Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2013., 08:03   #3021
Jutro sam pocela s nekoliko njegovih klipova...bezobrazno zgodan stvoren za grijeh
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 08:43   #3022
Malo sam presla i preko cansuu nije ni cudo sto je onaj njezin cem yilmaz bio ljubomoran na mehmeta kad mu nije ni do koljena ali doslovno mizi je cak i od cansu ma grozan djedica,klaun
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 09:36   #3023
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Koliko sam razumjela a neka me ispravi ko bolje zna turski http://www2.dizifilm.com/haberdetay....apunyI.twitter serija počinje od 1470 godine,pratiće i borbu Fatihovog sina Bajezita za prijestolje a govoriće se i o zabranjenoj ljubavi Mustafe i Džema.Članak je izašao prije manje od sat vremena.Drago mi je da polako cure dodatne informacije.

Nastavlja se film Fetih koji je imao rekordnih 6 i pol milijuna gledaoca, informacije o seriji Fetih su pocele izlaziti na površinu.
Produkcija Medyapim je ulogu Sultana Fatiha dodijelila zgodnom glumcu Mehmetu A.Alakurtu.
Snimanje počinje naredne sedmice.Alakurt je za potrebe iste pustio bradu.

Serija ce obuhvatati period od 1470 godine.Serija ce ispircati pricu o Sultanu Mehmetu, njegovim sinovima Bayazitu i Cemu.
Prikazat ce se sukob sinova Bayazita i Cema, te ce se prikazati Mustafina zabranjena ljubav.
Serija o najvecem turskom osvajacu i Sultanu bit ce prikazana na Kanalu D.


Ova glupost da mu je uloga Borana jedina uloga u životu, je...... Nemam rijeci...

Edit: Sultan Fatih je od svih svojih sinova najvise volio princa Mustafu.Mustafa je bio zaljubljen u ženu od velikog vezira, to je bila zabranjena ljubav.
I ne brinite bit ce prikazan i ljubavni život Fatiha

Edit2: Sto se žena tiče, ja bih sa njim voljela i u seriji i privatno vidjeti Fahriye Evcen



Kakva bi tek njihova djeca bila
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher

Zadnje uređivanje Xavi-8 : 23.02.2013. at 10:45.
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 11:42   #3024
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Serija ce obuhvatati period od 1470 godine.Serija ce ispircati pricu o Sultanu Mehmetu, njegovim sinovima Bayazitu i Cemu.
Prikazat ce se sukob sinova Bayazita i Cema, te ce se prikazati Mustafina zabranjena ljubav.
Serija o najvecem turskom osvajacu i Sultanu bit ce prikazana na Kanalu D.
Xavi, oprosti što sam ovako izrezala post, ali muči me ovaj dio. Od 1470. godine?! Pa to je zadnjih 10 godina njegova života...zašto preskaču 17 godina, sve ono što bi trebalo nakon filma uslijediti? Nikako mi taj dio ne sjeda.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 23.02.2013. at 11:50.
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 11:50   #3025
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Xavi, oprosti što sam ovako izrezala post, ali muči me ovaj dio. Od 1470. godine?! Pa to je zadnjih 10 godina njegova života...zašto preskaču 27 godina, sve ono što bi trebalo nakon filma uslijediti? Nikako mi taj dio ne sjeda.
To sam se i ja isto zapitala zasto od 1470g, mene zanima jos nesto, nadam se da ce MAA imati svoj glas, a ne da ga opet sinhroniziraju, jer glas mu je predivan
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 12:08   #3026
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Xavi, oprosti što sam ovako izrezala post, ali muči me ovaj dio. Od 1470. godine?! Pa to je zadnjih 10 godina njegova života...zašto preskaču 17 godina, sve ono što bi trebalo nakon filma uslijediti? Nikako mi taj dio ne sjeda.
Sve pet....

To su samo novinarska naklapanja.

Kada se stvorila ideja da se uradi serija, receno je da je to nastavak filma.

Naravno da je ovo apsurdno jer se preskacu sva njegova osvajanja i pitam se koja je korist svega toga.

Treba cekati oglasavanje produkcije.
90% stvari koje novinari objave nisu istinite.

Pouzdan izvor najavljuje da cemo uskoro saznati imena svih glumaca.
(koliko mu se moze vjerovati ne znam, ali taj isti izvor je rekao prije par mjeseci da Fatih krece na Kanalu D )

Kruze glasine da ce se serija zvati "Poslije osvajanja"

Glasina je puno, a dosta je i zlih jezika.

Ne treba vjerovati u to sto se pise, bilo u medijima, bilo na forumima.
Čekajmo zvanicne informacije produkcije.

Inace dobit ces PP
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 12:15   #3027
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Sve pet....

To su samo novinarska naklapanja.

Kada se stvorila ideja da se uradi serija, receno je da je to nastavak filma.

Naravno da je ovo apsurdno jer se preskacu sva njegova osvajanja i pitam se koja je korist svega toga.

Treba cekati oglasavanje produkcije.
90% stvari koje novinari objave nisu istinite.

Pouzdan izvor najavljuje da cemo uskoro saznati imena svih glumaca.
(koliko mu se moze vjerovati ne znam, ali taj isti izvor je rekao prije par mjeseci da Fatih krece na Kanalu D )

Kruze glasine da ce se serija zvati "Poslije osvajanja"

Glasina je puno, a dosta je i zlih jezika.

Ne treba vjerovati u to sto se pise, bilo u medijima, bilo na forumima.
Čekajmo zvanicne informacije produkcije.

Inace dobit ces PP
Hvala ti

Iskreno se nadam da neće biti "Poslije osvajanja"...koja je korist? I ne gledaju mi se njegovi sinovi i njihova ljubavna osvajanja, a on da u pozadini statira. Nadam se stvarno da je ovo neka dezinformacija, projekt je ionako svojevrstan rizik. Stvarno ne vidim poantu da se obuhvati samo zadnjih 10 godina, osvajanja gotovo i nema, ušao je tad već u srednju dob (što će im onda Mehmet? ), a i na koliko to sezona mogu razvući...Ništa, čekamo službene vijesti Medyapima, posebno one o glumačkoj ekipi.

Čekam PP
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 12:21   #3028
Ja sam naziv "Poslije osvajanja" shvatila kao prikaz sta se desilo nakon osvajanja Istanbula.

Novinari inace vole da izmisljaju.
Mehmet nista nije rekao, Faruk Aksoy nista nije rekao.
Dok oni ne kazu ja ne vjerujem.

Ja na projekat ne gledam kao na rizik.
Buduci da znam koliko Turci obožavaju Fatiha...
Drago mi je sto se poronijela vijest da nece biti haremskih gluposti kao u MY.
Jedino cemu se nadam jeste da serija nece liciti MY (mislim da bi premijer bio cok razocaran, kao veliki ljubitelj i fan filma Fatih, i digao bi hajku na seriju )
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 12:27   #3029
E vidiš, može i to, ako se referiraju na ono 1453. Možda je netko krivo čuo/protumačio nešto i fino tutnuo 1470. u članak. Zasad tako razmišljam.

Meni je svojevrstan rizik baš zbog Sulejmana, polažem nade da mu neće sličiti ali ama baš nimalo. Ma ni trunku. Ali dobro, to ne bi trebalo biti teško. Pošto imaju ekipu stručnjaka iza sebe (i Erdoğana ), trebali bi se držati povijesnih činjenica.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 13:15   #3030
Molim vas ne zaboravite glasati za naseg dragog Mehmeta, ako mozete reklamirajte ga na sto vise slicnih stranica kako bi vec mozda danas dosao na drugo mesto http://beauty-around.com/en/turkish-...mehmet_alacurt
BoranSila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 13:27   #3031
Danas sam slucajno vidjela MAA sa turbanom i onom velikom bradom i u kostimu kakav ce vjerojatno biti u fatihu jeli to mozda fotoshop ili su vec negdje procurile nekakve nove
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 13:34   #3032
Smile

Ovaj Cem od Cansu je stvarno katastrofa , sto je to ona u njemu vidila nemogu da shvatim.Naravno da je bio ljubomoran i da je visio na set radi MAA,tko nebi bio ljubomoran na ovog ljepotana.U biti gdje bi bili kada bi nas svih privlacili isti ljudi ,mislim isti tipovi ili obrnuto isti tipovi zena.Ali stvarno su vrhunski ako su one price istinite o njihovom netrepljivoscu ,da su ovo odglumili ovako meni se kod njih osjeca kemija ili ja to umisljam.Svakako sretno im bili u privatnom zivotu.
narinazad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 13:35   #3033
Quote:
Nari25 kaže: Pogledaj post
Danas sam slucajno vidjela MAA sa turbanom i onom velikom bradom i u kostimu kakav ce vjerojatno biti u fatihu jeli to mozda fotoshop ili su vec negdje procurile nekakve nove
Photoshop je u pitanju sigurno jer bile su postavljanje vec slicne slike ovde..
BoranSila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 13:56   #3034
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post

Serija ce obuhvatati period od 1470 godine.Serija ce ispircati pricu o Sultanu Mehmetu, njegovim sinovima Bayazitu i Cemu.
Prikazat ce se sukob sinova Bayazita i Cema, te ce se prikazati Mustafina zabranjena ljubav.
Serija o najvecem turskom osvajacu i Sultanu bit ce prikazana na Kanalu D.


Ova glupost da mu je uloga Borana jedina uloga u životu, je...... Nemam rijeci...

Edit: Sultan Fatih je od svih svojih sinova najvise volio princa Mustafu.Mustafa je bio zaljubljen u ženu od velikog vezira, to je bila zabranjena ljubav.
I ne brinite bit ce prikazan i ljubavni život Fatiha

Edit2: Sto se žena tiče, ja bih sa njim voljela i u seriji i privatno vidjeti Fahriye Evcen



Kakva bi tek njihova djeca bila
Hvala Xavi eto šta GT uradi prevede zabranjena ljubav Mustafe i Cema i naravno sve je ovo rekla kazala dok ne počne serija ali neka vjesti.Fahriye je prelijepa imaš pravo djeca bi super ispala iako ja bih Mehmeta čisto radi kontrasta volejla vidjet s nekom svjetlije kose i očiju.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 14:09   #3035
Da fahrije mu fizicki mozda i jedino pase od vidjenih do sada ali karakterno neznam negdje sam procitala da je razmazena princezica...ali ako bude bar cemo u seriji vidjeti lijepi par
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 14:14   #3036
Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
To sam se i ja isto zapitala zasto od 1470g, mene zanima jos nesto, nadam se da ce MAA imati svoj glas, a ne da ga opet sinhroniziraju, jer glas mu je predivan
Čekaj, očito nisam dobro upućena.
Je li mu i u Sili glas sinhronizovan?

ako jest onda šteta, ima predobar glas.
__________________
♥♥ Cagatay Ulusoy ♥♥
Lilača26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 14:18   #3037
Sinkroniziran mu je i u sili i u adanali a uzivo ima siper glas puno muzevniji i malo dublji by the way jesam li ja to sto propustila MAA i leyla su zaj glumili i u haci
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 14:37   #3038
Jaooooo, pa kako ovom covjeku sve zivo stoji sta god da stave na njega ali najbolji mi je u izdanju casual definitvino i u kosulji
Iz Adanali kao profic

Jos jedna u casual izdanju

Zadnje uređivanje lipo : 23.02.2013. at 14:56.
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 14:41   #3039
Quote:
Nari25 kaže: Pogledaj post
Sinkroniziran mu je i u sili i u adanali a uzivo ima siper glas puno muzevniji i malo dublji by the way jesam li ja to sto propustila MAA i leyla su zaj glumili i u haci
glupo im je to sa glasom, nabijaju čovjeku komplekse.
ovaj efendi u sili u nekim scenama uopće neprati ... scena energična ili dramatična, kad ono čuješ glas ko da čita slikovnicu na kavi
Laleli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 14:50   #3040
Quote:
Laleli kaže: Pogledaj post
glupo im je to sa glasom, nabijaju čovjeku komplekse.
ovaj efendi u sili u nekim scenama uopće neprati ... scena energična ili dramatična, kad ono čuješ glas ko da čita slikovnicu na kavi
Meni taj glas od sinhro-efenidije uopce ne ide uz MAA ali uopce
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.