da su se dosjetili pitati ovdje na forumu kako da se izvuku iz debilane koju su napravili
Dopustam da sam jako sumnjicava osoba, ali bolje biti sumnjicav nego naivan

jer nekak si mislim, i da je to zaista tema diplomskog Diva bi pitala mozda i: sto mislite kako je doslo do toga da iskusna blogerica napravi tako nepromisljen potez? Sto mislite zasto je radila tako ocitu kopiju? itd.
A Diva samo pita: Sto mislite kako se moze izvuc iz ove situacije?

Diva, ako zaista govoris istinu, ispricavam se, nije nista osobno...sumnjicava sam po prirodi, a zivot me nazalost i naucio da su mi sumnje uglavnom bile opravdane
Apsolutno poštujem sumnjičavost... a što se tiče ovih pitanja koja si navela, na njih jedino može odgovor znati IBM, tj. samo ona može znati zašto je ulazila u to, mi ostali možemo nagađati.
Imam par pretpostavki, a to je da se ljudi polakome (kad se smatraju uspješnim) i nasjednu na zamku "The mom test" - kad te svi toliko hvale koliko si ti sposoban i uspješan da izgubiš dodir sa stvarnošću.
..s druge strane stav "ako može HUDA, mogu i ja"... i s treće strane možda razočaranje/problemi/poteškoće s TesterBox-om pa je mislila da će ovako jednostavnije zaraditi za život..

Da se razumijemo, dobro je biti samouvjeren, ali uvijek je dobro zadržati jednu dozu opreza... ili sumnjičavosti kao Maryah1

Moje prvo pitanje je bilo najsočnije upravo zato što IBM ne može dati odgovor na to pitanje, već samo oni koji je osuđuju, pa sam htjela da se i njeni najžustriji napadači na trenutak stave u njenu kožu, i da pokušaju biti dio rješenja problema, koliko je to moguće...

Maryah1, iako me nitko nije poslao, sigurna sam da bi oni voljeli znati kako većina gleda na rješenje problema

Sad kad poslušaju neki savjet, onda ću stvarno ispasti krtica!
Diva Makeup is offline  
Old 28.05.2017., 01:19   #6532
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ne znam je li pisalo u tom konkretnom početnom postu, ali u komentarima je nekoliko puta direktno lagala i pisala da su i oni i Zoeva private label, i kako je Zoevina jedina prednost što su na dotični set prvi stavili svoje ime. Lol. Ne znam čemu brisanje, kao da ljudi nisu screenshotali one laži od prije... Tako da, odgovor za DivaMakeup - kako se mogu izvući iz debilane koju su si složili? Tako da sjednu u DeLorean, vrate se u prošlost i ne izreknu sve one silne laži.
Ako je to stvarno istina, onda bi trenutno najbolje rješenje bilo da se na neko vrijeme maknu od bilo kakvih digitalnih komunikacijskih kanala...
DeLorean
Diva Makeup is offline  
Old 28.05.2017., 02:53   #6533
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Kad vec spominjete tu jelenu...ja bas ne pratim instagram ali sam naletila jednom na tv a i sad vi tu kazete da je uspjesna...
Moze mi netko ukratko reci sta ona radi i u cemu je uspjesna?
sminka se, slika i mece to na instagram. uspjesna je jer je time uspjela skupit milijun pratitelja. meni je tako drago radi nje, presretna sam, cak i onu amrezy smatram nasom curom pa mi drago i radi njenog uspjeha, iako ko sto sam rekla sto puta amrezy i jelena su mi parile da su ista osoba ful duuugo, dok nisam skuzila nakon 10 god buljenja da je jelena ljepsa lol. ni meni to isto sminkanje nije zanimljivo pa ne pratim ni jednu ni drugu al balkan dominira
sweetkiss is offline  
Old 28.05.2017., 13:01   #6534
Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
Moram se ubaciti, inače ne komentiram ovdje, ali morala sam
Izbacilo mi sa strane prijedlog za još neki njezin video (mislim na Suzanu Emes ) i to pod nazivom TJEDNO ČIŠĆENJE KUPAONICE. Zar ljudi zaista to gledaju? Zašto bi netko snimio video s tom tematikom

to je sad popularno, tj već je neko duže vrijeme. gomilu stranih jutjuberica to snima. postoje žene koje svaki tjedan snimaju praktički iste videe s čišćenjem stana. ja sam jedno vrijeme non stop gledala takve stvari jer nisam očito sva svoja

sad sam se malo zasitila ali trajalo je duže vrijeme

ista stvar je s kupovinom hrane, to je već godinama popularno. ljudi su čudna bića
NiktaX is offline  
Old 28.05.2017., 13:20   #6535
a kako vam se ona čini https://www.youtube.com/watch?v=T_xVbd1T6xg #TamaraKalinić? Pratim ju već neko vrijeme i ono, divim joj se jer je uspjela na kraju krajeva + završila je faks u Londonu, na eng. jeziku
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Old 28.05.2017., 13:26   #6536
Ljudi vole zadirati u tuđu intimu, vidjeti kako drugi žive i kakve su njihove rutine. Znatiželjni smo, zato je popularan Big Brother, tračevi o poznatima, itd. Lifestyle blogeri su vrlo popularni, a ponekad se da nešto i naučiti i savjet dobit.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 28.05.2017., 13:33   #6537
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
a kako vam se ona čini https://www.youtube.com/watch?v=T_xVbd1T6xg #TamaraKalinić? Pratim ju već neko vrijeme i ono, divim joj se jer je uspjela na kraju krajeva + završila je faks u Londonu, na eng. jeziku
Nikakva...nezanimljiva, nespontana, usiljena, izvjestacena... ima mi osobnost mokre krpe...
Njen cijeli instagram mi izgleda toliko namjesten i isforsirano savrsen do te mjere da mi je negledljiv...
fluffy chicken is offline  
Old 28.05.2017., 13:40   #6538
Netko je ovdje nedavno spomenuo Tamaru ćosić sa kanala lepa svaki dan, pa da mu zahvalim na tome
Cura je prelijepa ne mogu je se nagledati... i tako lijepo i zanimljivo prica da mi ni ne smeta duzina videa od 20+minuta...
Bas joj zelim da se probije i uspije
fluffy chicken is offline  
Old 28.05.2017., 13:49   #6539
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Ljudi vole zadirati u tuđu intimu, vidjeti kako drugi žive i kakve su njihove rutine. Znatiželjni smo, zato je popularan Big Brother, tračevi o poznatima, itd. Lifestyle blogeri su vrlo popularni, a ponekad se da nešto i naučiti i savjet dobit.
Ne znam što mi je veći misterij - što postoji toliko velik broj ljudi koje to zanima ili što postoje ljudi koji su voljni dijeliti svoju intimu s javnošću. Meni je to malo nastrano. Zbilja, kako nekome može biti zanimljivo u kojoj je pekari netko kupio kruh taj dan? Što je jeo za doručak? S kim je u vezi? Što radiš s tom informacijom? Što će ti to? Ne kužim.
Krekushka is offline  
Old 28.05.2017., 13:59   #6540
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
a kako vam se ona čini https://www.youtube.com/watch?v=T_xVbd1T6xg #TamaraKalinić? Pratim ju već neko vrijeme i ono, divim joj se jer je uspjela na kraju krajeva + završila je faks u Londonu, na eng. jeziku

Nedavno sam bas pogledala ovaj video i pomislila kako je jadna, jer u videu isprica kako nekom njenom bivsem decku zena brani da se cuje s Tamarom, ali eto on joj svejedno unatoc tome salje poruke s vremena na vrijeme. I mean, really? Ispricati to u videu kojeg moze vidjeti bilo tko, pa i zena tog njenog bivseg. Zasto bi isla potencijalno zakuhati nekome situaciju doma ako vec zna da zeni smeta da se cuje s njom? Meni je time pokazala koliko ustvari fejka tu svoju pozitivu.
coralicious is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.