Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 19:52   #121
Hvala na info za dodatni kod za popust. Jedva čekam pošiljku - bulgur, quinoa, kurkuma, kikiriki maslac, hokaido namaz s cashew nuts... Njami ☺
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 08:46   #122
naručila za vikend, stiglo jučer (utorak), dogovorila da mi dostave na drugo mjesto...jako sam zadovoljna razinom usluge nadam se da ću biti i s proizvodima
ines.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 09:11   #123
GREENCAJG, rođendanske cijene

Ekološka rinfuza
Quinoa 1kg 40,00
Chia 1kg 55,00 kn
Kokosov šećer 1kg 50,00 kn
Datulje rinfuza 1kg 65,00 kn
Protein graška 100g 12,00 kn
Protein riže 100g 14,00 kn
Protein konoplje 100g 15,00 kn
Ječmena trava 100g 40,00 kn
Pšenična trava 100g 40,00 kn
Konvencionalna rinfuza
PRAVA HRANA CHIA 1KG 30,00 kn
Xylitol 1 kg 59,00
Chia bijela 1 kg 34,00 kn
Himalajska sol 1kg 11,00 kn
Datulje bez koštica 1 kg 25,00 kn
-------------------------------------------------------------
Spirulina tablete BIO 200g/400 tableta 97,00 kn
Spirulina bio u prahu 250g 88,00 kn
Biorganic Kokosovo ulje ekstra djevičansko BIO 1l 75,00 kn
Biorganic Kokosovo ulje ekstra djevičansko BIO 300ml 35,00 kn
Sam Mills KUKUR TJESTENINA BEZ GLUTENA Fusilli 500g 10,00 kn
Sam Mills TJEST OD KUKUR I QUINOE BEZ GLUTENA Penne 250g 11,00 kn
Čajevi BIO Pukka sve vrste, BIO, 20vreć 29,00 kn
Opg Knižek Bučino brašno 1kg 15,00 kn
OPG Janković eko heljdino brašno 500g 12,00 kn
OPG Janković eko laneno brašno 400g 12,00 kn
OPG Janković eko laneno ulje 0,25 32,00 kn
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 13:05   #124
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
GREENCAJG, rođendanske cijene

Ekološka rinfuza
Quinoa 1kg 40,00
Chia 1kg 55,00 kn
Kokosov šećer 1kg 50,00 kn
Datulje rinfuza 1kg 65,00 kn
Protein graška 100g 12,00 kn
Protein riže 100g 14,00 kn
Protein konoplje 100g 15,00 kn
Ječmena trava 100g 40,00 kn
Pšenična trava 100g 40,00 kn
Konvencionalna rinfuza
PRAVA HRANA CHIA 1KG 30,00 kn
Xylitol 1 kg 59,00
Chia bijela 1 kg 34,00 kn
Himalajska sol 1kg 11,00 kn
Datulje bez koštica 1 kg 25,00 kn
-------------------------------------------------------------
Spirulina tablete BIO 200g/400 tableta 97,00 kn
Spirulina bio u prahu 250g 88,00 kn
Biorganic Kokosovo ulje ekstra djevičansko BIO 1l 75,00 kn
Biorganic Kokosovo ulje ekstra djevičansko BIO 300ml 35,00 kn
Sam Mills KUKUR TJESTENINA BEZ GLUTENA Fusilli 500g 10,00 kn
Sam Mills TJEST OD KUKUR I QUINOE BEZ GLUTENA Penne 250g 11,00 kn
Čajevi BIO Pukka sve vrste, BIO, 20vreć 29,00 kn
Opg Knižek Bučino brašno 1kg 15,00 kn
OPG Janković eko heljdino brašno 500g 12,00 kn
OPG Janković eko laneno brašno 400g 12,00 kn
OPG Janković eko laneno ulje 0,25 32,00 kn
Odlično. Hvala za info.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 19:04   #125
ljudi, ako ste nedavno kupili chia sjemenke sa Tvornica zdrave hrane provjerite jesu li gorke i oporog mirisa (okus bi bio otprilike kao da su poprskane nekom kemikalijom)http://cooking.stackexchange.com/que...eds-are-bitter
trazite da vam vrate novac ili da vam posalju nove jer su mi odgovorili da im je "dosla jedna mini posiljka koja ne odgovara nasim standardima" kako su mi napisali
rijec je o chia sjemenkama ili nezrele ili lose uskladistene i koje su za smece, barem prema informacijama koje sam izguglala, a iz mog iskustva i po okusu koji imaju

http://www.chiaseedspot.com/do-chia-seeds-go-rancid/
http://www.bonappetit.com/test-kitch...cle/chia-seeds
http://www.eatbydate.com/proteins/nuts/chia-seeds/

pisala sam im na zid na fb, dobila to objasnjenje o proizvodu za koji ne odgovaraju nasim standardima, na kraju su me i nazvali i objasnjavali, uglavnom oni su znali da je ta chia (po meni) pokvarena tj.nizeg standarda, ali jestiva (po njima)

kad su shvatili kontaktirali su svog dobavljaca/proizvodaca koga vec tko ce ga znati jer ne zele dati nikakvu konkretnu informaciju (nego opcenito Nizozemska-J.Amerika) i napravili zamjenu za ispravnu chiu

objasnjenje zasto nisu javno stavili obavijest kupcima je da nisu htjeli da im kupci odustanu od kupnje-taj dio mi objasnjen preko tel., nisu htjeli odgovoriti na fb, a kad sam nakon razgovora ukratko napisala sto su mi rekli, cijelu poruku su sakrili da se vise javno ne vidi

uglavnom, nakon 4 savrseno odradene narudzbe, a i ova 5 je sto se tice brzine slanja takva odustajem od njih
imam doma kronicnog bolesnika i nema sanse da vise ista kupim od njih
trazila sam da pokupe neotvorene proizvode iz zadnje narudzbe i tu chiu i da mi vrate novac za taj dio, rekli su da hoce

ako netko ima informaciju o web shopu koji prodaje zdravu hranu, a koja je provjerena prije slanja kupcu i koja ima dostupne informacije o proizvodjacu molim da mi proslijedi tu informaciju

Zadnje uređivanje lellala12 : 10.04.2017. at 19:15.
lellala12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 05:53   #126
Quote:
lellala12 kaže: Pogledaj post
ljudi, ako ste nedavno kupili chia sjemenke sa Tvornica zdrave hrane provjerite jesu li gorke i oporog mirisa (okus bi bio otprilike kao da su poprskane nekom kemikalijom)http://cooking.stackexchange.com/que...eds-are-bitter
trazite da vam vrate novac ili da vam posalju nove jer su mi odgovorili da im je "dosla jedna mini posiljka koja ne odgovara nasim standardima" kako su mi napisali
rijec je o chia sjemenkama ili nezrele ili lose uskladistene i koje su za smece, barem prema informacijama koje sam izguglala, a iz mog iskustva i po okusu koji imaju

http://www.chiaseedspot.com/do-chia-seeds-go-rancid/
http://www.bonappetit.com/test-kitch...cle/chia-seeds
http://www.eatbydate.com/proteins/nuts/chia-seeds/

pisala sam im na zid na fb, dobila to objasnjenje o proizvodu za koji ne odgovaraju nasim standardima, na kraju su me i nazvali i objasnjavali, uglavnom oni su znali da je ta chia (po meni) pokvarena tj.nizeg standarda, ali jestiva (po njima)

kad su shvatili kontaktirali su svog dobavljaca/proizvodaca koga vec tko ce ga znati jer ne zele dati nikakvu konkretnu informaciju (nego opcenito Nizozemska-J.Amerika) i napravili zamjenu za ispravnu chiu

objasnjenje zasto nisu javno stavili obavijest kupcima je da nisu htjeli da im kupci odustanu od kupnje-taj dio mi objasnjen preko tel., nisu htjeli odgovoriti na fb, a kad sam nakon razgovora ukratko napisala sto su mi rekli, cijelu poruku su sakrili da se vise javno ne vidi

uglavnom, nakon 4 savrseno odradene narudzbe, a i ova 5 je sto se tice brzine slanja takva odustajem od njih
imam doma kronicnog bolesnika i nema sanse da vise ista kupim od njih
trazila sam da pokupe neotvorene proizvode iz zadnje narudzbe i tu chiu i da mi vrate novac za taj dio, rekli su da hoce

ako netko ima informaciju o web shopu koji prodaje zdravu hranu, a koja je provjerena prije slanja kupcu i koja ima dostupne informacije o proizvodjacu molim da mi proslijedi tu informaciju
koji brand chie?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 08:26   #127
Bojim se da je ono njihovo pakiranje, nutrigold il kak se zove? Ja presipam u taperver i bacim vrecicu.

I meni je ta chia u zadnjih par tura losa. Ustvari od kad kupujem kod njih, od 11.mjeseca.
Svaki put naidjem pod zubima na neku smrdljivo trulu sjemenku.
To mi se nije dogadjalo sa drugim chiama, kupovala sam u Eko hizi i Bio&bio.

Nekak sam to zanemarila jer ju stavljam u kruscice i smoothije pa mi ne smeta bas jako.


P.s. super info za greencajg, tenks
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:35   #128
da, nutrigold http://www.tvornicazdravehrane.com/d...jemenke-1000g/

ne bi trebalo biti smeđih sjemenki, a ako ih ima one valjda daju taj gorak okus

također kupujem od 11.mj. i prije su bile ok, isti okus kao kod chie s iherba i mullera, ove koje su gorke imaju malo drugaciju naljepnicu-sad je okomita podjela između dijela u boji i bijelog, prije je bila vodoravna
tek sam nedavno potrosila te starije iz pretprosle narudžbe, normalno su stajale u vrecici u kuhinji na elementu, one novije od otvaranja ne valjaju

necu drugima nista sugerirati osim da ne jedete chiu ako primjetite da je gorka
plus im dajem za brzo javljanje, moguce da su zabrljali bez lose namjere, ali to sto su znali da im je dio posiljke "ispod standarda" i poslali mi i nazalost mislim da odustajem od "zdravih "shopova i vracam se obicnim trgovinama i njihovim detaljno ispisanim sastojcima, iako nisam vise sigurna jel to ista bolje, losije, zdravo uopce

Zadnje uređivanje lellala12 : 11.04.2017. at 09:56.
lellala12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 05:41   #129
Quote:
lellala12 kaže: Pogledaj post
da, nutrigold http://www.tvornicazdravehrane.com/d...jemenke-1000g/

ne bi trebalo biti smeđih sjemenki, a ako ih ima one valjda daju taj gorak okus

također kupujem od 11.mj. i prije su bile ok, isti okus kao kod chie s iherba i mullera, ove koje su gorke imaju malo drugaciju naljepnicu-sad je okomita podjela između dijela u boji i bijelog, prije je bila vodoravna
tek sam nedavno potrosila te starije iz pretprosle narudžbe, normalno su stajale u vrecici u kuhinji na elementu, one novije od otvaranja ne valjaju

necu drugima nista sugerirati osim da ne jedete chiu ako primjetite da je gorka
plus im dajem za brzo javljanje, moguce da su zabrljali bez lose namjere, ali to sto su znali da im je dio posiljke "ispod standarda" i poslali mi i nazalost mislim da odustajem od "zdravih "shopova i vracam se obicnim trgovinama i njihovim detaljno ispisanim sastojcima, iako nisam vise sigurna jel to ista bolje, losije, zdravo uopce
ma treba biti transparentan i fer
čim se skriva, mulja, brišu objave....to je meni osobno red flag

iako nema sigurnosti nigdje

sljedeći put idem u Greencajg
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 06:19   #130
Bila sam u subotu u shopu TZH....napredovali su definitino. Sve je puno ljepše posloženo i čini se kao da su dobili dosta novih proiozvoda

meni osobno fali malo bolji (i povoljniji) izvor biljnih napitaka/mlijeka
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 19:34   #131
Ja vec neko vrijeme kupujem preko webshopa TZH i prezadovoljna sam. Jednom nisam bila zadovoljna kupljenim proizvodom (bučino ulje) i pristali su na reklamaciju iako je proizvod bio otvoren. Time su me zaista "dobili".
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 05:33   #132
TZH se otvara u POINT shopping centru
na stranicama cenra piše ''uskoro''
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:57   #133
Quote:
lellala12 kaže: Pogledaj post
ljudi, ako ste nedavno kupili chia sjemenke sa Tvornica zdrave hrane provjerite jesu li gorke i oporog mirisa........
Kada si ti naručila svoje? Ja sam naručila paket u 2 mj i stvarno sam primjetila da nešto ne štima s chia sjemenkama.
Gorke su, zapinju za zube, budu nekako tvrde i nakon 3 dana stajanja u friđu.. (napravim si chia puding da imam za cijeli tjedan i sl...)
Jednostavno mi nisu kao sjemenke koje kupujem u random dućanima. Primjerice, Euro company ima jeftine chia sjemenke i odlične su mi ali su pakirane u male vrećice od 175 grama što mi je premalo, no nisam primjetila razliku između njih i primjerice Alnature.
Poslala bih mail ali ne znam hoće li biti ikakve koristi...
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 19:31   #134
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
Kada si ti naručila svoje? Ja sam naručila paket u 2 mj i stvarno sam primjetila da nešto ne štima s chia sjemenkama.
Gorke su, zapinju za zube, budu nekako tvrde i nakon 3 dana stajanja u friđu.. (napravim si chia puding da imam za cijeli tjedan i sl...)
Jednostavno mi nisu kao sjemenke koje kupujem u random dućanima. Primjerice, Euro company ima jeftine chia sjemenke i odlične su mi ali su pakirane u male vrećice od 175 grama što mi je premalo, no nisam primjetila razliku između njih i primjerice Alnature.
Poslala bih mail ali ne znam hoće li biti ikakve koristi...
nemoj to jesti
moja narudzba je od 26.3, a lik mi cini mi se rekao kako im je to bilo krace vrijeme u ponudi, kao neka manja serija, pa su skuzili i vratili dobavljacu

javi im se na fb, tamo brzo odgovaraju,trazi ili zamjenu ili povrat novca, meni su rekli da moze oboje

ja sam imala popizditis taj dan i trazila da mi vrate novac za vecinu narudzbe (osim za ono sto je otvoreno i da posalju nekoga po ostalo sto je nekoristeno), na kraju su mi vratili puni iznos i vise se nisu javljali, pa je to proslijeđeno dalje
sto se toga tice imaju plus, ali vise ne mislim kupovati od njih


ima li mozda na temi netko tko kupuje u greencajgu i da ima chiu nedavno kupljenu, jel sve ok s njihovom?
lellala12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 19:51   #135
Chiu obično kupujem u Terri, 1 kg cca 45 kn (chia), često su iakcije. U TZH nikad više, em mi je jednom došlo cca 850 g umjesto 1 kg u pakiranju, em znaju biti užegle. A užegle omege su živi otrov. Pa sam se prebacila na dućan u kojem inače kupujem kozmetiku i eterična. Nemaju toliko veliki izbor hrane ali savim solidan
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 20:10   #136
Hvala cure! Idem onda pobacat puding iz friđa žali samo bože onog skupog mlijeka
Poslat ću im mail pa ću vidjeti što će mi reći. Ja sam naručila jer su svi hvalili TZH, i s drugim proizvodima stvarno nisam imala problem tak da nisam sumnjala u kvalitetu. Kako ih baš često koristim i brzo trošim mislila sam da je to dobar deal i ušteda za kilogram chie al baš sam se zajebala. Radije ću platit više ali dobit ispravnu namirnicu..


P.S. Koristi li netko ovdje lucumu u prahu? Ona bi trebala biti zaslađivač ali kad ju koristim umjesto sirupa imam osjećaj kao da ju nisam niti stavila. ne bude mi baš slatko, ili ja ne stavim dovoljno?
help
kupila sam ju na akciji putem encian web shopa.
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 14:41   #137
Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Chiu obično kupujem u Terri, 1 kg cca 45 kn (chia), često su iakcije. U TZH nikad više, em mi je jednom došlo cca 850 g umjesto 1 kg u pakiranju, em znaju biti užegle. A užegle omege su živi otrov. Pa sam se prebacila na dućan u kojem inače kupujem kozmetiku i eterična. Nemaju toliko veliki izbor hrane ali savim solidan
Evo baš ova chia iz linka u postu trenutno na akciji 38,16kn od 22. do 30.4.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 05:34   #138
15% POPUSTA NA SVE U BIO&BIO TRGOVINI


u petak, 26. svibnja u bio&bio trgovini u City Centeru one!
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:45   #139
Bok, imate svašta nešto i na ekupi webshopu. Cijene su iste ili povoljnije ali im je dostava sigurno najjeftinija. Iznad 150 kn je besplatna ako unesete kod što im stoji na stranici

https://www.ekupi.hr/Bio-hrana-i-Hrv...aspx#SubPage(1)
__________________
Nemam potpis :)
zgburke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:13   #140
Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Chiu obično kupujem u Terri, 1 kg cca 45 kn (chia), često su iakcije. U TZH nikad više, em mi je jednom došlo cca 850 g umjesto 1 kg u pakiranju, em znaju biti užegle. A užegle omege su živi otrov. Pa sam se prebacila na dućan u kojem inače kupujem kozmetiku i eterična. Nemaju toliko veliki izbor hrane ali savim solidan
Hvala na informaciji
Njihova trgovima mi je blizu, pa sam kod zadnjih snizenja narucila preuzimanje i placanje bez pt. u trgovini
Zasad sam zadovoljna kvalitetom, kod sjemenki iz Tvornice zdrave hrane sam u zadnjih par narudzbi nailazila nekakve grancice u lanenim i kao zagorene crne ili suhe komadice u chia sj.koji bi mi plutali po kavi i hrani pa me prosla volja za kupovinom
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.