Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2014., 10:55   #15461
Jednog dana, jednog dana
Hodao sam alejom
Jorgovana
Toga dana, toga dana
Izbacili su me iz stana.
__________________
Čitaj gledaj
tom-m is offline  
Old 12.11.2014., 11:46   #15462
Ne obraćaj pozornost na mene, putniče. Kreni putem koji si i započeo.
Mene pusti da ostanem ovdje, na mjestu koje me drži lancima sjećanja i utapa u more tuge.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 14.11.2014., 02:12   #15463
Znali su da su razoružani prilazi Smrti. Ona čeka. Zavapilo je jaganjce na raskršću. Neće ova noć biti ta kojom ćemo još više usporiti naše korake. Kasno je za nedonošćad nevinosti. Za žaljenje. Prije no što je bilo ono što će doći, mi smo već tamo. Umorni od nepostojanja.
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Old 15.11.2014., 16:21   #15464
Ne može meni nikad bit' lijepo.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Old 23.11.2014., 13:47   #15465
Nakon svakog koraka naprijed, propadnem, ne da mi se više.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Old 24.11.2014., 18:42   #15466
Smijem li ti priznati nešto?
Ja mislim kako ne postoje dobri i zli ljudi. Ne, ta podjela mi je tako banalna i tako smiješna na neki tužan način. Mislim da smo svi jednaki. U svima nama postoje obje strane: jedna bolja i ona jedna lošija. Nemoguće je pobjeći od njih koliko god željeli ili pokušavali. Bježeći se samo uspijemo sakriti iza maske koja poslije padne te se slomi u tisuće nespojivih komadića.
Ja, zapravo, mislim kako čovjek - onoliko koliko može biti dobar, toliko može biti i loš. I tako je sa svima.
Znate kako se kaže: tanka je granica između ljubavi i mržnje.
A ja kažem da je još tanja između dobra i zla.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 25.11.2014., 21:57   #15467
Ti sada vjerojatno izazivaš ovacije u nekoj prepunoj dvorani. I zaslužio si ih, znam to Iako nikad nisi svirao preda mnom. Drago mi je zbog tebe, znaš. Voljela bih biti ta koja će te večeras zagrliti i ponosno držati za ruku..
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Old 27.11.2014., 03:48   #15468
Quote:
Lepti kaže: Pogledaj post
Koliko nas samo ima, ali se ne prepoznajemo.
S vremena na vrijeme vratim se tu, ne znam zasto, valjda po navici..


I tako citam sve te postove i mislim se;" jebote, ovo je jedino mjesto gdje su ljudi stvarni..

I tako naletim na ovo..
__________________
..vrag je u sitnicama...
Korokov is offline  
Old 28.11.2014., 00:54   #15469
Boli.
Antheia is offline  
Old 28.11.2014., 08:57   #15470
petak, 28. studenoga 2014.

osjecam se poprilicno dobro. zasto?
valnea is offline  
Old 28.11.2014., 14:00   #15471
ubokte!jel dotle došlo?!
 
Old 06.12.2014., 22:45   #15472
Evo me subotom navečer s Derridaom (ne znam ni je li ovo pravilna padežna paradigma) umjesto na onoj kul grupi koju svi sad kao vole, a ja gasim radio kad je čujem..Mislim da je Silente..Još jedna večer u kojoj biram samoću ispred glumatanja..Ili zabavljanja? Ne znam više...Sve su mi frendice u vezi, a ja sam još dijete...

I uopće ne kužim ovog Derridu...
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Old 07.12.2014., 23:03   #15473
Ljudi su gamad, obična gamad. Spoznala sam to danas ponovno, po tisućiti put. Ni na kog ne možeš računati osim na samoga sebe, osim na onaj sjebani i slomljeni odraz u ogledalu ispred kojeg staneš svako jutro s nadom da će danas biti bolje, da će se danas nešto zaista promijeniti.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 08.12.2014., 19:05   #15474
Dok je posinak zlatarevih snaha trgovao robljem, dajući po rupiju za svaku izbušenu lutku, krišom su rebarca glodala divlja svinjčad na pojilištu u šumi. Meni je brzo dosadila svirka razrokih gusara i potjernica se proširirla po cijelom tijelu, osjećajući snažan svrbež. Od uha do uha.
__________________
In order to get to Ms. Neomeđena Točka you need to go down to the secret library and find the way in through a small crack in a wall, you will need to use the nautilus spell to get in there: 9-carboxymethoxymethylguanine
Neomeđena točka is offline  
Old 11.12.2014., 17:33   #15475
cetvrtak, 11. prosinca 2014.

mir.
valnea is offline  
Old 14.12.2014., 01:05   #15476
Praznina je prevelika. Tako mi nedostaješ. Je l' me čuješ? Ponavljam u sebi zadnje što sam ti rekla. Da sam ti milijun puta to rekla, ne bi bilo dosta.
Antheia is offline  
Old 17.12.2014., 23:18   #15477
Zadnjih tjedan dana u snove su mi usetali svi ikad.
Strah me ici spavati.
TincH is offline  
Old 19.12.2014., 08:20   #15478
petak, 19. prosinca 2014.

sanjala sam da 'letim', drzim se za spagu i njisem velikom brzinom po duuugackoj putanji; postoji i mogucnost da u letu prema natrag udarim u drvo, ali me to bas i ne zabrinjava. osjecam se dobro i letim.
a onda ti neki nepoznati ljudi u 'mojoj' zbornici, i taj jedan covjek za kojeg inace samo znam da postoji, a ovdje se izgleda znamo. buka, razgovor, smijeh.
i poruka na mobitelu: 'vidimo se u 5 ispred balona. hehe'. u tom trenutku imala sam oko nje dobar osjecaj. sada znam sto znaci i sto mi u njoj smeta. zeli unistiti mir. nadam se da nece. sad dok ovo pisem neka to bude jedini trenutak koji je unisten.

dosta je bilo. vec neko vrijeme sam dobro. i nek tako ostane.
valnea is offline  
Old 19.12.2014., 12:29   #15479
zašel sam na mk sprsin te,
pa malko si rečen- hajde uokviril bun srama...
https://www.youtube.com/watch?v=BnwxkXfrALY
djuro buha is offline  
Old 19.12.2014., 20:28   #15480
Ljubi moj mali
Jos malo i tu si
Samo nas , moj i njen !

Bit ce ti lijepo , to ti obecajem
Bolje nego sta je bilo meni i njoj
Mi nismo bili mali ljubi
Samo neko , mozda, usputno smetalo, ...

Zeljno iscekujemo tvoj prvi smjesak,
prvi smjesni hod
Bit ce ti ponekad tesko,
al mi cemo biti tu ,
jer ti si samo moj i njen.
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.